Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#198101) stickermajom válasza Qru (#198082) üzenetére


stickermajom
addikt

Nem az a probléma, hogy a saját szabálytalanságaink is napvilágra kerülhetnek. Erre a feladatra elvileg van egy hatóságunk adóforintokbólból. Nem gondolom jó iránynak egy alapból frusztrált kicsinyes népesség, illetve a bpiautósok tulajának "kezébe adni" ezt a fegyvert. Utóbbi főleg necces a legutóbbi megnyilvánulásai óta, látszólag neki sincs sok fogalma a közlekedésről.
Szedje ki a rendőr ezeket a forgalomból, legyen kamera minden sarkon ami alapján menjen a csekk, ne lehessen kibújni a kamera által rögzített szabálysértés alól azzal, hogy nem ő vezetett, egy személyi sérüléses baleset okozója ne csak piti 50k-s csekket kapjon minden következmény nélkül és kezdjük el bevonni azokat a francos jogosítványokat, kirívó esetben akár örökre. Na akkor majd rend lesz, nem pár hobbirendőr kreszprofesszor felvételeitől.

(#198102) Tsebacsi válasza cappa72 (#198098) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mert tudják hogy itthon ló**** sincs kezdve velük. De ezeknek a nagy része hidd el nem az átlag osztrák/német, hanem az "aljanép". A német csak akkor gecizett velünk is (síelni mentem ismerősökkel, utasként), amikor a sofőrünk nagyon a seggébe ment és tolta le a pályáról az ipsét, kint nem szeretik a követési távolság be nem tartását. Jött is később bírság a srácnak ezért. :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#198103) Qru válasza cappa72 (#198098) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tudják, hogy itt a vad keleten nagyobb a tűréshatár. :D

#nincsbennetarcsi

(#198104) bitpork válasza Tsebacsi (#198097) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Na engem aztán lehet vizsgálni agyba főbe! Ahogy egy Voltaire-nek (most úgy tűnik hibásan ) tulajdonított mondás tartja : I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.

És ha nem állunk ki mások jogáért holnap a te beállódat is a szomszéd alappal fogja kisajátítani.

MOD

(#198099) Mr X : Ne keverd a szezont a fazonnal. Amit Te tehetsz, hogy szabályszerű maradsz. És a jog adta lehetőséggel jelented a problémát. Ne a keményen drogozó egységsugarú kisembert hibáztasd azért ami nem a feladata. Hibáztasd a politikát meg aki a gyalogjárőr helyett az ostoba és értelmetlen TEKet fejleszti.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#198105) Gabesz87 válasza Kickass (#198100) üzenetére


Gabesz87
addikt

És ez így van jól, ez lenne a normális. Én is ha egy leállósávban veszteglő mellett haladok el, igyekszem lehetőség szerint minél nagyobb ívben kikerülni, ill. ha lehet, akkor át is megyek a belsőbe. Nem pedig szemellenzővel azt bámulom, hogy vajon ki és mit csinál ott.

Max. röhögök egyet a hülye béemvésen, hogy lerobbant ;]

[ Szerkesztve ]

(#198106) tboldi válasza Tsebacsi (#198097) üzenetére


tboldi
nagyúr

Már a sógoréknál közlekedve érzem, valahogy más a morál, mint itthon.

Ha meg a sógorok jönnek ide, akkor ők csinálják a legnagyobb baromságokat az úton. Itt, a határ mellett napi szinten tapasztalom.

Hétfőn pl. itt, a kereszteződésben félig a főútra lógva (tulajdonképpen az ezüst pickup előtt ~1,5 autónyival) kezdett el telefont nyomkodni egy, a külső sávban nem lehetett haladni miatta. :U

szerk.: Na, cappa is ugyanezt írta.

[ Szerkesztve ]

(#198107) Qru válasza stickermajom (#198101) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

1: Nincs elég létszám, se elég lóvé (bár ez utóbbi okozza az előbbit is nagy részben).

2: Nem arról van szó, hogy ezek után mindenkit megb...üntetnek aki nem indexelt, hanem arról ha vmi kirívóan nagy szabályszegés történik akkor automatice küldhetik dedikáltan egy ügyintézőnek, aki megvizsgálja a dolgot és ha kell intézkedik. Ez eddig is megvolt csak most ez az ügymenet gyorsul picit.

#nincsbennetarcsi

(#198108) Kickass válasza stickermajom (#198101) üzenetére


Kickass
őstag

+1
ez az onkentes rendorkodes, feljelentgetes egyenesen katapultal minket az 50es evek Rakosi rendszerebe, csak mas technologiai fejlettseg mellett :(

(#198109) kisza25 válasza Qru (#198096) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Lesz 3000 nél, azért is kezdtem el kicsit nyektetni

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#198110) Mr X válasza bitpork (#198104) üzenetére


Mr X
veterán

Félreértettél, én nem szándékozom hibáztatni senkit. De azt látjuk, hogy a közlekedési morál jelenleg nem jó. Azt is látjuk, hogy a rendőrség nem sokat tud kezdeni ezzel a helyzettel. Vagyis nem fog változni semmi, hacsak te meg én meg a másik is hozzá nem tesszük, amit tudunk. És itt nem önkéntesrendőrködésről van szó, nem kell senkit feltartani vagy leszorítani. De egy kamera megléte, adott esetben a szabálytalankodóról készült felvétel eljuttatása a megfelelő helyre, neadjisten nagyritkán tanúvallomás tétele.

Sajna úgy tűnik, itt csak úgy lesz rend, ha beleverik az emberek fejébe, hogy bármikor buktázhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#198111) Qru válasza Gabesz87 (#198105) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Már ha látod a füsttől, mert amúgy lehet egy kigyulladt Ford is akár... :P

#nincsbennetarcsi

(#198112) AMD Power válasza brumi1024 (#198046) üzenetére


AMD Power
titán

Lesznek még itt érdekességek!

Abból a balesetből is mi volt... kesz cirkusz! Minden szempontból!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#198113) Qru válasza kisza25 (#198109) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Skoda azt írja, hogy bejáratási 1-2k km után fokozatosan lehet emelni a terhelést. Mondjuk itt nem volt köztes olajcsere de ezekkel az autókkal nem is számolnak hosszútávon.

#nincsbennetarcsi

(#198114) bitpork válasza Mr X (#198110) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem akarod megérteni, igaz? :N
Akarsz fogadni hogy akit így elkapnak az kicsengeti - ha egyáltalán elítélik miatta! - a zsét és ott folytatja ahol abbahagyja?! Ezen nem segít ha egyesek besúgónak állnak! És komplett szakirodalma van annak is hogy az elrettentés és súlyos büntetés nem befolyásolja az elkövetést - ezért nem ér szrt sem a halálbüntetés sem mert attól még gyilkolnak!

De tudod mit? Legyen neked - Legyen szép napod és sok-sok feljelentésed és ne válj azzá amivé a rendszer alacsonyít :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#198115) kisza25 válasza Qru (#198113) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ennek a hangján lehetett hallani, hogy még nem az igazi első 1000 km-en, akkor nagyon finoman jártam vele, aztán fokozatosan emeltem a terhelést olyan 1500-1600 km környékén már érezhetően jobban ment és szebb a hangja is.
Most 2000 km van benne és most 2-3-4 ben küldtem el 6000-ig 3x, de nem gyors egymásutánban, előtte mentem 30 km-t, hogy bemelegedjen. Most már majdnem 100%-os hangja van, de azért még nem teljesen olyan, mint a réginek volt. Mondjuk lehet nem is lesz olyan, mert ez hosszabb, gondolom a kipufogó is hosszabb. Most megyek majd még normál használattal 1000 km-t aztán lecseréltetem az olajat és onnan minden 10-12ekm-en. Ezt most tényleg szeretném sokáig megtartani :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#198116) Qru válasza kisza25 (#198115) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az első olajcsere után finomodott a Skordé járása is állítólag (én nem vettem észre) de többen hallani vélték. Viszont a vízfogyasztása az valóban csökken a bejáratás után (de nem szűnt meg).

#nincsbennetarcsi

(#198117) Gabesz87


Gabesz87
addikt

(#198118) Mr X válasza bitpork (#198114) üzenetére


Mr X
veterán

inkább mégsem...

[ Szerkesztve ]

(#198119) AMD Power válasza Qru (#198116) üzenetére


AMD Power
titán

Mennyire normális az ,hogy egy "új" autóban fogy a víz? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#198120) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Egész pofás lett szerintem a Polo FL.

(#198121) brumi1024 válasza AMD Power (#198119) üzenetére


brumi1024
veterán

A gyarto szerint altalaban normalis.

(#198122) tboy93 válasza AMD Power (#198119) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem az se normális ha egy regiben fogy. Egyik autombol se tunt el, pedig volt 20 ev koruli vasam is...

(#198123) #89309696 válasza Szada85 (#198078) üzenetére


#89309696
törölt tag

Azért húzzák fel magukat rajta jogosan, mert van egy adónkból eltartott szervezet akinek ez lenne a feladata, a mi melósaink gyakorlatilag és fogadjuk el, hogy nem tudják ellátni a feladataikat. Majd én is ezt mondom a főninek holnap reggel... Itthon fordítva ülnek a lovon az emberek. Mit is várunk mondjuk mikor néhány szó hangos kimondásával és kiplakátolásával milliókat lehet meghülyíteni. [link] És pontosan ugyanígy zajlik a politikán kívül is.

Erre mit látnak megoldásnak? Kiadják a kezébe egy olyan celeb bandának, mint a BP autósok is, nagyon nem lesz jó vége ennek, hogy egyre több mindent kontrollálatlan agyhalott civil szervezetek kezébe adnak, hatalmat kapnak, akiket a frusztráció, az álszentség, a naivság, az együgyűség és vélt sérelmeik irányítanak. Ez nem csak autós téren, minden téren egyre komolyabb probléma mindenhol. Fogunk mi itt még szopni 50 évig mindenféle elfajzott eszmékkel, mert teret kapnak.

A piszlicsáré indexelés is be lesz küldve és ezzel terhelik majd, mert hát a köcsög BMW-s nem indexelt. Ebből fog állni a nagy része. Mert a magyar ilyen, vérében, azt fogja lesni mit csinál más, hogy lehessen belerúgni egyet, mert a szemét előtte jobb autóval jár, mint ő. Mert Ő aztán Makulátlan. Hát hogy a viharba ne lenne az kérem... Egy ennyire éretlen nép kezébe soha nem szabad ilyen jellegű hatalmat adni, morzsáját sem.

(#198124) grizlisandor válasza BigBlackDog (#198120) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, nekem is tetszik. :B
Bár ezt a kamukipufogót elfelejthetnék. :U

(#198125) Tsebacsi válasza #89309696 (#198123) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem mellesleg azért jön ez elő pár emberből, mert elegük van a következmények nélküli országból, ahol bárki bármit megtehet büntetlenül, és ezt főleg "egyetlen pártunktól és kormányunktól" kapjuk egyenesen arcba.
Frusztráló, hogy nincs egy épkézláb menekülési útvonal (kireszavazzakebbenapöcegödörben), hacsak nem menekülsz 1-2 határt nyugatra/északra.
Borzasztó hogy mit ne mondjak. És ezt nem csak az utakon éled át, hanem napi szinten kapod a szomszédtól, a tv-ből, munkahelyen, bárhol.
Biztos máshol sincs kolbászból a kerítés, de az ember olyan, hogy ha valahol szarul érzi magát akkor vagy megpróbál tenni ellene vagy elmegy onnan.
Egyelőre még nem akarok elmenni...
Ti egyből a ló másik oldalát látjátok ebben, amiben van valami ismerve a magyar embert, de jobbat se tudtok mondani, csak megint előhúzni az Önkéntesrendőr kártyát. :(

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#198126) Szada85 válasza #89309696 (#198123) üzenetére


Szada85
aktív tag

Nem értek Veled egyet mindenben, való igaz, hogy a szervet az adóforintokból tartják fenn, így elvárható lenne, hogy ezt a folyamatot maguktól, minden külsö segítség nélkül elvégezzék, abban azonban szerintem egyetérthetünk, hogy mára olyan szintre süllyed a közlekedési (és viselkedési!) morál, és annyira elharapózott, hogy egyszerüen ha akarnának sem tudnának ott lenni minden ilyen esetnél.

És, ahogy mások is írták, pontosan azért szakad el a gyeplö mindenkinél, mert pontosan tisztában vannak vele, hogy porszemnyi esély van arra, hogy "elkapják", lebukjon, így azt csinál, amit akar.

Én most sem azt érzem, hogy "kiadnák" másnak, mert a bp-i autósok csoport nem büntetést fog kiszabni, nem Ö fog levadászni senkit, pusztán egy platformot ad. A részleteket sem ismerjük, így én (optimistán) abban bízom, hogy lesz annyi "felelösségtudatuk", hogy elsö körben valóban az igazán kirívó eseteket továbbítják. De ezt majd meglátjuk, ha valóban elindul ez az egész, lehet hamvába hal a dolog, és akkor felesleges volt az egész flame. :)

Ugyanez lehetne egy rendörségi csoport is, egy weboldallal, ahová fel lehetne ezeket töltögetni, az hírértékben lehet jobban mutatna, ez igaz.
Mondhatnánk, hogy tök egyszerü lenne a térfigyelö kamerákat is ilyenre használni, de ugye akkor megint azzal verné mindenki a palávert, hogy "Totális megfigyelés", "Nagy testvér", stb., az se tetszene sokaknak.

De továbbra sem értem, hogy miért kavar ekkora port, ha - ráadásul ugye a YT, egyéb oldalakon is az összes kommentelö saját bevallása szerint teljesen szabályos, és soha nem követ el semmi ilyen - mi fórumozók nem jellemzöen kerülünk ilyen helyzetbe, ergó nem igazán lesz mitöl félni.

De ott van a Gabesz87 által [linkelt] két videó is. Az ilyenekröl mi a véleményed, miként lehetne elejét venni az ilyennek, különösen a második videón "poroszkáló" versenyzöt figyelembe véve.

(#198127) AMD Power válasza Szada85 (#198126) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is eléggé vegyesek az érzelmeim. Valóban a rendőrség/közterület feladata betartatni a szabályokat, vagy bírságokat kiszabni. Az is tény ,hogy a magyar ember tényleg nagyon irigy, sokszor indokolatlanul rosszindulatú! De az is tény ,hogy az utak tele vannak állatokkal, birkákkal és még nagyon finoman fogalmaztam. Minden utcasarkon nem lehet egy rendőr. Nem egyszerű ez az egész ez biztos! :U

Egyébként amúgy egyszerű ez az egész! Be Kell tartani ami a KRESZ-ben van és nincsen probléma. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#198128) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Múlt héten vettem egy autót 1 hete ma volt eredetiség vizsgán viszont okmányirodába május 5 én tudok legelőbb menni. Azaz kicsuszok a 15 napból. Előbb nem enged foglalni időpontot.
Ilyen helyzetben is büntetnek?

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#198129) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na majdnem sikerült összetörnöm az autót... :Y
Hetes főúton mentem haza, nekem jobbról, egy mellék utcából egy autós balra nagy ívben fordult, persze közben jobbra nézett. Satufék, balra elhúztam, mert megállni esélytelen volt, a Hadavill parkolójában sikerült megállnom. Azt sem tudtam eldönteni elsőre, hogy össze értünk vagy nem...
A képen lévő villanyoszloptól jobbra álltam meg szabályosan beparkolva :P
A kép alapján nehéz eldönteni, hogyan kerültem oda, ja persze felhőszakadás volt előtte és még pötyögött, mikor ez történt.
Kiszálltam, srác is beállt mellém, nem győzött bocsánatot kérni, fiam mögöttem a gyerek ülésben...
pillanat alatt meg van a baj...
Az autó, a gumik és a reflexeim jól vizsgáztak, 59 tempomattal mentem :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#198130) Snoop-y válasza kisza25 (#198129) üzenetére


Snoop-y
veterán

Itt lehet 60-al menni? ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#198131) Gombinyó válasza AMD Power (#198119) üzenetére


Gombinyó
őstag

Attól függ, ha vw termék, akkor természetes. :DDD
Amúgy nem, egyáltalán nem szabadna fogynia se a hűtővíznek, se az olajnak.

(#198132) focvis válasza focvis (#198015) üzenetére


focvis
veterán

Remélem, lenyugodtak a kedélyek. :) Ha megosztjátok, nézitek a videóikat, csak az önbizalmukat növelitek vele.

Délután megejtettem a belső takarítást. 6 hónap után volt mit, magamra vessek.

Utána kicseréltem végre a kutyarágta (?) ülésállító fogantyút, a tövét én faragtam szét, máshogy nem engedett. [kép] Köszönet a kínai SAIC VW-nek, párban volt 5$ az Aliról.

(#198133) molnarpeter válasza prannk (#198128) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Telefonon érdemes érdeklődni, hátha valamelyik közeli kormányablaknál van határidőn belüli időpont, általában tudnak segíteni :R

(#198134) dj79 válasza prannk (#198128) üzenetére


dj79
senior tag

Én is május ötre kaptam időpontot (pénteken vettem autót), de a helyi kormányablak valamint a 1818 is kinyilatkoztatta, hogy 30 napig elnézőek. Nem lesz buzizás.

(#198135) AMD Power válasza Gombinyó (#198131) üzenetére


AMD Power
titán

Jah igen. VW nekem is volt. Abban nálam is fogyott minden. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#198136) kisza25 válasza Snoop-y (#198130) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem amúgy :B 59 tempomat az gps 55

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#198137) bitpork válasza Szada85 (#198126) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Akkor neked is: nincs a büntetésnek elrettentő ereje. Ezt felesleges ragozni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#198138) bandus válasza kisza25 (#198136) üzenetére


bandus
veterán

mondjuk ezt a varosban tempomat dolgot nem ertem

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#198139) Peter.70 válasza kisza25 (#198129) üzenetére


Peter.70
őstag

Nyári gumi vagy más?

(#198140) barnam_ válasza bandus (#198138) üzenetére


barnam_
nagyúr

Amikor nem akarsz foglalkozni azzal hogy figyeld a megengedett sebességet, akkor jó dolog szerintem.
Persze lehet limitert is beállítani néha, olyat még nem próbáltam.

(#198141) kisza25 válasza bandus (#198138) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Siettem, de nem akartam túl gyorsan menni, ezért raktam be 59 tempomatra, ez egy kis város az esetig 1,5 km-en nem kellett belenyúlnom a tempomatba, amúgy le sem fulladtam, meg mikor vissza száltam láttam, hogy jár a motor, üres és kézifék, hogy mikor csináltam azt be kérdezd:P
Peter.70: nyári gumi Goodyear 2000 km-t futott

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#198142) kisza25 válasza barnam_ (#198140) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az enyémben nincsen limiter (a gomb helye van csak ott)
és igen, siettem, de itt folyton mérnek, meg mindehol rendőrök vannak, ezért raktam 59 tempomatra

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#198143) BigBlackDog válasza bandus (#198138) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Én lakott területen belül sokszor a travel assistot (adaptív tempomat + sávtartás) is bekapcsolom. Nem kell figyelni a lejtőn a sebességtúllépésre, meg a konstans tempó a fogyasztásnak is jót tesz sík terepen.

(#198144) Qru válasza AMD Power (#198119) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sajnos a gyártó szerint oké, ahogy Brumi írja. Nem tudsz mit kezedni vele csak azt, hogy utántöltögeted. Mivel nem az enyém nem érdekel de ha én adtam volna ki rá 10 sok milliót elég morci lennék. Most tekintsünk el, attól, hogy ennyiért soha nem vennék Skodát.

#nincsbennetarcsi

(#198145) AMD Power válasza Qru (#198144) üzenetére


AMD Power
titán

Értem. :(((

Céges autó, így megértem ,hogy nem érdekel.

De amúgy egyetértek minden szavaddal! ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#198146) kisza25 válasza BigBlackDog (#198143) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

így van, ha túl leszek a bejáratáson sokat fogom használni a tempomatot :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#198147) Qru válasza bandus (#198138) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Városban én is nagyon ritkán használom, inkább csak külfölödn ahol keményen büntetnek a sebesség túllépésért. A limitert meg kb egyszer megnéztem, hogy hogyan működik és ennyi.

#nincsbennetarcsi

(#198148) Qru válasza AMD Power (#198145) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Magamank egy Camry HSD-t vettem volna. Az legalább nem 9-10 litereket enne városban.

Vízből meg olajból meg semennyit. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#198149) Pttypang válasza bitpork (#198084) üzenetére


Pttypang
veterán

Az angol verzio, hogy a pirosra valto lampa mar fenykepez, optimalis lenne kezdesnek.
Atlagsebesseg meres szinten remek lenne.

Everybody lies.

(#198150) Qru válasza Pttypang (#198149) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Meg a Németeknél bevált követési távolság mérés az autópályákon. :K

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.