Hirdetés
- Fórumok
- Sport, életmód, utazás, egészség
- Kerékpárosok, bringások ide!
- (kiemelt téma)
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Pajac: Kínai
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- Gurulunk, WAZE?!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Met: Metallica: M72 World Tour
-
80100 - 80001
355169 - 354001 354000 - 352001 352000 - 350001 350000 - 348001 348000 - 346001 346000 - 344001 344000 - 342001 342000 - 340001 340000 - 338001 338000 - 336001 336000 - 334001 334000 - 332001 332000 - 330001 330000 - 328001 328000 - 326001 326000 - 324001 324000 - 322001 322000 - 320001 320000 - 318001 318000 - 316001 316000 - 314001 314000 - 312001 312000 - 310001 310000 - 308001 308000 - 306001 306000 - 304001 304000 - 302001 302000 - 300001 300000 - 298001 298000 - 296001 296000 - 294001 294000 - 292001 292000 - 290001 290000 - 288001 288000 - 286001 286000 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-04-23 19:33 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Runner_fxr
addikt
Én ezt másképp látom. Nem arról van szó, hogy vállalható e vagy sem. Anno a 90-es évek elején full merev acél montikkal az Alpokat is átszelték terepen.

Valóban az emberen múlik. Én arra gondoltam, hogy élvezetesebb egy "célhardverrel" menni.
Az Enduro világkupa pályák majdhogynem DH szintűek. -
Hasaggymeg
Topikgazda
amikor az előző blökit el kellett altatni (öreg is volt meg valami vesegondja is volt) a főnököm nem akarta otthagyni a tenyésztőnél ezt a kölyköt, inkább elhozta nekünk.jobbról kikanyarodó audis elérte a bringa hátsó kerekét, fellökött. az ilyenkor 'szokásos' horzsolások, plusz a lánctányérra is sikerült felszúrni magam a combom belső felén.
Olyan édes volt,hogy nem tudtad visszautasítani...mármint a főnök volt édes.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
rétisün
veterán
-
K_Gabor
tag
amikor az előző blökit el kellett altatni (öreg is volt meg valami vesegondja is volt) a főnököm nem akarta otthagyni a tenyésztőnél ezt a kölyköt, inkább elhozta nekünk.jobbról kikanyarodó audis elérte a bringa hátsó kerekét, fellökött. az ilyenkor 'szokásos' horzsolások, plusz a lánctányérra is sikerült felszúrni magam a combom belső felén.
Kutyusra +1
Nekünk a fekete kiadás van otthon 
Az "jól" hangzik ... Jobbulást.
-
rétisün
veterán
amikor az előző blökit el kellett altatni (öreg is volt meg valami vesegondja is volt) a főnököm nem akarta otthagyni a tenyésztőnél ezt a kölyköt, inkább elhozta nekünk.jobbról kikanyarodó audis elérte a bringa hátsó kerekét, fellökött. az ilyenkor 'szokásos' horzsolások, plusz a lánctányérra is sikerült felszúrni magam a combom belső felén.
-
K_Gabor
tag
-
rétisün
veterán
Ott egy véresszájú kutya,meg a lábaid bekötözve...minek kell ezt a bringára kenni?!

sose kentem a bringára, mindig is az audist hibáztattam
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Ott egy véresszájú kutya,meg a lábaid bekötözve...minek kell ezt a bringára kenni?!

-
parkr
őstag
Amióta ezt az embert követem sírni tudnék mennyire igénytelen ez az ipar. Többnyire nagynevű gyártók 3+ ezer eurós vázairól van szó.
gondolom eddig úgy voltak vele (és vannak most is), hogy úgyse látja senki mi van belül.. ezért is jó hogy van valaki aki megmutatja

-
Strezi
őstag
Nem lenne rossz. Az alpinbike féle cross alps túrát is tervezem egy ideje. Az is hasonló árban van.
XC bicaj nem lesz kevés oda?Csak rajtam múlik! Mentek már merevrafuval is és nagyon jól tolta az az ember. Nem volt fiatal sem.
Egyértelmű hogy nekem nagy kihívás lesz, de csak így lehet fejlődni... -
Sleek
senior tag
Számomra az idei év eléggé negatív lett, három munkahelyen is dolgoztam, plusz még az egyetemet levelezőn tolom, szóval felesleges szabadidőm mondhatni a nullához konvergált, de hát valamit, valamiért. Korábban tettem fel képeket, tesóm az igazi függő, ő minden helyi versenyen ott van, meg hát rá is ér. Ebben kár hogy ritkán tudok részt venni. Végül is a költség nem is lenne sok, mert mégiscsak négy versenyről lenne szó, ha pedig egyesével vesszük, majdnem egy István király-t kérnek el érte. Bár nem szeretem mikor lehúzás az egész, és azért adok ki pénzt, amit egy baráti társaság kicsit puritánabb kivitelben össze tud hozni egy helyi pályán. A bringán lévő setup, szerintem nem igazán lényeges, középkategória fölött. Az XTR-t meg olyan szinten el lehet felejteni, hogy Shimano szinten ultra könnyű, és ez sajnos néhol a veszte lett, mert rohadt drága, és törik, tehát XC versenyeken a legtöbb bringa SLX vagy XT szettel szalad.
Felénk most vezetik be az erdőkbe ,hogy ha ilyen esemény van akkor kő keményen kell tejelni nekik.. Szakadnának meg
VERGA Zrt. tájékoztat minden érintettet, hogy területeit további hasznosításra a jövőben csak bérleti díj ellenében adhatja. Területének igénybevételéhez, tervezett túrák, versenyek, rendezvények céljából, az alábbi díjszabást határozza meg 2016. november 14-től:
100 fő-ig egy erdészetet érintve 10.000,- Ft/nap
két erdészetet érintve 20.000,- Ft/nap
három erdészetet érintve 30.000,- Ft/nap
100 fő felett egy erdészetet érintve 20.000,- Ft/nap
két erdészetet érintve 40.000,- Ft/nap
három erdészetet érintve 60.000,- Ft/nap
A VERGA Zrt. a bérleti díj felszámításától csak abban az esetben tekinthet el, ha a rendezvény szervezője nyilatkozik, hogy az esemény lebonyolítása során ebből számára bevétel nem keletkezik, azaz a versenyen, túrán, kiránduláson való részvételhez nem kapcsolódik nevezési díj beszedés.A VERGA Zrt. területein táborozás csak előzetesen kiadott engedély birtokában lehetséges. A táborozás díja 50,-Ft/fő/nap.
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Szép.hely,gyönyörű az a zúzmara! Boldog Karácsonyt,szülinapot és majd jó utat.

-
Tothgera30
veterán
Én idén kezdtem el versenyekre járni (a "versenyezni" az igen fellengzős...), nekem baromira bejött. Ha jól tudom, te is voltál (vagy csak a testvéred?). Teljesen más világ. Idén az volt a terv, hogy havi egy verseny, aztán meglátjuk mi lesz. Most az van, hogy ha tehetném, mennék minden hétvégén, mert azt a hangulatot nem adja vissza semmi. Nagyon bejött, attól függetlenül, hogy milyen helyezést érek el. A topmaraton sorozatot meg ugye külön pontozzák, egy kis versenysorozat az egész, ezért megyek jövőre mindre.

Nekem sajnos nem is az idő a gond, hanem a költsége. A nevezési díj általában kevesebb, mint a fele az össz költségnek egy versenynapon. Aztán csodálkozik a nép, hogy nem full XTR a gépezet...
Csak ugye nem mindegy milyen sűrűn kell etetni a majmot...Remélem azért összefutunk néhány versenyen. Jó dolog együtt tekerni egy-egy részt ismerősökkel.

Strezi: Boldog szülinapot, meg karácsonyt így előre is! Azért majd egy beszámolót összedobhatnál a túráról, aztán valami olyan helyen megoszthatod, ahol az látja, akit érdekel. Meg aki tudja, hogy fontosabb az ember, mint a pénz.

Az nem lehetne, hogy nem kergetjük el havonta a normális embereket (mindig a pénz miatt..)? Inkább olvasok felső kategóriás gépről, tapasztalatról, mint egy-két gyökér agymenéséről...

Számomra az idei év eléggé negatív lett, három munkahelyen is dolgoztam, plusz még az egyetemet levelezőn tolom, szóval felesleges szabadidőm mondhatni a nullához konvergált, de hát valamit, valamiért. Korábban tettem fel képeket, tesóm az igazi függő, ő minden helyi versenyen ott van, meg hát rá is ér. Ebben kár hogy ritkán tudok részt venni. Végül is a költség nem is lenne sok, mert mégiscsak négy versenyről lenne szó, ha pedig egyesével vesszük, majdnem egy István király-t kérnek el érte. Bár nem szeretem mikor lehúzás az egész, és azért adok ki pénzt, amit egy baráti társaság kicsit puritánabb kivitelben össze tud hozni egy helyi pályán. A bringán lévő setup, szerintem nem igazán lényeges, középkategória fölött. Az XTR-t meg olyan szinten el lehet felejteni, hogy Shimano szinten ultra könnyű, és ez sajnos néhol a veszte lett, mert rohadt drága, és törik, tehát XC versenyeken a legtöbb bringa SLX vagy XT szettel szalad.
-
JackFeryll
őstag
-
rétisün
veterán
pár napja éppen egy trekről hallottam ugyanilyent, és ha jól emlékszem nem is a legolcsóbb trekről volt szó.
őszintén szólva én sem tartom valami hű de jó megoldásnak az ilyen konzolos mókát, főleg karbon váznál. egy bilincs (sztem) sokkal jobb.
-
6030D
addikt
Erősen filózom rajta, csak még nem tudom hogy lesz rá időm. Nekem hosszútáv kizárva, nem edzek rendszeresen, feltartani pedig én sem akarom a forgalmat, meg előbb a KTM legyen kész, mert a megrendelt kerékszettem még nem érkezett meg.
Én idén kezdtem el versenyekre járni (a "versenyezni" az igen fellengzős...), nekem baromira bejött. Ha jól tudom, te is voltál (vagy csak a testvéred?). Teljesen más világ. Idén az volt a terv, hogy havi egy verseny, aztán meglátjuk mi lesz. Most az van, hogy ha tehetném, mennék minden hétvégén, mert azt a hangulatot nem adja vissza semmi. Nagyon bejött, attól függetlenül, hogy milyen helyezést érek el. A topmaraton sorozatot meg ugye külön pontozzák, egy kis versenysorozat az egész, ezért megyek jövőre mindre.

Nekem sajnos nem is az idő a gond, hanem a költsége. A nevezési díj általában kevesebb, mint a fele az össz költségnek egy versenynapon. Aztán csodálkozik a nép, hogy nem full XTR a gépezet...
Csak ugye nem mindegy milyen sűrűn kell etetni a majmot...Remélem azért összefutunk néhány versenyen. Jó dolog együtt tekerni egy-egy részt ismerősökkel.

Strezi: Boldog szülinapot, meg karácsonyt így előre is! Azért majd egy beszámolót összedobhatnál a túráról, aztán valami olyan helyen megoszthatod, ahol az látja, akit érdekel. Meg aki tudja, hogy fontosabb az ember, mint a pénz.

Az nem lehetne, hogy nem kergetjük el havonta a normális embereket (mindig a pénz miatt..)? Inkább olvasok felső kategóriás gépről, tapasztalatról, mint egy-két gyökér agymenéséről...

-
parkr
őstag
-
rétisün
veterán
A szája körül a szőrén a postás maradéka látható?

dehogy.... postást/futárt nem bántja, tudja hogy ők hozzák nekem a sok mindenfélét

-
-=RelakS=-
veterán
-
rétisün
veterán
-
Pttypang
veterán
-
Runner_fxr
addikt
-
Tothgera30
veterán
Közép. Tavaly is azon indultam, de csak Dunán és a Mátrán. Idén is azon akarok, és be is fizetem előre, hogy ne legyen kifogás(a másnak), miért nem megyek.
Remélem 2-3 év múlva már menni fog a hosszú is (menne most is, de nem túristáskodni akarok).A Crosskovácsi meg a Vértes van még tervben, meg a váci CX. A Pilis XCO-t még meglátom, tavaly voltam, de ahhoz nagyon ott kell lenni erőben, viszont kegyetlen jó a pálya. Csak szűk, és engem pl zavar, ha feltartom a gyorsabbakat. És ott sok a körözés.
Neked van ütemterv?
Jut eszembe, ha valaki gondolkodik Bryton termékek vásárlásán, akkor infóként: tavasztól a Bikefun forgalmazni fogja (jön a bm cikk az 530-ra). Ár majd kiderül, nyilván drágább, mint nyugatról, de hátha valakinek ez fontosabb, annak érdemes várni, ha nincs rá éppen akció. Illetve szó volt róla, hogy nem mindenkinek válaszolt a support team megfelelően (leginkább sehogy), talán egy hivatalos forgalmazón keresztül gördülékenyebb lesz.
Erősen filózom rajta, csak még nem tudom hogy lesz rá időm. Nekem hosszútáv kizárva, nem edzek rendszeresen, feltartani pedig én sem akarom a forgalmat, meg előbb a KTM legyen kész, mert a megrendelt kerékszettem még nem érkezett meg.
-
rétisün
veterán
-
parkr
őstag
-
Strezi
őstag
Mai tekerés: KKK - Kör, és azt hiszem erre az évre ennyi volt...
Boldog karácsonyt! -
Strezi
őstag
Értem én,de ahogy haladsz a korban annál kevésbé boldogít akár még egy ilyen kirándulás is.Van itt elég hely,pl. Erdélyben is,ahol az említett összeg feléből,harmadából kibringázhatod magad.

Erdély meg filléres túrák már megvoltak fiatalon
Most kihasználom a lehetőségeimet ennyi.
Nekem nem piszkálja a csőrömet ha valki kevés pénzből jól érzi magát, szerintem úgy fair, ha én vagy más is jólérezheti magát ennek többszöröséből
Avval nem tudok és akarok mit kezdeni, hogy a kisebbségi komplexust le kell vezetni rajtam
Tudom, az a leg köcsögebb, aki vesz egy "drága" bringát, és még tekerni sem szégyenli, sőt urambocsá élvezi és beszél róla 
Napfénysüti: Mi köze egy országúti csoportos bringázásnak a haverokkal egy idegen terepen vezetett endúró túrhoz, napi három felszállítással, bicikli szervízzel?
Egyébként meg, kint fogom tölteni a 42. születésnapomat, ez a karácsony és születésnapi ajándékom

Kívánok másnak is hasonló jó egészséget és élményt
-
rétisün
veterán
-
Strezi
őstag
Nem lehet rossz, de sajna most nincsen rá ennyi pénzem.
Te is mész?Igen, megyek kocsival ( a repcsi nagy kavarás lett volna). Mellettem van a még egy hely, gyakorlatilag üzemanyag/2 áron.
-
6030D
addikt
Milyen távon tervezed?
Közép. Tavaly is azon indultam, de csak Dunán és a Mátrán. Idén is azon akarok, és be is fizetem előre, hogy ne legyen kifogás(a másnak), miért nem megyek.
Remélem 2-3 év múlva már menni fog a hosszú is (menne most is, de nem túristáskodni akarok).A Crosskovácsi meg a Vértes van még tervben, meg a váci CX. A Pilis XCO-t még meglátom, tavaly voltam, de ahhoz nagyon ott kell lenni erőben, viszont kegyetlen jó a pálya. Csak szűk, és engem pl zavar, ha feltartom a gyorsabbakat. És ott sok a körözés.
Neked van ütemterv?
Jut eszembe, ha valaki gondolkodik Bryton termékek vásárlásán, akkor infóként: tavasztól a Bikefun forgalmazni fogja (jön a bm cikk az 530-ra). Ár majd kiderül, nyilván drágább, mint nyugatról, de hátha valakinek ez fontosabb, annak érdemes várni, ha nincs rá éppen akció. Illetve szó volt róla, hogy nem mindenkinek válaszolt a support team megfelelően (leginkább sehogy), talán egy hivatalos forgalmazón keresztül gördülékenyebb lesz.
-
Napfénysüti
nagyúr
Na látod!...bár egy személyre még az sem kevés az átlag magyar zsebnek.
Nem, de jóval barátibb mint a majd 900 euró + 50.000 utazás. És szubjektív ugyan de ennyit szerintem az a sok gyönyörű hely és élmény bőven megér, főleg ha azt veszem hogy ezért cserébe bringázhattunk Franciaországban, Olaszországban, Svájcban és Ausztriában is híres hegyeken.

-
Hasaggymeg
Topikgazda
A tavalyi egyhetes Alpok túránk költsége (szállás+utazás) nagyjából 80.000 Ft volt míg az idei 10 napos szintén alpesi kirándulásé olyan 130.000 Ft körülre jött ki.

Na látod!...bár egy személyre még az sem kevés az átlag magyar zsebnek.
-
Napfénysüti
nagyúr
Értem én,de ahogy haladsz a korban annál kevésbé boldogít akár még egy ilyen kirándulás is.Van itt elég hely,pl. Erdélyben is,ahol az említett összeg feléből,harmadából kibringázhatod magad.

A tavalyi egyhetes Alpok túránk költsége (szállás+utazás) nagyjából 80.000 Ft volt míg az idei 10 napos szintén alpesi kirándulásé olyan 130.000 Ft körülre jött ki.

-
Tothgera30
veterán
-
6030D
addikt
Topmaratonra fog valaki nevezni?
Én igen.
-=RelakS=-: ha előbb tudom, hogy deicide vállal bringás futárkodást, lehet, hogy szólok neki. Bár szerintem 540 Ft-ért nem vállalta volna.

rétisün: szén? Azt meg el lehet égetni, meleget ad.

-
Tothgera30
veterán
Topmaratonra fog valaki nevezni?
-
eastsider
nagyúr
Az a fémes kongás általában az agyból jön,és a küllők erősítik. Nekem nagy ritkán (8000km alatt talán 5-6x) szól így és a reteszelő a ludas,szalajt egyet.Főleg ereszkedés,ergo a kerék gyors szabadon-futása után.
Köszi az infót. Akkor nem fog talán széthullani alattam a cucc
Jó cikket ideális pedálfordulatról, bringás edzésről tudtok linkelni? Nem igazán találtam sokat. Angol is jó lenne.
Előre is köszi. -
Hasaggymeg
Topikgazda
Értem én,de ahogy haladsz a korban annál kevésbé boldogít akár még egy ilyen kirándulás is.Van itt elég hely,pl. Erdélyben is,ahol az említett összeg feléből,harmadából kibringázhatod magad.

-
SSJmeszes
senior tag
Nem az,csak (feltételezem,hogy) még fiatal vagy.

Ki számít fiatalnak.. 3 év és három X es leszek.

Ezt úgy értettem, hogy azért pénz nélkül, nem tud elmenni egy ilyen eseményre bármennyire is szeretne. -
Hasaggymeg
Topikgazda
-
SSJmeszes
senior tag
Nem lehet rossz, de sajna most nincsen rá ennyi pénzem.
Te is mész?&Strezi:
És még azt mondják a pénz nem boldogít..
Ez mekkora baromság már. -
Hasaggymeg
Topikgazda
Sziasztok,
Alakul a téli városi szettem, lett egy casco activ tc sisak, mavic terdmelegito, meg egy kellys sapi a sisak alá. Már csak valami kabát kell. De gondolom ezt nem uszom meg 20 alatt. Jelenleg a futocuccokban tekerek, nem is izzadok bele, csak Michelin baba feeling a sok réteg
meg kesztyű kell. Ezeket milyet nezzek? nevesebb el nem nyulhatok mellé ?Egyébként ajánlom a bringaboardot. Nagyon jofejek és segítőkészek, türelmesek

Más: néha hallom, hogy "kattan" valami egy rohadt nagyot szerintem a hajtasban (talán). Ez mitől.lehet? Utána kicsit "dong" is és fém hangja van. Nem jöttem rá honnan jön... Sima négyszöges prowheel hajtás...Az a fémes kongás általában az agyból jön,és a küllők erősítik. Nekem nagy ritkán (8000km alatt talán 5-6x) szól így és a reteszelő a ludas,szalajt egyet.Főleg ereszkedés,ergo a kerék gyors szabadon-futása után.
-
eastsider
nagyúr
Sziasztok,
Alakul a téli városi szettem, lett egy casco activ tc sisak, mavic terdmelegito, meg egy kellys sapi a sisak alá. Már csak valami kabát kell. De gondolom ezt nem uszom meg 20 alatt. Jelenleg a futocuccokban tekerek, nem is izzadok bele, csak Michelin baba feeling a sok réteg
meg kesztyű kell. Ezeket milyet nezzek? nevesebb el nem nyulhatok mellé ?Egyébként ajánlom a bringaboardot. Nagyon jofejek és segítőkészek, türelmesek

Más: néha hallom, hogy "kattan" valami egy rohadt nagyot szerintem a hajtasban (talán). Ez mitől.lehet? Utána kicsit "dong" is és fém hangja van. Nem jöttem rá honnan jön... Sima négyszöges prowheel hajtás... -
rétisün
veterán
Ha felteszed, akkor legalább lesz egy őszinte hirdetés, azzal a tartalommal, hogy: Utolsó ára, 2000 Ft, ha senki nem viszi, megy a méh-be!

pc360: a BD rendelésem vasárnap átadták a magyar postának, szerdán kihozták. Ellenben a Mo-on feladott csomagomat dec. 8 óta nem tudják kézbesíteni Győrbe. Az ajánlott küldeményről annyit látnak a rendszerben, hogy "Igen, még nem érkezett meg."

karbon. még a méh-be se veszik be

(#80055) 6030D: majd ha kihordták a nyugdíjasok erzséebt utalványait, sor kerülhet az 'átlag' csomagkra is

-
-=RelakS=-
veterán
végülis ennyi idő alatt gyalog elvitted volna Győrbe, és még haza is értél volna, nem?

-
6030D
addikt
Ha felteszed, akkor legalább lesz egy őszinte hirdetés, azzal a tartalommal, hogy: Utolsó ára, 2000 Ft, ha senki nem viszi, megy a méh-be!

pc360: a BD rendelésem vasárnap átadták a magyar postának, szerdán kihozták. Ellenben a Mo-on feladott csomagomat dec. 8 óta nem tudják kézbesíteni Győrbe. Az ajánlott küldeményről annyit látnak a rendszerben, hogy "Igen, még nem érkezett meg."

Megérkezett 13 nap alatt Vácról Győrbe a csomagom. Hihetetlen.
Viszont ma hívtak, hogy van egy másik csomagom, ami megjött a postára, de nincs aki kihozza, menjek má' be érte.
A következő remélem az lesz, hogy én megyek a feladóhoz, ha rendelek valamit. -
Runner_fxr
addikt
Sziasztok!
Bedobom ide is, hátha érdekel valakit egy szuper téli enduró túra!
Célt: Zona Zero, az Enduro World cup egyik helyszine a pireneusokban, spanyolországban.
Itiner (6 nap, napi 500m mászás, 2000m lejtő), Január 6 - 15 között:
http://www.basquemtb.com/winter-enduro-mountain-bike-holiday/winter-enduro-itinerary/Költség: EUR895(szállás, kaja, vezetés és szállítás), plusz utazás(kb 50 000Ft)
Egy hely van, autós utazással.
Nem lehet rossz, de sajna most nincsen rá ennyi pénzem.
Te is mész? -
Strezi
őstag
Sziasztok!
Bedobom ide is, hátha érdekel valakit egy szuper téli enduró túra!
Célt: Zona Zero, az Enduro World cup egyik helyszine a pireneusokban, spanyolországban.
Itiner (6 nap, napi 500m mászás, 2000m lejtő), Január 6 - 15 között:
http://www.basquemtb.com/winter-enduro-mountain-bike-holiday/winter-enduro-itinerary/Költség: EUR895(szállás, kaja, vezetés és szállítás), plusz utazás(kb 50 000Ft)
Egy hely van, autós utazással.
-
hegyimorc
senior tag
de legaláb egy csomót fizethettél a rajtuk lévő márkanevekért

(#80044) hegyimorc: azt gondolnám, hogy a feladás után, mivel küldik a linket a trackeléshez, már követhető....amúgy később is néztem, de napok múlve se jelent meg a rendszerben. a csomag viszont megjött, szóval ez legyen a legnagyobb bajom a bike-discounttal. (lekopogom, eddig tényleg ez a legnagyobb bajom
)"mivel küldik a linket a trackeléshez, már követhető"
Nem feltétlenül. Most is van egy olyan rendelésem, amihez már napokkal korábban megvolt a tracking Nr, de csak tegnap éjszaka lett elérhető a tracking. De van fordított eset is, mikor már rég látszik a rendszerben, pedig a csomagot még fel sem vette a futárszolgálat. (egyik sem bikediscount)
-
Sleek
senior tag
de legaláb egy csomót fizethettél a rajtuk lévő márkanevekért

(#80044) hegyimorc: azt gondolnám, hogy a feladás után, mivel küldik a linket a trackeléshez, már követhető....amúgy később is néztem, de napok múlve se jelent meg a rendszerben. a csomag viszont megjött, szóval ez legyen a legnagyobb bajom a bike-discounttal. (lekopogom, eddig tényleg ez a legnagyobb bajom
)Igen ez így van.
Akkor még nem olvastam utána milyen anyagnak mi a szerepe ,hanem hittem a sok boltosnak.
Profi szinten vannak nagyon jó dolgok ezt el kell ismerni . De azok a ruhák nem is az átlag keresetű embereknek valók. -
rétisün
veterán
de legaláb egy csomót fizethettél a rajtuk lévő márkanevekért

(#80044) hegyimorc: azt gondolnám, hogy a feladás után, mivel küldik a linket a trackeléshez, már követhető....amúgy később is néztem, de napok múlve se jelent meg a rendszerben. a csomag viszont megjött, szóval ez legyen a legnagyobb bajom a bike-discounttal. (lekopogom, eddig tényleg ez a legnagyobb bajom
) -
Sleek
senior tag
Igen,ez nem kifejezetten bringás öltözet,de...teccett és occó.

Abból kell gazdálkodni amit enged a kassza

Vettem pár darab drága márkás kerékpáros ruhát ,de annyival nem voltak jobbak mint amivel drágább volt. -
rétisün
veterán
amikor én írtam nekik (mellékelve a linket, amit ők küldtek, és nem volt találat a csomagszámra) csak annyit írtak, hogy a bringa úton van.
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Ez már igen, szép kis Raven, vázon kívűl mindent szívesen átvennék, kerékszettet, telót, nyerget, XTR hajtást főleg, nah meg a hátsó gumit.
#80008 pc360: Azt tegyük hozzá, hogy csak 2x10-es lesz az amire te gondolsz, viszont 2x11-es 105-ös pariban van a korábbi Tegrás szettel.
Mi a baj a vázzal,kicsi neked?
-
inifini
tag
Én a múltkor írtam nekik, küldtek egy másik linket, amiből az egyik hivatkozási számot már tudtam használni, hogy nyomonkövessem a csomagomat.
-
Hasaggymeg
Topikgazda
-
hegyimorc
senior tag
Talán még az lehet, hogy korán nézted. Gyakori, hogy tracking number már van, de a rendszer még nem mutatja.
-
Tothgera30
veterán
Ez már igen, szép kis Raven, vázon kívűl mindent szívesen átvennék, kerékszettet, telót, nyerget, XTR hajtást főleg, nah meg a hátsó gumit.
#80008 pc360: Azt tegyük hozzá, hogy csak 2x10-es lesz az amire te gondolsz, viszont 2x11-es 105-ös pariban van a korábbi Tegrás szettel.
-
Sleek
senior tag
Gondolom inkább túrázásra ajánlott
-
Hasaggymeg
Topikgazda
-
Sleek
senior tag
Nekem is Softshell van,de mivel nem bringás,szellőzők hiányában annyira dunsztban tart,hogy most éppen egy varrónőnél dekkol szellőzőcipzárak felvarrása végett.

Nekem eddig nem volt gondom vele.
Bár most ,hogy elkezdtem egy gyógyszert szedni kicsit hamarabb izzadok.
Majd meglátjuk így mit mutat. Azt lehet nekem is be kell iktatni egy pár szellőzőt rá
Van Decathlonos kabátom is az két karnál nyitható szellőzős .
Meg az oldalán is van . -
Hasaggymeg
Topikgazda
Nekem is Softshell van,de mivel nem bringás,szellőzők hiányában annyira dunsztban tart,hogy most éppen egy varrónőnél dekkol szellőzőcipzárak felvarrása végett.

-
Sleek
senior tag
Inkább aki ráér segíthetne abban, hogy mit vegyek fel mtb-ra felülre hideg időre. Konkrétan egy téli melegebb kabát érdekelne, a keret 20k körül (sajna nincs több rá most).
Valami ilyesmi fazon kéne, ezek tetszenek:
Én munkaruházati boltban vettem franko softshell kabátot.
yangPersze ilyen zöld színben nem láttam. Illetve ami volt ilyen színben az tele volt rakva fényvisszaverő csíkokkal
-
rétisün
veterán
"eddig egyszer se volt követésem, ha a bike-discount-ról rendeltem
"Nekem kivétel nélkül mindig volt. Nem tudom mióta rendelek innen, mert csak 2014-ig mutatja a korábbi rendeléseimet, de 2014 is elég rég volt. Szóval nem újmódi huncutság a tracking náluk.
Nem nyelte le a tracking infoidat valami spamfilter?

nem hiszem, mert az e-mail megjött, benne a trackingre mutató linkkel, csak éppena csomagszámra nem volt találat a DHL oldalán.
mondjuk ettől függetlenül megjött a rendelésem rendben, időben, szóval a második alkalommal már annyira nem aggódtam
-
maximilian4
addikt
-
hegyimorc
senior tag
"eddig egyszer se volt követésem, ha a bike-discount-ról rendeltem
"Nekem kivétel nélkül mindig volt. Nem tudom mióta rendelek innen, mert csak 2014-ig mutatja a korábbi rendeléseimet, de 2014 is elég rég volt. Szóval nem újmódi huncutság a tracking náluk.
Nem nyelte le a tracking infoidat valami spamfilter?

-
6030D
addikt
Ha felteszed, akkor legalább lesz egy őszinte hirdetés, azzal a tartalommal, hogy: Utolsó ára, 2000 Ft, ha senki nem viszi, megy a méh-be!

pc360: a BD rendelésem vasárnap átadták a magyar postának, szerdán kihozták. Ellenben a Mo-on feladott csomagomat dec. 8 óta nem tudják kézbesíteni Győrbe. Az ajánlott küldeményről annyit látnak a rendszerben, hogy "Igen, még nem érkezett meg."

-
SSJmeszes
senior tag
Nem is tudom kinek van lemaradva a csomagja már lassan 2-3 hete. Szintén BD ről.
Nekem megint megjött egy hét alatt a vázam is! -
maximilian4
addikt
-
rétisün
veterán
-
pc360
addikt
-
-=RelakS=-
veterán
-
pc360
addikt
-
rétisün
veterán
már a bike-discount se a régi...feladták a csomagot, és működik a csomagkövetés.


-
Sleek
senior tag
-
pc360
addikt
-
Sleek
senior tag
-
ivana
addikt
kösz! ezt a zsírozást mintha említette volna a boltos is, az biztos, hogy általában sem árt zsírozni a dolgokat összerohadás ellen. konkrétan a 32 küllőből egyet nem tudtam kihajtani, hogy megmérjem....úgyhogy maradt a kerékben mérés, de az egyezik azzal, amit a boltos mondott (ekkorát rendelt hozzá) meg anit a bikemag küllőszámolás kidobott.
küllőanya anyagára valaki?
A küllő anya jó esetben rézből van, a küllő maga rozsdamentes acél. Alu anya is létezik, de hiába könnyebb minimálisan sokkal jobban szeret össze rohadni, szóval a réz ezerszer jobb.
Jó küllőt rendes csípő fogóval is alig lehet elvágni, értelmes küllő a legolcsóbb dt/sapim talán az utóbbi jobb, de a dt anya jobb, én inkább sapimmal fűzök mert kicsit olcsóbb.
Én olajozni szoktam, mert az összerakásnál kell a kenés de utána jó ha kicsit erősebb a kötés. -
Sleek
senior tag
Hobbira, gurulgatni tök mindegy arra még egy Sora is megteszi. Mondjuk én Tiagra alá nem mennék azért ha nem muszáj. Azért az emberben alapból benne van hogy ha van leehtpsége jobbat vesz még akkor is ha nem használja ki a drágább dolog előnyeit. Ez szerintem ilyen pszichés dolog lehet valahogy prímább érzés egy komolyabb technikával menni.
És persze sokszor azért az érezhetően jobb is.Én 260 nál húztam meg a határt mert több nem volt rá
Mondjuk ami nagyon bejött gép az a Merida Reacto 300 . Olyan 310 ezerért már oda adták volna. De akkor nem tudtam milyen lesz az év végi fizu így maradt a 260ezres határ. -
rétisün
veterán
azt hiszem, ha a fékváltókart oldalról megnyomva 2-3 centit mozog a kormány alatta lévő részével együtt, recsegő hang kíséretében, akkor azt a kormányt hogy is mondjam, pofátlanság feltenni az apróra

-
Napfénysüti
nagyúr
Fék az nekem is furcsa a tárcsa után. De majd megszokom
Nekem még a külső bovdenes Tiagra van.. Ami újjal volt szerelve abból nem volt a méretemben bringa. 255 ért újban sok helyen claris vagy sora lett volna
Az a fura ,hogy sokan ultegra alatt furán néznek a bringásokra.
Én meg értem , tök jó stb. De kérdés az ,hogy egy átlag bringásnak mi előnye származik belőle.
Gondolom itt sincs sok embernek tyúklábas autója ami fullos.
Mégis eljut A ból B be
Hobbira, gurulgatni tök mindegy arra még egy Sora is megteszi. Mondjuk én Tiagra alá nem mennék azért ha nem muszáj. Azért az emberben alapból benne van hogy ha van leehtpsége jobbat vesz még akkor is ha nem használja ki a drágább dolog előnyeit. Ez szerintem ilyen pszichés dolog lehet valahogy prímább érzés egy komolyabb technikával menni.
És persze sokszor azért az érezhetően jobb is. -
zoli03
őstag
Tiagra amúgy teljesen oké hobbi felhasználásra, az új 10 sebességest kifejezetten dícsérik árkategóriájában. Egyik nő ismerősöm nyáron vett Tiagra szettes karbon Treket. Egyedül a fékekkel nem volt elégedett de ott gyanítom egy minőségi fékpofa a gyári helyett sokat hozna.
Egyébként bő két éve én is épp az első outimat vettem és mivel nem értettem még hozzá nem is emrtem használtat venni. Nekem akkor 270k-ba volt a 105 szettes aluvázas Focus. Azóta meg már durván 500k-ba van.

Neki a régi, 4600-as Tiagrával van szerelve.
-
Sleek
senior tag
Tiagra amúgy teljesen oké hobbi felhasználásra, az új 10 sebességest kifejezetten dícsérik árkategóriájában. Egyik nő ismerősöm nyáron vett Tiagra szettes karbon Treket. Egyedül a fékekkel nem volt elégedett de ott gyanítom egy minőségi fékpofa a gyári helyett sokat hozna.
Egyébként bő két éve én is épp az első outimat vettem és mivel nem értettem még hozzá nem is emrtem használtat venni. Nekem akkor 270k-ba volt a 105 szettes aluvázas Focus. Azóta meg már durván 500k-ba van.

Fék az nekem is furcsa a tárcsa után. De majd megszokom
Nekem még a külső bovdenes Tiagra van.. Ami újjal volt szerelve abból nem volt a méretemben bringa. 255 ért újban sok helyen claris vagy sora lett volna
Az a fura ,hogy sokan ultegra alatt furán néznek a bringásokra.
Én meg értem , tök jó stb. De kérdés az ,hogy egy átlag bringásnak mi előnye származik belőle.
Gondolom itt sincs sok embernek tyúklábas autója ami fullos.
Mégis eljut A ból B be
-
Napfénysüti
nagyúr
Nem versenyzek mert nem versenyezhetek ..
Nekem csak az a kérdésem Te megveszel egy Bahco dugókulcs készletet pl 120ezerért ?Pedig annyiért fullosat lehet kapni használtba
Gondolom nem.
Ez a Te döntésed volt amikor szerszámot vettél.Részemről erősen véleményes
Miért vegyek használt karbont amikor megfelel egy tiagra az évi 3-4ezer km re.
Tudom más ennyiért autót vesz.
Lehet kevesebbet kaptam a tiagrával de szeretem összefingani én elsőként a nyerget a dobozból kivéve.Tiagra amúgy teljesen oké hobbi felhasználásra, az új 10 sebességest kifejezetten dícsérik árkategóriájában. Egyik nő ismerősöm nyáron vett Tiagra szettes karbon Treket. Egyedül a fékekkel nem volt elégedett de ott gyanítom egy minőségi fékpofa a gyári helyett sokat hozna.
Egyébként bő két éve én is épp az első outimat vettem és mivel nem értettem még hozzá nem is emrtem használtat venni. Nekem akkor 270k-ba volt a 105 szettes aluvázas Focus. Azóta meg már durván 500k-ba van.

-
Sleek
senior tag
Nem versenyzek mert nem versenyezhetek ..
Nekem csak az a kérdésem Te megveszel egy Bahco dugókulcs készletet pl 120ezerért ?Pedig annyiért fullosat lehet kapni használtba
Gondolom nem.
Ez a Te döntésed volt amikor szerszámot vettél.Részemről erősen véleményes
Miért vegyek használt karbont amikor megfelel egy tiagra az évi 3-4ezer km re.
Tudom más ennyiért autót vesz.
Lehet kevesebbet kaptam a tiagrával de szeretem összefingani én elsőként a nyerget a dobozból kivéve. -
rétisün
veterán
Én se fűztem még kereket, de barmolni szeretek, ezért tudok válaszolni.

Én kombinált fogó vágó részével csíptem el a küllőt. Lehet, hogy a komolyabb küllőt nem viszi, de nekem simán elcsípett egy gyengébbet. (hirtelen felindulásból egy régi kerékből kivettem, és abból hajlítottam láncösszehúzót)Az összerohadásra meg talán a bm fórumon olvastam egyszer, hogy azt is érdemes kicsit zsírozni a menetnél. Esetleg kérdezz rá ott is.
kösz! ezt a zsírozást mintha említette volna a boltos is, az biztos, hogy általában sem árt zsírozni a dolgokat összerohadás ellen. konkrétan a 32 küllőből egyet nem tudtam kihajtani, hogy megmérjem....úgyhogy maradt a kerékben mérés, de az egyezik azzal, amit a boltos mondott (ekkorát rendelt hozzá) meg anit a bikemag küllőszámolás kidobott.
küllőanya anyagára valaki?
-
6030D
addikt
aki jártas kerékfűzésben, két kérdés:
- összerohadtak a küllőanyák a küllővel, mivel tudom elvágni a küllőt? bovdenvágó viszi? nehogy azt mondjátok, el kell fűrészelgetnem vagy 1000 küllőt

- van valami jelentősége az ilyen összerohadás megelőzése szempontjából, milyen anyagú a küllőanya? érdemes réz küllőanyát venni, vagy elég az alu? persze ha olyan küllőt veszek, amihez jár alu anya, akkor végül is mindegy.
ja nem, 3 kérdés....ahogy nézem, a 14 mm hosszú küllőanya a leggyakoribb. azt mondta a boltos (aki 2 hónap alatt nem tudta beszerezni a nagykerből a küllőket) hogy jobb a hosszabb küllőanya, mert jobban fogja a küllőt. ez akkor a 16 mm lenne, viszont ugyanolyan hosszú küllőhöz nem llesz nagy? úgy értem, van ekkora menet a küllőn, hogy a 2 mm-el hosszabb anya is rámenjen?
bocs, de sose fűztem kereket, de kénytelen vagyok, meg időm is lesz rá, még akkor is, ha csak jövő héten jön meg a cucc merkeléktől.
Én se fűztem még kereket, de barmolni szeretek, ezért tudok válaszolni.

Én kombinált fogó vágó részével csíptem el a küllőt. Lehet, hogy a komolyabb küllőt nem viszi, de nekem simán elcsípett egy gyengébbet. (hirtelen felindulásból egy régi kerékből kivettem, és abból hajlítottam láncösszehúzót)Az összerohadásra meg talán a bm fórumon olvastam egyszer, hogy azt is érdemes kicsit zsírozni a menetnél. Esetleg kérdezz rá ott is.
-
rétisün
veterán
aki jártas kerékfűzésben, két kérdés:
- összerohadtak a küllőanyák a küllővel, mivel tudom elvágni a küllőt? bovdenvágó viszi? nehogy azt mondjátok, el kell fűrészelgetnem vagy 1000 küllőt

- van valami jelentősége az ilyen összerohadás megelőzése szempontjából, milyen anyagú a küllőanya? érdemes réz küllőanyát venni, vagy elég az alu? persze ha olyan küllőt veszek, amihez jár alu anya, akkor végül is mindegy.
ja nem, 3 kérdés....ahogy nézem, a 14 mm hosszú küllőanya a leggyakoribb. azt mondta a boltos (aki 2 hónap alatt nem tudta beszerezni a nagykerből a küllőket) hogy jobb a hosszabb küllőanya, mert jobban fogja a küllőt. ez akkor a 16 mm lenne, viszont ugyanolyan hosszú küllőhöz nem llesz nagy? úgy értem, van ekkora menet a küllőn, hogy a 2 mm-el hosszabb anya is rámenjen?
bocs, de sose fűztem kereket, de kénytelen vagyok, meg időm is lesz rá, még akkor is, ha csak jövő héten jön meg a cucc merkeléktől.
-
ígyvanferi
addikt
Ez komfort geometriás váz? Vagy csak hosszúnak tűnik a fejcső ahhoz képest, hogy 54-es méret?
-
pc360
addikt
255 ezerért full karbon gépet veszel használtan, Ultegrával.
Ezt cserélted le felindulásból egy Tiagrás akármire.
Ez a te döntésed, volt. Részemről erősen véleményes. -
Sleek
senior tag
Nem is írtam olyant ,hogy nem jó a 105

Én is néztem rengeteg használt gépet.
De meguntam ,hogy most nem ok ne gyere .. Mégsem annyi az ár mint amit kiírtak stb.
Berágtam ,felmentem Budapestre megvettem a Scultura 300as Tiagrás Meridát 255ezer ért.
Nekem amire kell arra jó
-
ivana
addikt
-
Sleek
senior tag
300k alatt ez tuti, talán először valami olcsót kellene vennem 100+ ért
Ivana: 105-ös bicót ami nem régi 100-150k ért nehéz találni.
Alsócsőves váltóst nem szeretnék, inkább valami fékváltókarost.
240 ért van tiagrás Ctm
Vagy 255 ért Tigarás Merida.
224 ért meg Sorás Cndale
Ha esetleg szánsz rá ennyit -
#27813376
törölt tag
Hali! Igen, nekem van Rudy Project Tralyx ImpactX2-es lencsével, itt a saját tesztem róla: [link]
Mod: közben látom már betették az írásom korábban.

Ugyanilyenem van.
Mivel én szemüveges voltam sokáig, rengeteg fényre sötétedős lencsém volt, azokhoz képest iszonyat lassan változik. Alagútba ha nem veszed le, egy ideig napszemüvegbe megy az ember, nem világosodik azért hamar.
Egy fontos részlet maradt ki a tesztből: akár rá is ülhetsz, dobálhatod, kutya baja nem lesz. Amikor vettem, ezt ugy demonstrálták, hogy az orrnyeregnél kilencven fokot megtekerte az ember. Mondjuk ezt azóta se próbálgattam.
-
Napfénysüti
nagyúr
Én mikulás szakállat növesztettem téli használatra

Régebben írtál egy jó árú fotokromatikus Uvex(?) szemüvegről bedobnád újra? Esetleg hogy hol vetted?
Mostanában szemüveg nélkül tekerek, de ilyen hidegben szinte vakon, mert bekönnyezik a szemem a lefeléken.
Talán Napfénysüti kolléga is ajánlott egy szemüveget, ami még túl jól is szellőzött, ha esetleg abban is tundál vagy tudna segíteni megköszönném!
Kellene azonnal egy jó szemüveg ami tuti télen. Ajánlották az Oakley központot(Népfürdő utca?), de ha esetleg van mást tipp kb mindegy hogy hova megyek pesten ha már fel kell mennem emiatt.
Hali! Igen, nekem van Rudy Project Tralyx ImpactX2-es lencsével, itt a saját tesztem róla: [link]
Mod: közben látom már betették az írásom korábban.

-
6030D
addikt
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Új hozzászólás Aktív témák
-
80100 - 80001
355169 - 354001 354000 - 352001 352000 - 350001 350000 - 348001 348000 - 346001 346000 - 344001 344000 - 342001 342000 - 340001 340000 - 338001 338000 - 336001 336000 - 334001 334000 - 332001 332000 - 330001 330000 - 328001 328000 - 326001 326000 - 324001 324000 - 322001 322000 - 320001 320000 - 318001 318000 - 316001 316000 - 314001 314000 - 312001 312000 - 310001 310000 - 308001 308000 - 306001 306000 - 304001 304000 - 302001 302000 - 300001 300000 - 298001 298000 - 296001 296000 - 294001 294000 - 292001 292000 - 290001 290000 - 288001 288000 - 286001 286000 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 81901 81900 - 81801 81800 - 81701 81700 - 81601 81600 - 81501 81500 - 81401 81400 - 81301 81300 - 81201 81200 - 81101 81100 - 81001 81000 - 80901 80900 - 80801 80800 - 80701 80700 - 80601 80600 - 80501 80500 - 80401 80400 - 80301 80300 - 80201 80200 - 80101 80100 - 80001 80000 - 79901 79900 - 79801 79800 - 79701 79700 - 79601 79600 - 79501 79500 - 79401 79400 - 79301 79300 - 79201 79200 - 79101 79100 - 79001 79000 - 78901 78900 - 78801 78800 - 78701 78700 - 78601 78600 - 78501 78500 - 78401 78400 - 78301 78300 - 78201 78200 - 78101 78100 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Sport, életmód, utazás, egészség
- Kerékpárosok, bringások ide!
- (kiemelt téma)
- Xbox Series X|S
- AliExpress tapasztalatok
- Bittorrent topik
- Jogász topik
- Battlefield 6
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen monitort vegyek?
- Ingatlanos topic
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus 128GB Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5487
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 256GB Gold -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5238, 100% Akksi
- 265 - Lenovo ThinkBook 16 (G6 ABP) - AMD Ryzen 5 7530U, no GPU
- Lenovo L14 Ryzen 5 4500U Refurbished - Garancia!
- 179 - 180 - 189 - 190 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

)


azóta se bírt neki visszanőni










