Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) pzstm válasza King Unique (#3550) üzenetére


pzstm
titán

pendrive-ra gondolom természetesen, sorry :B :R

jah a 47-es kommentedet most láttam csak :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3552) King Unique válasza pzstm (#3551) üzenetére


King Unique
titán

OK, no problem.
Ha esetleg ezt a részt meg tudnád érdeklődni, azt megköszönném! :R
Ha már úgyis átszabnak a desktopon néhány elemet, akkor ezt is sokkal kényelmesebbé lehetne tenni.

(#3553) pzstm válasza King Unique (#3552) üzenetére


pzstm
titán

már előző komment után továbbítottam;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3554) King Unique válasza pzstm (#3553) üzenetére


King Unique
titán

OK! :R

(#3555) enyan


enyan
tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki win 10 alatt vírussal? Valamit bekaptam a jelek szerint, de a vírusírtók nem igazán találnak semmit. A para annyi, hogy a böngészőben (ie11) feljön egy ablak alulról, újabban már szöveg nélkül és ami még érdekes, hogy a google találati lista elé bekerül 4-5 sor Hungary.com/éppen amit kerestem tartalommal. Van valakinek ötlete mi a fene ez és hogy mi a bánatot lehetne kezdeni vele?

Köszi!

(#3556) netpeti98 válasza enyan (#3555) üzenetére


netpeti98
addikt

Normál esetben ez ellen az Adwcleaner, Malwarebytes AM kettőst szokták ajánlani. Nem tudom mennyire lehetnek kompatibilisek.

(#3557) enyan válasza netpeti98 (#3556) üzenetére


enyan
tag

Közben annyit sikerült kiderítenem, hogy ez valami roll around ads vírus, de meglepő módon a telepített programok között is szerepelt. Egyelőre uninstalláltam, persze lehet, hogy holnap kezdődik elölről. Szerintem valamelyik youtube downloader telepítette fel (teszteltem egy párat), mert a többi programot már régen is használtam és eddig nem volt velük gond. Azért az ajánlott progikat ha ingyenesek lefuttatom, biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

(#3558) #73029888


#73029888
törölt tag

Felraktam a W10 Build 10036-ot tegnap és ugyanolyan rossz mint az elöző BUILD-ok:

1. telepitéskor nem kapcsoltam ki hogy a WU-ról automatikusan leszedjen drivereket,így volt hangom és ment a rendszer addig ameddig a VGA drivert le nem töltötte,majd telepíteni nem kezdte. Telepítés közepén fekete kép lett,újraindítás után is. Ekkor újratelepítettem.

2. Telepitéskor már kikapcsoltam a letöltést,eredménye az volt hogy nem volt hangom,és nem engedte telepíteni a Realtek hangkártya driverjét. (Eszközkezelőben sem,szürke volt az install driver gomb)

A tálca megint rosszul jelent meg,a rendszer sebbessége lassú volt.

Kérdésem az lenne hogy ezek a hibák attól vannak mert AMD gépem van? (ASUas F2A55-M alaplap, A8-5600K proci,8GB RAM és HD7790 kártya)

[ Szerkesztve ]

(#3559) Boonen007 válasza #73029888 (#3558) üzenetére


Boonen007
őstag

Ez valami összetákolt vacak...

(#3560) pzstm válasza #73029888 (#3558) üzenetére


pzstm
titán

Belső használatra szánt kiszivárgott buildet próbáltál ki...class objectekkel es plqceholderekkel tarkítva. Annyira belsőt, hogy az MSFT Ring ragjai sem ezt kapták, hanem a 10037-est.

Ha viszont korábban is többször volt ilyen problémád akkor egyértelműen driver problémád van/lesz. Gyártóra kell várni.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3561) E.Kaufmann válasza #73029888 (#3558) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nyugi, nekem az inteles wu meghajtó csinál szép grafikai hibákat asztalon, 3D tesztben viszont müxik hiba nélkül :) most próbálják beleintegrálni a directx12-őt és az új WDDM-et a win10-be de még mindig nem az igazi.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#3562) pushalias válasza osztszoroz (#3542) üzenetére


pushalias
addikt

Erről említettem, hogy eléggé bugos és sajnos a 10036-os builden belül is valami nagyon korai, tehát csak az töltse le, aki nagyon kíváncsi, és ezt tényleg csak virtuális gépre érdemes feltenni.

Nekem például a Store sem működik, de lehet, hogy valamit nem állítottam angolra. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#3563) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez vicc? Opcionális p2p frissítés a Windows 10-ben?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3564) netpeti98 válasza Dilikutya (#3563) üzenetére


netpeti98
addikt

Annyira nem új dolog, a Blizzard Battle.net kliense is P2P-n keresztül tölti le és frissíti a játékokat.
A felhasználók is gyorsabban jutnak a frissítésekhez és a szerverek sincsenek annyira leterhelve.

[ Szerkesztve ]

(#3565) Воланд válasza Dilikutya (#3563) üzenetére


Воланд
titán

alapvetoen az otlet nem rossz, a legfontosabb kerdes enyleg az, hogy hogyan oldottak meg, hogy ez tenyleg biztonsagos legyen. meg persze ez meg teszteles alatt van, korant sem biztos, hogy megjeleneskor rogton benne lesz az os-ben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3566) E.Kaufmann válasza Воланд (#3565) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Viszont az intranetes p2p opció vállalaton belül érdekes lehet.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#3567) emvy válasza Воланд (#3565) üzenetére


emvy
nagyúr

Biztonsagugyileg semmiben nem különbözik a jelenlegi modelltől. Ha ezt meg tudod MITMozni, akkor a régit is.

while (!sleep) sheep++;

(#3568) Dilikutya válasza E.Kaufmann (#3566) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha nem is p2p, de intranetes update lehetőség régóta van, ütemezhető, szabályozható.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3569) E.Kaufmann válasza Dilikutya (#3568) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

tudom a wsus

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#3570) aAron_


aAron_
őstag

Sziasztok!

32 bit-es Technical Preview-t Microsoft honlapján kívül le lehet tölteni valamilyen megbízható helyről? Hihetetlen lassan jön. :(((

What is your ikigai?

(#3571) Jani18 válasza aAron_ (#3570) üzenetére


Jani18
aktív tag

Próbáld meg innen.link

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#3572) aAron_ válasza Jani18 (#3571) üzenetére


aAron_
őstag

:R

What is your ikigai?

(#3573) Воланд


Воланд
titán

How Windows 10 achieves its compact footprint

"We’re working on bringing upgrade to low capacity devices

The reason Windows 8.1 devices using WIMBOOT are not yet able to upgrade to Windows 10 is because many of the WIMBOOT devices have very limited system storage. That presents a challenge when we need to have the Windows 8.1 OS, the downloaded install image, and the Windows 10 OS available during the upgrade process. We do this because we need to be able to restore the machine back to Windows 8.1 if anything unexpected happens during the upgrade, such as power loss. In sum, WIMBOOT devices present a capacity challenge to the upgrade process and we are evaluating a couple of options for a safe and reliable upgrade path for those devices.
"

teljesen megerte azokkal az alsokategorias, kinai hulladek sz*rokkal elarasztani a piacot, aztan fel ev mulva meg bejelentik, hogy sorry, de azok nem kapnak w10-et. :(

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3574) azopi74 válasza Воланд (#3573) üzenetére


azopi74
addikt

Friss installal megkaphatják, csak az upgrade path nem műxik, nem ? (Az meg amúgy is tetű lassú fos, normális gépen is)

(#3575) Dilikutya válasza azopi74 (#3574) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kínai táblán szerintem nem olyan egyszerű az a friss telepítés. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3576) Воланд válasza azopi74 (#3574) üzenetére


Воланд
titán

kb igy nez ki egy ilyen kutyun a tiszta telepites. na, ez nem valami felhasznalobarat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3577) azopi74 válasza Воланд (#3576) üzenetére


azopi74
addikt

Naja, de aki ilyen cuccot vett, az gondolom azért nem vár csodát. Még annak is örülhetnek, ha egyáltalán kaphatnak full, desktopos windows-t, és nem csak a winrt only mobil verzióra "frissíthetnek" :) Mert ezek azért jellemzően 9" alatt vannak...

(#3578) pzstm


pzstm
titán

10041-es build érkezett éjjel az MSFT ringben...héten remélem minden Insider kap valamit végre :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3579) pushalias válasza Воланд (#3573) üzenetére


pushalias
addikt

A CTE pont arról szól, hogy nem „alsokategorias, kinai hulladek sz*rok”. Ha mégis, akkor a MS elcseszett valamit. Az eddigi teszttapasztalatok mindenesetre kedvezőek.

Honor 9 / HP 8470P

(#3580) samgar válasza pzstm (#3578) üzenetére


samgar
őstag

Mezei felhasznaloknak mikor johet ki valami uj dolog?

Oppo Find X5 PRO

(#3581) Milestone2 válasza samgar (#3580) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Két hozzászólással előtted írta a "tűz közeléből" pzstm, hogy talán hamarosan várható...mert ha az insider-ek magkapják, akkor az kikerül közhasználatba is...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3582) pushalias


pushalias
addikt

Most már hivatalos, hogy a kiszivárgott 10036-as build nem jön ki A Cortana pedig ráncfelvarrást kap, arról majd később.

Honor 9 / HP 8470P

(#3583) pzstm válasza samgar (#3580) üzenetére


pzstm
titán

Passzolom, hétre mindenképp várnék.

Aki Spartant vár amúgy, azoknak rossz hír, hogy a 10041-es sem tartalmazza még az új böngészőt.(mármint az fbl_impressive branchben)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3584) azopi74 válasza samgar (#3580) üzenetére


azopi74
addikt

Ha türelmetlen vagy, válaszd a ludicrous speed ringet, az gyakorlatilag ugyanaz a rendszeresség, mint a MSFT, igaz egyelőre csak a P2P disztribúciós modellben aktiválta a MS :)

(#3585) azopi74 válasza pzstm (#3583) üzenetére


azopi74
addikt

Április hétre? :) Spartan engine azért továbbra is aktiválható IE alatt, ugye?

(#3586) pzstm válasza azopi74 (#3584) üzenetére


pzstm
titán

????

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3587) azopi74 válasza pzstm (#3586) üzenetére


azopi74
addikt

Csak irónia volt a leak-ekre célozva :)
De amúgy viccet félretéve: a 10041- ben aktív a p2p frissítési lehetőség? És csak az update-ekre vonatkozik, vagy a buildekre is? És a Gabe Aul által minap megemlített ludicrous speed ring-ről van valami hír, vagy elvetették az ötletet?

(#3588) pzstm válasza azopi74 (#3587) üzenetére


pzstm
titán

Ludicrous speed egyelőre freeze-ben van, p2p updatere vonatkozik, uj build meg updateel jön. (jelenleg belsős MSFT domain-ben működik valóban így a dolog, kifelé még állitólag nem aktív

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3589) worxland válasza pzstm (#3588) üzenetére


worxland
addikt

Ludicrous speed-el nem illik viccelni, múltkor is mi lett a vége:

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#3590) pzstm válasza worxland (#3589) üzenetére


pzstm
titán

Én nem is vicceltem;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3591) pushalias


pushalias
addikt

(#3592) azopi74 válasza worxland (#3589) üzenetére


azopi74
addikt

(#3593) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Srácok!

Arról van valami infó, hogy az új office-t mikortól tesztelhetjük?

Köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3594) Воланд válasza CharlieDrop (#3593) üzenetére


Воланд
titán

hat, a metros allitolag benne lesz a kovetkezo build-ben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3595) CharlieDrop válasza Воланд (#3594) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Amit a hétre igértek?

Az jó lenne :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3596) Воланд válasza CharlieDrop (#3595) üzenetére


Воланд
titán

nem igertek semmit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3597) CharlieDrop válasza Воланд (#3596) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ja, akkor az csak pletyka? :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3598) Воланд válasza CharlieDrop (#3597) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3599) CharlieDrop válasza Воланд (#3598) üzenetére


CharlieDrop
veterán

akkor várom türelemmel a fejleményeket. Mert megőrülök, hogy nem érem el hálózaton a párom gépét :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3600) Воланд


Воланд
titán

Making Windows 10 More Personal and More Secure with Windows Hello

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.