Hirdetés

2020. február 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#113201) Vangelis válasza Vangelis (#113197) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Az ügyintéző a mi nevünkben küldött panaszt a telekomnak,.

Azt a kurva....

(#113202) hangyász2 válasza Vangelis (#113201) üzenetére

hangyász2
(junior tag)

Ezt most nem értem. Jelezted neki, hogy nem ti kötöttétek? Akkor nyilván elindított egy kivizsgálást. És nyilván a te panaszod. Szerintem ennek ez a normális útja.

(#113203) prozodus válasza hangyász2 (#113202) üzenetére

prozodus
(őstag)

Sztem nem úgy érti. Hanem az ő hibájuknak tünteti fel. Eddig is erről volt szó.

(#113204) hangyász2 válasza prozodus (#113203) üzenetére

hangyász2
(junior tag)

Amit írt, az nem ezt jelenti.

De különben mindegy, úgyis kivizsgálják. a háttércsapat velünk még mindig korrekt volt.

(#113205) Vangelis válasza hangyász2 (#113202) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

..... őőőőőőőő de ha be is ismerte.
HA megkötni megtudta... törölje is ki de kutya gyorsan.
Reklamálja meg a saját nevében, hogy elbaxta. Ne a mi nevünkben. Ha kötni tud 1 perc alatt akkor törölni is 1 perc max. Mi lett volna ha nem is tűnik fel rögtön. (habár rögtön feltűnt, mert nem vettünk semmit, de érdekes, hogy se a-mail se sms semmi nem jött a vásárlásról) Gondolom ilyenkor se a kamerák se a digitális aláírás nem működik.

Telekom hivatalosan még most is azt mondja, hogy minden képen rendőrségi feljelentést kell tenni, hogy legyen hivatalos nyoma. De sajna az elég macerás mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#113206) totron válasza prozodus (#113200) üzenetére

totron
(senior tag)

Mekkora összeg ért meg 5 év stresszelést?

(#113207) prozodus válasza totron (#113206) üzenetére

prozodus
(őstag)

Nem az összeg a lényeg, hanem az elv. Amúgy annyira nem volt stressz, mert ez nem folyamatosan zajlott, csak időnként, és olyankor meg csak nem hagytam magam hülyíteni, h jópárezer ft-ot kivegyenek a zsebemből. Smi nem múlott rajta, már rég letettem róla, úh egyszerűen csak jólesett, h végre normális vége lett.

(#113208) hangyász2 válasza Vangelis (#113205) üzenetére

hangyász2
(junior tag)

Na jó, nekem ez nem tiszta, mármint a gondod. Eléggé keversz össze-vissza mindent.

Neked van panaszod, nem neki. Nyilván elindította a belső vizsgálatot (részben saját maga ellen). Persze, hogy a te nevedben, te vagy az ügyfél, a károsult.
Ő nem törölhet, csak a háttércsoport, aki a panaszod elbírálja.
A rendőrségi feljelentés más eset. Nyilván neked nyilatkozni kell, hogy mi történt, és ők az alapján megteszik a feljelentést, ha történt bűncselekmény. És javasolják csak, hogy te is tegyél külön, a saját érdekedben, hogy azután is nyomozzanak, hogy más eset, máshol nem történt veled. Ugyanis természetesen azt is hihetik, hogy valaki visszaélt az adataiddal.

Nekem ez így rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#113209) Vangelis válasza hangyász2 (#113208) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Ha köthet tölthet is tuti. Gondolom. Majd a helyszínre hívjuk ki a rendőrséget. Legalább lesz nyoma ott is.
Ha ott se voltunk akkor nem vettünk semmit. Visszaéltek az adatainkkal? Akkor miért is vagyok köteles én lenyelni mindent és idegeskedni más hibája miatt. Törölje és oldja meg ahogy akarja.
Tény hogy szóban beismerték. De nem hiszem, hogy nincs valami belső felület jelezni a gondot a Telekom felé. Csak az előfizető oldaláról.

(#113210) hangyász2 válasza Vangelis (#113209) üzenetére

hangyász2
(junior tag)

Azt hiszem, te nem érted az egész szituációt.
Elállást csinálhat, persze. De te nem azt szeretnéd, nyilván.
Valaki vagy hibázott, vagy csalt. Ki kell vizsgálni, ez meg fog történni. De amiről te beszélsz, az életszerűtlen, és sehol a világon nincs ilyen.
Szerintem ne itt vezesd le a feszültséget, csak mert nem érted a menetét. Nyilván az ember próbál empatikus lenni, mikor önhibáján kívül kerül valaki kellemetlen szituációba. De azért mindennek van egy rendje. Itt egyelőre semmi problémát nem látok a magam részéről.
Nyilatkoznod kell, hogy nem te voltál. A panaszkezelést már el is indították. Ha bűncselekmény történt, feljelentést is tesznek. Ennyi.
Vissza fogják állítani az eredeti állapotot, kapsz némi kompenzációt is. Kb. ez fog történni.

[ Szerkesztve ]

(#113211) Vangelis válasza hangyász2 (#113210) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Rendben. :)

(#113212) Ateszpapa válasza Vangelis (#113193) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

Döbbenet. Egyre trébb a Tré.

(#113213) vwpolopg válasza Vangelis (#113176) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Nekem így kötött keszulekvasarlas után keszulekbiztositast anno egy ugyintezo... Az első számla után tűnt csak fel. Panasz stb, közölték, hogy mivel nem bizonyithato, hogy nem én kötöttem, így jártam...

(#113214) enginev3.0 válasza vwpolopg (#113213) üzenetére

enginev3.0
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Tesóm vett egy tv-t, nem túl tájékozott de nem is hülye
Utána tudta meg hogy magenta1 miatt az összes szerződést hosszabbították, nyilván nem akarta, nem is mondták neki csak a kedvezményeket

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue ll Vadonat ÚJ 6TB WD Red és Purple HDD eladó

(#113215) Vangelis válasza vwpolopg (#113213) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Persze. Ha mi se vesszük észre. De látod csak az van, hogy nincs igazam ... :) Tuti meg lehetne csinálni azonnal is. Mondjuk visszaveszi az órát 3 napon belül és törlődik minden. Gondolom én. Vagy lehet nem tudja ki vitte el az órát vagy tényleg be akartak húzni. De belexarok. Úgysem hagyom az igazamat. Max itt megpróbálok nem irkálni.
Meg persze a sorban állások stb idő energia ideg. Mert először azt se tudtuk, hogy hol lett megvevéve...
Aztán a számlán amit letöltöttem láttam, hogy ki rögzítette
Mindegy. Telekom azt mondta ilyen figyelmetlenség nem fordulhat elő náluk. A rendszer nem engedi véletlenül.
Olyan sok xaron kell átvinni egy hiteles vásárlást.

(#113216) StLui válasza enginev3.0 (#113199) üzenetére

StLui
(veterán)

Hogy tudna elállni, ha nem tudja visszaadni amit vett?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#113217) st3v3np3t3r

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

Hát nem tudom, én már 7éve vagyok telekomos, sosem történt meg ilyen...Szerintem az ilyen esetek hátterében az ügyintéző is ludas,mármint benne van a turpisságban, mivel nem igazolta a személyazonosságot. Ha meg online rendelés történt, akkor nagyon egyszerű jelszót adtak meg... de ha online rendelték meg, arról az előfizető kap emailt is meg sms-t is és még jóváhagyás előtt töröltetheti azt. Eddig 4 terméket vettem online, mindegyikről jött email is és sms is.

PH! app a GPlay áruházban/vaperina.com/Huawei P20 Pro C432 + GearS3 Frontier / Fujitsu T730 Win10Pro / Keep Calm Vape On / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#113218) hangyász2

hangyász2
(junior tag)

Nekem 97 óta van mobilom náluk, és az elmúlt 6-8 évben hosszabbításnál, ha volt változtatás, akkor bizony többször volt probléma. Mivel a Magenta egyedi volt a lakhely szerint, sokszor nem is lehetett online előre kimatekozni. Volt, hogy nem az lett, amit ígértek, pl. HBO GO-val, volt, hogy simán csak elrontották, pl. nem vonták a magentás kedvezményt otthonira. Viszont később javították, és mindig kaptunk kompenzációt is. De az igaz, hogy nekem kellett kiszúrni. Azóta mindig nézem a számlákat részletesen.

StLui

Elállni valóban csak a készülékkel tudna, de elvileg meg más nem is tudja átvenni. Ha más címre ment, akkor gyanús, és bizonyíték is.

st3v3np3t3r

Értesítést mindig kapsz, de te mondod meg, mire. Ez is bizonyíték, ha másra kérték.

Nekem ez az egész nem áll össze. Szerintem a legvalószínűbb, hogy nem a nevében rendeltek, hanem egy másik rendelést könyveltek rossz számlára. Azaz nem bűncselekmény történt, hanem hiba.

(#113219) Vangelis válasza hangyász2 (#113218) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Az ő nevére rendeltek. Személyesen nem mondom hogy nem véletlen vokt., Oldják meg gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#113220) hangyász2 válasza Vangelis (#113219) üzenetére

hangyász2
(junior tag)

Hát akkor az elég egyértelmű. "Sima" bűncselekmény. És kénytelen a Telekom fejelentést tenni, és ajánlatos a károsultnak is. Nem kizárt, hogy máshova is besétáltak. Igazolvány nem hiányzik? Csak mert személyesen aztán végképp mindig kértek papírokat tőlem.
Akkor még kevésbé értem, hogy gondoltad, hogy a kellemetlen részét meg lehet úszni.

(#113221) Vangelis válasza hangyász2 (#113220) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Úgy hogy ismerem jó pár éve az ügyintézőt......

Mivel igazából kiderült, hogy hogyan történt.
De tény, hogy nem kért semmi dokumentumot elvileg és "véletlenül" nem vette észre, hogy nem jó előfizetésre csinálja a szerződést.

De több dolgot végig kell zongoráznia. Nem létezik, hogy nem vehető észre.
Mindegy ma megint megyünk be úgyis.

De persze nyugodjunk meg nem lesz ebből semmi gondunk. (szerintem inkább neki kellene nyugtatnia saját magát), mert ebből azért gond is lehet. Mivel tényleg BCS.....

(#113222) hangyász2 válasza Vangelis (#113221) üzenetére

hangyász2
(junior tag)

Hát így eléggé rá fog fázni.

(#113223) Vangelis válasza hangyász2 (#113222) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Nem értem miért nem oldotta meg azonnal. 1000% hogy meg lehet 2020 ban. Főleg ha elismerte. Nem tudom, hogy lesz üzletvezető így.

(#113224) hangyász2 válasza Vangelis (#113223) üzenetére

hangyász2
(junior tag)

Biztos, hogy nem lehet. Saját magát nem felügyelheti

(#113225) viktorhu válasza Vangelis (#113223) üzenetére

viktorhu
(addikt)

Nyilván mert nem szabad neki. Történt egy visszaélés, valaki a te költségedre vett telefont, ezt ki kell vizsgálni, meg nyilván a telefon nem lesz meg, szóval a Telekom bukik rajta egy csomót. Ez rendőrségi ügy és T oldalról is nyilván menedzsment jogköröket érint. Pl. nyilván a cég nem tudja, hogy nem volt-e benne a csalásban az ügyintéző, így ezt nem ő maga fogja intézni.

(#113226) Vangelis válasza viktorhu (#113225) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Óra egyébként de lényegen nem változtat

Remélem ,hogy tényleg csak véletlen volt. (Habár véletlenül) nem lehet megoldani.
Ha telefon lenne akkor már régen le is tiltattam volna.

(#113227) prozodus válasza viktorhu (#113225) üzenetére

prozodus
(őstag)

Igen, de mi van akkor, ha az ufsz azt allitja, h marpedig o volt bent szemelyesen, es ellenorizte, stb. Van pl videofelvetel?

[ Szerkesztve ]

(#113228) Ateszpapa válasza prozodus (#113227) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

Kamera van, vissza lehet nézni, asszem 30 napig tárolják a felvételeket.

(#113229) Vangelis válasza prozodus (#113227) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Alá is kell írni gondolom?!

(#113230) prozodus válasza Vangelis (#113229) üzenetére

prozodus
(őstag)

Elvileg nyilvan.

(#113231) hangyász2 válasza prozodus (#113227) üzenetére

hangyász2
(junior tag)

Azt neki kell bizonyítani, hogy ő volt bent, és nem fordítva. Igen, erre van az aláírás pl.

(#113232) kory24 válasza Vangelis (#113176) üzenetére

kory24
(őstag)

Sziasztok!

Az írásodban láttam:

"új vásárlást havi törlesztő el. Tartozék 10 hó hitel."

Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy ilyen lehetőség van a Telekom-nál?

Sehol nem találok erről infót, hogy tartozékot lehet vásárolni így részletre.

Valaki tud konkrétat?

(#113233) Ateszpapa válasza kory24 (#113232) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

Ha legalább aranykártyás vagy, akkor személyesen lehet intézni a Telekom üzletben.
Leginkább tartozékokra van.

(#113234) prozodus válasza hangyász2 (#113231) üzenetére

prozodus
(őstag)

Ha egy ufsz szandekosan tartozkodik mas profilban, majd pont az alairast nem hamisitja?...
Csak nem te vagy az a bizonyos ufsz, h ennyire Vangelis ellen beszelsz folyamatosan? :D

[ Szerkesztve ]

(#113235) kory24 válasza Ateszpapa (#113233) üzenetére

kory24
(őstag)

Ez le van valahol írva? (pl. ászf vagy hasonló, amire hivatkozni lehet? Itt csak vidéken sokszor nemannyira vannak képben az üzletben :s)

Akkor pl soundbar is vásárolható így gonbdolom?

illetve itt csak Telekom partner üzlet van, abban is lehet?

(#113236) Zsolt_72 válasza kory24 (#113235) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Igen, a Telekom honlapján szerepel az információ: Tartozékok vásárlása részletfizetéssel, az írás utolsó része tartalmazza.

(#113237) st3v3np3t3r válasza Ateszpapa (#113233) üzenetére

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

arany kártya,platina kártya megszűnt!

Az elmúlt 6 hónapot veszik alapul...

PH! app a GPlay áruházban/vaperina.com/Huawei P20 Pro C432 + GearS3 Frontier / Fujitsu T730 Win10Pro / Keep Calm Vape On / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#113238) st3v3np3t3r válasza kory24 (#113232) üzenetére

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

igen, van rá lehetőség, az előfizetéshez társított költési szint erejéig...
alap követelmény, hogy legalább 6hónapja aktív havidíjas előfizető legyen az ügyfél

[ Szerkesztve ]

(#113239) st3v3np3t3r válasza Zsolt_72 (#113236) üzenetére

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

ez vicces...mert az oldal még emlegeti az arany és platina kártyát, holott már rég megszűntette a telekom... ezt az ügyintéző mondta,mikor a 2 okosórát hoztam ki...

[ Szerkesztve ]

(#113240) Ateszpapa válasza st3v3np3t3r (#113239) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

Ráadásul : Utoljára frissítve: 2020. január 22.
Aranykártyához is legalább 6 hó kellett, tehát max a név változott a feltételek nem.
Kapcsolat kártya azóta is van még a Telekom appban.

(#113241) st3v3np3t3r válasza Ateszpapa (#113240) üzenetére

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

az van még, mert a partnerkedvezmények megmaradtak... de az arany és platina szint megszűnt...

(#113242) Ateszpapa válasza st3v3np3t3r (#113241) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

Emlékszem, vagy 2 éve be kellett váltanom a pontokat mert elvesztek volna. :(

(#113243) Vangelis válasza prozodus (#113234) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Remélem nem Ő az ....
De még azt az egy dolgot nem értem , miért nem lehet felvenni a kapcsolatot a valós vevővel?????
Nem az lenne a legegyszerűbb?!:..

Igazából akkor bárki vehet bármit bárkinek a nevére..... és ki tudja, hány ilyen történik.

(#113244) prozodus válasza Vangelis (#113243) üzenetére

prozodus
(őstag)

Naja, csak jelen esetben ki a valos vevo, es hol van nyoma az o szemelyenek a trekomnal? Max a szallitasi cim, ha a rencerben te vagy a megrendelo...

Amugy Szinva, Plaza v melyik?

[ Szerkesztve ]

(#113245) Vangelis válasza prozodus (#113244) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Ott helyben vettek át. Személyesen.

(#113246) Vangelis válasza prozodus (#113244) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Megszereztem az aláírásokat :D

Alakul :)

Juhúúú.. Jah nem :(

De egyébként vidéken történt. Azért nem írom hol, mert jah .. úgyis tudja mindenki.

(#113247) btudos válasza Vangelis (#113246) üzenetére

btudos
(veterán)

Na, ha ez a "szerződés" szerepel a dokumentumok között, akkor ez még csak érvényesnek sem nevezhető, nincs miről vitázni.

Én vettem tartozékot január elején, a Telekom fiókomba feltöltött szerződésen ott az aláírásom, úgyhogy ha nálad csak ennyi látszik, akkor ez egy viszonylag egyértelmű szituáció.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#113248) prozodus válasza Vangelis (#113246) üzenetére

prozodus
(őstag)

Aztan nehogy neked legyen bajod, h latszanak itt a nevek...

Akkor csak a video marad, mint bizonyitek. Bar az is el tud veletlenul veszni...

Marmint ez lenne az a szerzodes, amite hivatkoznak???
Igen erdekes, h nincs ott vevo alairasa... Ez mar jo alap a rendorsegi feljelenteshez.

[ Szerkesztve ]

(#113249) Vangelis válasza prozodus (#113248) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Milyen nevek?

Jah... Esetleg ha jár itt egy módi. Kitörölné? Thx

[ Szerkesztve ]

(#113250) anadroid válasza prozodus (#113248) üzenetére

anadroid
(senior tag)

Az összes vásárláshoz kapcsolódó szolgáltatási szerződésen (amiből gondolom a fiókodban is van egy-kettő) ezek (esetleg a második helyen másvalakié) vannak rajta . Szóval semmiféle személyiségi vagy GDPR jogot nem sért, legfeljebb az automata szerződés- és számlakiállító rendszerét. ;) A Skynetnél meg még nem tartunk. :F

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve regisztrációs kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft), a Monese reg. kódot 10+15 angol font (kb. 4000+6000 Ft) ajándékhoz, a Revolut regisztrációs kódot ingyenes kártyához! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#113251) martonl

martonl
(tag)

Napok óta rossznak tűnik a 2G hálózat a lakhelyemen. Ezt direkt csinálhatják? A térerőt jónak mutatja a telefon, de sokszor ugrál. Először készülékhibára gyanakodtam, de másik készülékben is ugyanez a helyzet. A 3 és a 4G hálózat gyenge, Vowifi is van, de azt meg a készülék nem tudja rögzíteni. Ezért lenne jobb, ha jó lenne a 2G.

(#113252) Lackooo84 válasza martonl (#113251) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

Mit nem tud rögzíteni?

The Truth is out there...

(#113253) btudos válasza Lackooo84 (#113252) üzenetére

btudos
(veterán)

A WiFi hálózaton keresztül bonyolított hívást, ha jól értem.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#113254) Lackooo84 válasza btudos (#113253) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

Nem értem, mármint a hangot? Szerintem nem igazán tesz különbséget a készülék ilyen téren, az is mobilhívásnak minősül. ACR-t használok, annál semmi különbség nincs.

(#113255) Puma K

Puma K
(veterán)

Helló!

Van valami infó, hogy a Samsung Galaxy S10e miért nincs a T kínálatában?

Keresőbe beírva az alábbiakat: telekom samsung galaxy s10e

A találatok között ott vannak a Telekom oldalára mutató linkek, de azokra rákattintva az alábbi szöveggel tölt be az oldaluk:

"Kedves Ügyfelünk!

Jelenleg karbantartást végzünk.
A munkavégzés ideje alatt az online shop és az önkiszolgáló egyáltalán nem, vagy csak korlátozottan érhető el.

Köszönjük a türelmet, és az esetleges kellemetlenségekért elnézést kérünk!"

A hét elején is néztem az oldalukat, és akkor is ezt vagy hasonló szöveget dobott az S10e-re rákeresve.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#113256) martonl válasza Lackooo84 (#113254) üzenetére

martonl
(tag)

Megköszönném, ha megírnád, melyik ACR-nek melyik verziójával sikerül wifi hívást rögzíteni. Én egy fajtát próbáltam Android 9 alatt, de az még a mobil hívást sem tudta rögzíteni, hát még a wifit. De tudtommal van több fajta app, ami ACR-nek nevezi magát, Cube ACR, ACR pro stb. A Samsung belső rögzítője nem veszi fel a wifi hívást, egyéb app meg jó esetben a saját hangomat jó, ha felveszi, de az is bizonytalan.

Egyébként nem kötözködésképpen, de a wifi hívásod az biztos wifi hívás? Menüben bekapcsolva és wifi hálózat előnyben beállítva? Mert csak akkor fog tutira wifin menni a hívás, de akkor is csak megfelelő wifi térerőnél.

[ Szerkesztve ]

(#113257) anadroid válasza martonl (#113256) üzenetére

anadroid
(senior tag)

Hozzáfűzném, hogy repülő módra kapcsolva és utána a wifit kézzel bekapcsolva biztos csak, hogy tényleg vowifi lesz a hívás.

Nekem sem ment a vowifi felvétel, sem ACR-rel, sem a beépített felvevővel, csak a volte, és csak Android 10-zel.

Kérd privát üzenetben a Curve regisztrációs kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft), a Monese reg. kódot 10+15 angol font (kb. 4000+6000 Ft) ajándékhoz, a Revolut regisztrációs kódot ingyenes kártyához! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#113258) martonl válasza anadroid (#113257) üzenetére

martonl
(tag)

Köszönöm, a repülő módot pont bele akartam írni a hsz.-omba, de már lejárt a keret, újat meg nem akartam írni.

(#113259) Lackooo84 válasza anadroid (#113257) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

Dehogy csak akkor, nekem kiírja, ha vowifin vagyok. Na most, hogy így jobban megnézve nem működik semmilyen felvétel, nem, hogy a wifi hívás. :D Az a helyzet, h nemrég vagyok Android 10-en, azóta nem csekkoltam. Viszont Android 9-en tuti működött perfektül, a 33.1 unchained verzió van nekem.

(#113260) thomas77 válasza Puma K (#113255) üzenetére

thomas77
(senior tag)

Én novemberben vettem kettőt akciósan. Eléggé kifutó ára volt. Lehet egyáltalán kapni még?

[ Szerkesztve ]

(#113261) Hegyirabló

Hegyirabló
(addikt)

Sziasztok!

Magenta 1 mellé lehet még egy plusz mobil előfizetést rendelni, a meglévő mellé? Ha igen, több így a kedvezmény?

Köszi!

(#113262) st3v3np3t3r válasza Hegyirabló (#113261) üzenetére

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

szia, lehet... nem lesz több a kedvezmény mértéke...marad a 30%,de az új előfizud viszont 30%-kal lesz olcsóbb

nekem a 3otthoni mellett 7mobil előfizum van(2fő+5 3gb mobilnetes)
a netes kártyák alap ára 1890ft,nekem 1323Ft, az egyik fő előfizum eredeti áron 10800,kedvezménnyel 7900

[ Szerkesztve ]

(#113263) Puma K válasza thomas77 (#113260) üzenetére

Puma K
(veterán)

Még lehet kapni, mert vannak boltok ahol van raktáron: [link]

Ez sajnos pont egy olyan mobil amit szívesen megvennék, mert értelmes mérete van és a nadrág zsebébe is be lehet vágni... valamint a tudása is bőven megfelelő lenne a számomra...

(#113264) Hegyirabló válasza st3v3np3t3r (#113262) üzenetére

Hegyirabló
(addikt)

Szia, köszönöm!

"de az új előfizud viszont 30%-kal lesz olcsóbb"

Jól értem, hogy a második előfizetés 30%-al alacsonyabb árú lesz, mint ha első előfizetés lenne ugyanabban a csomagban? Kicsit talán nyakatekerten írtam, szóval ha van egy 1000 forintos előfizetésem Magenta 1-ben, akkor a második előfizetés nem 1000 forint lesz, hanem csak 700? Mert ez nagyon jó ár!

Nagyon köszi!

(#113265) Zsolt_72 válasza Puma K (#113255) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Szia! A keresőbe beírva már csak kiegészítőket (pl tok) ajánl a Telekom. Maga a telefon már nincs a kínálatban (szűrtem Samsungra, mint gyártóra és semmi S10e kínálat nincs).

(#113266) st3v3np3t3r válasza Hegyirabló (#113264) üzenetére

st3v3np3t3r
(őstag)
LOGOUT blog

nem csak az az 1 lesz olcsóbb...
a magenta1hez legalább 2 otthoni és 1 mobil kell, ez 20% kedvezmény jelent a magenta1ben lévő előfizetések összértékből, de ha van 3 otthoni+1mobil szolgáltatásod, akkor már 30% a kedvezmény a végösszegből...
nekem a 3otthoni 1stbvel és dvrrel+7mobil lenne kb.46ezer forint normál áron,de magenta1ben csak kb. 33ezer...

(#113267) Puma K válasza Zsolt_72 (#113265) üzenetére

Puma K
(veterán)

Igen-igen ezek nekem is tiszták, csupán abban reménykedtem és ezért kérdeztem itt, hogy készlethiány, karbantartás vagy valamiféle hiba miatt nem listázza a keresőjük a szóban forgó telefont.

De akkor erről lemaradtam, hogy a T-től hozzam el... :(

[ Szerkesztve ]

(#113268) Hegyirabló válasza st3v3np3t3r (#113266) üzenetére

Hegyirabló
(addikt)

Itt három otthoni (net, tévé, vezetékes) és két mobil lesz, így is hatványozódik a kedvezmény? (Megnézném amúgy csomagkalkulátorral, de a tesóm a Magenta 1 előfizető, és nem tudja az MT-jét, megnézni meg lusta/nincs ideje :) )

(#113269) blackmajesty válasza st3v3np3t3r (#113266) üzenetére

blackmajesty
(aktív tag)

A Magenta1 akkor is 30% kedvezményt ad, ha csak 2 otthoni van benne és egy mobil, ha az otthoni szolgáltatások 201809-esek vagy újabbak.

Csak az ennél régebbi otthoni szolgáltatások esetén volt nagyobb a kapott kedvezmény 3 szolgáltatásra mint 2-re. (25% vs 20%)

(#113270) Zsolt_72 válasza Puma K (#113267) üzenetére

Zsolt_72
(MODERÁTOR)

Az a link döglött, nekem is arra fut, amit írtál. Normál esetben ilyenkor a telefon oldalára visz és ott írja a státuszát (kifutó, vagy elfogyott). Most pedig már nyilván nem is foglalkoznak vele, hogy hibás.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.