Hirdetés

2019. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-03 19:52:02

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#18401) Đusty

Đusty
(őstag)

Mi a különbség a home és a premium között otthoni felhasználásra melyiket érdemes? Azért több gépnél mondjuk 3-nál és lássák egymást hálózatba. Ez hommal is megoldható? Vagy mi a premium előnye?

(#18402) ksanc válasza Kernel (#18398) üzenetére

ksanc
(őstag)

eszerint nem sikerült még kiismerni a működését

Ahogy írtam, én nem a rendszerpartíción hozom létre a lapozófájlt, asztali gépen pedig ki szoktam kapcsolni a hibernációs fájlt, így mondhatni nem találkozom a problémával.

Oké, az Aomei sem menti ezeket a fájlokat, igazad van, köszi!

(#18403) hunluki

hunluki
(fanatikus tag)

Pozitív WTF alert.

Tegnap szokásomhoz híven átloggoltam a W10-re had dolgozzgasson magába, amikor jelezte hogy új bluetooth drivert telepített. Ezután kiírta hogy az nvidia driver összeomlott, újraindítottam, és azóta meg úgy megy mint a kis angyal. Játékaimba visszatértek az FPS-ek, nem hullik szét a startmenü, és még a tropico 4 is elindult pöccre (eddig erre nem volt hajlandó).

Szóval varázslat, boszorkányság meg kékfog, de nekem a ma reggel egy érthetetlen csoda :D

(#18404) snecy20 válasza dui (#18389) üzenetére

snecy20
(PH! kedvence)

Annyira nem kéne hogy normális legyen ilyenkor a 100% CPU Load, process-eknél mi az ami ennyire terheli a procit?

(#18405) ToBeY

ToBeY
(PH! nagyúr)

Hello
Honnan tudnék letölteni widget-ket sidebar-hoz?

(#18406) Djuree válasza Bál@ (#18399) üzenetére

Djuree
(PH! félisten)

nekem a jelszóig max 10mp alatt eljut. onnan még olyan 20mp amíg betölt a win...kikapcsolás viszont mintha több lenne, tegnap ki se kapcsolt, monitor elsötétült de ment tovább a gép, 5 perc után kinyomtam, utána már hamarabb kikapcsolt, de akkor is volt vagy 30mp...

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#18407) sz.j válasza ksanc (#18352) üzenetére

sz.j
(PH! nagyúr)

Köszi az infót.
Akkor nem lesz frissítés a 10-re, marad a win 7

http://www.ezisazis.nhely.hu

(#18408) Djuree válasza cattus (#18373) üzenetére

Djuree
(PH! félisten)

ja értem, rosszul értelmeztem, de akkor is legtovább alaplapcseréig használható, ami mondjuk 2 év, nekem notim van, azt nem nagyon lehet fejleszteni, egy jó pc-s lappal elvoltam 4-5 évig simán...

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#18409) Bál@ válasza Djuree (#18406) üzenetére

Bál@
(senior tag)

Oksi, köszi, akkor nálam van valami kurv@ság...

(#18410) Воланд válasza kaszaf (#18400) üzenetére

Воланд
(Jómunkásember)

frissites soran mindenki ugyan azt a kulcsot kapta kiadastol fuggoen, szoval azzal aktivalni nem lehet. egy ev utan ha retail frissitesi alapod van es felteszed a w10-et, akkor az ugyfelszolgalatott kell hivni es majd aktivaljak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18411) ksanc válasza sz.j (#18407) üzenetére

ksanc
(őstag)

Akkor nem lesz frissítés a 10-re, marad a win 7

Nem 100% a dolog, közben írták, hogy örökli a dobozos jogait.
Aztán meg nemrég azt, hogy egy év után már az így aktivált Win10 sem fog felmenni másik hardverre, a kulcs szigorúan kötődik az elsőre aktiválthoz így is.
Szóval ez még nem teljesen tiszta az MS-nél sem szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#18412) FollowTheORI válasza kaszaf (#18400) üzenetére

FollowTheORI
(PH! nagyúr)

Elvileg igen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#18413) dui válasza snecy20 (#18404) üzenetére

dui
(fanatikus tag)

Feladatkezelő, Windows Intéző vagy éppen amilyen kedve van. Cserélgeti folyamatosan a folyamatokat, hogy éppen melyik fut 30-60% között.

A 100% kiírás ellenére teljesen akadás mentesen fut minden látszólag. Akkor tűnt fel a probléma, amikor futott a háttérben a Chrome, kb. 5 lap volt megnyitva, YouTube-on hallgattam zenét, és közben próbáltam képet szerkeszteni Lightroom-ban. Na ekkor a zene brutálisan elkezdett szaggatni. Korábban (Win 8) 10x ennyi alkalmazás futott zökkenőmentesen.

De úgy látom, nem vagyok egyedül ezzel a problémával:

(#18414) sz.j válasza ksanc (#18411) üzenetére

sz.j
(PH! nagyúr)

"Nem 100% a dolog, közben írták, hogy örökli a dobozos jogait.
Aztán meg nemrég azt, hogy egy év után már az így aktivált Win10 sem fog felmenni másik hardverre, a kulcs szigorúan kötődik az elsőre aktiválthoz így is.
Szóval ez még nem teljesen tiszta az MS-nél sem szerintem."

A netten én is össze-vissza mindenféle infót olvastam, ezért is kérdeztem hátha van valaki "bennfentes" aki tudja a biztos infót.
Amúgy tényleg kiadhatna az MS egy végleges állásfoglalást.

http://www.ezisazis.nhely.hu

(#18415) Grande Ale válasza ignisz (#18351) üzenetére

Grande Ale
(őstag)

Laptop töltésnél nektek is rosszul írja a hátralévő időt? 56 %, hátralévő idő 1 perc... Szerintem, óra helyett percet ír...

Galaxy S8+

(#18416) raskolnikoff

raskolnikoff
(PH! addikt)

Hm hm van itt elég negatív tapasztalat hogy még várjak pár hónapot. Bár a frissítési metódus minden hozzátartozó hülyeségét számbavéve nem érzek nagy vágyat már frissíteni.
Marketing jó volt, de úgy látszik ez még nagyon béta/elb.ott.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#18417) Kernel

Kernel
(PH! nagyúr)

Akadnak gondok, de legalább a tegnapi fiaskót, ami engem is érintett, úgy látom, kijavították.

Tegnap még újraindítást választva lekapcsolt a monitor, utána semmi, resetelni kellett. Ma már jó.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#18418) artiny válasza artiny (#18355) üzenetére

artiny
(őstag)

elozmeny

készítettem prinstscreeneket az alaplaprol,hatha valakinekvalami eszebe jut hogy min kene valtoztatni

fotok - google drive

(#18419) FollowTheORI válasza raskolnikoff (#18416) üzenetére

FollowTheORI
(PH! nagyúr)

Ez eléggé hw függő... azoknak akiknek márkás támogatott hardvere van semmi gondot nem tapasztalnak, azok akiknek valami egzotikus (főleg pl tablet vagy notebook/laptop) azoknál meg lehetnek problémák.

Szoftver oldalon dettó... sima átlaguser környezettel nincs nagyon gond, azok akik valami egzotikusabb vagy spéci, netán régebbi nem támogatott szoftvert akarnak használni, lehet gondjuk. :)

Nálam pl semmi baj nincs, megy minden ugyanúgy ahogy 8.1 meg 7 alatt is ment.
Ahogy a legtöbb felhasználónál dettó nincs nagyon gond.

Meg ide amugyis az jön és ír problémákat, akinek baja van. Akinél megy, nem írogatja be, hogy "nálam jó" 100x.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/XBOX: FollowTheORI / BF V Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#18420) SP4C3 válasza FollowTheORI (#18419) üzenetére

SP4C3
(PH! kedvence)

11 éves gépemen jól fut, csodával határos módon semmi megoldhatatlan gond nem volt. Ez lehet szerencse kérdése is (hardware). :U

-JNA- Yugoslav National Army // ОТПОР! OTPOR! // KEBAB REMOVAL UNIT // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 8GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte GTX 750 2GB GDDR5. Ó, e​g​y​ ​re​klámszű​rő! :/

(#18422) mdraco

mdraco
(őstag)

Miért rakja vissza magától a MSN appokat, Travel, Food & Drink, Health stb ? Már vagy 4-5-szer töröltem ki őket :W

(#18423) lmaresz

lmaresz
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy eredeti Windows 7 Home Premiumról ha váltok Windows 10-re, akkor lehtséges-e a nyelvváltás,mert ahogy olvastam, a Win7 Home-ra nem lehet nyelvi telepítőcsomagot felrakni.

(#18424) SP4C3 válasza lmaresz (#18423) üzenetére

SP4C3
(PH! kedvence)

Üdv!
Lehetséges

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ОТПОР! OTPOR! // KEBAB REMOVAL UNIT // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 8GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte GTX 750 2GB GDDR5. Ó, e​g​y​ ​re​klámszű​rő! :/

(#18427) t72killer válasza mdraco (#18422) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

dism -online /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:<packagename>

A packagename helyére pedig ezek közül válogathatsz (én így használom offline módban telepítő kitakarítására):

Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.3DBuilder_2015.624.2254.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.Appconnector_2015.707.550.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.BingFinance_10004.3.193.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.BingNews_10004.3.193.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.BingSports_10004.3.193.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.BingWeather_10004.3.193.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.Getstarted_2015.622.1108.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.MicrosoftOfficeHub_2015.4218.23751.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.MicrosoftSolitaireCollection_3.1.6103.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.Office.OneNote_2015.4201.10091.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.People_2015.627.626.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.SkypeApp_3.2.1.0_neutral_~_kzf8qxf38zg5c
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.Windows.Photos_2015.618.1921.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.WindowsAlarms_2015.619.10.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.WindowsCalculator_2015.619.10.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.WindowsCamera_2015.612.1501.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.windowscommunicationsapps_2015.6002.42251.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.WindowsMaps_2015.619.213.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.WindowsPhone_2015.620.10.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.WindowsSoundRecorder_2015.615.1606.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.WindowsStore_2015.701.14.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.XboxApp_2015.617.130.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.ZuneMusic_2019.6.10841.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe
Dism /image:d:\wim /Remove-ProvisionedAppxPackage /PackageName:Microsoft.ZuneVideo_2019.6.10811.0_neutral_~_8wekyb3d8bbwe

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#18428) lmaresz válasza SP4C3 (#18424) üzenetére

lmaresz
(fanatikus tag)

Köszi!
Ja igen, ezt láttam én is, csak kicsit félek, hogy máshol is belenyúl a windowsba... annyi ilyen "utility"-vel jártam meg ...

(#18429) t72killer válasza lmaresz (#18423) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Sztem egyenesen próbáld az új nyelvre készült ISO-val frissíteni (gondolom magyar), elvileg mennie kell.

Illetve ha később szertnél tiszta telepítést, azt is lehet az új nyelvű ISO-val csinálni.

#18430:
"All mentioned editions have the ability to use language packs, enabling multiple user interface languages." - semmi szükség 3rd party mókolásra.

[ Szerkesztve ]

(#18430) SP4C3 válasza lmaresz (#18428) üzenetére

SP4C3
(PH! kedvence)

Ezesetben előbb telepítsd ezt és csak ezután telepítsd a nyelvi csomagod. Ha valami gáz van, akkor szólni fog! :U

(#18431) Döglött Róka válasza lmaresz (#18428) üzenetére

Döglött Róka
(PH! addikt)

Felesleges, settingsbol megoldod 10ben.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18432) raskolnikoff válasza FollowTheORI (#18419) üzenetére

raskolnikoff
(PH! addikt)

Hát kinek mi az egzotikus...nekem a Leadtek tunerem meg az Xfi hangkarim már windows 7nek is egzotikus volt...pedig tömegtermékek.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#18433) thomasvold válasza Bali27 (#18345) üzenetére

thomasvold
(senior tag)

Na kis kavar van a fejemben :D erősíts meg légy szíves, szóval a laptopomon OEM verziós Win7 Pro van? A laptopon lévő címkéről aktiváltam be. Ha ezt át tudom vinni az asztali gépemre és ott felfrissítem Win10-re, lesz egy aktivált OEM WIN10-em? De én ezt rögtön törölném is és csinálnám a tiszta telepítést, szóval felteszek egy MSDN Win10 Pro-t, megadom neki az elején az aktivációs kódot, ami a WIN7-é volt és öröm bódottá?

Mivel az asztali gépemet 1 hete raktam össze, minimum 2 évig ez fog maradni, hardvert egyelőre nem tervezek változtatni benne, csak esetleg majd videokártyát, de arra nem vonatkozik az aktivációs kitétel, ha jól tudom. Így engem nem is érintene ez az 1 év utáni mizéria.

Ez így jó, ahogy leírtam?

OnePlus 3 - Never Settle

(#18434) FollowTheORI válasza raskolnikoff (#18432) üzenetére

FollowTheORI
(PH! nagyúr)

Mert az már egzotikus... már akkor is az volt. :D

(#18437) raskolnikoff válasza FollowTheORI (#18434) üzenetére

raskolnikoff
(PH! addikt)

Jah tudom, mikor először szembesültem hogy az alaplapgyártók már PCI slotot se raknak a lapra az eléggé egzotikus volt...pár évvel ezelőtt is alig találtam olyat amibe volt 3. Megint lehet majd kidobni mindent :(((

(#18438) #14595328 válasza thomasvold (#18433) üzenetére

(törölt tag)

OEM-et nem vihetsz át másik gépre. Nincs olyan WIN7 aktivációs kód, ami használható WIN10 alatt.

(#18439) SP4C3 válasza Kernel (#18435) üzenetére

SP4C3
(PH! kedvence)

+1

Szépen megfogalmaztad! :R

Bing xD

[ Szerkesztve ]

(#18440) Sanya válasza Djuree (#18365) üzenetére

Sanya
(PH! nagyúr)

Lehet. 45k az ára.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#18441) thomasvold válasza #14595328 (#18438) üzenetére

thomasvold
(senior tag)

Akkor így már semmit nem értek. Mindegy.

OnePlus 3 - Never Settle

(#18442) #14595328 válasza thomasvold (#18441) üzenetére

(törölt tag)

OEM = géphez kötött

Win 10 aktiválásához nem kell semmilye sorozatszám. Először frissíted a 7/8/8.1-et, majd aktiválódik magától. Itt elmenti a HW ID-t az MS. Friss telepítésnél (MIUTÁN EGYSZER MÁR AKTIVÁLTAD FRISSÍTÉSSEL!) ellenőrzi a HW ID-t és aktiválja magától. A telepítés során, amikor sorozatszámot kér, át kell ugrani (persze akkor, ha nem nincs Win 10-es kulcsod, a korábbiakét nem fogadja el).

[ Szerkesztve ]

(#18444) Döglött Róka válasza SP4C3 (#18439) üzenetére

Döglött Róka
(PH! addikt)

Na melyik az egyszerubb?;)

Kernel: Ja, beegtem, de rossz nekem... bele se gondolj abba hogy felesleges lenne magyaraznom, irany a technet es okulj.:)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18445) thomasvold válasza #14595328 (#18442) üzenetére

thomasvold
(senior tag)

Értem, akkor géphez kötött. Én úgy akartam, hogy a Win7-et felteszem az asztali gépre és ott frissítem Win10-re. Mintha valaki írta volna, hogy OEM-et is enged még 2-3 gépre aktiválni. Szóval én a Win7-et akarom először asztali gépre tenni és ott frissíteni Win10-re. DE ha a Win7-et sem tudom átvinni, akkor úgyis bukta.

OnePlus 3 - Never Settle

(#18446) FollowTheORI válasza lmaresz (#18423) üzenetére

FollowTheORI
(PH! nagyúr)

Lehet nyelvet váltani a control panel nyelvi beállításainál.

Meg tudod változtatni a "display" nyelvet is, tehát magát a windows nyelvét is ugyanott a nyelvi csomagok letöltésével.

Frissítsd nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#18447) ksanc válasza Döglött Róka (#18436) üzenetére

ksanc
(őstag)

Döglött Róka: A telepito valaszt lemezt, a user meg tehetetlenul nezi amig rulettezik,

Nos, vindóznál valahogy pontosan így van, ami a rendszerindító partíciót illeti.

Kernel: A telepítő megnézi, hogy a számítógépben hardveresen melyik az elsődleges HDD (SSD), ahogy azt a BIOS érzékelte, beállította.
Ennek a lemeznek az aktív partíciójára helyezi el a bootmgr fájlt és a Boot mappát.

Kivéve, ha több vinyó van és van köztük olyan, aminek az aktív partícióján van már boot. Mert akkor oda fogja beírni az új bejegyzést. Persze a gyakorlatban normális körülmények között nem fordul elő, hogy nem azon a vinyón van a boot, aminek a bios átadja a betöltési folyamatot. De pl. ha valaki betesz egy új vinyót a leállítás után és a telepítés előtt, bizony hiába adja meg az új vinyót az egyéni beállításokban célnak, a rendszer ugyan oda fog települni, de a rendszerindítás marad a régin. Ami addig nem gáz, amig a régi vinyót ki nem veszi.
Emlékeim szerint.

thomasvold: Mintha valaki írta volna, hogy OEM-et is enged még 2-3 gépre aktiválni.
Igen, én írtam, mert tapasztalataim szerint meg lehet csinálni, 2-3 esetben biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#18448) sheep

sheep
(PH! addikt)

Üdv,

olvasom a fórumot régóta, átnyálaztam az internetet, de sajnos valami még nem tiszta:
van egy win 8.1 pro-m, MSDN termékkulccsal, kb. egy éve használom. Ezt frissítettem most Win 10 pro-ra, és a termékkulcs is megváltozott ahogy látom a gépházban.
A kérdés:
-mi lesz ha alaplapot cserélek? (úgy néz ki döglődik és hamarosan le kell cserélnem)
Úgy tudom a termékkulcs az alaplaphoz kötött, tehát nem vihetem tovább a win 10-et a másik alaplapra.
Viszont úgy tudom hogy ha tönkremegy az alaplap akkor a kulcsot a MS át tudja vinni az új lapra ha kérem.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot de a hölgy elég tanácstalan volt, azt mondta hogy átvinni nem lehetséges, utána pedig azt mondta hogy szerinte másik alaplappal is használhatom.
Szóval nem lettem okosabb. Valaki esetleg tudja hogy ez hogy működik? Ha cserélek alaplapot akkor mit kell tennem hogy átvihessem a Win 10-et? Az ügyfélszolgálatot kell hívni?

Köszi előre is!

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#18449) mdraco válasza t72killer (#18427) üzenetére

mdraco
(őstag)

És ezeket hova írjam? CMD, Powershell?

Edit: Sikerült CMD-ben, köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#18450) t72killer válasza mdraco (#18449) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

CMD, adminként futtatva.

Edit: :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.