Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) Phobion


Phobion
őstag

Valaki nem kapott mostanság pótdíj befizetéséről szóló felszólító levelet a NUSZ-tól?

én január 2.-án vásároltam tőlük matricát, erre ma jött a levél, hogy fizessek mert jogtalanul használtam egy bizonyos szakaszt, ezután beléptem a szaros oldalukra és a számlatörténet menüpont alatt egy db vásárlási előzményt sem találtam, ezt követően felhívtam őket, majd közöltem velük amit már előbb is írtam, és hogy én erről az egészről anno kaptam egy pdf-et, a vonal túlsó végén lévő kedves hölgy ekkora közölte, hogy jó akkor diktáljam be a pdf-ben található egyedi, hosszú számsort, csak éppen nekem ezen a pdf-en a "Matrica egyedi azonosító:" sornál egy darab szám sem szerepel, ekkora a hölgy azt mondta, hogy írjak nekik egy emailt ezzel a problémával kapcsolatban, és majd jelentkeznek, hát kösz :W

ja és természetesen az összeget akkor anno levonta, ezt majd kérhetem is ki a banktól, mert biztos, hogy a válaszuk az lesz, hogy ilyennel bizonyítsam

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.