Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) azopi74 válasza szabonagyur (#3800) üzenetére


azopi74
addikt

Bocs, csak türelemteszt volt (nekem már elfogyott ;) )

(#3802) Gyick


Gyick
őstag

Mi az az ISO? :D

[ Szerkesztve ]

(#3803) azopi74 válasza Gyick (#3802) üzenetére


azopi74
addikt

Nemzetközi Szabványügyi Szervezet :)

(#3804) Barthezz2 válasza pzstm (#3788) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Egér driver volt a ludas, már ami az akadást illeti. Leszedtem, így most jó(előző build-el jó volt), de a cortana továbbra is néha csődöt mond, illetve a hálózati kapcsolatokat is csak vezérlőpult alól érem el(lásd fenti kép).

OFF: Vicces ez a Cortana. A mizu kérdésre(What's up?) adott válaszán behaltam :DDD Bár ha úgy vesszük, nem biztos, hogy vicc, csak nem érti a szlenget :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#3805) Gyick válasza azopi74 (#3803) üzenetére


Gyick
őstag

és azt honnan tudom letölteni?

(#3806) prannk


prannk
őstag

És melyik buildot érdemes felrakni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3807) Barthezz2 válasza Gyick (#3805) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

[link]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#3809) prannk


prannk
őstag

Melyik buildot érdemes felrakni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3810) netpeti98 válasza prannk (#3809) üzenetére


netpeti98
addikt

A legfrissebbet: 10041.

(#3811) szabonagyur válasza prannk (#3809) üzenetére


szabonagyur
félisten

1. Nem kell milliószor feltenni a kérdést
2. Felrakod a legutolsót és kész, egyik sem tökéletes, nézegetni, hogy mi várható arra jó.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3812) azopi74 válasza prannk (#3809) üzenetére


azopi74
addikt

Az RTM-et.

(#3813) Negyven válasza azopi74 (#3812) üzenetére


Negyven
tag

10041 start menü meg sem nyikkan ez jo

(#3814) Levwi


Levwi
aktív tag

Hellosztok ha nem baj nem akarom végigolvasni az összes hozzászólást.
Lenne két kérdésem
1. Lehet majd frissíteni tp-ről végleges win10-re vagy vissza kell majd hozzá tenni a 8.1-et hogy letudjam szedni a végleges iso-t (frissítésbe nem bízok jobban szeretem a tiszta telepítést.) És mi fog hozzá kelleni, mert mindenfele írnak mindent, de ebben a fórumban jobban bízok. :)
2. Mennyire jó mindennapos használatra a mostani build? Már szeretném felrakni, de ha még sok a bug akkor még várok inkább pár frissítést.

Huawei P20 Pro Black

(#3815) netpeti98 válasza Levwi (#3814) üzenetére


netpeti98
addikt

1.Volt egy táblázat amiben volt szó boot médiról is, de egyenlőre még nem ismert a frissítés pontos módja.

2. Inkább csak másodrendszernek.

(#3816) szabonagyur válasza Levwi (#3814) üzenetére


szabonagyur
félisten

hello

1. nem tudni, hogy lesz a Win7/8 tulajoknak a frissítés.
2. a legújabb rengeteg bug van, bohóckodni jó, komoly dolgokat nem bíznék még rá.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3817) Levwi


Levwi
aktív tag

Köszi a válaszokat. Ha véletlenül nem lehet tp-ről frissíteni akkor fel se rakom majd csak a véglegest legalább megspórolok egy telepítést.

Huawei P20 Pro Black

(#3818) osztszoroz válasza Negyven (#3813) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

szintén zenész---start menü is down:-)..még jó,hogy jobbklikkre előjön a reboot-shut down

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#3819) Tournament


Tournament
aktív tag

C:\Windows\SystemApps\ShellExperienceHost_cw5n1h2txyewy

ShellExperienceHost.exe ami leszokot halni az a start menu

[ Szerkesztve ]

(#3820) pzstm válasza osztszoroz (#3818) üzenetére


pzstm
titán

alt-F4 is működik desktopról ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3821) prolad


prolad
őstag

Hol a hiba a képen? :D

(#3822) Tournament válasza prolad (#3821) üzenetére


Tournament
aktív tag

Jó sok APP/game van :D mekkora a HDD vagy SSD ?

[ Szerkesztve ]

(#3823) Taifa Díaz válasza prolad (#3821) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

59 GByte-ból majdnem 100 gigát foglalnak a játékok? Az súlyos...

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#3824) prolad válasza Tournament (#3822) üzenetére


prolad
őstag

Az SSD egy 64 GB-os Samsung 830-as.Nem is tudtam,hogy ennyi rejtett tartalék van benne :D

Taifa Díaz

A vicces az,hogy semmilyen játék nincs az SSD-n,azok a másik meghajtón vannak :D

(#3825) Levwi válasza prolad (#3824) üzenetére


Levwi
aktív tag

Nem egybe veszi véletlen az összes telepített alkalmazást és játékot mindegy hogy melyik meghajtón van?

Huawei P20 Pro Black

(#3826) Tournament válasza prolad (#3821) üzenetére


Tournament
aktív tag

Egybe veszi a telepített tartalmakat ha ki listázod meglátod te is

(#3827) emvy


emvy
nagyúr

Eddig nem ugy volt, hogy az OneDrive nem tamogatja a szimbolikus linkeket? Most siman besymlinkeltem a NAS-om Music folderet az OneDrive folderem ala, es tolja is fel a cuccot (meglatjuk, mit szol).

Na, meg is doglott, tul mely volt a folderstruktura. Egyben ki is jelentkezett, eleg gaz.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#3828) bzoley


bzoley
veterán

Csak nálam nem működik/nem elérhető/nem találom/hülye vagyok hozzá az a hely, ahol ip-t, dns-t lehet piszkálni? Sőt, úgy látom, az eddigi statikus ip-m is ki lett lőve, és dhcp-n vagyok. Csak épp nem férek hozzá semmihez.

(#3829) Воланд válasza bzoley (#3828) üzenetére


Воланд
titán

uj control panel --> network & internet --> Ethernet --> Change adapter settings --> jobb klikk az adott halozaton es properties (nalam az utolso lepesnel csak annyit ir, hogy "an unexpected error occurred" :DDD )

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3830) bzoley válasza Воланд (#3829) üzenetére


bzoley
veterán

Akkor nem csak nálam szórakozik. A hálózati központban a Connections: Ethernetnél meg csak simán nem történik semmi.

(#3831) nababika


nababika
aktív tag

A store betat hogy lehet működésre bírni? Update-elni akar de nem megy neki.

(#3832) prannk


prannk
őstag

Tálca színét hogyan elhet változtatni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3833) Воланд válasza prannk (#3832) üzenetére


Воланд
titán

jobb klikk az asztalon es personalize.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3834) prannk


prannk
őstag

A 2013 as office ben a Wordben a magyar szavakat hibásnak tekinti. A nyelvet átállítottam magyarra alapértelmezettként. De ugyanúgy hibásnak tekinti. Nekem kellene a helyesírás ellenőrző mert mostanában sok tételt írok gépen.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3835) szabonagyur válasza prannk (#3834) üzenetére


szabonagyur
félisten

A teljes kijelölt szöveg nyelvi ellenőrzésére a magyar van beállítva?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3836) prannk válasza szabonagyur (#3835) üzenetére


prannk
őstag

Ezt hol találom?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3837) szabonagyur válasza prannk (#3836) üzenetére


szabonagyur
félisten

Véleményezés/nyelv/ellenőrzés nyelvének megadása

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3839) prannk válasza szabonagyur (#3837) üzenetére


prannk
őstag

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3840) Воланд


Воланд
titán

windows 10 sdk

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3841) ferensz válasza Воланд (#3840) üzenetére


ferensz
senior tag

release notes alapjan maga az sdk is eroteljesen preview. Holnap ha idoben hazaerek vetek ra egy pillantast, hogy milyen iranyba is akarjak vinni a universal appokat.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#3842) Воланд


Воланд
titán

Developer's Guide to Windows 10 Preview

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3843) Воланд válasza ferensz (#3841) üzenetére


Воланд
titán

en mar azon is meglepodtem, hogy egyaltalan a build elott kiadtak valamit a fejlesztoknek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3844) mrazgabor


mrazgabor
tag

Én azt vettem észre, hogy az új build nem szereti az nvidia drivert. Feltettem a videókártyához a legfrissebbet (hdmi hangot is) és nem hajlandó az audió rendszer beindulni, és így hiába ismeri fel a hangeszközöket mert nem tud lejátszani semmit. msconfig alatt is csak annyit így hogy windows audio "staring" (úgye itt ha mükökik runningnak kell szerepelni) ha legyalulom az nvidia drivereket akkor újrainditás után újra müködik de másképp nem. Az elöző kiadás stabilabb volt.

(#3845) JamesHun


JamesHun
addikt

sziasztok

találkoztatok már olyannal win10 és office preview kombónál, hogy ha egy készített xls-t meg szeretnék "osztani" emailben, akkor csak a gyári mail appot hozza fel, mint lehetséges küldő app és a thunderbird-öt nem , pedig default mail app nak be van téve
tesztelnénk a cégnél mennyire lesz jó nekünk a win10 bentre, de én pl csak a fontos dolgokat mentem le a gépre, a többit ha megcsinálom elküldöm akinek kell és azok csak emailben vannak meg, sose mentem le magamnak, hogy onnan küldjem el

SeriesX: JamesSHun

(#3846) pzstm válasza JamesHun (#3845) üzenetére


pzstm
titán

alapvetően én csak azt használom most preview alatt, így nem fáj a dolog, de utánanézek. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3847) JamesHun válasza pzstm (#3846) üzenetére


JamesHun
addikt

köszi :D

De ahogy nézegetem, ez csak a preview val van így, mert feltettem a jogtiszta 2010-et és libre office-t is és mindkettőnél a thundi jön fel, ha emailbe akarom elküldeni a készített excel-t

SeriesX: JamesSHun

(#3848) pzstm válasza JamesHun (#3847) üzenetére


pzstm
titán

modern preview vagy a 2016-os preview amúgy? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3849) JamesHun válasza pzstm (#3848) üzenetére


JamesHun
addikt

amit a store bétából lehet letölteni :D

SeriesX: JamesSHun

(#3850) pzstm válasza JamesHun (#3849) üzenetére


pzstm
titán

modern app preview, az még nagyon preview korlátozott API használattal, nem is vagyok benne biztos hogy ezt már tudja (bár elmondásod alapján nem :DDD )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.