Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) Warter válasza E.Kaufmann (#4500) üzenetére


Warter
őstag

49-es van fent, de mondom eddig nagyjabol jo volt, tegnap bekapcsoltam es minden osszefosta magat. Legalabb a bongeszes megy.

(#4502) Casanova* válasza Warter (#4501) üzenetére


Casanova*
veterán

nekem 41-es van. fent több,mint 1 hete és nagyon stabil. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4503) netpeti98


netpeti98
addikt

A jelenlegi 7 colos tabok melyik verziót kapják meg frissítésként? A csak Univerzális appokat futtató asztal nélküli változatot vagy a rendes desktoposat? Azt tudom, hogy az új tabok esetében 8 col a desktop mentes verzió fog érkezni.

(#4504) plejik


plejik
addikt

Tegnap én is felraktam, és kb. fél óra használat után behalt az egész. :D Pedig csak desktopot vagy mi a szöszt akartam 2-őt, és beakadt az egész, azóta bekapcsolom a gépet és az üdvözlő képernyőnél megáll. Nem ment a Store(beta) sem... Most azon gondolkodom érdemes-e újra felraknom és megpróbálni megint, vagy vissza a win 8.1. Amúgy maga a rendszer nem lenne rossz így első ránézésre. Elvileg a legfrissebb verziót tettem fel..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4505) Warter válasza Warter (#4499) üzenetére


Warter
őstag

Update: Leteszteltem a troubleshoot-ot, ha már úgyis behalt. Első körben nekifutottam a fájl megtartós reset-nek, na ez szintén nem ment kb 60%-nál közölte, hogy failed. Utána jöhetett a gyalus reset, na ez kb teljesen újra húzta az egész gépet, mintha egy friss install lenne, ez legalább működött, mondjuk buktam minden beállítást. :)

(#4506) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Lehet valahogy a reklámokat blokkolni a Spartanon? Ha jól emlékszem a múltkor valami dll fájlokat emlegettetek, de nem találom a hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#4507) plejik válasza krisztianAMG (#4506) üzenetére


plejik
addikt

Nekem ez a spartan nem is volt rajta. Külön le kell szedni valahonnan, vagy csak tableten van?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4508) Warter válasza plejik (#4507) üzenetére


Warter
őstag

A 49-es buildben van a spartan.

(#4509) krisztianAMG válasza plejik (#4507) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A frissítési beállítások közt a frissítések telepítésének sebességét (nekem a cseh verzió van fent, nem tudom, hogy van angolul megnevezve) tedd át "Fast"-ra. keress frissítéseket, majd nyugodtan menj el, egy egész délutános túrára. :D

(#4510) samgar


samgar
őstag

Nem szállt el senkinek a java? Nekem tegnap este óta nem működik. Előtte még tök jól működött

Oppo Find X5 PRO

(#4511) pzstm válasza samgar (#4510) üzenetére


pzstm
titán

Spartan alatt most sem megy (eddig sem ment), IE11 alatt most okés, CIB internetbankba beléptem. (Java8 Update 40)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4512) samgar válasza pzstm (#4511) üzenetére


samgar
őstag

Nekem este Chrome alatt ment. Aztán csak a böngésző indítottam újra és után már nem működött

Oppo Find X5 PRO

(#4513) samgar válasza samgar (#4512) üzenetére


samgar
őstag

Megoldva

Oppo Find X5 PRO

(#4514) csixy válasza samgar (#4510) üzenetére


csixy
addikt

Biztos frissítette magát. Nézd meg a vezérlópultban a biztonsági beállításait és butítsd le, ha tudod.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#4515) boken


boken
senior tag

Sziasztok,egy hosszabb kihagyás után most kaptam vissza a laptopom,és ezen még a 9841 build van,hogy tudom a legegyszerübben frissíteni,mert a windows update nem mutat ujjabb verziót.
Előre is köszi :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4516) DS39 válasza boken (#4515) üzenetére


DS39
nagyúr

innen letöltheted az újabb iso-t és manuálisan felfrissítheted a rendszert.

erről jut eszembe, még mindig a 10041-es build tölthető csak le, várható ennél újabb iso vagy majd csak az RTM?

(#4517) pzstm válasza DS39 (#4516) üzenetére


pzstm
titán

várható.

10049 jelenleg Fast ring only, azért nincs belőle kirakva ISO. ISO cask SLow ringbe került buildekből less publikálva.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4518) boken válasza DS39 (#4516) üzenetére


boken
senior tag

köszönöm :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4519) plejik


plejik
addikt

Na sikerült életet lehelni a gépbe, le is akasztottam mindent frissítést, most már 10049. Eddig jónak tűnik.
Bár a store béta nem megy még mindig..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4520) pzstm válasza plejik (#4519) üzenetére


pzstm
titán

USA-ra van mindenhol minden állítva? anélkül store beta nem fog menni...legalábbi telepíteni tuti nem tudsz majd

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4521) boken válasza boken (#4518) üzenetére


boken
senior tag

feltettem a 10041-et,próbálgatom,szerintem egyenlőre jó lesz ez nekem.(8.1 mellett használom)

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4522) pzstm válasza boken (#4521) üzenetére


pzstm
titán

frissíts be 10049-re szerintem ;) Br ha slow ringer rakod akkor marad a 10041 :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4523) plejik válasza pzstm (#4520) üzenetére


plejik
addikt

Nem, van ami magyar benne asszem, pl:bill időzóna stb

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4524) pzstm válasza plejik (#4523) üzenetére


pzstm
titán

Akko nem is fog menni. (konkértan dátumformátum és egyéb formátum is US kell legyen)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4525) miresz


miresz
veterán

Hi!

Találkozott már valaki olyannal,hogy nem működik neki a V-sync? Var Thunder alatt nem működik.B@szottul törik a kép.

Driverrből az van fent amit a Win tölt le magának. Eddig minden frankón ment,de most nem ok,az utolsó frissítés óta.

(VGA: R9280)

(#4526) boken válasza pzstm (#4522) üzenetére


boken
senior tag

hogy tegyem hogy 10049 legyen? :Y

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4527) krisztianAMG válasza boken (#4526) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

(#4528) pzstm válasza boken (#4526) üzenetére


pzstm
titán

WU-ban Fast Ring opció

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4529) boken válasza krisztianAMG (#4527) üzenetére


boken
senior tag

Köszönöm,átállítottam . :R

pzstm,neked is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4530) boken


boken
senior tag

Azt hittem hogy megy ez nekem de nem :F

Fastot beállítottam,frissítés idejét is,új build ellenőrzését is de semmi,letöltöttem az iso verziót is de azt meg valami hibával kidobja és nem engedi telepíteni.

Nagyon nem megy ez nekem :W :W :Y

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4531) pzstm válasza boken (#4530) üzenetére


pzstm
titán

fast ring után simán frissítés keresését nyomsz, és a Widows Update kiírja hogy mi az ami letölthető. Onnan hátradőlsz, s egy restartot kell csak nyomnod ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4532) boken válasza pzstm (#4531) üzenetére


boken
senior tag

Ez az hogy nem dob fel semmit.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4533) pzstm válasza boken (#4532) üzenetére


pzstm
titán

tolj egy restartot neki, majd menj bele az update és mondd el mit dob a frissítések keresésére

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4534) boken válasza pzstm (#4533) üzenetére


boken
senior tag

Ezt írja:

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4535) plejik válasza boken (#4534) üzenetére


plejik
addikt

Akkor nyomj megint a Check-re. Én is szórakoztam vele 1x-2x, de utána jó lett.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4536) boken válasza plejik (#4535) üzenetére


boken
senior tag

Köszi,közben elindult amit külön letöltöttem iso-t. :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4537) boken válasza boken (#4536) üzenetére


boken
senior tag

KB másfél óra alatt tart itt. Jól érzem hogy ez nem normális ugye? Halad de nagyon lassan.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4538) netpeti98 válasza boken (#4537) üzenetére


netpeti98
addikt

Erre buildre elég sokan panaszkodtak, hogy lassan frissül.

(#4539) vlevi válasza boken (#4537) üzenetére


vlevi
nagyúr

10049?
Az nekem is kegyetlen lassú volt, orakig csinalta, pedig ssd van a gép alatt.
A 10056 (nemhivatalos) töredék idő alatt felment a 10049-re, pedig a 10056-t virtualis gepre raktam fel.

(#4540) boken válasza vlevi (#4539) üzenetére


boken
senior tag

Köszi, most már még várom hogy felmenjen.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4541) kisapa válasza boken (#4540) üzenetére


kisapa
senior tag

Lehet,hogy nem éri meg. Nálam két nap múlva egyszer csak lefagyott a start menü és csak az alt+ctrl+del kombinációval tudtam kilépni. Újra indítás után ugyanaz volt a helyzet ezért el is távolítottam.

(#4542) tDr1v3r válasza vlevi (#4539) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Azt majd lehet upgradelni ISO-bol hivatalosra? Lehet en is felrakom, ha mar a buildem nen akar frissulni...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4543) boken válasza kisapa (#4541) üzenetére


boken
senior tag

Köszi, nyomtam egy restartot, most próbálja vissza állítani a régi rendszert.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#4544) vlevi válasza tDr1v3r (#4542) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem tudom, de pár helyen olvastam, hogy ezeket a kiszivargott buildeket nem lehet frisditeni. Mindegy, majd ha lesz valami frissebb, normálisabb iso, akkor ujratelepitem nulláról.

(#4545) Nashaba válasza boken (#4543) üzenetére


Nashaba
tag

Ha esetleg megint megpróbálnád, akkor miután letöltötte a Windows Update a frissítést, tedd ezt:
-Ha laptopon vagy, tiltsd le a WiFi kártyát/felejtesd el vele a WiFi-d
-Ha asztalin (és nincs WiFi, természetesen) akkor egyszerűen húzd ki.
Elvileg a gondot egy bug okozza, amely az összes nyelvi csomagot le akarja tölteni, ezért nagyon lassan települ. Nekem a laptopomon egy éjszakát ment siker nélkül a frissítés (30%-nál lerobbant) majd miután letiltottam a WiFi-t frissítés előtt nagyjából egy óra alatt végzett. :)
Más:
Nekem az alap admin accounttal egy restart után meghalt a Start menu, úgy oldottam meg, hogy csináltam magamnak még egy user-t, ami csak egy "sima" fiók. Leválasztottam az admint a Microsoft fiókomról és a másikat összekapcsoltam vele. Most minden szép és jó. :) (10049)

(#4546) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

( honosítani még nem lehet?! semmi nyelvi fájl vagy akármi?!:U :B )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4547) tDr1v3r válasza vlevi (#4544) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Upgrade-re gondoltam, tehát "rátelepíteni", nem WU-ból frissíteni.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4548) csixy


csixy
addikt

A spartan az index kertészet oldallal fagyogat.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#4549) Mankó


Mankó
veterán

MS Access-nél tapasztaltam, hogy importálásnál XML hibára hivatkozva nem hozza létre a táblát.Más op.rendszernél természetesen nem hibázik.
5let a megoldásra? Kell az Office 2007, mert akit korrepetálok, ebből megy érettségizni.

(#4550) tatararpad válasza Mankó (#4549) üzenetére


tatararpad
őstag

Igen, egyrészt próbáld az Office topicban ott többen látják, másrészt nekem a 64 bites verzióknál dobott abszurd hibákat bármelyik Office, ha neked is ez van próbáld a 32 bites verziót.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.