Hirdetés
- Fórumok
- Sport, életmód, utazás, egészség
- Kerékpárosok, bringások ide!
- (kiemelt téma)
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Pajac: Kínai
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- Gurulunk, WAZE?!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Met: Metallica: M72 World Tour
-
320100 - 320001
355169 - 354001 354000 - 352001 352000 - 350001 350000 - 348001 348000 - 346001 346000 - 344001 344000 - 342001 342000 - 340001 340000 - 338001 338000 - 336001 336000 - 334001 334000 - 332001 332000 - 330001 330000 - 328001 328000 - 326001 326000 - 324001 324000 - 322001 322000 - 321901 321900 - 321801 321800 - 321701 321700 - 321601 321600 - 321501 321500 - 321401 321400 - 321301 321300 - 321201 321200 - 321101 321100 - 321001 321000 - 320901 320900 - 320801 320800 - 320701 320700 - 320601 320600 - 320501 320500 - 320401 320400 - 320301 320300 - 320201 320200 - 320101 320100 - 320001 320000 - 319901 319900 - 319801 319800 - 319701 319700 - 319601 319600 - 319501 319500 - 319401 319400 - 319301 319300 - 319201 319200 - 319101 319100 - 319001 319000 - 318901 318900 - 318801 318800 - 318701 318700 - 318601 318600 - 318501 318500 - 318401 318400 - 318301 318300 - 318201 318200 - 318101 318100 - 318001 318000 - 316001 316000 - 314001 314000 - 312001 312000 - 310001 310000 - 308001 308000 - 306001 306000 - 304001 304000 - 302001 302000 - 300001 300000 - 298001 298000 - 296001 296000 - 294001 294000 - 292001 292000 - 290001 290000 - 288001 288000 - 286001 286000 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-04-23 19:33 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
mauimagic
senior tag
Nekem vegre megjott a nyari hutomelleny, tok erdekes az anyaga, egy eleg kemeny kb muanyag szintu valami.
Remeljuk viz hatasara azert megpuhul ;]
Nem lehet hogy csak visszaküldte valaki, mert kicsi/nagy/nem elég aero volt, esetleg meglátta máshol 0.49 ojróval olcsóbban?
A szétizzadt cuccok eléggé össze tudnak állni, ha sokáig nem mosod...
Érdemes lenne megnyalni, ha sós, az gyanúra ad okot...
-
dom1n0
őstag
Ez a 310-320 koruli ertek szerintem ahol nagyot csokken a nep akik birjak, azt egy oran at azert tenyleg tartani bika kondi kell.
Mas:
Nekem vegre megjott a nyari hutomelleny, tok erdekes az anyaga, egy eleg kemeny kb muanyag szintu valami.
Remeljuk viz hatasara azert megpuhul
-
ZavaBalazs
őstag
Nálam most ez a kedvenc.
Montiztam benne -5 fokban 4 órát és outival ereszkedtem Dkőről 2 fokban 60-al.Van itthon mindenféle: windstopperes gore, marmot, polár, amit linkeltél alá kesztyű is.
Ez is elég jó, meleg és a szelet sem engedi át.
Vagy még ezt a lovaglóst nézném meg.
Egyébként az sem mindegy milyen vasat hajtasz, outin jobban fázik a kezem míg mtb-n nem annyira, és nem a szél miatt, montin többet mozgatom a kezem talán.Dark Archon
Nem néz ki jól, biztos nem tenném fel.
Ilyen helyzetben mit csinálsz abban a zsákban?
Nyilván én sem kerestem a helyzetet, csak jött.na, ebből berendeltem egy XL-est, természetesen kicsi lett.
kell valakinek, vagy mehet vissza? -
Jester01
veterán
Hát egy se egy kidobó alkat

---------------
wattosoknak: jó ez az oldal. Össze lehet vetni kb hol vagy éppen a tömeghez képest, miután beírtad az ftp, és a súlyod.
Pl a 310watt ftp - az emberek 83% a, ez alatt van. Míg a 3.8 w/kg az a tömeg 67.5% a van alatta. 72 kg val lennék 4.3 w/kg ami már a felső 20%
Én azt 1 percig tudom nem 1 óráig
-
fulton
addikt
Hát egy se egy kidobó alkat

---------------
wattosoknak: jó ez az oldal. Össze lehet vetni kb hol vagy éppen a tömeghez képest, miután beírtad az ftp, és a súlyod.
Pl a 310watt ftp - az emberek 83% a, ez alatt van. Míg a 3.8 w/kg az a tömeg 67.5% a van alatta. 72 kg val lennék 4.3 w/kg ami már a felső 20%
-
fulton
addikt
Valter, Dina, Fetter, Peák.
Érdekesség, hogy Marci Magene bringás kompjútert használ, meg úgy látom neki időben megküldte Songoku a radart is. Gondolom az egész csapat, meg a Mendiz (ő az aero modellt kérte, nem a képen lévőt) bringa is csini.Hát egy se egy kidobó alkat

---------------
wattosoknak: jó ez az oldal. Össze lehet vetni kb hol vagy éppen a tömeghez képest, miután beírtad az ftp, és a súlyod.
Pl a 310watt ftp - az emberek 83% a, ez alatt van. Míg a 3.8 w/kg az a tömeg 67.5% a van alatta. 72 kg val lennék 4.3 w/kg ami már a felső 20%
-
Toobee
veterán
Valter, Dina, Fetter, Peák.
Érdekesség, hogy Marci Magene bringás kompjútert használ, meg úgy látom neki időben megküldte Songoku a radart is. Gondolom az egész csapat, meg a Mendiz (ő az aero modellt kérte, nem a képen lévőt) bringa is csini. -
6030D
addikt
-
dom1n0
őstag
Csapassad! Kicsit nehéz visszarázódni, de hamar visszajön a forma!
Koszi! Erzesre a kondi apadt le elegge sajnos, az ero egesz jo volt.
Ugy vagyok vele, ha ilyen szep ido van, remelhetoleg 1-1 ilyen 1-2 oras gurulas nem tesz kart a csuklomba. Rosszabbnak nem mondanam most igy utana. Csak a kurva katyukkal van a gond.
-
Toobee
veterán
Nekem is írtak, de mondtam, hogy a pihenés mindenkinek jár, majd utána feladják
Azért ne igyunk előre a dologra, de remélem, hogy a kevés bátor topiktárs jó vásárt csinált. -
dom1n0
őstag
Nekem jó tapasztalataim vannak a K2-vel...mármint nem az egyik nyócezressel, hanem a bolttal.

mauimagic...mivel lehet vagy 450.000.000 Liu úr arrafelé, kérlek pontosítsd a nevét
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
+fulton:
Ez Ákosbike volt most, ismernek, meg alapvetően tök korrektek, gondoltam akkor már náluk veszem meg őket. Na meg jeleztem, hogy egy kis kedvezménynek azért örülnék ilyen összegeknél már..
-
lsebestyen
addikt
Nem birtam magammal es meglatva a napsutest, kimentem egy szuk orat tekerni.
Utoljara december vegen voltam kint IRL, az biztos ezek a teli massziv szeleket semmilyen Zwift se tudja potolni
, odafele iranyba 33-35, visszafele 23-25 volt komfortos
A csuklo amig nincs katyu, kibirhato, de a jotol messze van sajnos.
Egy kep a verdarol:
Csapassad! Kicsit nehéz visszarázódni, de hamar visszajön a forma!
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Ekörül bírt egy UFO is nálam
Voltunk ma bicót nézni a fiamnak, pont az 53-as és 56-os között van CUBE Attain-nál, mondom fasza, ismerős
53-as nincs abban a színben ami neki tetszik...Rékérdeztem az Agree C:62 Pro-ra is amit magamnak szeretnék, mondták most nincs, és feketét nem is fogok nagy eséllyel kapni itthon, mert az német belpiacra megy... polarlight'n'aquagreen elvileg beszerezhető 56-os méretben,kb április közepe mire megjönne, de utánakérdeznek a beszállítónál.
Az meg már alap, hogy a kinézett kocsit az orrom elől vették meg. Úgy látszik most egy ilyen szériában vagyunk.Nekem jó tapasztalataim vannak a K2-vel...mármint nem az egyik nyócezressel, hanem a bolttal.

mauimagic...mivel lehet vagy 450.000.000 Liu úr arrafelé, kérlek pontosítsd a nevét
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
mauimagic
senior tag
Ezt ismerem. Korrekt kis bringabolt, egy kínai kifőzde mellett

Nekem már írták, hogy feb 15 után tudják csak feladni a kínai újév miatt, nyugodtan mondjam vissza ha probléma...
Szerintem Liu úr már kitáncolna a bizniszből, de velünk emberére akadt
-
fulton
addikt
Ekörül bírt egy UFO is nálam
Voltunk ma bicót nézni a fiamnak, pont az 53-as és 56-os között van CUBE Attain-nál, mondom fasza, ismerős
53-as nincs abban a színben ami neki tetszik...Rékérdeztem az Agree C:62 Pro-ra is amit magamnak szeretnék, mondták most nincs, és feketét nem is fogok nagy eséllyel kapni itthon, mert az német belpiacra megy... polarlight'n'aquagreen elvileg beszerezhető 56-os méretben,kb április közepe mire megjönne, de utánakérdeznek a beszállítónál.
Az meg már alap, hogy a kinézett kocsit az orrom elől vették meg. Úgy látszik most egy ilyen szériában vagyunk.🤣 keszülj fel a random vagy lesz vagy nem MO on a bemondott időre. Teljesen kiabrandultam a cube illetöen a hazai forgalmazoknál..mind kedvezmény es minden szempontból. Ha megállsz a labadon szervizelésileg kint sokkal jobb lehetöségek vannak. Bécs német... de ha minden mind1, anyagiak időpont..akkor jó hunban is

-
Hasaggymeg
Topikgazda
Ha elírsz egy betűt is nevéből még érvényes lesz a cím? 🤔
-
dom1n0
őstag
Ekörül bírt egy UFO is nálam
Voltunk ma bicót nézni a fiamnak, pont az 53-as és 56-os között van CUBE Attain-nál, mondom fasza, ismerős
53-as nincs abban a színben ami neki tetszik...Rékérdeztem az Agree C:62 Pro-ra is amit magamnak szeretnék, mondták most nincs, és feketét nem is fogok nagy eséllyel kapni itthon, mert az német belpiacra megy... polarlight'n'aquagreen elvileg beszerezhető 56-os méretben,kb április közepe mire megjönne, de utánakérdeznek a beszállítónál.
Az meg már alap, hogy a kinézett kocsit az orrom elől vették meg. Úgy látszik most egy ilyen szériában vagyunk. -
ZavaBalazs
őstag
Már 48-ért adja az allegro, szóval valószínűleg csak egy félreárazást csíptetek el, nem átverést
-
Toobee
veterán
S akkor én vagyok a hülye, hogy egyébként létező márkájú okosgörgőt rendelek Spanyolországból
Legalább volt hova visszaküldeni.Szerintem itt még nem hülyézett le senki, de a topik variálósa és örök elégedetlene címe az egészen biztosan a tiéd
-
fulton
addikt
1 Smoove flaska ennyit bírt nalam: ma megkezdtem az uj csomagolás/adagoló fejest, nem rossz. Bár nekem jobban bejött a sima adagolos.

-
Dark Archon
addikt
S akkor én vagyok a hülye, hogy egyébként létező márkájú okosgörgőt rendelek Spanyolországból
Legalább volt hova visszaküldeni. -
Toobee
veterán
-
zsocy
őstag
Tudjátok, ingyenebéd nincs, álljatok el gyorsan a szerződéstől amíg lehet.
-
Toobee
veterán
Rendelés utáni doksikat most néztem át.
A szerződéstől való elállásra rendelkezésre álló idő: 14 nap
A visszaküldést fizeti:: vevő
Visszaküldési cím:
Mr liu
fujianshengputianshilichengquzhenhaijiedaowenxiandonglu800hao
351174 putianshi
CN -
Dark Archon
addikt
Ez a TrainingPeaks hogy működik, ha előfizetek, hozzáférek az egyébként fizetős edzéstervekhez?
-
Maximum1
őstag
Szerintem ha megjeleníti a "Légzésszám"-ot akkor pántról mért, óráról és csuklós mérőről nekem nem mutatja. F6X.
Szerk.
Megnéztem kíváncsiságból, Edge 1040 sem mutat légzésszámot csuklósról, lehet megfejtettem. -
avl
senior tag
-
Dark Archon
addikt
Már majdnem vettem én is egyet, de aztán látom, hogy 6000 Ft a szállítás, meg valami liujunlinl az eladó (e-mail: fxdwhh3v6w@allegromail.com), és akkor elment tőle a kedvem, hogy akár 15 ezret is kidobjak az ablakon. Alig gyanús, ja.
-
(ex)Cat
senior tag
-
Toobee
veterán
-
6030D
addikt
Connectben azt látom valahol, hogy az óra csuklóról mért, vagy pántról? Vagy állítható az, hogy adott mozgást csak pántról mérjen?
-
avl
senior tag
en mar rendeltem allegro-n at ezt-azt, nem Kínából, hanem Lengyelo.-ból, teljesen rendben volt mind a 3 alkalommal
-
dom1n0
őstag
Nem lett volna rossz ez a mai nap idő ügyileg, csak a lábam akarta a szokásos tempót, kondim meg kuka volt hozzá, de majd rendeződik remélem...
Legközelebb pulzuskontrollal megyek, aztán ha 120w meg 20-as átlag akkor annyi. -
fulton
addikt
Nem birtam magammal es meglatva a napsutest, kimentem egy szuk orat tekerni.
Utoljara december vegen voltam kint IRL, az biztos ezek a teli massziv szeleket semmilyen Zwift se tudja potolni
, odafele iranyba 33-35, visszafele 23-25 volt komfortos
A csuklo amig nincs katyu, kibirhato, de a jotol messze van sajnos.
Egy kep a verdarol:
En is tekertem egy rövidet. Majdnem egyforma watt-it toltunk
Nalad: 169w , itt 164 watt. Jó, igazi teli idő van, fincsi száraz hideg. Sehol egy tócsa 
-
Csokicsibesz
aktív tag
-
peetie1
aktív tag
A coinsoknál a discount finderben láttam, pont a magene mérőkre. Azóta is ott van, néha 35, néha 40%ot mutat. (mert amúgy meg ilyen 1-2% extra offot ír coinból) De a H64nél megint az volt kiírva hogy nem szállítható ide
Aztán tovább már nem volt kedvem keresgélni. -
dom1n0
őstag
Valakinek van esetleg tippje, hogy hol használnak ultrahangos anyagvastagság mérőt? Most így a karbon kapcsán eljutottam addig, hogy ultrahangos mérővel meg lehetne nézni, hogy milyen vastag maga kompozit.
Gondoltam ezzel le lehetne ellenőrozni, hogy mennyire sikeres a javítás, érzékelhető ilyen készülékkel különbség az anyagvastagságban.
Csak az a gond, hogy fogalmam sincs, hol használnak ilyet. De ha valakinek van ilyen cucca, akkor ne tartsa magában.Karbont tuti viszik ezek?
De egy misét megérhet ez: [link] -
(ex)Cat
senior tag
Kétféle magene pulzusmérő van, lehet a másikkal jobbak a tapasztalatok? Ez a H303, amin van egy piros led is, amik nem sokat bírnak. Most vennem kell egy H64-et is, hogy utána azt is tudjam szidni
17$, de van az akciós listában coinokkal még 40% kedvezmény elvileg. Még meggondolom, tartaléknak mondjuk jól jöhet.Hogy lehet ezt összehozni? Mármint a -40%-ot? Nekem is kellene pulzusmérő
Én amúgy nem mertem az Allegro-ról megrendelni a lámpát, pedig ennyiért erősen ajándék lenne. De szinte kizártnak tartom, hogy az jöjjön a csomagba, amit ígérnek. -
Csokicsibesz
aktív tag
Valakinek van esetleg tippje, hogy hol használnak ultrahangos anyagvastagság mérőt? Most így a karbon kapcsán eljutottam addig, hogy ultrahangos mérővel meg lehetne nézni, hogy milyen vastag maga kompozit.
Gondoltam ezzel le lehetne ellenőrozni, hogy mennyire sikeres a javítás, érzékelhető ilyen készülékkel különbség az anyagvastagságban.
Csak az a gond, hogy fogalmam sincs, hol használnak ilyet. De ha valakinek van ilyen cucca, akkor ne tartsa magában. -
dom1n0
őstag
Nem birtam magammal es meglatva a napsutest, kimentem egy szuk orat tekerni.
Utoljara december vegen voltam kint IRL, az biztos ezek a teli massziv szeleket semmilyen Zwift se tudja potolni
, odafele iranyba 33-35, visszafele 23-25 volt komfortos
A csuklo amig nincs katyu, kibirhato, de a jotol messze van sajnos.
Egy kep a verdarol:
-
zsocy
őstag
Az első innen, én festetlenül kértem mert akkor nem volt más opció, OBI-s alapozóval és fekete festékkel lefújtam magamnak.
Nagyon sokat kerestem amíg találtam ilyen első racket ami nem heroin áron van és meg is lehet venni. Egyébként stabilnak tűnik, nem nyeklik sehol, de még nem volt éles bevetésen a gép. Megy majd rár még egy lámpatartó konzol oldalra és egy (remélem) oda illő lámpa is, úgy lesz szerintem teljes a kép. A hátsó csomi az alkatrészes dobozomban volt már régóta, az tuti mindent bír, régen egy Balcsi körhöz vettem, de egy ideje le volt már szerelve. Bótbajárósnak jó lesz nekem is
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Kétféle magene pulzusmérő van, lehet a másikkal jobbak a tapasztalatok? Ez a H303, amin van egy piros led is, amik nem sokat bírnak. Most vennem kell egy H64-et is, hogy utána azt is tudjam szidni
17$, de van az akciós listában coinokkal még 40% kedvezmény elvileg. Még meggondolom, tartaléknak mondjuk jól jöhet.Enyémen nincs semmi led, kissé bosszankodtam is, hogy fapadosat kaptam...ezek szerint fölöslegesen.
-
Toobee
veterán
Valahogy sejtettem hogy te bevállalod
Bátraké a szerencse!Na, hogy ne csak szarkínai cuccokról legyen szó, nézzetek szép olasz és amcsi cro-mo acél bringákat is. Ezek a téli projectjeim, a Bianchi egy málházós hipster cafe cruiser lett, a Kona Lava Doma pedig a lányom következő bringája lesz, idén nyáron szerintem belenő.
Mindkettő 26"-os, mindkettőn 1by hajtás-váltás van, és mindkettőt teleraktam kínai cuccokkal is, főleg a Konát. A gyereknek tetszett a sok arany apróság, hát nem is fogtam vissza magam. Külön kiemelném a szelepsapkákat
Mindegy, az a lényeg hogy majd örömmel tekerje!
Szerintem ezzel a setuppal végre kimaxoljuk a helyi pumpapályát, a mostani bringáján is egyre bátrabb már. A kormány lehet változik még, azért nincsenek rajta a szép sárga ODI marcsák sem, szerintem ez így túl széles még neki. Lehet ez is kap bmx stucnit és kormányt a végén. 11 kg most ahogy van, az talán nem túl sok egy gyereknek sem.
A Bianchit meg viccből csináltam, kiváncsi voltam tudok-e ilyet is. Nagyon trendi lett
Ja, és bocs a pincés work in progress képekért, még nincsenek kész és nem hoztam fel őket a műhelyből.
Málhást nagyon tudnám élni Budapesten. Csomószor cuccolok, 30 és 50 literes hátizsákjaim vannak, de igazából nem szeretem a hátamon hordozgatni a motyókat. A rack honnan van?
-
peetie1
aktív tag
Kétféle magene pulzusmérő van, lehet a másikkal jobbak a tapasztalatok? Ez a H303, amin van egy piros led is, amik nem sokat bírnak. Most vennem kell egy H64-et is, hogy utána azt is tudjam szidni
17$, de van az akciós listában coinokkal még 40% kedvezmény elvileg. Még meggondolom, tartaléknak mondjuk jól jöhet. -
zsocy
őstag
Valahogy sejtettem hogy te bevállalod
Bátraké a szerencse!Na, hogy ne csak szarkínai cuccokról legyen szó, nézzetek szép olasz és amcsi cro-mo acél bringákat is. Ezek a téli projectjeim, a Bianchi egy málházós hipster cafe cruiser lett, a Kona Lava Doma pedig a lányom következő bringája lesz, idén nyáron szerintem belenő.
Mindkettő 26"-os, mindkettőn 1by hajtás-váltás van, és mindkettőt teleraktam kínai cuccokkal is, főleg a Konát. A gyereknek tetszett a sok arany apróság, hát nem is fogtam vissza magam. Külön kiemelném a szelepsapkákat
Mindegy, az a lényeg hogy majd örömmel tekerje!
Szerintem ezzel a setuppal végre kimaxoljuk a helyi pumpapályát, a mostani bringáján is egyre bátrabb már. A kormány lehet változik még, azért nincsenek rajta a szép sárga ODI marcsák sem, szerintem ez így túl széles még neki. Lehet ez is kap bmx stucnit és kormányt a végén. 11 kg most ahogy van, az talán nem túl sok egy gyereknek sem.
A Bianchit meg viccből csináltam, kiváncsi voltam tudok-e ilyet is. Nagyon trendi lett
Ja, és bocs a pincés work in progress képekért, még nincsenek kész és nem hoztam fel őket a műhelyből.
-
Toobee
veterán
szerk: megvettem. Ez a hsz-em nem öregedett túl jól

Én 4 órája írtam ezt:
Részemről meg asszem lezárva a #rendeljkínait fázis, így már nem pálya a dolog, legalábbis visszaveszek
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Én is megvettem ezt a szart, hála annak, hogy gátlástalanul belehergeltél a FOMO-ba a gorilla marketingeddel...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Majd megosztjuk a pénzvisszaszerzős tapasztalatainkat is
-
Hasaggymeg
Topikgazda
-
mauimagic
senior tag
szerk: megvettem. Ez a hsz-em nem öregedett túl jól

Én 4 órája írtam ezt:
Részemről meg asszem lezárva a #rendeljkínait fázis, így már nem pálya a dolog, legalábbis visszaveszek
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Én is megvettem ezt a szart, hála annak, hogy gátlástalanul belehergeltél a FOMO-ba a gorilla marketingeddel...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
peetie1
aktív tag
A pulzusmérőjükből kiindulva én tuti nem vennék más magene terméket. Tipikus példája a szarkínai olcsó húsnak. Most rendeltem hozzá pántot, de nem a pánt ment tönkre hanem maga az elektronika, és azért mér alapból 150es pulzust mikor felveszem. (nemrég jelezte a kollégám, hogy ő is így járt a h303al) Kár, hogy mikor elromlott azt hittem a pánt rossz és azt egyből kidobtam, az elektronikát tartottam meg. Hát most ment az is a pánt mellé a szemétbe.
-
Toobee
veterán
Megremegett a kezem a vásárláson, a Magene nem csinál szar dolgokat, a speed és cad szenzoraik köszönik szépen, jól működnek a mai napig nálam.
De így hogy gyanúsan olcsó, ki tudja mit kapsz. Kell a fenének a birkózás az Allegroval, és tuti nem jobb mint a Variám, akkor meg minek még egy kacat.Varinánál üzemidő rosszabb és az autók észlelése is. Ennek fényében, illetve hogy lutri a dolog döntsetek. Én nem rendeltem be, bár még hezitálok.
szerk: megvettem. Ez a hsz-em nem öregedett túl jól
-
zsocy
őstag
Megremegett a kezem a vásárláson, a Magene nem csinál szar dolgokat, a speed és cad szenzoraik köszönik szépen, jól működnek a mai napig nálam.
De így hogy gyanúsan olcsó, ki tudja mit kapsz. Kell a fenének a birkózás az Allegroval, és tuti nem jobb mint a Variám, akkor meg minek még egy kacat. -
mauimagic
senior tag
Review-k között:
Sajnos a garmin leminősíti, sokkal később már nem érzékeli a leárazott autókat, és néha észrevesz valamit, ami nincs...
Egyébként használ valaki ilyet? Ugye nam azé Magene a brand me' gané?
Ha valamilyen szinten használható, akkor ez elég best buy gyanús -
Toobee
veterán
Mi az, hogy retro, már egy sima radaros villogóból is van retró is?
Úgy néz ki nem a legszupibb AI fordította.
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Vállalkozó szelleműeknek Allegron látok Magene L508-at szállítással együtt 15650 Ft-ért. Allegro protectre lehet szükség lesz
Mi az, hogy retro, már egy sima radaros villogóból is van retró is?
-
Toobee
veterán
Vállalkozó szelleműeknek Allegron látok Magene L508-at szállítással együtt 15650 Ft-ért. Allegro protectre lehet szükség lesz
-
ZavaBalazs
őstag
-
Matska
senior tag
Én még soha semmit sem küldtem vissza, pedig rendeltem már jópár cuccot én is.
Itt a bikeinnen az a jó, hogy lehet a rendelésből törölni, mivel úgy is feb.17ig várni kell a Scott AS10 zoknira, így a csapágyat megvettem inkább itthon. Elvileg ugye hozzáadni is lehetne a meglévő rendeléshez, de nálam most az sem működik, pedig régebben tuti csináltam már ilyet.#320027 Matska Köszi, így tettem, meglátjuk felpörögnek e.
szerk.: most ráfrissítettem a rendelésre és már le is vonta az árból a visszaküldendő összeget. Ezzel valszeg tényleg megindult a visszaküldési folyamat is

Nálam nem jelentett semmit, hogy levonták, ugyanúgy ültek a pénzen.
-
fulton
addikt
Bikeinn-re még 7 ezerért tudtam cipőket visszaküldeni anno. Most már legalább 25 ezer, szóval, ja, csak Bike24 és társairól rendelek külföldről, ahova tényleg ingyenes a visszaküldés.
Azért te is 7próbás visszaküldő vagy, ugyebár, Mr. Rendelek 10 Nyerget Aztán Valamelyik Jó Lesz Uraság?
Meg, ha már szóba került, a Zycle ZDrive visszaért spanyolba, most várom a pénzt. De még mindig nem hiszem el, hogy olyan terméket küldtek, amire soha nem raktak élesben egy átütős kerékpárt sem. Pedig annyira nem kamu márka, itthon is kapni.
Látod, ebből látszik, hogy nem értesz hozzá, mert köztudott, hogy integrálni kell!


-
6030D
addikt
alis visszaküldős kérdés:
berendeltem egy ilyet, ebből is a 45 fokosat (szuszinho: van belőle aero kormányra való bilincses is, ha idén is jössz
), de mire megjött, találtam fityingekért egy használtat, amit felpróbáltam, működik. aliexpressen hogy megy, mennyire ér kipróbálni visszaküldés előtt? ha már itt van, azért megnézném, milyen (itt a nappaliban gyorsan összepróbálva szépen ráfekszik az alkarom, nagyon kézre áll, de az még kérdés, hogy kormányon hova esik, a párna lehet, hogy nem állítható annyira hátra, mint ahogy nekem kényelmes lenne), de ha nem ad extrát a másikhoz képest, akkor minek költsek feleslegesen rá még huszonezret. choice rendelés volt, szóval elvileg költségmentesen visszamegy, az nem gond.Apa már a jáCCótérre is TT bringával jár?
-
peetie1
aktív tag
Ezek a spanyolok már csak ilyenek, lazák, mint a rigalánc. Onnan is csak olyat érdemes rendelni, amit biztosan nem akarsz visszaküldeni. Mondjuk ilyen tételtörlést én is csináltam már, mert hiába írták az ellenkezőjét, nem volt raktáron. De nekem utaltak.
ZavaBalazs: csak elvileg ingyenes. Én egyszer akartam visszaküldeni valamit, pénzbe került volna. De kíváncsi leszek, te mire jutsz.
maumagic: én is ezt tapasztalom. A beetetés meg volt, most jöhet a szopatási fázis. Rendeltünk valamit karácsonyra, még január közepén sem volt itt. Legalább 3x írt nekik a nejem, a válasz mindig az volt, hogy várjon még 10 napot. Végül is meg jött...
Meg a Blitzwolf füles is. Hogy kamerázzam le, hogy random kikapcsol. Oké, kösz... mondjuk az banggood-os volt, meg később rájöttem, hogy a YT Music fagy le, de akkor is.
fulton: így nem lesz meg a 330W FTP
Kénytelen leszel oldalra fordulva tekerni, az az egy megoldás maradt
Vagy leszereled a váztáskát, és begyűröd magad a háromszögbe 
Én még soha semmit sem küldtem vissza, pedig rendeltem már jópár cuccot én is.
Itt a bikeinnen az a jó, hogy lehet a rendelésből törölni, mivel úgy is feb.17ig várni kell a Scott AS10 zoknira, így a csapágyat megvettem inkább itthon. Elvileg ugye hozzáadni is lehetne a meglévő rendeléshez, de nálam most az sem működik, pedig régebben tuti csináltam már ilyet.#320027 Matska Köszi, így tettem, meglátjuk felpörögnek e.
szerk.: most ráfrissítettem a rendelésre és már le is vonta az árból a visszaküldendő összeget. Ezzel valszeg tényleg megindult a visszaküldési folyamat is

-
Dark Archon
addikt
Bikeinn-re még 7 ezerért tudtam cipőket visszaküldeni anno. Most már legalább 25 ezer, szóval, ja, csak Bike24 és társairól rendelek külföldről, ahova tényleg ingyenes a visszaküldés.
Azért te is 7próbás visszaküldő vagy, ugyebár, Mr. Rendelek 10 Nyerget Aztán Valamelyik Jó Lesz Uraság?
Meg, ha már szóba került, a Zycle ZDrive visszaért spanyolba, most várom a pénzt. De még mindig nem hiszem el, hogy olyan terméket küldtek, amire soha nem raktak élesben egy átütős kerékpárt sem. Pedig annyira nem kamu márka, itthon is kapni.
Látod, ebből látszik, hogy nem értesz hozzá, mert köztudott, hogy integrálni kell!

-
fulton
addikt
Ezek a spanyolok már csak ilyenek, lazák, mint a rigalánc. Onnan is csak olyat érdemes rendelni, amit biztosan nem akarsz visszaküldeni. Mondjuk ilyen tételtörlést én is csináltam már, mert hiába írták az ellenkezőjét, nem volt raktáron. De nekem utaltak.
ZavaBalazs: csak elvileg ingyenes. Én egyszer akartam visszaküldeni valamit, pénzbe került volna. De kíváncsi leszek, te mire jutsz.
maumagic: én is ezt tapasztalom. A beetetés meg volt, most jöhet a szopatási fázis. Rendeltünk valamit karácsonyra, még január közepén sem volt itt. Legalább 3x írt nekik a nejem, a válasz mindig az volt, hogy várjon még 10 napot. Végül is meg jött...
Meg a Blitzwolf füles is. Hogy kamerázzam le, hogy random kikapcsol. Oké, kösz... mondjuk az banggood-os volt, meg később rájöttem, hogy a YT Music fagy le, de akkor is.
fulton: így nem lesz meg a 330W FTP
Kénytelen leszel oldalra fordulva tekerni, az az egy megoldás maradt
Vagy leszereled a váztáskát, és begyűröd magad a háromszögbe 
De te "vip visszaküldő +10% felár kuponos" vagy
a bikeinn re is dupla árra sikerült visszaküldened 
Am még egy okosság: derivald már le nekem hogy függ össze az ftp az aero hatékonysággal

-
ZavaBalazs
őstag
Na erre kíváncsi leszek...
Eddig semmit nem küldtem vissza, nekem legtöbbször az egyértelműen hibás szarok gariztatásáért is hetekig kell sírdogálni/fenyegetőzni kommunista stratégiai partnerünk felé...
Legutóbbi sztorim, hogy az onnan rendelt (sí)cipőszárító bizbasz 2 használat után tönkrement, majdnem felgyújtotta a bringás cipőt meg a kéglit...az eladó elismerte a hibát, miután 26 képet/videót kért, azóta a jól bevált kínai hazudozás/hitegetés megy.
Újdonság viszont, hogy az Aliexpress ügyfélszolgálat is telibeszar/hazudozik, eddig ugye az volt, hogy szóltál nekik és visszautalták a pénzt, az eladóval meg gondolom lemeccselték.Gondolom lezártnak tekintik a beetetési fázist a Keleti Blokkban, jöhet a balekok fejése...
Részemről meg asszem lezárva a #rendeljkínait fázis, így már nem pálya a dolog, legalábbis visszaveszek
akkor ez 1 szavazat a "nyugodtan próbáld ki, és ne küldd vissza, max elmegy a magyar használtpiacon"-ra

nekem eddig csak egy problémám volt, egy kemalocsi gatya jött meg úgy, hogy a zsebénél 2 centin elengedett a varrás. kérdés nélkül küldte utánam a cseredarabot, és még volt olyan rendes is, hogy kérésre más színben.
#320031Dark Archon: ehh
2 szavazat.
-
Dark Archon
addikt
Csapágy bepréselve. Meglepően simán ment, bár majd pár nap használat után lehet véglegesen mondani, hogy tényleg sikerült
Mindenesetre az első görgőzést kibírta.Más: a bikeinnes rendelésből szombaton töröltem egy tételt, még nem jött vissza a lóvé a revolutra, és a megrendelésnél is a teljes árat mutatja. Kezdjek aggódni, vagy ez sok napig szokott tartani míg visszautalják?
Ezek a spanyolok már csak ilyenek, lazák, mint a rigalánc. Onnan is csak olyat érdemes rendelni, amit biztosan nem akarsz visszaküldeni. Mondjuk ilyen tételtörlést én is csináltam már, mert hiába írták az ellenkezőjét, nem volt raktáron. De nekem utaltak.
ZavaBalazs: csak elvileg ingyenes. Én egyszer akartam visszaküldeni valamit, pénzbe került volna. De kíváncsi leszek, te mire jutsz.
maumagic: én is ezt tapasztalom. A beetetés meg volt, most jöhet a szopatási fázis. Rendeltünk valamit karácsonyra, még január közepén sem volt itt. Legalább 3x írt nekik a nejem, a válasz mindig az volt, hogy várjon még 10 napot. Végül is meg jött...
Meg a Blitzwolf füles is. Hogy kamerázzam le, hogy random kikapcsol. Oké, kösz... mondjuk az banggood-os volt, meg később rájöttem, hogy a YT Music fagy le, de akkor is.
fulton: így nem lesz meg a 330W FTP
Kénytelen leszel oldalra fordulva tekerni, az az egy megoldás maradt
Vagy leszereled a váztáskát, és begyűröd magad a háromszögbe 
-
mauimagic
senior tag
alis visszaküldős kérdés:
berendeltem egy ilyet, ebből is a 45 fokosat (szuszinho: van belőle aero kormányra való bilincses is, ha idén is jössz
), de mire megjött, találtam fityingekért egy használtat, amit felpróbáltam, működik. aliexpressen hogy megy, mennyire ér kipróbálni visszaküldés előtt? ha már itt van, azért megnézném, milyen (itt a nappaliban gyorsan összepróbálva szépen ráfekszik az alkarom, nagyon kézre áll, de az még kérdés, hogy kormányon hova esik, a párna lehet, hogy nem állítható annyira hátra, mint ahogy nekem kényelmes lenne), de ha nem ad extrát a másikhoz képest, akkor minek költsek feleslegesen rá még huszonezret. choice rendelés volt, szóval elvileg költségmentesen visszamegy, az nem gond.Na erre kíváncsi leszek...
Eddig semmit nem küldtem vissza, nekem legtöbbször az egyértelműen hibás szarok gariztatásáért is hetekig kell sírdogálni/fenyegetőzni kommunista stratégiai partnerünk felé...
Legutóbbi sztorim, hogy az onnan rendelt (sí)cipőszárító bizbasz 2 használat után tönkrement, majdnem felgyújtotta a bringás cipőt meg a kéglit...az eladó elismerte a hibát, miután 26 képet/videót kért, azóta a jól bevált kínai hazudozás/hitegetés megy.
Újdonság viszont, hogy az Aliexpress ügyfélszolgálat is telibeszar/hazudozik, eddig ugye az volt, hogy szóltál nekik és visszautalták a pénzt, az eladóval meg gondolom lemeccselték.Gondolom lezártnak tekintik a beetetési fázist a Keleti Blokkban, jöhet a balekok fejése...
Részemről meg asszem lezárva a #rendeljkínait fázis, így már nem pálya a dolog, legalábbis visszaveszek
-
Perillustris
senior tag
Ja, ismerős érzés, én is hónapokig kattintottam mindenfelé. A lényeg, hogy biztos jó gép, és mondjuk tényleg az a legszebb.
A Whistle csak egy 100+ éves olasz márka, jelentéktelen...
A Google mindig okoz meglepetést. Én azért nem kapargatnám le a matricát, ha megdobnának egy olyan géppel. Főleg, hogy ezek át vannak lakkozva.Igen, utánajártam, ma már mindent tudok (röviden: más bicó fronton erősek és jók, az országúti frontra a Vaeróval léptek vissza tavaly).
-
chubby2o6
senior tag
Gyerekként az egyik haveromnak volt Atala BMX-e, hát azt kell mondjam nem létezett nála nagyobb király akkor a lakótelepen
Króm váz, kék kiegészítők, műanyag csillag alakú felnik. A mai napig irígylem A leírás szerint a Whistler amcsi márka volt eredetileg, aztán beolvadt és ma már ki tudja mit gyárt. Lehet kínai vázakat használ.
Amúgy ha 100 éves olasz márkát akartok látni akkor ott a Wilier.
+1
#csakawilier
-
Matska
senior tag
Csapágy bepréselve. Meglepően simán ment, bár majd pár nap használat után lehet véglegesen mondani, hogy tényleg sikerült
Mindenesetre az első görgőzést kibírta.Más: a bikeinnes rendelésből szombaton töröltem egy tételt, még nem jött vissza a lóvé a revolutra, és a megrendelésnél is a teljes árat mutatja. Kezdjek aggódni, vagy ez sok napig szokott tartani míg visszautalják?
Pár hete jártam ugyanígy, már a kezemben volt a rendelés, pénz sehol. Az érintett rendelésnél írsz nekik egy üzenetet, leírod, hogy töröltél belőle tételt, mi volt az, mennyi pénzt vársz vissza, és udvariasan rákérdezel, hogy mikor utalják vissza.
Nekem fél óra múlva jött egy automatikus, totál nem odavágó válasz, újabb fél óra múlva meg csippant az SMS. -
ZavaBalazs
őstag
alis visszaküldős kérdés:
berendeltem egy ilyet, ebből is a 45 fokosat (szuszinho: van belőle aero kormányra való bilincses is, ha idén is jössz
), de mire megjött, találtam fityingekért egy használtat, amit felpróbáltam, működik. aliexpressen hogy megy, mennyire ér kipróbálni visszaküldés előtt? ha már itt van, azért megnézném, milyen (itt a nappaliban gyorsan összepróbálva szépen ráfekszik az alkarom, nagyon kézre áll, de az még kérdés, hogy kormányon hova esik, a párna lehet, hogy nem állítható annyira hátra, mint ahogy nekem kényelmes lenne), de ha nem ad extrát a másikhoz képest, akkor minek költsek feleslegesen rá még huszonezret. choice rendelés volt, szóval elvileg költségmentesen visszamegy, az nem gond. -
fulton
addikt
Vallkozeppont tavolsagot szoktak nezni amatoroknel, hogy melyik szelesseg a nyero a kormanynal, kinel kisebb annal aerobb, viszont ha valaki kifejezetten szelesebb tipus, ott szerintem egy ilyen 38 mar azert melos…
Nekem 40-es az integralt az Orbean, ez optimalis szerintem szamomra, ha lesz uj bico, oda is ilyet kepzelek el.
Na igen, nekem 45cm a vall szélesség..Szóval...aero le kell mondjak, marad a 44cm kormany. Csábító lett volna az ötlet, de maradok. Maga a lapított kormany meg sztem nem eri meg magában. A beforgatást is kipróbaltam de nekem nem jött be.
Perillustris:
Jó gépet vettél, egyben van! Gratu! -
SteveAd
tag
Gyerekként az egyik haveromnak volt Atala BMX-e, hát azt kell mondjam nem létezett nála nagyobb király akkor a lakótelepen
Króm váz, kék kiegészítők, műanyag csillag alakú felnik. A mai napig irígylem A leírás szerint a Whistler amcsi márka volt eredetileg, aztán beolvadt és ma már ki tudja mit gyárt. Lehet kínai vázakat használ.
Amúgy ha 100 éves olasz márkát akartok látni akkor ott a Wilier.
Vagy a Basso, ami lehet, hogy nincs 100 eves, viszont hazon belul Olaszorszagban keszulnek a karbon vazaik.
A nagy olasz nevek (Pinarello, Colnago, Bianchi, Wilier) tavol-keleten bergyartatnak, de persze ezek nem open mold kinai vazak, hanem komoly K&F van a tervezesben -
SteveAd
tag
Van meg ilyen, pl. a Motobecane anno egy francia presztizsmarka volt, aztan kivasaroltak es egy aruhazi tucattermek lett az USA-ban. A Vitus szinten legendas francia manufaktura volt, a vegen meg a megboldogult Wiggle hazi markajakent vegezte.
-
zsocy
őstag
Gyerekként az egyik haveromnak volt Atala BMX-e, hát azt kell mondjam nem létezett nála nagyobb király akkor a lakótelepen
Króm váz, kék kiegészítők, műanyag csillag alakú felnik. A mai napig irígylem A leírás szerint a Whistler amcsi márka volt eredetileg, aztán beolvadt és ma már ki tudja mit gyárt. Lehet kínai vázakat használ.
Amúgy ha 100 éves olasz márkát akartok látni akkor ott a Wilier.
-
peetie1
aktív tag
Én is izgultam mint állat, de végül második nekifutásra (először mikor vagy egy éve-másfél nekifutottam még túl jónak találtam mind2-t és maradtak) kicseréltem pik-pakk...de csak egyik oldalon, mert a másik még mindig jó, pedig az gyári, 2021 január óta műxik.

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] bíztatásnak.
(az üvegmosót úgy találtam a vázban
)Csapágy bepréselve. Meglepően simán ment, bár majd pár nap használat után lehet véglegesen mondani, hogy tényleg sikerült
Mindenesetre az első görgőzést kibírta.Más: a bikeinnes rendelésből szombaton töröltem egy tételt, még nem jött vissza a lóvé a revolutra, és a megrendelésnél is a teljes árat mutatja. Kezdjek aggódni, vagy ez sok napig szokott tartani míg visszautalják?
-
Dark Archon
addikt
Mit találtál a Whistle márkáról? 100 éve biztos nem volt ilyen névvel olasz manufaktura. Ha jól látom talán köze van az Atala márkához, ami régen ok volt, de már évek óta csak egy tucatbrand az Accell csoportban (hollandok, lásd Ghost, Haibike, Koga stb, nálunk is szerelnek). Az a Whistle egy sima open mould kínai váz.
EZT. Ja, akkor csak árukapcsolás

Ezek szerint akkor Winspace helyén van?
-
SteveAd
tag
Ja, ismerős érzés, én is hónapokig kattintottam mindenfelé. A lényeg, hogy biztos jó gép, és mondjuk tényleg az a legszebb.
A Whistle csak egy 100+ éves olasz márka, jelentéktelen...
A Google mindig okoz meglepetést. Én azért nem kapargatnám le a matricát, ha megdobnának egy olyan géppel. Főleg, hogy ezek át vannak lakkozva.Mit találtál a Whistle márkáról? 100 éve biztos nem volt ilyen névvel olasz manufaktura. Ha jól látom talán köze van az Atala márkához, ami régen ok volt, de már évek óta csak egy tucatbrand az Accell csoportban (hollandok, lásd Ghost, Haibike, Koga stb, nálunk is szerelnek). Az a Whistle egy sima open mould kínai váz.
-
Dark Archon
addikt
Hónapokig ezzel az elmentett linkkel kezdtem a napot és nem egyszer kattintottam napközben is. Több Canyon van körülöttem, mind az Ultimate, mint az Aeroad nagyon tetszik, a 10%-os Outlet napokon óránként ránéztem, hátha belistáznak egy nekem megfelelőt. Néztem azt is, amit küldtél, de ahogy más is írta nem ugyanaz a felszereltség és 500 euróval drágább is (a Sportokay-nél van még 10% kedvezmény).
Szóval pontosítok, Ultegra di2-vel és ARC1400 szintű kerekekkel nagyon jó árnak tűnik nekem a piacot nézve. A Canyon esetében ez a 10%-os napon is 5900.
Nem akartam igazolni magam előtt, mennyire megérte, márkabuzl sem vagyok, néztem ezt is (és linkeltem is pár hónapja ide), 3350-ért meg lehetett volna venni egy jó pillanatban, de a számomra ismeretlen márka némileg elriasztott (azon még túltettem volna magam, hogy a márkajelzések csak egyszerű matricák - le is szedtem volna mondjuk, ha azt veszem meg).Néztem a Radont is természetesen, jó az ár, de ahogy írtam imént, alapvetően Shimano-val szerelt bringákat néztem.
S igen, a Merida. (Speederem is van, már a többedik - szeretem.) Mivel öt percre dolgozom tőlük, havonta benéztem, hátha kiraknak valamit S-es méretben, a Pierre megrendelése előtt is felhívtam őket, de nem volt S méretben már (Reacto sem). Mondjuk 60-as felnit nem akartam, s egyébként a 2024-es 8000-esnek alu kormánya van. A 2025-ös meg ugye már 500 ezer forinttal drágább az Aircode-nál és már annak az árával is jócskán túlmentem az eredetileg kitűzött határon.

Szóval őrlődtem rengeteget, most már tekerném. Mindenesetre köszi a segítséget most is!

Ja, ismerős érzés, én is hónapokig kattintottam mindenfelé. A lényeg, hogy biztos jó gép, és mondjuk tényleg az a legszebb.
A Whistle csak egy 100+ éves olasz márka, jelentéktelen...
A Google mindig okoz meglepetést. Én azért nem kapargatnám le a matricát, ha megdobnának egy olyan géppel. Főleg, hogy ezek át vannak lakkozva. -
dom1n0
őstag
Abszolut. többet is (főleg ha soha elötte nem ült outin) a kiprobalasban egyet értek. A "mi az a 10-15% már nem.
-----
Bakker 20 watt kulonbseg van az aero 37cm es comp. 40 es kos kormany kozt Hood poziban?
.. nem semmi.Sebi ha jol tudom nalad ilyen van fent, előtte 40 es ed volt? nem kenyelmetlen?
Vallkozeppont tavolsagot szoktak nezni amatoroknel, hogy melyik szelesseg a nyero a kormanynal, kinel kisebb annal aerobb, viszont ha valaki kifejezetten szelesebb tipus, ott szerintem egy ilyen 38 mar azert melos…
Nekem 40-es az integralt az Orbean, ez optimalis szerintem szamomra, ha lesz uj bico, oda is ilyet kepzelek el.
-
chubby2o6
senior tag
Hónapokig ezzel az elmentett linkkel kezdtem a napot és nem egyszer kattintottam napközben is. Több Canyon van körülöttem, mind az Ultimate, mint az Aeroad nagyon tetszik, a 10%-os Outlet napokon óránként ránéztem, hátha belistáznak egy nekem megfelelőt. Néztem azt is, amit küldtél, de ahogy más is írta nem ugyanaz a felszereltség és 500 euróval drágább is (a Sportokay-nél van még 10% kedvezmény).
Szóval pontosítok, Ultegra di2-vel és ARC1400 szintű kerekekkel nagyon jó árnak tűnik nekem a piacot nézve. A Canyon esetében ez a 10%-os napon is 5900.
Nem akartam igazolni magam előtt, mennyire megérte, márkabuzl sem vagyok, néztem ezt is (és linkeltem is pár hónapja ide), 3350-ért meg lehetett volna venni egy jó pillanatban, de a számomra ismeretlen márka némileg elriasztott (azon még túltettem volna magam, hogy a márkajelzések csak egyszerű matricák - le is szedtem volna mondjuk, ha azt veszem meg).Néztem a Radont is természetesen, jó az ár, de ahogy írtam imént, alapvetően Shimano-val szerelt bringákat néztem.
S igen, a Merida. (Speederem is van, már a többedik - szeretem.) Mivel öt percre dolgozom tőlük, havonta benéztem, hátha kiraknak valamit S-es méretben, a Pierre megrendelése előtt is felhívtam őket, de nem volt S méretben már (Reacto sem). Mondjuk 60-as felnit nem akartam, s egyébként a 2024-es 8000-esnek alu kormánya van. A 2025-ös meg ugye már 500 ezer forinttal drágább az Aircode-nál és már annak az árával is jócskán túlmentem az eredetileg kitűzött határon.

Szóval őrlődtem rengeteget, most már tekerném. Mindenesetre köszi a segítséget most is!

Én nem igazán értek az outikhoz, de az itt linkeltek közül szerintem a Lapierre a legszebb, a felszereltsége is oké, szal használd egészséggel.
-
Maximum1
őstag
Hónapokig ezzel az elmentett linkkel kezdtem a napot és nem egyszer kattintottam napközben is. Több Canyon van körülöttem, mind az Ultimate, mint az Aeroad nagyon tetszik, a 10%-os Outlet napokon óránként ránéztem, hátha belistáznak egy nekem megfelelőt. Néztem azt is, amit küldtél, de ahogy más is írta nem ugyanaz a felszereltség és 500 euróval drágább is (a Sportokay-nél van még 10% kedvezmény).
Szóval pontosítok, Ultegra di2-vel és ARC1400 szintű kerekekkel nagyon jó árnak tűnik nekem a piacot nézve. A Canyon esetében ez a 10%-os napon is 5900.
Nem akartam igazolni magam előtt, mennyire megérte, márkabuzl sem vagyok, néztem ezt is (és linkeltem is pár hónapja ide), 3350-ért meg lehetett volna venni egy jó pillanatban, de a számomra ismeretlen márka némileg elriasztott (azon még túltettem volna magam, hogy a márkajelzések csak egyszerű matricák - le is szedtem volna mondjuk, ha azt veszem meg).Néztem a Radont is természetesen, jó az ár, de ahogy írtam imént, alapvetően Shimano-val szerelt bringákat néztem.
S igen, a Merida. (Speederem is van, már a többedik - szeretem.) Mivel öt percre dolgozom tőlük, havonta benéztem, hátha kiraknak valamit S-es méretben, a Pierre megrendelése előtt is felhívtam őket, de nem volt S méretben már (Reacto sem). Mondjuk 60-as felnit nem akartam, s egyébként a 2024-es 8000-esnek alu kormánya van. A 2025-ös meg ugye már 500 ezer forinttal drágább az Aircode-nál és már annak az árával is jócskán túlmentem az eredetileg kitűzött határon.

Szóval őrlődtem rengeteget, most már tekerném. Mindenesetre köszi a segítséget most is!

Jól döntöttél, durván emelkednek az idei árak, szép és ritka bringa.🤙
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Hónapokig ezzel az elmentett linkkel kezdtem a napot és nem egyszer kattintottam napközben is. Több Canyon van körülöttem, mind az Ultimate, mint az Aeroad nagyon tetszik, a 10%-os Outlet napokon óránként ránéztem, hátha belistáznak egy nekem megfelelőt. Néztem azt is, amit küldtél, de ahogy más is írta nem ugyanaz a felszereltség és 500 euróval drágább is (a Sportokay-nél van még 10% kedvezmény).
Szóval pontosítok, Ultegra di2-vel és ARC1400 szintű kerekekkel nagyon jó árnak tűnik nekem a piacot nézve. A Canyon esetében ez a 10%-os napon is 5900.
Nem akartam igazolni magam előtt, mennyire megérte, márkabuzl sem vagyok, néztem ezt is (és linkeltem is pár hónapja ide), 3350-ért meg lehetett volna venni egy jó pillanatban, de a számomra ismeretlen márka némileg elriasztott (azon még túltettem volna magam, hogy a márkajelzések csak egyszerű matricák - le is szedtem volna mondjuk, ha azt veszem meg).Néztem a Radont is természetesen, jó az ár, de ahogy írtam imént, alapvetően Shimano-val szerelt bringákat néztem.
S igen, a Merida. (Speederem is van, már a többedik - szeretem.) Mivel öt percre dolgozom tőlük, havonta benéztem, hátha kiraknak valamit S-es méretben, a Pierre megrendelése előtt is felhívtam őket, de nem volt S méretben már (Reacto sem). Mondjuk 60-as felnit nem akartam, s egyébként a 2024-es 8000-esnek alu kormánya van. A 2025-ös meg ugye már 500 ezer forinttal drágább az Aircode-nál és már annak az árával is jócskán túlmentem az eredetileg kitűzött határon.

Szóval őrlődtem rengeteget, most már tekerném. Mindenesetre köszi a segítséget most is!

Gratulálok hozzá, körhátszelet!
-
SteveAd
tag
Hónapokig ezzel az elmentett linkkel kezdtem a napot és nem egyszer kattintottam napközben is. Több Canyon van körülöttem, mind az Ultimate, mint az Aeroad nagyon tetszik, a 10%-os Outlet napokon óránként ránéztem, hátha belistáznak egy nekem megfelelőt. Néztem azt is, amit küldtél, de ahogy más is írta nem ugyanaz a felszereltség és 500 euróval drágább is (a Sportokay-nél van még 10% kedvezmény).
Szóval pontosítok, Ultegra di2-vel és ARC1400 szintű kerekekkel nagyon jó árnak tűnik nekem a piacot nézve. A Canyon esetében ez a 10%-os napon is 5900.
Nem akartam igazolni magam előtt, mennyire megérte, márkabuzl sem vagyok, néztem ezt is (és linkeltem is pár hónapja ide), 3350-ért meg lehetett volna venni egy jó pillanatban, de a számomra ismeretlen márka némileg elriasztott (azon még túltettem volna magam, hogy a márkajelzések csak egyszerű matricák - le is szedtem volna mondjuk, ha azt veszem meg).Néztem a Radont is természetesen, jó az ár, de ahogy írtam imént, alapvetően Shimano-val szerelt bringákat néztem.
S igen, a Merida. (Speederem is van, már a többedik - szeretem.) Mivel öt percre dolgozom tőlük, havonta benéztem, hátha kiraknak valamit S-es méretben, a Pierre megrendelése előtt is felhívtam őket, de nem volt S méretben már (Reacto sem). Mondjuk 60-as felnit nem akartam, s egyébként a 2024-es 8000-esnek alu kormánya van. A 2025-ös meg ugye már 500 ezer forinttal drágább az Aircode-nál és már annak az árával is jócskán túlmentem az eredetileg kitűzött határon.

Szóval őrlődtem rengeteget, most már tekerném. Mindenesetre köszi a segítséget most is!

Szvsz. elegge bestbuy volt. Es a Lapierre azert komolyabb marka mint az egyenkatalogus Radon meg Whistle (utobbirol most hallottam eloszor).
-
Seep
senior tag
Hónapokig ezzel az elmentett linkkel kezdtem a napot és nem egyszer kattintottam napközben is. Több Canyon van körülöttem, mind az Ultimate, mint az Aeroad nagyon tetszik, a 10%-os Outlet napokon óránként ránéztem, hátha belistáznak egy nekem megfelelőt. Néztem azt is, amit küldtél, de ahogy más is írta nem ugyanaz a felszereltség és 500 euróval drágább is (a Sportokay-nél van még 10% kedvezmény).
Szóval pontosítok, Ultegra di2-vel és ARC1400 szintű kerekekkel nagyon jó árnak tűnik nekem a piacot nézve. A Canyon esetében ez a 10%-os napon is 5900.
Nem akartam igazolni magam előtt, mennyire megérte, márkabuzl sem vagyok, néztem ezt is (és linkeltem is pár hónapja ide), 3350-ért meg lehetett volna venni egy jó pillanatban, de a számomra ismeretlen márka némileg elriasztott (azon még túltettem volna magam, hogy a márkajelzések csak egyszerű matricák - le is szedtem volna mondjuk, ha azt veszem meg).Néztem a Radont is természetesen, jó az ár, de ahogy írtam imént, alapvetően Shimano-val szerelt bringákat néztem.
S igen, a Merida. (Speederem is van, már a többedik - szeretem.) Mivel öt percre dolgozom tőlük, havonta benéztem, hátha kiraknak valamit S-es méretben, a Pierre megrendelése előtt is felhívtam őket, de nem volt S méretben már (Reacto sem). Mondjuk 60-as felnit nem akartam, s egyébként a 2024-es 8000-esnek alu kormánya van. A 2025-ös meg ugye már 500 ezer forinttal drágább az Aircode-nál és már annak az árával is jócskán túlmentem az eredetileg kitűzött határon.

Szóval őrlődtem rengeteget, most már tekerném. Mindenesetre köszi a segítséget most is!

Nagyon szép bicaj. Használd, élvezd. Sok balesetmentes km-t vele.
-
Perillustris
senior tag
Nem hasonlítottam össze alkatrészenként, de EZ is olyan árban van tök újan. Csak nincs fölé írva egy röhejes ár áthúzva.
Hónapokig ezzel az elmentett linkkel kezdtem a napot és nem egyszer kattintottam napközben is. Több Canyon van körülöttem, mind az Ultimate, mint az Aeroad nagyon tetszik, a 10%-os Outlet napokon óránként ránéztem, hátha belistáznak egy nekem megfelelőt. Néztem azt is, amit küldtél, de ahogy más is írta nem ugyanaz a felszereltség és 500 euróval drágább is (a Sportokay-nél van még 10% kedvezmény).
Szóval pontosítok, Ultegra di2-vel és ARC1400 szintű kerekekkel nagyon jó árnak tűnik nekem a piacot nézve. A Canyon esetében ez a 10%-os napon is 5900.
Nem akartam igazolni magam előtt, mennyire megérte, márkabuzl sem vagyok, néztem ezt is (és linkeltem is pár hónapja ide), 3350-ért meg lehetett volna venni egy jó pillanatban, de a számomra ismeretlen márka némileg elriasztott (azon még túltettem volna magam, hogy a márkajelzések csak egyszerű matricák - le is szedtem volna mondjuk, ha azt veszem meg).Néztem a Radont is természetesen, jó az ár, de ahogy írtam imént, alapvetően Shimano-val szerelt bringákat néztem.
S igen, a Merida. (Speederem is van, már a többedik - szeretem.) Mivel öt percre dolgozom tőlük, havonta benéztem, hátha kiraknak valamit S-es méretben, a Pierre megrendelése előtt is felhívtam őket, de nem volt S méretben már (Reacto sem). Mondjuk 60-as felnit nem akartam, s egyébként a 2024-es 8000-esnek alu kormánya van. A 2025-ös meg ugye már 500 ezer forinttal drágább az Aircode-nál és már annak az árával is jócskán túlmentem az eredetileg kitűzött határon.

Szóval őrlődtem rengeteget, most már tekerném. Mindenesetre köszi a segítséget most is!

-
Szakbarbár
aktív tag
Szerintem vehető, de tényleg jó nehéz.
Nem sokkal nehezebb, mint a mostani kerékszettem:
Első kerék: 1285 g - belső 105 g - külső 360 g = 820 g
Hátsó kerék 1860 g - belső 105 g - külső 360 g - sor 260 g = 1135 g
Összesen 1995 g
Viszont most találtam egy közeli szettet, ez még talán átmegy a feleség szűrőn
[link] -
Hasaggymeg
Topikgazda
-
6030D
addikt
Itt olyan nyirkos, de nem ragadós, faxán járható...csak ne lenne olyan hideg, és ne olyan későn érnék rá, és ne sötétedne olyan hamar, és...és.
Amúgy ma töltöttem először az AXS akksit, szűk 2 hónap, ~3000 váltás és 500 km után...szólt, hogy talán kéne.
Menj hajnalban, akkor ropog.
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Itt olyan nyirkos, de nem ragadós, faxán járható...csak ne lenne olyan hideg, és ne olyan későn érnék rá, és ne sötétedne olyan hamar, és...és.
Amúgy ma töltöttem először az AXS akksit, szűk 2 hónap, ~3000 váltás és 500 km után...szólt, hogy talán kéne.
-
Toobee
veterán
Bemutatjuk "A wattok bűvöletében" by fulton.

Más....mai szürke, hideg, erdei térGYes.

Yoko járhatatlan volt, hétfőn még tudtam rajta gurulni. Árpi közepesen szar, de legalább használható.
-
dom1n0
őstag
Nem az számít, hanem az hogy egy ilyet kihozhatsz tesztbringában és eldöntheted hogy tetszik e vagy sem.
Pénz az csak pénz, pláne ekkora összegnél mi az a 10-15% plusz.
Tudom Te próbáltad valamelyik modelljét és nem jött be, engem azonnal megvett ahogy ráültem.#319986 szelindek
Semmi extra, bemész bármelyik boltba és kb.ennyiért kapod ezt a felszereltséget garanciával, alsó polc nagyon.Olyan ez teljesen szerintem mint a kocsiknal is, kinek mi jon be, van aki rajong a nemet autokert, masnak csak japan, olasz, mostmar kina ott is feljott…
Ilyen szempotbol aki nem markahu, az jar a legjobban, megveszi az eppen legjobb ar/ertek aranyu gepet azt kesz.
-
lsebestyen
addikt
Abszolut. többet is (főleg ha soha elötte nem ült outin) a kiprobalasban egyet értek. A "mi az a 10-15% már nem.
-----
Bakker 20 watt kulonbseg van az aero 37cm es comp. 40 es kos kormany kozt Hood poziban?
.. nem semmi.Sebi ha jol tudom nalad ilyen van fent, előtte 40 es ed volt? nem kenyelmetlen?
380mm felül, dropon 400mm. Roseon még be is forgattam eléggé, winspacen minimálisan van beforgatva a fkvkar, hood c-c: 350mm
Nem kényelmetlen, ahhoz képest, hogy 189cm vagyok nincsenek széles vállaim. Az volt fura, mikor visszaültem a 420-as kormány mögé. Nincs semmi fájdalmam sem a vállamban, sem a kezeimben.szerk.: a melóbajáróst is beforgattam azóta, de arra majd tavasszal felteszem 380-as Toseek kormányt. Autókat is könnyebb kerülgetni.
-
attiss66
senior tag
Csak bakancsban használom télen. Jó időre, hosszabb távokra, rápakolom majd az uti patentpedált és az országúti cipővel megyek, ha nem tervezek boltba menetelt.
Amúgy is a hajtómű is uti rajta.
-
Hasaggymeg
Topikgazda
Abszolut. többet is (főleg ha soha elötte nem ült outin) a kiprobalasban egyet értek. A "mi az a 10-15% már nem.
-----
Bakker 20 watt kulonbseg van az aero 37cm es comp. 40 es kos kormany kozt Hood poziban?
.. nem semmi.Sebi ha jol tudom nalad ilyen van fent, előtte 40 es ed volt? nem kenyelmetlen?
Bemutatjuk "A wattok bűvöletében" by fulton.

Más....mai szürke, hideg, erdei térGYes.

Új hozzászólás Aktív témák
-
320100 - 320001
355169 - 354001 354000 - 352001 352000 - 350001 350000 - 348001 348000 - 346001 346000 - 344001 344000 - 342001 342000 - 340001 340000 - 338001 338000 - 336001 336000 - 334001 334000 - 332001 332000 - 330001 330000 - 328001 328000 - 326001 326000 - 324001 324000 - 322001 322000 - 321901 321900 - 321801 321800 - 321701 321700 - 321601 321600 - 321501 321500 - 321401 321400 - 321301 321300 - 321201 321200 - 321101 321100 - 321001 321000 - 320901 320900 - 320801 320800 - 320701 320700 - 320601 320600 - 320501 320500 - 320401 320400 - 320301 320300 - 320201 320200 - 320101 320100 - 320001 320000 - 319901 319900 - 319801 319800 - 319701 319700 - 319601 319600 - 319501 319500 - 319401 319400 - 319301 319300 - 319201 319200 - 319101 319100 - 319001 319000 - 318901 318900 - 318801 318800 - 318701 318700 - 318601 318600 - 318501 318500 - 318401 318400 - 318301 318300 - 318201 318200 - 318101 318100 - 318001 318000 - 316001 316000 - 314001 314000 - 312001 312000 - 310001 310000 - 308001 308000 - 306001 306000 - 304001 304000 - 302001 302000 - 300001 300000 - 298001 298000 - 296001 296000 - 294001 294000 - 292001 292000 - 290001 290000 - 288001 288000 - 286001 286000 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Sport, életmód, utazás, egészség
- Kerékpárosok, bringások ide!
- (kiemelt téma)
- Xbox Series X|S
- AliExpress tapasztalatok
- Bittorrent topik
- Jogász topik
- Battlefield 6
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen monitort vegyek?
- Ingatlanos topic
- További aktív témák...
- GAMING PC! ULTRA 5 225 / RTX 5060 / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / 550W Gold 80 Plus!
- Apple Studio Display 27" A2525 - Standard Glass - 2022 - 27% Áfás
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U727 - i5-7G I 8GB I 256SSD I 12,5" FHD I DP I Cam I W11 I Garancia!
- 261 - Lenovo LOQ (17IRX10) - Intel Core i7-14700HX, RTX 5070
- Lenovo T14 Gen3 Ryzen5 6650U -Refurbished, Garancia!
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
kell valakinek, vagy mehet vissza?




), de mire megjött, találtam fityingekért egy használtat, amit



