Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#306270) Qru


Qru
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Győri autós topiktali - 2024. 05. 31. 13:30-tól a Praktiker parkolóban.

#nincsbennetarcsi

Hozzászólások

(#199187) gooool válasza MC Pite (#199186) üzenetére


gooool
őstag

Írtam róla röviden középtájon, hogy kényelmes a Hyundai ülése, picit hosszított az ülőlap, így jól támaszt, nem mellesleg tényleg mélyre le tudod rakni magad, ami meglepő volt.
A Focusé hátlapnál oldalt jobban fog, van deréktámasz, ami azért nagy plusz pont, viszont nem lehet elég mélyre letenni. Anyós oldalon bár nem ülök, de nekem az már hokedli kategória magasságban. Viszont akik ott foglalnak helyet azok üdvözlik ezt, mert könnyebb ki és beszállni. :D
Nagyon óva intettek, hogy kényelmetlen lesz a Fóka, szerintem jó, bár én elég konvekcióméret vagyok magasságban, végtagok hosszában, széltében már nehezebb, mert a hátam és a combom se túl nádszál, egy szűkebb ülőlapú vagy sportosabb ülésben hamar fészkelődni kezdek, mert nem fér el a családi ékszer. :DDD
Itt egyiknél sem volt ilyen probléma eddig, a Hunyadiban a középkonzol elkeskenyedik térdnél, így van hely, viszont azért támasztani is tudsz, a Fókánál meg végre nincs az a bazi nagy középkonzol, amitől egy alagútban ültél kb...így abban is lehet picikét terpeszkedni :)

Üdv, Balázs

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.