Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-01-03 10:27:14

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

(#17101) rumkola válasza Win-T (#17100) üzenetére

rumkola
(PH! kedvence)

azt akartam írni, hogy a mapozást azt NEM TUDOM
:D

tényleg nem, szerintem 5 éve nem standardozam

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=rumkola

(#17102) Win-T válasza rumkola (#17101) üzenetére

Win-T
(fanatikus tag)

No most direkt beléptem egy percre megnézni. Minden standardra átkerült karakteremnél tök alap, nullán áll az atlas, de lehet csak azért mert még soha nem játszottam velük standardon. Kérdés ha most elkezdem tolni, akkor következő ligában megint nullázódik-e? Valaki?

(#17103) Egonyolc válasza Win-T (#17102) üzenetére

Egonyolc
(fanatikus tag)

Az Atlas is restelt már párszor.

Mindíg amikor új "formájú" map itemek jönnek be.

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#17104) Win-T válasza Egonyolc (#17103) üzenetére

Win-T
(fanatikus tag)

Hát akkor most el is vettétek a kedvemet az egésztől. :(

(#17105) Egonyolc válasza Win-T (#17104) üzenetére

Egonyolc
(fanatikus tag)

ha ennek a ligának vége akkor az aktuálist át fogja vinni a standardba.
ha közben nem nyúlnak a maphoz akkor megmarad.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#17106) Har_melin

Har_melin
(Topikgazda)

A következő ligában érdekes lesz, hogy mit fognak kezdeni a veiled modokkal. A crafting bench minden ligában resetelődik. Az viszont nagyon nem mindegy, hogy minden egyes pályán találkozom a szindikátus tagjaival, akiktől potyoghat veiled cucc, vagy a pályák 10-15%-án beadja Jun-t és ezeknek a találkozásoknak mondjuk a harmadában esik ilyen.

Mivel a veiled modok a legtöbb esetben több fokozatúak, annak az esélye, hogy ugyanazt a mod típust többször is beadja, igen kicsi, így ezzel a struktúrával valamit kezdeniük kell majd. Ez nem olyan, mint az elder vagy shaper cuccok, ahol elég volt a megfelelő ilvl (meg persze currency), hogy kraftoljál magadnak, ami kell.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#17107) mrkog válasza Win-T (#17104) üzenetére

mrkog
(újonc)

Én is most átugrottam standardra, és látom, hogy kezdhetem újra a mapozást.
Viszont gondoltam egyet és csináltam egy nagyobb mapot kb 10-est és beadta az alatta lévőket, tehát nem kell újra megcsinálni az egészet.
Ami kell hozzá: mindenképpen új map legyen (Zanánál vegyél egyet), mert a régivel nekem nem működött, és a
sárga map legyen alchozva a piros meg alch+vaal, mert anélkül sem adta be nekem.

(#17108) TrollBalint válasza Har_melin (#17106) üzenetére

TrollBalint
(őstag)

Ez nekem is már megfordult a fejemben. Ha maradna ez az Atlas Objective-s dolog, de úgy, hogy amint megcsinálsz egyet, egyből spawnolna egy másik mapon, akkor azt mondom életképes lehet. Sőt, folyamat lehetne farmolni akár kifejezetten egy mastert is.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#17109) Egonyolc válasza mrkog (#17107) üzenetére

Egonyolc
(fanatikus tag)

Elvileg ha eladsz 3 régit akkor újat ad.

(#17110) sirdond válasza Har_melin (#17106) üzenetére

sirdond
(senior tag)

szerintem nem lesz ennyi unlock-olható veiled mod (jópárat átraknak alap receptnek, vagy teljesen törlik), vagy nem lesz ennyi szintje egy receptnek, vagy, ha egy szintet unlock-olsz megkapod az összeset.

(#17111) Mozso26

Mozso26
(senior tag)

Hello, a corrupted tárgyal lehet valamit csinálni,hogy ne legyen az? :R

(#17112) Sárpac válasza Mozso26 (#17111) üzenetére

Sárpac
(PH! nagyúr)

Igen el lehet adni, vagy be lehet törni.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#17113) BoneDragon válasza Mozso26 (#17111) üzenetére

BoneDragon
(őstag)

Vendornak eladod 3 különböző színű skill gemmel (lvl1 is tökéletes) és vissza állítja az itemet alap fehérre.

[ Szerkesztve ]

(#17114) vvega30 válasza BoneDragon (#17113) üzenetére

vvega30
(senior tag)

A linkek megmaradnak? Nem is tudtam, hogy van ilyen recept... Fos 6 linkből még jót is lehetne csinálni.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#17115) BoneDragon válasza vvega30 (#17114) üzenetére

BoneDragon
(őstag)

Sokan nem tudnak erről, pedig már 1 éve benne van a játékban. :D

(#17116) tomazin válasza BoneDragon (#17115) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hat ha ezt 2hete tudom...thx

(#17117) KubanitoS válasza BoneDragon (#17113) üzenetére

KubanitoS
(PH! kedvence)

Ezt most próbáltam ki egy random corrupted rare fegyóval és nem működött.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#17118) BoneDragon válasza KubanitoS (#17117) üzenetére

BoneDragon
(őstag)

Akkor csináld jól. Már párszor alkalmaztam a játékban, teljesen jól müködik.

(#17119) BoneDragon válasza BoneDragon (#17118) üzenetére

BoneDragon
(őstag)

Eddig még nem probáltam 6linkel, de most teszteltem és azzal nem fog menni, ugye azt egyből divine orb-ra váltja. Minden mással működik. Ne legyetek telhetetlenek. :D

(#17120) Mozso26 válasza BoneDragon (#17113) üzenetére

Mozso26
(senior tag)

Bocs ha hülyáket kérdezek, de hol találom ezt a Vendort? :R

(#17121) San398 válasza Mozso26 (#17120) üzenetére

San398
(senior tag)

Vendor = az összes karakter a játékban akinek eladhatsz vagy vehetsz tőle cuccokat

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#17122) Mozso26 válasza San398 (#17121) üzenetére

Mozso26
(senior tag)

Köszönöm :R

(#17123) Mozso26 válasza BoneDragon (#17113) üzenetére

Mozso26
(senior tag)

Egy 6 luku páncélom van, mind össze van kötve , de nem müküdik amit mondasz. :(
Mi lehet az oka?

(#17124) Mozso26

Mozso26
(senior tag)

Más corrupt tárgyal sem müködik, biztos átkozott a karakterem.

(#17125) TrollBalint válasza Mozso26 (#17123) üzenetére

TrollBalint
(őstag)

szerintem ezért nem fog menni: [link]

És kb. ezért nem fog menni olyan cuccokkal amiket "egyből" bevált a vendor (3 különböző színű socket van linkelve rajta, 6 lyukú, stb...)

(#17126) SQX_Barto

SQX_Barto
(őstag)

Par napja megfogadtam magamnak, ha egyszer esik egy, belinkelem :D

T10es mapon volt, ha jol emlekszem :)
(ez mar nem az eses pillanata, mert akkor nem Print Screent nyomtam a nagy izgalom kozepette, hanem par meterrel arrebb ujra kidobtam :) )

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto

(#17127) GICA666

GICA666
(tag)

Sziasztok.
Belépek a játékba,beírom a jelszót,és kiadja,hogy Account Unlock Code
kell a játékhoz.
Email-ben el is küldték.Ez meg mi a szar.Nem értem.Valamiről lemaradtam?Úgy tudom ingyenes a játék. :(((

[ Szerkesztve ]

(#17128) rumkola válasza GICA666 (#17127) üzenetére

rumkola
(PH! kedvence)

Miből kalkulálod ki, hogy a játék már nem ingyenes?

(#17129) GICA666 válasza rumkola (#17128) üzenetére

GICA666
(tag)

Ha egy játék ingyenes,minek kódolják le.Ezt nem értem.
Régóta játszom vele,de még soha nem kért kódot.

(#17130) rumkola válasza GICA666 (#17129) üzenetére

rumkola
(PH! kedvence)

Ha nem lenne ingyenes, akkor pénzt kérnének érte.
Az accountodat zárolták valamiért (gondolom fel akarták törni), és ez a kódkérés a beazonosításod volt, téged védett.

(#17131) GICA666 válasza rumkola (#17130) üzenetére

GICA666
(tag)

Okés.Ezt nem tudtam.Köszi szépen. :)

(#17132) SQX_Barto válasza GICA666 (#17131) üzenetére

SQX_Barto
(őstag)

Ha valakinek van par sarga (rare) azonositatlan mapja, szivesen megveszem 1 Achemy / map aron.
Mindegyik Tier kell kiveve a 3 5 9 10.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto

(#17133) Mozso26

Mozso26
(senior tag)

Sziasztok, az lenne a kérdésem ,hogy a labirintusban szerzett kis koponya aplikáciot át lehet e ültetni egy másik tárgyba?Tehát hogy ki lehet e venni onnan ahol most van? :F

[ Szerkesztve ]

(#17134) TrollBalint válasza Mozso26 (#17133) üzenetére

TrollBalint
(őstag)

Nem igazán lehet azt kivenni. Csak ott tudsz enchantolni (esetleg fossil-lal, de az nem csak enchantot rak rá).
Ha meg magát az enchantot szeretnéd lemásolni, tudtommal azt sem lehet. Be kell menned újra, az új tárggyal és imádkozni, hogy azt dobja rá.

(#17135) tibee77

tibee77
(senior tag)

Egy valamit tud vele csinalni, bevaalozza. 😂 ott van esely ra hogy eltünik az enchant.

b.net-tag:slicchabib#2475 - steam:slicchabib - poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17136) Rizseslescó

Rizseslescó
(tag)

Sziasztok!
Valaki elmagyarázná a fossil craftot? Milyen tárgyakat érdemes stbb. Össze gyűlt egy kis currency és liga végén már nem sajnálom elhasználni.
Aki tud segítene Über atzirit és Eldert leverni?

(#17137) gdevil

gdevil
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Kérem, egy hozzáértő legyen szíves és nézz meg, hogy miért ilyen kicsi (85.000)a total dps-em?
Tectonic slam juggernaut lvl 84 a karakter

saját pastebin:

[link]

Itt van egy srác hasonló (budget build-je) és 4-500k a sebzése, úgy, hogy szinte csak rare cuccok vannak rajta.
Kicsit más ugyan a talentfája, de ha POB-en átpakolom a pontokat úgy mint ő, akkor sem javul a helyzet.
jahh és neki 6 linkje van a chest-ben, nekem csak 5, de ha hozzáteszek még egy skillt a POB-en, akkor is csak kicsit javul a dps-em.

"srác" pastebin:

[link]

Valaki kérem világosítson fel, hogy mi a túró ez az óriási különbség... ?

:R

[ Szerkesztve ]

(#17138) San398 válasza gdevil (#17137) üzenetére

San398
(senior tag)

Amit észrevettem hogy neked elemental damage van a gyűrűn és az amuletten a srácnak meg physical!! Valamit nézd meg milyen flaskákat használ ő meg milyen van neked! A flaskák is nagy sebzés pluszt adnak.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#17139) gdevil válasza San398 (#17138) üzenetére

gdevil
(fanatikus tag)

A flaskákat kikapcsolva is nagyon nagy a difi a srác "javára".
Nem értem. Valami nagyon félrement nálam, mert néhány opciót ki-be kapcsolva, se változik látványosat a különbség.
Olyan érzés, mintha teljesen elrontottam volna az egész buildet, tree-stül, gear-estül :F .

(#17140) San398 válasza gdevil (#17139) üzenetére

San398
(senior tag)

Itt minden összefügg mindennel! Skill fa-gemek-itemek Kövesd a skill fát használj olyan cuccokat statokat amit kell és ugyanannak kell kijönnie

[ Szerkesztve ]

(#17141) gdevil válasza San398 (#17140) üzenetére

gdevil
(fanatikus tag)

Köszönöm a segítségedet, átnézem még párszor hogy mi ment félre.

(#17142) tibee77 válasza gdevil (#17141) üzenetére

tibee77
(senior tag)

Azt nezdd meg hogy a configuration fülön (asszem igy hivjak) mi van neki kipipalva.ott van egy csomo dolog ami okozhatja a dps különbseget.

b.net-tag:slicchabib#2475 - steam:slicchabib - poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#17143) gdevil válasza tibee77 (#17142) üzenetére

gdevil
(fanatikus tag)

Hopp, ez nagy segítség volt valóban, ugyanis a Configuration fülön nálam semmi nem volt bepipálva, ami persze kellet volna, így már felugrott a sebzés 225k-ra.
Ez már jobban tetszik. :P

Köszi!!! :R

(#17144) San398 válasza gdevil (#17143) üzenetére

San398
(senior tag)

Ez a POB dps olyan mind a 3D mark eredmények!! Ami a Fontos az az, hogy döglenek e a mobok vagy maga a játékos hullik el mindíg! :DDD

(#17145) m.lala válasza gdevil (#17143) üzenetére

m.lala
(tag)

Én még abszolút tanuló vezető vagyok, nekem is iszonyat tetszik az a build, még nem kezdtem el, de találtam egy szépet, ímé főbuffolva 1.2M DPS remélem jó a link:[link]
Ha kiveszed a Frenzy és az Endurance charge-ot 660….szóval vannak sarkalatos pontok.

Én ezt tolnám skacok:[link]
Mivel meguntam a centrifugás pörgö, forgó karakterem, ami erős, de nekem drága, tanulási céllal váltottam egy ócsóbbra….tényleg ütős, de a kérdésem mivel bevallottan hülye vagyok a játékhoz és ez az elő szezonom, jönne egy láma kérdés
….mivel mozog/teleportol a srác az üres területre? Whirling Blades? olyan mintha odateleportálna a fő skillel és bumm, pedig nem, csak azért kérdezem mert nekem nem olyan az effekt.
Jelzem még csak lvl 62 épp felvettem a cuccokat/vért még tabula, 6l vért még forog/ amit javasol, csak kérdezem. :R

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#17146) gdevil válasza m.lala (#17145) üzenetére

gdevil
(fanatikus tag)

Szerintem is wb lehet, gondolom van hozzá linkelve egy faster attacks, meg mondjuk + attack speed van kb.mindenhol neki még....

(#17147) sirdond

sirdond
(senior tag)

Néztem Ziz SSFHC Shaper race liga utolsó fél óráját, elég intenzív volt. Olyan szoros volt, hogy hárman is egyszerre voltak Shaper-nél. Ja és mindezt 15 órán belül... nekem úgy 15 óra alatt általában úgy mapozásig sikerül eljutni :D

(#17148) BoneDragon válasza sirdond (#17147) üzenetére

BoneDragon
(őstag)

Ilyenkor kell lecopyzni a buildet, többször végig nézni az egesz streamet és azzal indítani új ligában. Persze ha valakit érdekel, hogy gyorsan letolja az egészet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.