Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#203065) kisza25 válasza stickermajom (#203055) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én azt sose írtam, hogy senki nem tudja megvenni, én azt írtam, hogy a támogatás 5 perc alatt el fog fogyni és ezért felesleges a 4M Ft árral számolni, mert annyiért nagyon kevesen fognak tudni venni és a 300 ember szerintem nagyon kevés, de még az 1500 is a jelenlegi magyar autópark méretéhez képest láthatatlan. Ez nem elektromos átállás....
Ennek a támogatásnak ebben a formában semmi értelme, csak lobogtatni lehet, hogy ilyen is volt.
Aminek szerintem értelme lenne, hogy mondjuk a 15 évesnél idősebb autók új autóra való cserélését támogatnák valamilyen formában, mert jelenleg a régi autók a legszennyezőbbek és 1500db elektromos autó nem fogja elhozni a Kánaánt.
Amúgy kb az összes gyártó tudja, hogy az elektromos autó jelenlegi formája zsákutca, nincsen meg rá az infrastruktúra, mindenki csak azért gyártja, hogy a co2 kvóta meglegyen, még a tesla is veszteséggel ad el minden autót, a részvények árfolyama miatt tud nyereséges lenni.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.