Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18200) #58000384 válasza King Unique (#18185) üzenetére


#58000384
törölt tag

Azért azt se hagyd ki, hogy a mókolások a "megfigyelés" ellen szintén okoznak pár problémát (max. nem veszi észre az ember), ezt pedig elég nehéz kideríteni.
De amúgy tényleg elég sok apró hiba van a rendszerben (főleg az appokban és a driverekkel), én pl. pont emiatt nem tenném kötelezővé a driverfrissítést, plusz hozzájön pár inkompatibilis program (AV, tűzfal, bármi), aztán kész a gond.

"vki csak emiatt vegyen új vasat, ha pl. ugyanazon gépen egy korábbi Windows tökéletesen megy"
Persze, hogy nem lehet elvárni, de ez korábban is így volt. Én az előző alaplapom miatt egy időben teljesen lemondtam az altatásról is, mert chipset driver híján nem működött 8.1 alatt. Ezt sem a Microsoft, sem mások nem tudták megoldani, csak az új alaplap. De amúgy sem kötelező váltani, maradhat bárki a jól működő rendszerén, aztán vált majd ha van új driver vagy hardver (aztán hogy fizet-e, mert lejár az 1 év, az más kérdés).

woland_y2k: Attól még lehetett volna tesztelni, hogy a támogatott hardverek a hivatalos megjelenésre már működjenek, vagy legalább béta driver lehetne, de sokszor az sincs...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.