Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207420) Kickass


Kickass
őstag

Ömlesztve írom, először is danke a tapasztalatokat tanácsokat.
Fedett autóbeálló van, garázs (még) nincs.

Astra TT nyet, attól a középkonzoltól még akkor se fogna el jó érzés ha egyébként mondjuk bőrös lenne a belseje és lecsapnám a tetőt jó időben.

Nem volt egyértelmű, de ha kabrió akkor az természetesen az enyém lenne, Ő pedig megkapná a családi cirkáló Oktávot (Casco maradna rajta) azon egyszerű oknál fogva mert neki nincsenek ilyen vágyai, nekem meg igen, de egy családi gurulásnál biztos mindenkinek fülig érne a szája.
A történet onnan indul hogy legkésőbb jövő tavasszal szeretnénk valamit venni az Oktáv mellé/helyett (az én fejemben még ez se forogta ki magát), ennek a legracionálisabb vége hogy kap egy P2-t.
Majd ha már úgyis autóvásárlás akkor elindul a kisördög, hogy mégis miért ne nekem legyen jó? :D Itt merült fel több hard top cabrio modell.
A két véglet között meg van fejben (és hahu figyelőben) pár hatchback(szerű) úgy mint SSS, Fiesta ST, Clio Sport, Polo GTI stb...ezekkel hétköznap Ő is elcirkálhat, de néha kölcsönvenném 'kikormolni'. ;]

A cabrio projekttel kicsit bilibe lóg a kezem, de az ilyenekből szokott lenni impulzusvásárlás.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.