Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#195951) AMD Power válasza bulikavagyok (#195942) üzenetére


AMD Power
titán

Koszos C-type-tól mit vársz? :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#195952) bandus válasza BigBlackDog (#195949) üzenetére


bandus
veterán

?van méretben is különbség nem csak funkciókban? én nem kértem bele, de így lehet átgondolom :D van egy interior képed erről esetleg?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#195953) Qru válasza AMD Power (#195941) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sajnos igazam lett. Jonnifog meg par az tuti. :(

#nincsbennetarcsi

(#195954) AMD Power válasza Qru (#195953) üzenetére


AMD Power
titán

Jaja. Most ügyfélkapun kérdezem ,hogy a gépjármű nyilvántartó felé ,hogy kéne jelezni ,hogy az autó már nem az enyém! Az ,hogy ők nem iratták át az autót az engem nem érdekel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#195955) Qru válasza tboldi (#195945) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szvsz realis az 50%. De azert egy panaszt meger, irj nekik.

#nincsbennetarcsi

(#195956) bulikavagyok válasza AMD Power (#195951) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Komoly. Az ilyen szerintem szentül hiszi, h ha nem íratja át az autót a nevére, akkor nem lehet semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#195957) tboldi válasza Qru (#195955) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Dekrának vagy a Wáberernek, akinél a károkozó van? :R

(#195958) ngaba válasza BigBlackDog (#195950) üzenetére


ngaba
aktív tag

Na ez az a pont, ahol szépen lassan elmegy bennem a pumpa.

Hogy ez a kgfb rendszer is úgy működik, hogy alkudozni kelljen. Talán még a hangerő is számít? A piacon vagyunk, vagy mi a franc? Majd megtanítom a lányomnak, hogy a mai világban legyen arrogáns, mert minél hangosabb valaki, annál inkább eléri, amit akar. Grrr.

(#195959) tboldi válasza AMD Power (#195954) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mi is hasonlóan jártunk 2004-ben, mikor a Volvo 343 után jött a WagonR. Otthagytuk a Suzuki szalonnak, ők meg továbbadták, és később nekünk jött a bünticsekk. :N

(#195960) sutszi válasza tboldi (#195945) üzenetére


sutszi
veterán

Hány éves a verda?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#195961) tboldi válasza sutszi (#195960) üzenetére


tboldi
nagyúr

2006-os, azaz 15.

De azért elgondolkodtató, hiszen ennyi idősen is majdhogynem hibátlan volt az eleje néhány bepöttyözött kavicsnyomot leszámítva. Az összes hézag tökéletes volt, lámpái gyárik és nem matt/karcos egyik sem, stb. 🤷‍♂️

[ Szerkesztve ]

(#195962) AMD Power válasza bulikavagyok (#195956) üzenetére


AMD Power
titán

Tuti. Most pont chatelek az ügyfélkapun, hogy akkor mizu ha ők nem írják át az autót stb....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#195963) Qru válasza AMD Power (#195954) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem erdekli oket, amig nem irjak at addig az utolso ismert tulajnak megy a bunti. Nalunk detto ez vt, egeszen addig amig a C-type tovabb nem adta masnak aki mar atiratta.

#nincsbennetarcsi

(#195964) Qru válasza tboldi (#195957) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mind a kettonek az a tuti de a biztosito tud meltanyossagot gyakarolni a Dekra csak megallapit.

#nincsbennetarcsi

(#195965) bulikavagyok válasza ngaba (#195958) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt én sem értem. :W Nem az én hibámból keletkezett károm, a másik fél biztosítója rendezi, állítsák vissza a káresemény előtti állapot és viszlát. Főleg mivel egy hibátlan állapotú autóról van szó. A sok utánajárással még így is mínuszban leszek.

[ Szerkesztve ]

(#195966) Qru válasza ngaba (#195958) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tudod hany szerencsetlen lett igy megkrositva? Aki nem ilyen alkudozos... Szivem szerint mondtam volna, hogy papa irjon panaszt akkor kap tobbet de nem lehet mert ugye rogzitik mit mondok es ugy kirugtak volna a biztositotol, hogy a labam nem eri a foldet.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#195967) tboldi válasza Qru (#195964) üzenetére


tboldi
nagyúr

Köszi! :R

(#195968) AMD Power válasza Qru (#195963) üzenetére


AMD Power
titán

"A hatóság ki fogja vonni hivatalból a forgalomból 15 nap után."

Ezt írták arra ha a kedves új tulaj nem írja át az autót a nevére.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#195970) Qru válasza bulikavagyok (#195965) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egy atlagos allapotot vesznek alapul egy adatbazis alapjan, csak akkor merlegelnek ha panaszkodsz.

#nincsbennetarcsi

(#195971) Qru válasza AMD Power (#195968) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na akkor legalabb ebben van fejlodes, nekunk honapokig jottek a buntik anno.

#nincsbennetarcsi

(#195972) bulikavagyok válasza Qru (#195970) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

OK, de szerintem a kárszakértőnek ezt simán figyelembe kéne vennie már az első szemlénél.

(#195973) BigBlackDog válasza bandus (#195952) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Saját nincs, túl poros most a belseje. :D Ha jól látom a konfigurátorban, négy szint van, de fizikailag csak két fejegység szerintem. Legalábbis külsőre nem látok különbséget a felső három szint között.

A Composition a legbutább és a kisebb, ezen még van fizikai poti a hangerőnek.
Aztán jön a Ready To Discover, amiben még nincs navi, de elvileg utólag engedélyezhető rajta.
Következő szint a Discover Media, ami már tud navigálni és van hozzá táblafelismerő. Ugyanúgy néz ki, mint az előző.
A legteteje meg a Discover Pro, ami tud angol hangvezérlést, van 3 év ingyenes We Connect Plus, van DAB tuner és elvileg tudja a vezeték nélküli Android Autot (nálam ez útobbi nem működik S20+-al).

[ Szerkesztve ]

(#195974) AMD Power válasza Qru (#195971) üzenetére


AMD Power
titán

Azt írta az ügyfélkapu ,hogy hívjam fel a vevőt ,hogy írassa át az autót. :Y :C :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#195975) cappa72 válasza AMD Power (#195947) üzenetére


cappa72
nagyúr

Remélem bejelentetted az eladás tényét 2 perccel az eladás után! Mer'ha igen, akkor csak papírmunka lesz vele.

Azt írta az ügyfélkapu ,hogy hívjam fel a vevőt ,hogy írassa át az autót.
Hát... gratulálok az ügyfélszolgálatosnak. :W

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#195976) Qru válasza bulikavagyok (#195972) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kellene de nem ezert fizetik a biztositok...

#nincsbennetarcsi

(#195977) AMD Power válasza cappa72 (#195975) üzenetére


AMD Power
titán

Persze! :) :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#195978) Qru válasza AMD Power (#195974) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Remek. :( Akkor ott vagy ahol a part szakad. :((

#nincsbennetarcsi

(#195979) bulikavagyok válasza AMD Power (#195974) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hihetetlen.

Qru: Teljesen igazad van, sajnos.

(#195980) oliwire válasza AMD Power (#195974) üzenetére


oliwire
őstag

Nehogy már neked kelljen könyörögni, hogy a kedves vevő átírassa már ... :W
Szerintem ha nem foglalkoznál vele, és nem fizetnél semmit sem, az adásvételi megvéd mindenféle jövőbeli behajtástól. Hisz nem a tiéd az autó, és nem is volt már a gyorshajtás pillanatában.

(#195981) ngaba válasza Qru (#195966) üzenetére


ngaba
aktív tag

Akkor ez is egy szép szakma...

(Remélem, nem bántottam meg senkit.)

(#195982) Tsebacsi válasza AMD Power (#195974) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Édes*****banemmennekelezekazügyfélkapusok??

Bejelentetted, szóltál, stb, akkor mi a ***** akarnak tőled? Komolyan eszem megáll ettől a hazai rendszertől.

8,3 fogyi ha valakit érdekel. Megtartom!

(Az Asszonyt, a kocsit nem :D)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#195983) AMD Power válasza oliwire (#195980) üzenetére


AMD Power
titán

Még szerencse,hogy van két nyomozó rendőr ismerösöm. Rákérdezek náluk is erre...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#195984) Magnum_ válasza AMD Power (#195983) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Es mire kerdezel ra a ket nyomozo ismerosodnel? :-)

I humbly and respectfully decline™

(#195985) 6030D válasza Tsebacsi (#195982) üzenetére


6030D
Ármester

Hol/miből fogyaszt 8,3-at az asszony? :F

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#195986) Tsebacsi válasza 6030D (#195985) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Bocsánat ez üzleti titok ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#195987) tboldi


tboldi
nagyúr

Nekem 7,8, de azt hiszem, egy darabig megint 0 lesz. :o

(#195988) 6030D válasza Tsebacsi (#195986) üzenetére


6030D
Ármester

Pedig az ilyen jellegű rezsicsökkentésre jobban érdekelnek a praktikák, a skodáé még vállalható. :o

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#195989) bandus válasza BigBlackDog (#195973) üzenetére


bandus
veterán

koszi. Styleban szerintem mar a masodik van, megnezem meg a biztonsag kedveert.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#195990) D1Rect válasza oliwire (#195980) üzenetére


D1Rect
félisten

Te melyik országban élsz? :D

(#195991) AMD Power válasza Tsebacsi (#195982) üzenetére


AMD Power
titán

Vicc amúgy.

Azt mondták,hogy semmit ne csináljak, csak intézzem online iratszám alapján a bírságot. A többit a rendőrség meg majd megoldja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#195992) oliwire válasza D1Rect (#195990) üzenetére


oliwire
őstag

Hát de most komolyan..
Tegyük fel eladtam az autómat. Rá 1 hétre a vevő csinálja a gyorshajtásos csekkeket, és még én kapom meg, mert nem íratta át, pedig neki is KÖTELESSÉGE x napon belül.
Mivel nekem ott van az adásvételi, és én időben lejelentettem, ezért mi történhet?
Nem vagyok hajlandó fizetni semmit, lesz esetleg egy bírósági tárgyalásom. Ott felmutatom az adásvételit, hogy biza ez nem az én kocsim ettől a dátumtól. Hogy mi történt a kocsival azután, az a új tulaj felelőssége. Őt kell keresni ezek után.
Kellemetlenségem az lehet lesz, mert mondjuk tárgyalásra kell mennem. De ezen kívül? Jogtalan lenne bármi pénzt is behajtani tőlem.

(#195993) stickermajom


stickermajom
addikt

Tényleg, ha már rendőrös dolgok. Közlekedési szabálysértési határozat hány napon belül emelkedik jogerőre? A január eleji kerítésdöntögető ügyében azóta sem kaptam semmit, az előadó két hete annyit mondott, hogy az ügyet lezárta, ha jogerőre emelkedik, küldi.
Amúgy lesz még gond az "elkövetővel" szerintem, múltkor voltak körülnézni..

(#195994) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Magyarország jobban teljesít, már a közútkezelők is 400 lovas Stingerrel járnak. ;] :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#195995) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ja igen, ma jöttem be a céghez dél körül és az egyik parkolóból lendületből akart balra fordulni egy F Astrás úgy, hogy csak jobbra nézett. Mázli, hogy végül megállt, mert nekem már féktávon belül volt. Nyilván poén lett volna betenni a képeket róla, de akkor és ott biztos nem rázott volna a röhögés, hogy engem is egy F Astra zúz le. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#195996) cappa72 válasza CactuS (#195995) üzenetére


cappa72
nagyúr

Bacchus'... ne riogassatok mán' he!
F Astrával visszük a gyereket ma edzésre (szabadtéri edzés ).
:B

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#195997) oliwire válasza cappa72 (#195996) üzenetére


oliwire
őstag

Ne zúzz le senkit majd, oké? ;]

(#195998) focvis válasza CactuS (#195995) üzenetére


focvis
veterán

Írtam már, hogy engem érdekelne egy munkábajárós Astra F? :D Nem vicc. AMD Powernél érdeklődtem annak idején az ára felől...

A legtöbbet mára befogták brigádszállító melósautónak; sok háromujjú meg fogalmatlan. :(

[ Szerkesztve ]

(#195999) stickermajom válasza focvis (#195998) üzenetére


stickermajom
addikt

Mióta apóséról lelopták a katalizátort szinte GTI hangja van. :D

(#196000) tboldi válasza focvis (#195998) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az én károkozóm is hasonlóan melósautó kinézetű volt, csak idősebb férj-feleség párossal, de a fogalmatlanság megvolt.

És 196k! 🥳

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.