Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) szabonagyur válasza MadGame (#17346) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha nem adsz meg a fióknak jelszót akkor be fog, de MS fiókkal is be tud lépni automatikusan.

A Wifi-re nem tudok mit mondani mivel azt sem tudni mid van... valószínűleg a driver nem jó, keress rendes Win10 drivert rá.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#17352) HussarF válasza Popes (#17345) üzenetére

Azért mnodtam 5-öt, mert ez a frissítő varázsló, vagy mi a lóf... írta, hogy ha csak frissítem, akkor 5 gb kell neki a rendszer partíción. De amúgy is azt hallottam, hogy nem jó eza frissítés, clean install-al fog jól működni. na jól van, akkor majd végiggondolom, köszi a segítséget.

(#17353) raidx válasza Agyas (#17311) üzenetére


raidx
őstag

A vállalati verziónál van olyan, hogy elhalasztatod a telepítést. Az otthoni verzióknál nincs lehetőséged. A frissítések automatikusan települnek vagy a gép kikapcsolásakor. A driverek ellen van valami segédprogram amivel megakadályozható az automatikus telepítés. korábban olvastam róla de nem néztem utána mert nálam nem volt vele galiba.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#17354) front3r válasza snecy20 (#17326) üzenetére


front3r
őstag

Nem mindegyik kérdést lehet megválaszolni, ha pl. nekem nem jelentkezik az a probléma, mint nála.
Lehet, hogy teljesen egyedül van azzal a problémával, legalábbis itt a fórumon.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#17355) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Hali!
Az Edge mitől hajlandó működni?
Korábban is előfordult, általában frissítés után, de az újraindítás akkor segített, most már az sem.

Többi böngésző OK, csak azokat Youtubra félre optimalizálta a MS. Többszörös a CPU igény/fogyasztás.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#17356) velizare


velizare
nagyúr

Urak,
hálózati meghajtó csatlakoztatásában kérnék segítséget. A gui-n keresztüli módszer sajnos nem elégséges, újraindítás után nem történik meg a csatolás "kipróbálása", emiatt néhány alkalmazás úgy érzékeli, mintha a meghajtó nem lenne csatlakoztatva. eddig win7 alatt egy időzített net use futott le, de az egyrészt csak smb2, redukált sebességgel, másrészt pedig valamiért nem akar működni sem win10 alatt.
Amire szükségem lenne, az az, hogy smb3mal automatikusan felcsatolódjon két megosztás a nasomról mint hálózati meghajtó. ha smb3mal nem lehetséges, akkor jó a lassabb is.
minden segítséget szívesen fogadok. :R

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17357) MadGame válasza szabonagyur (#17351) üzenetére


MadGame
senior tag

Broadcom 802.11n
6.30.223.256

Még a gyártó oldalán sincs ilyen. Régebbit meg nem enged feltenni.

(#17358) dudika10


dudika10
veterán

Üdv!

Frissíteni akartam, de megszakadt, mert nem volt elég hely, de előtte azért letöltés sikerült, és most pláne nincs elég hely.
Nem tudja valaki véletlenül, hogy hol találom meg a letöltött fileokat?
Le kéne törölnöm őket, hogy legyen elég hely.

Előre is köszönöm a választ!

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#17359) szabonagyur válasza MadGame (#17357) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor ne mond el miben van benne vagy mi a pontos típus. Én nem fogok fél napig azzal szórakozni míg kihúzom belőled, hogy mid van pontosan...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#17360) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

A frissítéseket hol lehet letiltani? Win 10 pro.
Csak halasztást találok, kikötéssel, biztonsági frissítések nem tilthatóak le.
Most akkor az enyém a gép, vagy a mikrofosé?

Frissítések elhalasztása a Windows 10-ben

"A Windows 10 egyes kiadásaiban elhalaszthatja a számítógép frissítéseit. A frissítések elhalasztásakor az új Windows-szolgáltatások több hónapig nem lesznek letöltve vagy telepítve. A frissítések elhalasztása a biztonsági frissítéseket nem érinti. Vegye figyelembe, hogy ha elhalaszthatja a frissítéseket, akkor nem tudja azonnal használni a Windows legújabb szolgáltatásait"

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#17361) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Miért lehet, hogy néha villog a kép feketén? Legfrissebb AMD szoftver van fent a videokártyához, külön érdekesség, hogyha a billentyűzeten lévő hangerőgombbal veszem feljebb vagy lejjebb a hangerőt akkor is csinálja, vagy mikor elment aludni a gép, másnap folytattam a dolgot, akkor annyira villogott hogy csak restart segített

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17362) MadGame válasza szabonagyur (#17359) üzenetére


MadGame
senior tag

Nos, úgy tudtam ez a gyártó és a verziószám. Jobban nem tudom belőni. Esetleg ha megmondanád, hol keressem? Tudod, nem mindenki informatikus...

(#17363) letsos


letsos
csendes tag

Tudjátok mit kéne beállítani,hogy kikapcsolás után az usb ne kapjon áramot?
Win 7-nél kikapcsoltak az usb-k.

(#17364) kisapa válasza HussarF (#17336) üzenetére


kisapa
senior tag

Ha lementettél minden fontosat a win partícióról akkor egyszerűen felrakod tiszta telepítéssel a w8-at és ha aktiválódott máris frissítheted w10-re. Én így csináltam és lett egy teljesen tiszta aktivált w10-em.

(#17365) Popes válasza dudika10 (#17358) üzenetére


Popes
őstag

C:\$Windows.~BT (rejtett elemeket pipáld be az intézőbe)

Deus ex machina

(#17366) t72killer válasza Sztlaci (#17355) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hm, az EDGE topicban kérdezz rá.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#17367) kisapa válasza CyberPunk666 (#17350) üzenetére


kisapa
senior tag

Lehet de nekem amikor még 32bit-es rendszerem volt a 4Gb rammal azt írta,hogy 3,2Gb használható. Ez megváltozott miután áttértem 64bit-re.

(#17368) nyunyu válasza Dr. Akula (#17300) üzenetére


nyunyu
félisten

Akkor ezek szerint merjem megpróbálni. :)

Gyarinal biztosan nem rosszabb, sot...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17369) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Legközelebb a Win10-et kell letiltani, mert tartalmaz sebezhetőséget. :Y

Megszűnt a minialkalmazások támogatása.

"Webhelyünkön már nem érhetők el minialkalmazások, mert a Windows 7 és a Windows Vista Windows Sidebar platformja súlyos sebezhetőséget mutatott. A Microsoft megszüntette ezt a szolgáltatást a Windows újabb kiadásaiban. A minialkalmazásokat a támadók felhasználhatják arra, hogy kárt tegyenek a számítógépében, hozzáférjenek a számítógép fájljaihoz, kifogásolható tartalmat jelenítsenek meg Önnek, és ezek az alkalmazások bármikor módosíthatják működésüket. A támadók egy minialkalmazás segítségével akár a számítógépe feletti teljes ellenőrzést is magukhoz ragadhatják. Ha aggályai merülnek fel a korábban letöltött minialkalmazások biztonságosságával kapcsolatban, itt többet megtudhat a minialkalmazásokról és a számítógép védelmét célzó intézkedésekről. "
Meg minden mással is. Fura álláspont. Valamit nem tudunk/akarunk kijavítani letiltjuk.

t72killer: Kösz, nem tudtam, hogy már topikja is van. :R

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#17370) jubilleum


jubilleum
senior tag

Sziasztok!

Szertetném egy családtagom gépére felrakni, a windows 10-et, még az előtelepített 8.1 van rajta, tele minden szeméttel, szóval szeretném formázni, újraparticionálni. A licensz viszont már nem tudja hol van.
Kérdés az hogyan lehetne a kulcsot használni a windows 10-hez is? Vezérlő pultban található termék kulcsot beírom a 10-nek az jó lesz?
Köszönöm! :)

(#17371) front3r válasza Sztlaci (#17355) üzenetére


front3r
őstag

Nálam tökéletesen működik. Behozza az oldalt. Nemrég egy hétig használtam a böngészőt, ilyen problémám nem volt vele.

Sztlaci: "Legközelebb a Win10-et kell letiltani, mert tartalmaz sebezhetőséget. " Kérlek ezt ne itt! (Minden rendszer tartalmaz sebezhetőséget, csak lehet még senki sem tud róla, ergo nincs tökéletes szoftver.)

hackeeeee: Teljesen normális, ez maradt a végleges verzióban is upgrade után.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#17372) CyberPunk666 válasza kisapa (#17367) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Mert ennyi memóriát tud összesen megcímezni, tehát ebbe bele kell érteni az összeset, például a videókártya memóriáját is.

2^32 = 4 294 967 296 byte = 4 194 304 kilobyte = 4096 megabyte = 4 gigabyte

Ennyit tud címezni, mert 32 bit széles címzést használ.
Pontosan ennyit.

(#17373) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Frissítettünk egy 7-es gyári rendszerrel ellátott masinát 10-re. Frissítés után a 3V66T végű kulcsot látom a rendszer alatt. Akkor ez normális jelenség?

Telepítés után amit netet kapott, szépen aktiválta is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17374) ldave


ldave
félisten

Az mitől lehet, hogy már több mint egy napja jelzi az Áruház, hogy pár programhoz van frissítés (Posta, Kamera, OneNote, Skype), de nem tölti le az új verziót, hanem csak függőben állnak a listán?

A Slime draws near! Command?

(#17375) kope87


kope87
csendes tag

Sziasztok!

HP noti (főként elitebook érdekelne) Win10-re történő frissítésével/telepítésével kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Illetve Autocad Win10 alatti tapasztalat is érdekelne! Elindul és működésre bírható? Azt már meg sem merem kérdezni, hogy problémamentes-e, mert néha még 8.1 alatt sem az :DDD

Köszönöm!

(#17376) Ringman


Ringman
nagyúr

hello!

olyan problémám támadt, hogy a store nem frissítni az alkalmazásokat, kb. 6 db áll 0%-on.

erre van valami megoldás?

(#17377) Co-Driver


Co-Driver
csendes tag

Üdvözletem!

A következő probléma merült fel a telepítés óta. Úgy 20-25 percenkét kifagy a rendszer és feljön a következő ablak, hogy az NVIDIA driver összeomlott, de a windows helyrehozta a problémát. Windows 7-nél nem jöt elő ez a probléma, de mostanába az elmúlt 1 hétben egyre sűrűbb lettek ezek a kifagyások, sőt van amikor teljesen kifagy a rendszer és csak az újraindítás segít rajra. Erre van valami megoldás vagy nem maradt más mint vissza váltani 7-re ?!

Segítségeteket előre is köszönöm

(#17378) CyberPunk666 válasza Co-Driver (#17377) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Telepítsd az nv oldaláról a win10 kompatibilis drivert a kártyádhoz.

Milyen kártyád van?

A visszaváltani egybe írandó.

(#17376) Ringman

Például első körben vársz pár napot.

[ Szerkesztve ]

(#17379) kemotox


kemotox
addikt

Sziasztok!
Ez a több desktopos dolog nagyon jó, ez miatt vártam az új Win.t :) Linuxon is imádtam.
Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Tök jól megcsináltam, első desktopon meg van nyitva a Spotify, meg a Teamspeak, utóbbi csak egy kis szeletkét kapott a képernyőből, míg a zenelejátszó majdnem kitölti a képet, így jól át lehet látni mindent. Második asztalon egy teljes képernyős FF van, harmadikon a Steam+ a barátlista hasonló elosztásban mint a Spotify-TS esetében. Nagyon pöpec.
Meg lehet valahogy csinálni, hogy ezentúl így bootoljon be a Win? Szal mikor elindul, azonnal csinálja meg nekem a desktopokat meg a progi méretezéseket, elrendezéseket. Nagyon szuper lenne.

Köszi!

(#17380) Co-Driver válasza CyberPunk666 (#17378) üzenetére


Co-Driver
csendes tag

Nvidia GT 430.
Tényleg...

(#17381) CyberPunk666 válasza CyberPunk666 (#17378) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Válaszd ki, hogy 32 vagy 64 bites a windowsod és innen letöltheted:
http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

Meg az egybeírandó is egybeírandó xd
Ha nem az egybe akarod beleírni :D

[ Szerkesztve ]

(#17382) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Pár napja kiírta a gép,hogy rendelkezésemre áll a WIN10,ütemezzem a frissítést.
Most rákattintottam,hogy folytassuk.Megjelent egy körbefutó kör pár másodpercre,de azóta nem történik semmi,az asztal van csak.
Tölt le még valamit?
A merevlemez pörög.

(#17383) alfa20


alfa20
senior tag

Szerintetek az miért lehet hogy ha UEFI-ben telepítem fel a rendszert akkor nincs hang de ha MBR-ben van akkor minden rendben. Ugyan azt a drivert teszem fel mind két esetben. Az eszközkezelöben csak annyi van hogy nem tudott elindulni az eszköz 10es hiba. Frissítésre meg azt írja hogy a legfrissebbet használja.
Gyári driver végigfut hiba nélkül, de a végén a realtek mappa mérete csak 3MB, letörli saját magát, rögtön telepítés végén.

[ Szerkesztve ]

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#17384) t72killer válasza kope87 (#17375) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A Nejem gépét csiszolgatom éppen, új 720 G2, 8.1-ről downgradelt win7-tel érkezett. -> a BIOS-ban van egy 8.1 kód ill adtak hozzá 8.1 lemezt.

Elsőre frissítettem 10-re, aztán kaptunk Dreamsparkos 10-es kódot, úgyhogy vissza akartam kapni a régi licenszet-visszatenni a 7est. Ez viszont nem ment, mert a win10 egyrészt nem ajánlotta fel pedig volt win.old mappa, másrészt gajravágta a HP recovery partíciót (félig felment a win7, aztán kifagyott azzal a nyafogással, hogy őt nem telepítették fel teljesen). Úgyh felszenvedtem a 8.1 DVD anyagát egy pendrivera (kb 4 órán keresztül olvasta a nyomorult DVD-író), visszaraktam a 8.1-et, aztán net nélkül felraktam a 10-et a Dreamsparkos kóddal, telón aktiváltam és voilá, kész a permanensen aktivált win10 (nem muszáj 180naponként újraaktiválni).

Autocad: necces, én nem sietném el a frissítést addig, amíg hivatalosan is bejelentik, h a win10 támogatott OS. Melónál nem az a kérdés, hogy be lehet-e indítani, hanem hogy összeomlik e két hét múlva egy random megaprojekt közepén:U.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#17385) GEPESZ66 válasza GEPESZ66 (#17382) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Na elindult.

(#17386) HussarF válasza kisapa (#17364) üzenetére

Csak az a bajom, hogy ehhez csinálnom kell egy bootolható w8.1-es pendrive-ot, amihez nincs kedvem. Inkább arra gondoltam, hogy letörlök onnan pár dolgot, befrissítem 10-esre, akkor utána már az enyém a win10 és aztán clean install-al, még egyszer felteszem a 10-est. Ha jól olvastam valahol, akkor a gép vmiylen ID-jét rögzíti az MS és telepíthetem utána ahogy, csak akarom a w10-et. Tévedek?

(#17387) bigrock válasza t72killer (#17384) üzenetére


bigrock
addikt

Kb. 1 hete használom a céges laptopon W10 alatt az Autocad 11-et, eddig még semmi hibára nem futottam.

(#17388) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!
Mennyire érdemes felrakni a 7 helyett a rendszert? mert ha jól olvasom van itt 1-2 probléma :) érdemesebb kivárni még pár hónapot?
Ettől a személyes adatok védelme/lopása dologtól mennyire kell tartani? tényleg küld mindent nekik?
vagy állítható ez telepítés közben?
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#17389) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Sziasztok!

Pár napja frissítettem a Win 7-et és meglepő jelenséget tapasztaltam. Jónéhány programot letakarított. Kicsit gondolkodtam és rájöttem, hogy a natív 64 bites progikat takarította le a frissítés. Nagyjából a fele a legfrissebb változat volt. Gond nélkül visszatelepültek, de kicsit érdekesnek találom.
A programok listája: CCleaner, Total Commander, Bullzip PDF printer, CD BurnerXP, Foxit Reader, Agnitum Outpost ISS, Calibri, valamint a Defraggler, de ez utóbbi szerintem nem 64-es.
Ezen kívül még letakarította az egér-billentyűzet drivert, valamint a monitor ICC profilját sem igazán akarja használni, pedig alapértelmezett.

Valaki tapasztalt már hasonlót?

(#17382) GEPESZ66: Nekem levadászott 2.8 GB-ot, pedig ott volt a 'BT könyvtár kb. 5GB-al.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17390) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Melyik DVD író programot használjátok?

(#17391) Fefe52


Fefe52
tag

Olvasgatom a jelzett hibákat, gondokat, ami a win 10 telepítése után néhány sorstárnál előjött. Egy Asus eee pc-re telepítettem win 7 helyett és azonnal gond nélkül üzemel. Mindent felismert, mindent tudok használni úgy, mint a 7-nél. Egyedül - mit már írtam - az ACPI illesztőprogram telepítésére való felszólítás maradt meg. Ettől függetlenül is hibátlan. Amit javasoltatok, megtettem (driver újratelepítés) de maradt az üzenet. Remélem, egyszer megszűnik.

(#17392) hunluki válasza silvergod (#17388) üzenetére


hunluki
senior tag

Vegyes, nálam külön partin van a 7 és a 10, egyelőre inkább a 7-est használom. 10-es lassú, sok játékom el sem indul vagy kevesebb FPS-t produkál. Estére át szoktam bootolni had frissítgessen, indexelgessen, csinálja a dolgát, de eddig elég ratyi :(

Viszont valakinél meg több FPS-t produkálnak a játékok, gyorsabb a rendszer és nincs semmi bajuk, örömmel használják. Ha tutira akarsz menni, akkor még várj vele picit, ha nem produktív gép csak otthoni játszós akkor mehet az upgrade. Max visszaállsz a jelenlegire, 1 hónapig megteheted a win beépített cuccával. Esetleg csinálod úgy ahogy én, aztán amelyik jobban tetszik az marad, a másik meg majd gyalu.

konfig: i5 4690k, 8g ram, NV GTX 760 VGA, SSD.

[ Szerkesztve ]

(#17393) kope87 válasza t72killer (#17384) üzenetére


kope87
csendes tag

Aham...
Köszi az infót! Mindenesetre várok még akkor a frissítéssel, bár az biztató jel, hogy a Hp honlapján egyre több Win10 drivert látok.
Meg remélem az autocadről is lesz valami hivatalos infó...

(#17394) Krisz86


Krisz86
csendes tag

Sziasztok..
Ezekkel kell foglalkozni? Okozhat problémát?

"A rendszer belső vezérlőprogramja módosította a processzor MTRR regisztereit alvó állapotra váltáson keresztül (S5). Ez csökkentheti az ébresztési teljesítményt.

A(z) Állomás szinkronizálása_Session2 szolgáltatás váratlanul leállt. Ez a(z) 1. alkalommal fordult elő. 10000 milliszekundumon belül a következő ellenintézkedés történik: A szolgáltatás újraindítása.

CortanaUI.AppXd4tad4d57t4wtdbnnmb8v2xtzym8c1n8.mca kiszolgáló nem regisztrálta magát a DCOM-ban a megadott határidő lejárta előtt."

Utóbbi eddig 2-3x ha volt,első kettő minden gép leállítás előtt,legalábbis úgy vettem észre az eseménynaplóba.

(#17395) hunluki válasza Sztlaci (#17369) üzenetére


hunluki
senior tag

És aki win7-en használja a minialkalmazásokat? Elvileg támogatott rendszer még 2020-ig, illene javítani secu bugokat rajta...

(#17396) kope87 válasza bigrock (#17387) üzenetére


kope87
csendes tag

Ez bíztató! :)

(#17397) kisapa válasza HussarF (#17386) üzenetére


kisapa
senior tag

Én is úgy tudom,hogy ha a fő alkatrészek értem ezalatt az alaplapot nem változik akkor simán aktiválni fogja.

(#17398) djculture válasza hunluki (#17395) üzenetére


djculture
félisten

A Microsoft számos termékének szünteti meg január elején az általános támogatását. 2015 Január 13-tól nem támogatják a Windows 7-et például, egyik verzióját sem (Starter, Home Basic, Home Premium, Ultimate, Enterprise). Az OS kiterjesztett támogatása ennek ellenére 2020 január 14-ig él, tehát addig a biztonsági foltozásokról gondoskodnak, ha valaki nem váltana rendszert.
Tehát már a hetesnél csak max a sebezhetőségeket foltozzák be.

[ Szerkesztve ]

(#17399) szabonagyur válasza hunluki (#17395) üzenetére


szabonagyur
félisten

Win8-tól nem támogatott a minialkalmazások. Magukkal a gyárakkal nem nagyon van gond, inkább a külsőkkel szokott gond lenni mivel könnyen be lehet építeni hátsó kapukat.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#17400) hunluki válasza djculture (#17398) üzenetére


hunluki
senior tag

Igen, ezzel tisztában vagyok, és ha jól tudom akkor ez azt takarja hogy nem lesznek új feature-ök beletéve. Ellenben a kolléga fent azt írta hogy már nem támogatottak a minialkalmazások, mert security szempontból gázosak. Na most akkor win7 alatt kapok rájuk secu update-eket vagy sem? Elvileg kéne (kiterjesztett támogatás), gyakorlatilag meg ha foltozzák akkor miért is lettek legyilkolva biztonsági aggályok miatt?

Azt látom hogy le lett lőve a szolgáltatás (pl időjárás widget már errort dob), de ettől függetlenül ha az én szerencsétlen kis CPU mérőm, vagy akár egy random diavetítős widget fut valakinél, akkor most ezeken keresztül tudnak gonoszkodni a csúnya gonosz emberek, vagy nem?

Nekem ez az ellentmondás nem világos, most akkor vagy támogatják, vagy ne riogassanak azzal hogy emiatt veszi át valaki a gépem felett az irányítást.

#17399 Köszi, így már tisztább a kép. Csak akkor megint a kommunikáció a káosz...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.