Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) #58000384 válasza szundybence (#18097) üzenetére


#58000384
törölt tag

Offba rakva sem mindegy, hogy fogalmazol. Úgy írtad, mintha valaki azért nem mentegetné le a partícióit, mert nem ért hozzá, túl bonyolult neki, ergo hülye hozzá. Az rendben van, ha segítő szándékkal írod, de figyelj oda, hogy mit írsz.

Imi1981: A portable programok is tudnak szemetelni, csak telepítés helyett használat közben :) Az egyáltalán nem baj, ha van egy vagy több mentés is a rendszerről, korábban csak arról volt szó, hogy ez mennyivel könnyítené meg az újratelepítést.

Karcsi1001: Tiltottál le valamit a rendszerben? Használsz tűzfalat? Más fiókkal szinkronizál?

(#18102) mefistofeles válasza szundybence (#18097) üzenetére

Oké, hogy segíteni szeretnél de sokszor nem is veszed észre, hogy tényleg személyeskedsz.
Nagyon könnyen dobálózol az olyan kijelentésekkel, hogy "Sajnálom, hogy nem érti" meg "De van akinek ez már túl bonyolult" Mivel ezeket visszavezethetően egy személyre vonatkozóan írtad ez bizony már személyeskedés függetlenül attól, hogy esetleg off-ban írtad.
Attól, hogy ő nem tartja jó módszernek vagy pusztán nem akarja használni még nem igazak rá a fenti kijelentések.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#18103) Imi1981 válasza szundybence (#18097) üzenetére


Imi1981
veterán

Van ingyenes verziója is(kicsit butitott de bőven jó) csak sajnos már nem tudom a linkjét.Bár lehet ,hogy annál nem volt lehetőség bootolható lemez készítésére .Próbáltam a paragont is régebben de akkor bonyolultnak tűnt.Van még egy ingyenes a reflect backup ami szintén jó és megbízható (kicsit lassabb mint az acronis).A paragonnál is lehet olyat ,hogy a bootolható lemezről menteni is lehet nem csak visszaállítani?

(#18104) eszakas válasza Vegas1989 (#18088) üzenetére


eszakas
senior tag

Hali ne alt+tabolj.

Próbáld a bal winkey+tabot.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#18105) Gh00st válasza szundybence (#18097) üzenetére


Gh00st
tag

Az összes gépem le van mentve, Macrium Reflect 6-8 perc alatt menti/visszaállítja!
Most sem bíztam az Ms-re...
:C

[ Szerkesztve ]

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#18106) t72killer válasza Gh00st (#18105) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, hacsak nem egy bitre pontosan mentő linuxos megoldás, akkor én inkább a M$ új módszerében bízok.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18107) szundybence válasza #58000384 (#18101) üzenetére


szundybence
aktív tag

Úgy írtad, mintha valaki azért nem mentegetné le a partícióit, mert nem ért hozzá

Olvass vissza. Pont ezt írta. Az 18048-as hozzászólására reagáltam. Tényleg csak segíteni akartam. Benne, van, hogy már volt W10-e, de megint fel akarja rakni. Majd megint és megint és megint... Ha annyi egyforintom lenne, ahányan ezt csak most és csak a w10-el kapcsolatban eljátsszák, ahelyett, hogy partíciómentést csinálnának, akkor gazdag ember lehetnék. Persze, hogy az ember segíteni szeretne rajtuk, amikor saját maguk mutatják a butaságukat. Ezt tettem. Nem személyeskedtem, segítettem. De amiket a fejemhez vágtok, lassan már kezdem megbánni...

(#18103) Imi1981: A paragonnál is lehet olyat ,hogy a bootolható lemezről menteni is lehet nem csak visszaállítani? Igen, lehet. Én is ezt használom. Ha csináltatsz vele, megkérdezi, hogy DOS, vagy Linux bázisút csináljon-e. Érdemesebb a linuxosat kérni, mert a bebootolása-indulása sokkal gyorsabb. Szerintem próbáld ki. Érdemes.

(#18105) p.gabor: Szóval látom ám, hogy vannak itt hozzáértő emberek még bőven, de akkor ti miért nem ajánlgatjátok ezt a fajta megoldást? Most baj, hogy én megtettem? Mert akkor megígérem, hogy többet nem teszem. :(

[ Szerkesztve ]

(#18108) szundybence válasza t72killer (#18106) üzenetére


szundybence
aktív tag

Ha nem indul el az oprendszer, akkor az a módszer egy üvegbe zárt dugóhúzó. Én a helyedben jobban meggondolnám, hogy miben bízom. Olyan kell, ami pendrájvról, vagy CD-ről bootol, ami bitről-bitre lementi/visszaállítja az adott partíciót, ami tömörít, ami gyors, ami külső USB-eszközre is ki tud írni/olvasni és ami ingyenes. Én egy ilyet ajánlottam. Nem mondtam, hogy te mást csinálj. Mindenki azt csinál, amit csak akar. Éppenséggel akár kútba is ugorhat felőlem. Értve vagyok? :F

(#18109) Gh00st válasza t72killer (#18106) üzenetére


Gh00st
tag

Nem hibázott még az elmúlt 2 évben, de tényleg mindenki úgy oldja meg, ahogy neki jólesik...
:R

[ Szerkesztve ]

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#18110) Karcsi1001 válasza #58000384 (#18101) üzenetére


Karcsi1001
tag

Tudtommal (szándékosan) nem tiltottam le semmit, a tűzfalhoz sem nyúltam hozzá, hozzáértés híján. Más fiókom nincs, csak egy Gmail, ami tegnapig működött is. Persze lehet, hogy véletlenül elállítottam valamit, mert azért nézelődök, próbálom megismerni a W10-et. De csak akkor állítok valamit, ha tudom-értem mi az. Eddig 7-es volt.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#18111) t72killer válasza szundybence (#18108) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A win10 tud bootolhatót is, bár nem tudom, h minden benne van-e, vagy csak a windows?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18112) StLui


StLui
veterán

Sziasztok, 2007-es notebookom, win7-re már megkapta a win10 frissítést, a 2 éves win8-as asztali gépem még nem, ennek lehet valami különösebb oka, vagy csak géptől függetlenül terítik a frissítési időpontokat? (Mert, hogy azt írja, még vizsgálják hogyan fog működni a gépemen a win10)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#18113) #58000384 válasza szundybence (#18107) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem ezt írta. Az volt a kérdés, hogy BIOS-frissítés és 8.1 telepítés után hogy rakja fel a 10-et úgy, hogy aktivált legyen.

"amikor saját maguk mutatják a butaságukat"
Ez az egyik. Rögtön butaság (és buta), ha valaki nem úgy tesz, ahogy jónak gondolod. Korábban is volt már ilyen, mikor rögtön lehülyéztél valakit, aki nem értett egyet. Erről beszélek, nem arról, hogy segíteni akarsz. Azt lehet úgy is, hogy az ilyen jelzőket és megjegyzéseket kihagyod.

Egyébként ha a 10 nem indul, akkor vagy magától bejön a helyreállító menü, vagy be kell lépni, és ott lesz a rendszer-visszaállításra a lehetőség.

Karcsi1001: Akkor sajnos nincs most ötletem. Nekem is volt ilyen, akkor a tűzfal akadályozta, de ha nem csináltál semmit, akkor valami más lesz... rendszerfrissítés, újraindítás is volt már?

StLui: Nem egyszerre kapja meg minden gép, ráadásul ha a frissítő alkalmazás szerint valami nem kompatibilis (pl. egy driver), akkor nem is dobja még fel a lehetőséget. Várj még vele, vagy rakd fel kézzel.

[ Szerkesztve ]

(#18114) t72killer válasza StLui (#18112) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valszleg csak nem küldte le a szerver az egész cuccost. Töltsd le az iso-t, ha frissíteni szeretnéd.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18115) szundybence válasza #58000384 (#18113) üzenetére


szundybence
aktív tag

Na-léptem innen. :U

(#18116) StLui válasza t72killer (#18114) üzenetére


StLui
veterán

Ok, köszi!
Kakar_22: Neked is!

Szerintem megvárom amíg feldobja, addig legalább megismerkedünk a laptopon :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#18117) whYz


whYz
addikt

Na megint elakadtam.

Telepitette a windows update a drivereket, majd egyszer elsotetult a kep es annyi. Ha ujrainditom akkor windows logo es tolt majd elsotetul.

Safe modeba nem megy be, hogy uninstallalni tudjam a drivereket.

Mit tudnek tenni?

(#18118) t72killer válasza whYz (#18117) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ajaj, telepítővel rendszerjavítás?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18119) whYz válasza t72killer (#18118) üzenetére


whYz
addikt

Hat ilyet meg nem lattam.

Bedugtam az usb-t erre eletrekelt a laptop. Bejott a login kepernyo es minden jonak tunik, folytatja az updatet.

(#18120) Imi1981 válasza szundybence (#18107) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz kipróbálom.

(#18121) karldergroße


karldergroße
senior tag

Tudna abban valaki segíteni, hogy bizonyos csempék a start menüben (kis méret esetén) miért csak félig jelennek meg, bizonyos csempék pedig miért jók? Mellékelek egy képet, itt látható, hogy a képmetsző csak félig látszik és a csempe sötét oldala nem is "él", tehát nem lehet kattintani rá.

(#18122) Karcsi1001 válasza #58000384 (#18113) üzenetére


Karcsi1001
tag

Nem volt semmi (nem igazán értek, hozzá). Itt olvasva a hozzászólásokat örülök, hogy nekem-nálam minden jól megy (eddig, egy hete tettem fel a 10-et). A Posta értesítő (ami szerintem csak egy kis kényelmi szolgáltatás) miatt nem akarok belenyúlni, semmiből nem tart belépni a Gmail-be. Persze örülnék, ha az is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#18123) szmegma válasza Dr. Akula (#18045) üzenetére


szmegma
aktív tag

Ok, de mindegy ennek a sz@rnak, hogy adok meg win10 telepiteskor keyt vagy nem, nem aktivalja magat, csak ha rafrissitek az aktivalt win7re.
Irjak itt, hogy varni kell... szerintem ez bullshit, akkor miert aktivalodik szinte azonnal amikor frissitest csinalok? :(((

TV: JZ1000

(#18124) t72killer válasza szmegma (#18123) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az aktiválószerverek nem állnak a helyzet magaslatán, van egy kis dolguk - 10+ millió aktiválást csináltak az első héten:U.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18125) Adamis válasza karldergroße (#18121) üzenetére


Adamis
őstag

Az nem lehet, hogy el van tolódva a csempe? Nem próbáltad még helyre igazítani?

(#18126) karldergroße válasza Adamis (#18125) üzenetére


karldergroße
senior tag

Próbáltam, de mindig így "áll be"...

(#18127) Kernel válasza szundybence (#18069) üzenetére


Kernel
nagyúr

Szerintem egyébként helytálló hozzászólásod, hiszen aki ilyet mond a klónozásról, az nagyon félreért valamit.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#18128) Döglött Róka válasza mefistofeles (#18102) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha valaki "szkeptikus" (ami hulyeseg mert a szkeptikus utananez a dolgoknak) azzal szemben amit nem ismer, akkor szimplan eloiteletes. Nem ert hozza. Ez logika, nem szemelyeskedes.

Kernel: A klonozast ne keverjuk ide. Az kicsit mas.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18129) Kernel válasza Döglött Róka (#18128) üzenetére


Kernel
nagyúr

Partíciómentésről volt szó, a Paragon nevű programról, amivel partíciót lehet klónozni például.

Mi a probléma már megint, itt mindig kötekedik valaki?

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#18130) Döglött Róka válasza Kernel (#18129) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az nem klonozas :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18131) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hogy leapadt a topic aktivitása:) Júli 29 környékén napi 500 HSZ gyűlt össze, most ennek a 10ede a forgalom. Sok az elégedett user, akinél minden rendben van?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18132) Partyface007 válasza t72killer (#18106) üzenetére


Partyface007
őstag

én is használom az image backup-ot és már álltam vissza a segítségével

de mi az új módszer? mert erről nem hallottam

(#18133) Kernel válasza Döglött Róka (#18130) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem, ez most már egyértelműen csak kötekedés és trollkodás.

Különösen fárasztó, hogy ez már megint egy olyan téma, amivel vagy 15 éve foglalkozom, és már megint valaki fel akar világosítani.

Nektek itt páran most komolyan az a célotok, hogy a normálisabb, másokat tanácsokkal segítő emberek inkább elmeneküljenek innen? Mi lenne ha mással foglalkoznál te is inkább, nem velem?

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#18134) Döglött Róka válasza Kernel (#18133) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Vedd aminek akarod, a klonozas akkor sem az amire te hasznalod a szot. Ismetelten leirom, hajadra kenheted a 15 evet mert en rakontrazok mondjuk 25-el. Na? Ugye mennyire relevans informacio?

Nem kotekedtem, kijavitottalak. Nem kell mellre szivni, el kell fogadni. Masreszrol probaltam segiteni embereknek, de amit itt latok az annyi, hogy sokan keptelenek elolvasni az osszefoglalot, kattintgatnak osszevissza es felmegoldasok szuletnek. En inkabb a felhasznaloi szokasokat figyelem itt, mert az rettento tanulsagos.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18135) pzstm válasza t72killer (#18131) üzenetére


pzstm
titán

egyrészt, másrészt hülyeségeket is viszonylag kisebb számban kérdeznek, értelmesebb user úgyis keres, összefoglalót olvas és csak utána kérdez...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18136) t72killer válasza Partyface007 (#18132) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ok, nem teljesen új, win8-ban nem figyeltem, hogy van lehetőség bootolható image-t csinálni.

#18135: jah, lassan vége az 5percenként érkező "hogyantegyemfeltisztán" meg "ugyelegálisleszhaakmspico-s win8-ra ráfrissítek" jellegű kérdések áradatának

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18137) bandras0226 válasza hunluki (#18078) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Nem feltétlenül kell tökörésznie. 20-30 perc alatt megvan a nullárol egy telepítés. Ebben benne van a beállítások, frissítés, progik stb. USB3-rol a Windows 4-5 perc alatt fent van. A többi meg már egyéni hogy ki mennyit akar még ,,tökörészni".

Ettől függetlenül egyszerűbb egy előre beállított, lementett rendszert visszarakni.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#18138) Kernel válasza Döglött Róka (#18134) üzenetére


Kernel
nagyúr

Az nem érv, hogy valamit csak úgy kijelentesz és kész.

Rendszerklónozás, Windows másolása történhet fájlszinten vagy szektorszinten, a fórumokon erre különböző kifejezéseket használunk, történhet offline, vagy az árnyékmásolat-szolgáltatás kihasználásával, de teljesen mindegy, mindenki érti, miről van szó.

Te engem ne javítgass ki, hanem indokold meg, hogy mi a problémád, érvelj normálisan, mert ez így csak puszta akadékoskodás.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#18139) t72killer válasza bandras0226 (#18137) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"USB3-rol a Windows 4-5 perc alatt fent van. " - Ezen a multkoriban énis dobtam egy hátast:R. Nemrég cseréltem pendriveot egy jóféle usb3-as modellre (voyager), sokkal-sokkal gyorsabb lett mind a lemezkép pendrive-ra írása, mind a telepítés. A várunk 1 órát, h végigmenjen a csík típusú sztorik a múlté - ami mostanában az időt foglalja az a beállításokkal bíbelődés, XP-nél azért még nem volt ennyi opció.

Sajna az M$ nem könnyíti meg a helyzetet, pl nem találok normális leírást, hogy lehet a startmenü-layoutot importálni (az istennek se akar működni powershellből az Import-StartLayout.) A házirend exportját úgy-ahogy megoldottam, de erre is jó lenne egy átlátható script, ami alkalmasint nem állítja feje tetejére az új gépet, ha időközben érkezett egy nagyobb servizcsomag és a gpe tele van új opciókkal.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18140) Döglött Róka válasza Kernel (#18138) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Megtettem, rossz a szohasznalat. Klonozni virtual gepeket szoktunk, particiot menteni, system backupot os-rol csinalunk, illetve nyers image-et (SSID nelkulit) syspreppel keszitesz.

Arnyekmasolat szolgalatatas :DDD Imadom a magyar tukorforditast. Jo lesz az VSS-nek is.

Na mindegy, probalj meg nem megsertodni, akkor konnyebb lesz ;) Ha hulyeseget irsz, kijavitalak, plane ha ilyen murisan reagalsz ra. Tessek megnyugodni.

t72killer: Fogj egy nyers install-t rakj fel ra minden cuccot, csinalj egy recovery media-t es sysprepeld a rendszert, majd ments ki egy image-be. Win XP ota ez a legegyszerubb megoldas ha gepet akarsz telepiteni. Ha jol emlekszem 8.1 ota ugyan hajlamos szarakodni a modern appok miatt, de megeri vegigcsinalni.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18141) mclaren777


mclaren777
senior tag

Érdemes Windows 10-re frissíteni Windows 7-ről?

Nincs valami hátránya?

Igazából még vártam volna a váltással, de egyszerűen nem hagy békén a win. Vagy nincs valami egyszerű megoldás a frissítés letiltására?

(#18142) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

Sziasztok

nem tudom hogy van e valami gond de nekem a telepités napján frissült a rendszer azóta sem ez normális?

[link]

HTC desire 500

(#18143) Kernel válasza Döglött Róka (#18140) üzenetére


Kernel
nagyúr

Partíciómentésről volt szó, tehát akkor feleslegesen akadékoskodtál.

Ahhoz meg végképp semmi közöd, ha én még könyveken nőttem fel és magyar irodalmon, nem a monitor előtt, ezért megvetem az angolmajmolást is, tehát ha lehet, magyarul írok.

Konkrétan a partíciómentés helyett azért írtam a klónozás szót, mert rövidebb így leírni. Ki gondolta volna, hogy ebbe is bele fogsz kötni.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#18144) Döglött Róka válasza Kernel (#18143) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Windows helyett meg irjunk ablakokat, sot legyen inkabb res, mert az rovidebb szo :) Ez nem angolmajmolas, a windows magyar forditasa katasztrofalis es felrevezeto, en meg nem lattam hozzaerto embert aki magyarul hasznalna, jo lesz az a home usereknek.

Nem cserelhetsz fel szakszavakat szinonimakra az it vilagaban, mert konnyen lehet, hogy az mast jelent. Nem szepirodalom ez.:)

Ne hisztizz, nem all jol. Legyen nyugodt napod.

mclaren777: Milyen hatranyra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18145) #56474624 válasza szundybence (#18107) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szövegértelmezésből szerintem menj el továbbképzésre, mert ez így nagyon gáz.
A (18048)-as hozzászólásban a hangsúly azon van, hogy a kulccsal mi történik abban az esetben azokkal az előzményekkel, tehát hogy aktiválódjon a rendszerem és legális legyen. Maga a windows telepítés hogyanja kizárólag ebből a szempontból érdekes. Másrészt nem is tudom, hogy a fenébe klónozzam le a 10-est tartalmazó partíciót utólag? Csak mert ebből:
aztán tegnap néhány nap után feltettem megint a 8.1-et, nem sokkal utána a BIOS-t is frissítettem, akkor ha legközelebb majd 10-re váltásra adom a fejem
szerintem egyértelmű kellene legyen, hogy az már nincs.
Magyarul írtál egy félreértelmezett hozzzászólásra egy irreleváns választ.
Ezen felül kiderült, hogy a partíciómentésről megvan a magam véleménye. Nem biztos, hogy megalapozott, mindenesetre az ssd-s topikokban láttam néhány negatív tapasztalatot a dologgal kapcsolatban, így engem nem is igazán érdekel annyira a téma, hogy mélyebben beleássam magam, jelenleg nem tartom létfontosságúnak. Ha naponta csinálnám a rendszerújratelepítést, más lenne a helyzet, de ideális esetben 1 évben egyszer csinálom legfeljebb. Tehát nem érdekel és pont. A komplex, nehezen érthető dolgoktól, tudod, roppantul irtózom matematikusként. ;]

(#18146) Kernel válasza Döglött Róka (#18144) üzenetére


Kernel
nagyúr

Undorító troll, nem tudok már erre mit mondani...

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#18147) Döglött Róka válasza Kernel (#18146) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ne szemelyeskedj kerlek. Semmi okod nincs ra.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18148) t72killer válasza NyuszyCaster (#18142) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Rendben vagy, a KB3081424 a legújabb frissítés:R. Ezenkívül Defender update-k lennének még, ha használsz Defendert.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18149) pinnacle válasza S-IW (#18018) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!
Egyébként nekem sokkal gyorsabb a 8.1-nél. Igaz valószínűleg csak azért, mert a Samsung EVO SSD-k belassulnak, (korábban volt valami program, ami rendbe hozza, de nem tettem fel) a frissítés meg átmozgatta a fájlokat.

(#18150) bon


bon
őstag

Ma kaptam ez a választ a tisztaszoftvertől:

"Tisztelt XY,
2016. március 01-ig tartó licenc időszakban nem képzi részét a Tisztaszoftver Programnak a Windows 10 operációs rendszer, így aktiváló kódok sem tudunk Önnek biztosítani.
A Windows 7 Professional és a Windows 8.0 Professional rendszereket be tudja frissíteni Windows 10-re. A Windows 7 Enterprise és a Windows 8.1 Enterprise ki lettek zárva, ezeket nem lehet frissíteni."

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.