Hirdetés

2019. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-03 19:52:02

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3051) Barthezz2 válasza mefistofeles (#3048) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Nem mondtam, hogy ugyan az. Ez egy TP van ilyen sajnos..
Persze lehet van megoldás, én sajna nem tudom.

Everybody lies.

(#3052) mefistofeles válasza Barthezz2 (#3051) üzenetére

mefistofeles
(PH! addikt)

Persze én tisztában vagyok vele és nem is panaszkodnék de azért ismerjük el azért még egy TP-nél is aniomália, ha kikapcsolt állapotban "kavar" be valami.......
Lekapcsoláskor még tökéletes volt, bekapcsolásnál már nem. Frissítés vagy bármilyen (általam tudott) változás nem történt a rendszerben.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#3053) Darkness1 válasza osztszoroz (#3046) üzenetére

Darkness1
(senior tag)

Köszönöm, ezt megnézem majd.

cattus: erre is ránézek.

No stress, no work Today - WOT: tankista_hu - GWENT: LordDarkness

(#3054) pzstm válasza mefistofeles (#3052) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

system restoret próbáltál esetleg?

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3055) Mankó

Mankó
(PH! kedvence)

Milyen vírusirtót használtok a 10 alatt? Az Avast nem ment fel.

(#3056) sz.balazs.95 válasza Mankó (#3055) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Én a gyári Defendert

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3057) Aarpok válasza Mankó (#3055) üzenetére

Aarpok
(őstag)

360 Total Security

Аарпок

(#3058) ledgeri válasza Mankó (#3055) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Mit írt, miért nem?

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#3059) Mankó válasza ledgeri (#3058) üzenetére

Mankó
(PH! kedvence)

Dll hibára hivatkozva szállt el a telepítő.

Különben beállítva a szokásos dolgokat én nem veszem észre, hogy gyorsabb lenne a rendszer a windows 7-hez képest. Nektek mi erről a véleményetek? Win 8.1-hez képest látni gyorsulást? Az csak próbára volt fent, a 10 már most jobban tetszik.

A bejelentkezési jelszót be lehet úgy állítani, hogy ne kérje minden bejelentkezéskor, mert első nekifutásra az nem jött össze.

[ Szerkesztve ]

(#3060) pzstm válasza Mankó (#3059) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

netplwiz-t próbáltad? Meg nem neztem de szerintwm tuti mennie kell...

Start menube beirod es elinditod, onnan menni fog mar szerintem

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3061) ledgeri válasza Mankó (#3059) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

:R

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#3062) szaki26a

szaki26a
(senior tag)

Nálam egyszerűen nincsenek a fenti kikapcs, stb ikonok a modern appok tetején illetve nem frissülnek a csempék. Valamilyen ötlet?

(#3063) pzstm válasza Mankó (#3059) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

jah annyi, hogy sokkal gyorsabb a Win10 szerintem mint a 7, már most is :B

(#3064) Beri válasza Barthezz2 (#3045) üzenetére

Beri
(PH! addikt)

Alul van. Valamilyen GUI glitchre gyanakodtam, úgyhogy körbehúzgáltam már a tálcát, a gombot és a sávot is ki/be kapcsolgattam, hátha segít, de nem jött be.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#3065) mefistofeles

mefistofeles
(PH! addikt)

Skacok!
Mivel semmi nem sikerült ezért telepítőröl csináltam egy rendszer javítást.
A jó hír az, hogy megmaradtak a beállításaim és működik a start menü és minden ikon a rossz, hogy érdekes módon egyes programok és parancsikonok amiket felraktam megmaradtak egyesek eltüntek. Mondjuk ez mind pótolható....
Az lenne a kérdésem, hogy csinált a rendszer a C meghajtóra egy Windows old és egy $WINDOWS.~BT könyvtárat.
Ezek elvben törölhetők igaz?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#3066) Mankó válasza pzstm (#3063) üzenetére

Mankó
(PH! kedvence)

Én valahogy nem vettem igazán észre. Egy régi Intel Extreme SLC ssd-n (még trim nélküli, de nincs is rá szüksége) van a rendszer, a win 7-nél is használt beállításokkal sem érzem gyorsabbnak.

Lehet az indexelést kellene vissza állítanom a meghajtónál?

Nem uefi-be lett telepítve, ez is belejátszhat esetleg?

Csak a hangkártya driverét tettem fel pluszba, mert minden működött rendesen a telepítés után. Lehet ez is probléma a sebesség kérdésben?

(#3067) pzstm válasza mefistofeles (#3065) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

igen, törölhető :B ;)

(#3068) beluudj válasza pzstm (#3067) üzenetére

beluudj
(PH! addikt)

A windows old mappát ,hogy lehet törölni?

ASUS TRANSFORMER T100TA KODI 17.4 / Lg G2 / Xiaomi mi band 2 https://www.facebook.com/Radiomixek/ HomeRadioGroove mixeim https://drive.google.com/folderview?id=0B4a-_qHpvC6acnZ5aXB4dDdwS1E

(#3069) Mankó válasza pzstm (#3060) üzenetére

Mankó
(PH! kedvence)

Így már működik, :R

(#3070) Barthezz2 válasza beluudj (#3068) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Lemezkarbantartó.

Everybody lies.

(#3071) mefistofeles válasza beluudj (#3068) üzenetére

mefistofeles
(PH! addikt)

Ide felmész és lépésről, lépésre, képekkel le van írva. Nem tudsz hibázni. Az első módszert válaszd.

[ Szerkesztve ]

(#3072) samgar válasza Barthezz2 (#3045) üzenetére

samgar
(őstag)

Szintén :U

(#3073) osztszoroz válasza Mankó (#3055) üzenetére

osztszoroz
(fanatikus tag)

360 Total Security

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#3074) beluudj válasza mefistofeles (#3071) üzenetére

beluudj
(PH! addikt)

Köszönöm

ASUS TRANSFORMER T100TA KODI 17.4 / Lg G2 / Xiaomi mi band 2 https://www.facebook.com/Radiomixek/ HomeRadioGroove mixeim https://drive.google.com/folderview?id=0B4a-_qHpvC6acnZ5aXB4dDdwS1E

(#3075) csixy válasza pzstm (#3060) üzenetére

csixy
(PH! addikt)

A netplwiz működik,csak bekapcsoláskor így két pofám jelenik meg egymás mellett.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi.

(#3076) csixy

csixy
(PH! addikt)

Telepítettem firefoxot. Nem enged flash playert telepíteni.

Az ask kereső hogy került a telepített programjaim közé? Mindig ügyelek rá, hogy telepítéskor a szemét kocka pipákat kiszedjem.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi.

(#3077) szabonagyur válasza csixy (#3076) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

Nem figyeltél eléggé :P

(#3078) mefistofeles válasza csixy (#3075) üzenetére

mefistofeles
(PH! addikt)

Ez mindenkinél így van tudtommal (nálam is). Egy bug de szerencsére nem fáj.

[ Szerkesztve ]

(#3079) Воланд

Воланд
(Jómunkásember)

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3080) #58000384 válasza Воланд (#3079) üzenetére

(törölt tag)

Szóval ha valaki felrakja a tesztverziót és szerencséje van vele, hogy nem omlik össze, akkor a végén frissíthet az RTM-re is? Ez jó, bár gondolom a tiszta telepítés akkor is erősen ajánlott lesz.

(#3081) pzstm válasza #58000384 (#3080) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

véglegesre upgrade után nyomsz neki menüből egy hard resetet, teljesen jó az is ;)

(#3082) Máté94 válasza pzstm (#3081) üzenetére

Máté94
(PH! addikt)

Ezt egy 'Windows'-ról elképzelni eléggé nehéz, sőt, képtelen lennék felfogni. :))
Mindörökké fresh install!

[ Szerkesztve ]

「AA」- Apriori Acquit

(#3083) szabonagyur válasza Máté94 (#3082) üzenetére

szabonagyur
(PH! nagyúr)

Hard reset lényegében ugyanaz mint te írsz fresh installnak.

(#3084) XenHai válasza Máté94 (#3082) üzenetére

XenHai
(senior tag)

Túlságosan kényelmes lenne egy jól működő hard reset :R

(#3085) #58000384 válasza pzstm (#3081) üzenetére

(törölt tag)

Hát ha ez ilyen könnyű lenne... :) Majd kiderül.

(#3086) pzstm válasza #58000384 (#3085) üzenetére

pzstm
(Topikgazda)

8.1-en így csináltam már több gépen is, sőt Win 8.1-t upgradeltem in-place instalall Win10-re, és több anomáliám eltűnt a hard reset után.

Azt tudjuk, hogy minden adatot töröl, és a saját telepítőjéből húzza újra magát, s csak utána synceli vissza a cloudos dolgokat. ;)

Működik az, higgyétek el ;)

(#3087) #58000384 válasza pzstm (#3086) üzenetére

(törölt tag)

Valóban, egyszer nekem is kellett egy visszaállítás, és kérte a telepítőt is, utána jó volt :)

(#3088) betyarr válasza #58000384 (#3087) üzenetére

betyarr
(PH! kedvence)

pedig az nagyon hasznos lenne,ha nem kellene hozzá telepítő média!na majd,ha annyira összemegy mint egy android... :DDD

CURVE meghívó privátban kérhető! 5 fontot kapunk mindketten!

(#3089) Rendeske

Rendeske
(tag)

Sziasztok!

Hosszú idő után szoftver vásárlásra adtam a fejem! :) Meguntam már crackeléseket... Szóval mostanában olvastam, hogy akinek van Win7 licence az most ingyen válthat Win10-re ami állítólag igen jó kis OS lesz.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hol érdemes és mit vásárolni? Nem akarom hogy csőbe húzzanak!

Két gépre kéne a legjobb az lenne ha tudnám kombinálni a kettőt, mert az asztalira Win7-et szeretnék, a laptopra meg Win10-et majd.

Üdv,

(#3090) King Unique válasza Rendeske (#3089) üzenetére

King Unique
(PH! félisten)

Lehet még kapni Win7 verziókat több helyütt, bár az előtelepített értékesítés aszem már megszűnt. Illetve 8.1 is vehető, arról is lehet majd upgrade-elni. Tehát veszel 2 db Win7/ 8.1, aztán majd, ha megjelenik a végleges Win10 év közepe/ vége felé, akkor lehet rá ingyen frissíteni.
Fel lehet tenni akár a mostani W10 TP próbaverziót is, írták feljebb, h állítólag arról is lehet majd a véglegesre frissíteni, de akkor gondolom ki kell fizetni az árát.

[ Szerkesztve ]

(#3091) vlevi válasza XenHai (#3084) üzenetére

vlevi
(PH! nagyúr)

Pedig a Win8 óta van ilyen lehetőség.
[link]

(#3092) XenHai válasza vlevi (#3091) üzenetére

XenHai
(senior tag)

Aha . Ha egy megadott pillanatra állítaná az jobb volna meg spórolná a ghostolást.

(#3093) Rendeske válasza King Unique (#3090) üzenetére

Rendeske
(tag)

Köszi a gyors választ! :)

Szóval ha most megveszem a mondjuk a win7-et (mert ugye szükségem van rá) akkor tegyük fel két év múlva újra akarom telepíteni a Win10-et a laptopomon vagy csak egyszerűen veszek egy újjabb asztali gépet és arra akarom telepíteni a Win10-et, akkor megtehetem?

És a másik fontos kérdés hogy hol és milyen formában érdemes venni Windows-t? Azt tudom vagy OEM meg dobozos stb...de én ezeket nem vágom! Gondolom már online fók van és húzom le a telepítőt, vagy pendrive-on értékesítik?

(#3094) Воланд válasza XenHai (#3092) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

azt ugy hivjak, hogy rendszer-visszaallitas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3095) King Unique válasza Rendeske (#3093) üzenetére

King Unique
(PH! félisten)

Win7-ről Win10-re ingyenes frissítési licensz van úgy tudom, de az csak arra a gépre érvényes és korábban azt pedzegették, h nem lehet újratelepíteni, csak 1x frissíteni. De majd többiek kiigazítják, pontosítják.
A "hol" kérdést legjobb, ha topikjában teszed fel. Online fiók Win8-nál van és annál lehet a telepítőt a termékkulcs beírása után online lehúzni az MS tooljával. De természetesen boltban is megvehető mind2.

[ Szerkesztve ]

(#3096) Barthezz2 válasza pzstm (#3081) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Jah, de akkor meg felesleges frissítgetni, ha a végén így is úgy is nulláról indulsz.

Everybody lies.

(#3097) tatararpad válasza King Unique (#3095) üzenetére

tatararpad
(őstag)

Windows 7-ből is van csak magyar képfájlt nem lehet még letölteni: [link]

(#3098) Angel2014

Angel2014
(őstag)

Sziasztok! KB mikorra várható a végleges windows 10 ?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#3099) Máté94 válasza Angel2014 (#3098) üzenetére

Máté94
(PH! addikt)

Iskolakezdés...talán? :F

「AA」- Apriori Acquit

(#3100) cattus válasza Angel2014 (#3098) üzenetére

cattus
(PH! addikt)

Őszre.

Do the thing!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.