Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12676) VegyesTamás válasza rbalint88 (#12675) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát nem az hogy inkább kanyarokban hanem csak kanyarokban, ebben igazad van :) mondjuk a 130 sem állt távol tőle, é sugye országúton az bőven sok, pályán meg nem kínoztam (najó egyszer 160 meg nemrég stabil 150 de ennyire még nem siettem) de nem ott kezdtem el jaszkarizni... és ami az igazsághoz hozzátartozik...autószerelő voltam közel 1 évig, sok kocsit vittem vittünk vizsgázni..és a samara karbis üzemanyagellátó rendszeréhez képest 1.6 75-90 ló-ig ezek az e.gázpedálok, (meg a sima nem e-s computervezérelt ugye k mindegyik már) olyan csalódást okoztak, hogy az elképesztő...amikor el akartam indulni és az ember egy 80-90ló tólmár elvárná, hogy érezhetően úzzon..hát nem...mert amíg a compi számól, karbin nyílik a duplatorok, levegő megy be és a megfelelő mennyíségű benzin vele együtt ls jobban érezni...legalább az elején. Persze amikor a 2.8 TDi furgon, vagy az Alfa 147 1.9 JTD chippelve, vagy a Subaru Impreza az ugye össze nem hasonlítható...csak nem akkorsem lehet papírrepcsinek tartani egy ilyen kocsit sem.

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.