Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33422) tomiii. válasza bitpork (#33420) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Nem értem miről van szó, milyen betalálás? :D

Istenített? Rohadnak, 1db értelmes motor van bennük, azok meg hengerfejesednek, gyári futómű gagyi, minden le van már nem cserélve más típusra, szépnek sem lehet nevezni.

Tessék, még a gittes dobozon is sierra van, de láttam már alvázvédőn is. Sőt, vastelep cégérében is :D Nem véletlenül.

Mivel nincs pénzem rendes hátsókerekes japán autóra, ezt meg úgy módosítom, ahogy kedvem tartja, mert van hozzá minden Lada árban. :D

Tegnap pl. 2-3 órám ráment mire elektromos ablakokat faragtam bele, ebben is csalódtam. :D

itt az istenített sierrám, más autó futóműve befaragva, mert a gyári szar és szétrohadva annyira, hogy lassan inkább csővázas lesz a fara.

Csak amikor az embernek van ingyen, 10 évre elegendő alkatrésze egy autóhoz, úgy, hogy évi pár ezret kell majd költeni 1-2 kopó/fogyó alkatrészre, úgy nem igazán fog más autót venni, bár egy csaló szoftot rátennék, mert tök gáz lesz kitiltva lenni egyre több városból szmog riadó alatt. ;]

Én nem fogom itt védeni és visszaszólogatni, ha a kicsikémet mások leszólják, nem vagyok fanboy, ne haragudj ezért. :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.