Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) Bodz


Bodz
nagyúr

Insider program mikor folytatodik?

(#18052) Dr. Akula válasza front3r (#18036) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"nevetséges a Microsoftot szidni a driver problémák miatt"
Amíg a windows maga telepít fel szar drivert, addig kit kéne szidni? Lásd: egér akadozás.

(#18047) mefistofeles:
A Chrome-mal nincs semmi baj, rendszerint csak a fos flashplayer szokott behalni, de az naponta többször is. Arról meg nem a Google tehet, ők csak beépítik a legyártott szart. PErsze ugyanazt a fost kapja a többi böngésző is, csak letölthető formában.

[ Szerkesztve ]

(#18053) Dr. Akula válasza phanfantom (#18046) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

(#18054) #56474624 válasza szundybence (#18050) üzenetére


#56474624
törölt tag

Miért van erre szükség? :F

(#18055) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Sziasztok!

A munkahelyi gépeken nem jelenik meg a Windows 10 frissítését jelző alkalmazás.

A feltételek átnéztem, minden frissítést telepítettem, valamint Windows 8.1 Pro verzió van telepítve.
Boltba vásárolt dobozos verzió, tehát nincs mennyiségi licenc vagy hasonlók.

Igazából nem is tudok mire gondolni csak arra, hogy tartományban vannak a gépek és azért nem szeretné frissíteni. Ezzel kapcsolatban tud nekem adni instrukciókat ?

Örülnék neki, ha tudnám update a gépeket.

Köszönöm.

Üdv.

Dr. Student

(#18056) Dr. Akula válasza #56474624 (#18048) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha már egyszer frissítettél, utána bármikor tudsz, amíg másik alaplapod nem lesz.

(#18057) szundybence válasza #56474624 (#18054) üzenetére


szundybence
aktív tag

Mert én az elmentett partíciót percek alatt akkor rakom vissza, amikor csak akarom. Nekem ez bevált, de természetesen nem erőltetem. Kérdeztél, adtam egy megoldást. Vagy alkalmazod, vagy nem. Ingyenes, gyors és biztonságos. De kínlódhatsz is az újratelepítésekkel, ha mondjuk mazochista vagy. :N

[ Szerkesztve ]

(#18058) Dr. Akula válasza Dr. Student (#18055) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"A munkahelyi gépeken nem jelenik meg a Windows 10 frissítését jelző alkalmazás."
Win7-en nálam egyik gépen se jelent meg, csak 8.1-en. Persze úgy se szedte le frissítésként, Le kell szedni a z MS letöltő toollal, és abból telepíteni (elsőre csak ráfrissíteni a win7-re).

(#18059) phanfantom válasza Dr. Akula (#18053) üzenetére


phanfantom
senior tag

Egyébként lehet az a baja, hogy nem a win7-ről frissítettem rá, hanem nulláról raktam fel(csináltam egy pendrive-ot) és így nem tudja, hogy van legális win7 a gépen?

(#18060) Ice_Man22 válasza front3r (#18036) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Szídni?Mégszép, hogy szídom ha meg se kérdez a windows, hogy kérem e a frissítést, pláne ha drivert akar telepíteni.Nem kérek a microfos drivereiböl.

(#18061) #56474624 válasza Dr. Akula (#18056) üzenetére


#56474624
törölt tag

A BIOS-frissítés nem számít?

(#18057) szundybence:

Értem, csak nem értettem, hogyan kapcsolódik ez a konkrét kérdésemhez. :)
Én amúgy nem bízom az ilyen partíciómentésekben, másolásokban, inkább tisztán feltelepítek mindent, mivel láttam már olyan partíciómentésből, visszamásolásból felavatott SSD-t, ami nem hozta a tempót.

[ Szerkesztve ]

(#18062) XtremLor válasza phanfantom (#18059) üzenetére


XtremLor
őstag

Elso lepes hogy az aktivalt win7-et kellett volna frissiteni, majd miutan aktivaltad a win10-et mehetett volna a tiszta telepites!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#18063) phanfantom válasza XtremLor (#18062) üzenetére


phanfantom
senior tag

ok, köszi az infót, akkor így fogom csinálni

(#18064) #58000384 válasza #56474624 (#18061) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem.

(#18065) #56474624 válasza #58000384 (#18064) üzenetére


#56474624
törölt tag

De mi van a kulccsal akkor? Elvileg oda mentette el, nem? De az törlésre került bios-frissítésnél.

[ Szerkesztve ]

(#18066) mefistofeles válasza #56474624 (#18065) üzenetére

Milyen kulcsra gondolsz? Elvileg a win 10 már az alaplap azonosítójával rerisztrál ez pedig nem hiszem, hogy változna bios frissítéskor. Másrészt szerintem nem a felhasználó gépén vannak mentve az adatok hanem egy szerveren.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#18067) #58000384 válasza #56474624 (#18065) üzenetére


#58000384
törölt tag

Elvileg újra be tudod írni oda (ha engedi az UEFI), egyébként meg a 10 már alaplaphoz kötött, nem kódhoz.

(#18068) Dr. Akula válasza #56474624 (#18061) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem. Akkor naponta többmillió telefont kapnának.

(#18069) szundybence válasza #56474624 (#18061) üzenetére


szundybence
aktív tag

Én amúgy nem bízom az ilyen partíciómentésekben, másolásokban

Értem. Szaktudás helyett vakhit. Más is küszködik az ilyesmivel. Persze utána is olvashatnál, tanulmányozhatnád a témakört, de persze maradhatsz hívő is. Az sokkal egyszerűbb. :DDD

(#18070) #56474624


#56474624
törölt tag

(#18066) mefistofeles, (#18068) Dr. Akula, (#18067) karak_22:

Értem, csak az zavart össze, hogy az elején (tehát 29. környékén) még sokan mondták, hogy a bios-ba írja be, ezek szerint nem. :R

(#18069) szundybence:

Nem tudom, ki a hívő kettőnk közül inkább, én biztosan nem. Én szkeptikus vagyok. Ahogy a rendszerre ráfrissítéssel kapcsolatban is. Inkább végigküzdöm azt a plusz 1-2 órát, amíg mindent feltelepítek, beállítok.
Nem mellesleg a sok szar is lekerül a gépről, ami használat közben rátapad. :)

[ Szerkesztve ]

(#18071) szundybence válasza #56474624 (#18070) üzenetére


szundybence
aktív tag

Nem érted a lényeget. Partíciómentest annyit csinálsz és arról, amiről csak akarsz. És akkor rakod vissza, amikor csak akarod. Adatvesztés nélkül és gyorsan. Ha nemérted, hogy ez mire jó, akkor nevezheted magad szkeptikusnak is akár, akkor sem leszel hozzáértője a témának, ha nem művelődsz benne.

(#18072) #58000384 válasza #56474624 (#18070) üzenetére


#58000384
törölt tag

Hát BIOS-ba nehezen, így alapból érdekes lenne :)

szundybence: Ha nem tudná aktiválni a rendszert, akkor egy partíciómentés semmit sem ért volna.

(#18073) #56474624 válasza szundybence (#18071) üzenetére


#56474624
törölt tag

Soha nem is állítottam, hogy az lennék, egyszerűen nem érdekel. A hagyományos módszernek egy nyilvánvaló hátránya van, a pepecselés. Más 100%-ra nincs. Tehát mivel nem sajnálom rá az időt, én úgy járok el. Ilyen marha egyszerű a dolog.

(#18074) Воланд válasza Dr. Student (#18055) üzenetére


Воланд
titán

domain-be leptetett gepek eseteben nem jelenik meg a frissites.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18075) moonguru válasza CyberPunk666 (#18037) üzenetére


moonguru
őstag

Élesben tesztelem és fejlesztem! :)

Anno a 8-as verziónál még a hardver kompatibilitás oldalra is írtam (inkompatibilis hardvert írtak, de én leírtam a megoldást)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#18076) whYz


whYz
addikt

Most csinalom a win10 upgradet win7-rol pendrive-al es azt valasztottam, hogy semmit ne tartson meg a win7-bol, viszont most product key-t ker. Ez normalis? Csak siman skippeljem es kesobb aktivalodni fog vagy rosszul csinaltam valamit?

(#18077) t72killer válasza whYz (#18076) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

-skippeld, és menni fog az aktiválás:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18078) hunluki válasza szundybence (#18071) üzenetére


hunluki
senior tag

Pontosan :) Ez a (paragon) tool zseniális, nekem pl direkt van egy külső winyóm amire a család/ismerősök gépeinek frissen telepített, személyre szabott image-e van elraktározva. Ha bármi gond van akkor ott a számukra belőtt rendszer ami 20 perc alatt fent van, mehet rá win update és vidámság van :)

De ha valaki szeret tökörészni, hát lelke rajta :)

(#18079) whYz válasza whYz (#18076) üzenetére


whYz
addikt

Bocsi, idiota vagyok.

Csak bebootolt az usb-rol, mikozbe siman kellett volna inditanom a windows-t. Igy mar minden okes, nem ker kulcsot. :)

(#18080) szundybence válasza #58000384 (#18072) üzenetére


szundybence
aktív tag

Ha nem tudná aktiválni a rendszert, akkor egy partíciómentés semmit sem ért volna.

Ez így igaz. Másra való. Sajnálom, hogy nem érti, de nem az én dolgom.

(#18078) hunluki: Én is így csinálom. De van akinek ez már túl bonyolult. Szóval nem erőltetem. Nem való az mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#18081) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Tegnap nekem is felment a 10-es. Hááát ... egyelőre az egyik szemem sír, a másik üveg. Biztos idővel megtalálom azokat a finomságokat amiktől jobb, mint a 8.1, de egyelőre a design okozta sokkból próbálok magamhoz térni. A 8.1 se volt egy matyóhímzés, de ez a 10-es ... mintha alapból be lenne kapcsolva valamilyen durva accessibility beállítás. Minden b@**om nagy, és ami még rosszabb, hogy nem is tudom (vagy csak nem találom, hol) kisebbre venni.

Lehet ezzel valamit kezdeni? Ld. pl. title bar mérete, és gombjai, amiről negyedes már írt a #2533-ban.

Vennem kéne egy 4K-s monitort, hogy minden kisebb legyen? Valahogy a megfelelő skálázódást most se sikerült megoldaniuk, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#18082) t72killer válasza hunluki (#18078) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Eddig én se használtam ilyet, de most, hogy pár klikkel egy teljesen funkcionális rendszermentést lehet készíteni, rögtön csináltam is egyet a nejem gépéről. Egy teljesen tiszta telepítés az összes beállítással bő fél nap, ezt család mellett már eléggé luxus.

Igazából kéne egy script, amivel az összes beállítás az asztaltémától kezdve a group policy és a registry-módosításokkal bezárólag menthető lenne és csak alá kéne pakolni egy friss ISO-t.

#18080 "Ha nem tudná aktiválni a rendszert, akkor egy partíciómentés semmit sem ért volna." - hm, nem lehet kulcsot cserélni visszaállításkor?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18083) hunluki válasza t72killer (#18082) üzenetére


hunluki
senior tag

Pingvin alatt ezt úgy szoktam megoldani hogy friss rendszer felmegy és sudo apt-get install alma korte sajt szalami... ;] beállításokat meg /etc-ből lehet átokoskodni.

Amúgy ninite hasonló win alatt, bár elég szegényes a programkínálat, de egy jó kiindulási alap, rengeteg időt lehet vele spórolni.

Szerintem win alatt is meg lehet oldani amit írsz, főleg most hogy már a PS is része a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

(#18084) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Az míért van,.hogy hiába törlöm az emaileket következő nap megint ott van a fiókomban?
De csak mindig az egy nappal korábbi vagyis helyesbítek ott van a pénteki is... :U

[ Szerkesztve ]

(#18085) Dr. Bubó válasza t72killer (#18082) üzenetére


Dr. Bubó
tag

Egy ilyen engem is érdekelne! :)
Jó ötlet!
Vajon meglehet valamivel csinálni?

(#18086) #58000384 válasza hunluki (#18078) üzenetére


#58000384
törölt tag

Igen, a gond csak ott van, hogy a 10 még a drivereket is állandóan frissíti, így egy visszaállított kép után kezdődne ugyanaz a folyamat. Ráadásul ha valaki szereti a telepített programokat is frissen tartani, akkor lehet azokat is frissíteni (esetenként előbb törölni őket, majd kézzel telepíteni). Aztán ott vannak a különféle egyedi megoldások, szerkesztett fájlok, amik esetleg már szükségtelenek, vagy idővel valaminek keresztbe tesznek, azokkal is lehet molyolni. Arról ne is beszéljünk, hogy mi van, ha valakinek 3-400 giga a rendszerpartíciója, mert használja a felhasználói mappákat, meg oda telepíti a programjait, és nem szortírozgat mindig.

szundybence: Nem túl bonyolult, hanem nem akarja használni. Én sem használom. Ne kezdj el megint személyeskedni.

<Adamsky>: A címsor mérete ugyanakkora, mint 8.1-en, csak az ablakkezelő gombok mérete lett nagyobb. A betűk méretét a képernyő beállításainál tudod állítani, de szebb nem lesz tőle, ha csökkented.

csabi0805: Nem jól szinkronizál. Törlődik ilyenkor a webes felületen is?

t72killer: A telepítőknek sokszor van -silent módja is, azt tudod automatikusan telepíteni a háttérben, registry-módosításokhoz .reg fájlok futtatása kell, group policy is módosítható szerintem parancssorból, ezeket elég egy .bat fájlba írni, és azt lefuttatni. Témát meg szinkronizál a fiókról.

[ Szerkesztve ]

(#18087) csabi0805 válasza #58000384 (#18086) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Na ezt még nem néztem.
Meglesem.

Nem törlődik.Ott van a gmail fiókomban a kukában minden,amit a postaládában meg kitöröltem.
Csináljak egy újraszinkronizálást?

[ Szerkesztve ]

(#18088) Vegas1989


Vegas1989
újonc

Sziasztok. Problémám akadt a windows 10-el amit még nem tudok nagyon hova tenni, hogy pontosan mi okozhatja, utána néztem már interneten másnak is van ilyen problémája de semmi konkrétum, hogy mi lehet ez :(
Nos a hiba annyi hogy játékoknál "alt+ tab" után csak fekete képernyőm van, kommunikációs progik mint a Skype vagy Ts3 megy, de az ilyenkor szokásos billentyűparancsok sem működnek, csak akkor áll helyre ha resetelem gépem. A hiba Random tehát lehet hogy alt+ tabolok tízszer és nincs semmi hiba, de elehet hogy ötször egymás után is ez van :(
A gond ott van, hogy előbb utóbb alt+tabolok valamiért és necces így, vagy például nagy BF3-mas vagyok és ott böngészőből "kell" indítanom a játékot, majd mikor indítok egy játékot akkor tölt tálcán, majd betöltés után "magától" fel alt+tabol, és itt már rögtön fekete képernyő, kb az esetek 80%-ban, vagy töltés közben én is tudok rá alt+tabolni, de ugyan ez. Szóval mindegy csak ha alt+tab történik, randomra van rá esély hogy fekete képernyő, a vicc hogy egyre sűrűbb :D

Ami fontos tudni: Februárban állítottam össze a gépem és 4 napja váltottam win7-ről az ingyenes frissítés keretében ahova hónapokkal ezelőtt már beregisztráltam. Előtte 3 évig volt az előző gépemen a win7.
Eddig win7-nél minden pöpec volt!
A win 7 Aktivált volt, nem is volt illetve nincs is semmi probléma ebből adódóan.
A gépem Gamer Config mivel játékos vagyok, szóval a Hardveres körülmények bőven megfelelnek és adottak.

Driver Boostert használok amivel frissítés után Update-eltem minden progit és Drivert amit kellet, jelenleg minden naprakész.
Csak a Ms Edge és Explorert használok, mert olvastam hogy a Chrome még okozhat bugokat.
Nvidiás kártyám van és ezt is updateeltem 353.62-re ez a legújabb nem béta driver!

Egy nagyon jó lépés volt a Ms-től hogy op rendszer frissítésnél nem törölt le semmi progit vagy játékot, így megmaradt minden beállításom, ennek nagyon örültem ,de arra tudok csak gondolni, hogy bizonyos progik win 7- alatt jól működnek, de win10-nél már bebugol ilyenkor.
És elkezdtem selejtezni a progikat, és most kb semmi nincs fent, de még mindig produkálja a fekete képernyős alt+tab hibát :(
A játékokat is újra telepítettem hátha megoldja de semmi, lövésem sincs mit csinálhatja.

A kérdésem annyi lenne: Mi lehet ez a fekete képernyős hiba, illetve mi okozhatja, rajtam kívül valaki más is találkozott itt vele, és persze mik lehetnek a teendők??

U.I.:A sors fintora hogy amit eddig láttam a win 10-ből nekem nagyon tetszik, pofás, és rengeteg kényelmi funkciója van :)
Azért váltottam win10-re mert elvileg a Ms már csak ezt foglya fejleszteni és támogatni a jövőben, illetve a játékok is első sorban erre fognak készülni, ki tudja régebbi op rendszerrel milyen hibák lennének majd a jövőben. Ebből adódóan ha csak nagyon nem muszáj akkor nem váltanék vissza :(

(#18089) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Sziasztok!

A driver-ek telepítését hol lehet korlátozni? Mármint az automatikus frissítésüket? A régebbi driver-ekkel működnek a hangszórók és az egér a lapin, de az újakkal nincs hang és nem tudok görgetni! :W :O
Valakinek valami ötlete van? :F :R

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#18090) #58000384 válasza csabi0805 (#18087) üzenetére


#58000384
törölt tag

A gmail-en áthelyeződik minden a kukába, amit az appban véglegesen törölsz? Akkor a gmail beállításainál lenne érdemes szétnézni (ha az alkalmazásban ilyen beállítás nincs).

Vegas1989: Nagyon valószínű, hogy a videokártya drivere a ludas. Szerintem nyugodtan szedd le a driverfrissítő programot, mert a 10 úgyis automatikusan frissít mindent, amihez talál valamit (ez jó is, meg rossz is). Próbáld meg leszedni teljesen az Nvidia drivert, aztán az eszközkezelőben is töröld, majd a WU-n kerestess frissítést, meg fogja találni. Néha újabbat rak fel, mint ami a hivatalos oldalon van.

dajkapeter: Elhalasztani lehet csak a telepítésüket, de idővel mindenképpen felrakja.

[ Szerkesztve ]

(#18091) t72killer válasza #58000384 (#18086) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

(+#18085, #18083) elvileg windowsra is össze lehet szenvedni a teljesen unattended képet, csak borzaztó bonyi, amíg az ember átjut a sokféle tool-on meg script-en, addig 3 gépet feltelepít a hagyományos módszerrel. Ráadásul a win10 folyamatosan fejlődni fog, tehát ha az idei évjáratot belőtted, a beállítások lehet már nem fognak sokat érni 1-2év múlva (főleg az Edge-nél, ami akkorra elkészül és gondolom 3x annyimindent lehet/kell majd rajta konfigurálni).

Még nem adtam fel teljesen, hétvége felé lesz 1 kis időm az új ADK-val ismerkedni, meglássuk, mire képes.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18092) gbela válasza dajkapeter (#18089) üzenetére


gbela
senior tag

Eszköz driverek frissítését le lehet tiltani, így:

[link]

(#18093) zolee0307 válasza dajkapeter (#18089) üzenetére


zolee0307
őstag

Rendszer -> speciális rendszerbeállítások -> Hardver fül -> eszköztelepítés beállításai és ott kiválasztod, hogy nem én döntöttem el.

- megelőztek :) -

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#18094) csabi0805 válasza #58000384 (#18090) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Szerintem az volt a gondd,hogy arra volt állítva a gmailen belül,hogy megőrizze a levelet amikor másik programról a megsemmisítést illetve a kukába való áthelyezést választom.
Köszi a segítséget!

(#18095) #58000384 válasza gbela (#18092) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ezt figyelmen kívül szokta hagyni a rendszer :) Legalábbis ha visszaolvasol itt, akkor ezt láthatod.

t72killer: Ezt írtam én is fentebb. A 10-nél szerintem felesleges ilyennel szórakozni, mert folyamatosan bővül és kötelezően frissül (és nem tudni, hogy mikor mennyire). A végén meg még plusz munkát is ad a pár nem naprakész program.

csabi0805: Érdekes beállítás... :)

(#18096) Imi1981: És az miért jó? Lementeni akkor érdemes, ha tisztán van telepítve (HR után), ha hetente mented le a belakott rendszert, akkor sok értelme nincs, megy vele minden szemét meg beállítás. Összeomlás esetén a rendszer-visszaállítás vagy a helyreállítás megoldást jelent, amúgy meg ugyanott vagy.

[ Szerkesztve ]

(#18096) Imi1981 válasza #58000384 (#18086) üzenetére


Imi1981
veterán

Ezért kell hetente lementeni(max 20 perc) mert ekkora időközönként nincs nagy változás.Én acronist használok és szerintem nagyon hasznos.Abban igazad van ,hogy szundybence már átment kicsit személyeskedésbe .Vagy csak inkább a válaszai stílusával van baj.

[ Szerkesztve ]

(#18097) szundybence válasza #58000384 (#18086) üzenetére


szundybence
aktív tag

Nem túl bonyolult, hanem nem akarja használni. Én sem használom. Ne kezdj el megint személyeskedni.

Direkt offba tettem. És direkt írtam, hogy nekem bejött. És direkt írtam, hogy bonyolult egyeseknek, mert mindezen állítások igazak. Nincs benne személyeskedés. A te bírásodban pedig van.

Ez egy szakmai topik. Szakmai választ adtam a kérdésre. Éspediglen a lehetséges legjobb, legbiztonságosabb, leggyorsabb, magánembernek ingyenes módszert. Ha ez személyeskedés, akkor mégis mire való egy ilyen topik? Hümmm?

Leírom ide mégegyszer: Mindenki azt csinál, amit csak akar. Pont.

(#18096) Imi1981: Az Acronis is jó, de az nem ingyenes (tudtommal). És nem személyeskedtem. Ilyen a stílusom. Nem bírom az oktalan butaságot. Folyton segíteni szeretnék. Ez tűnhet éppen személyeskedésnek, de más a motiváció. OK?

[ Szerkesztve ]

(#18098) csabi0805 válasza #58000384 (#18095) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Ja.
Pedig azt sem tudom,hogy mikor voltam a webes felületen a fiókomban.
Most kiváncsi leszek rá.

(#18099) Karcsi1001


Karcsi1001
tag

Sziasztok!

Segítséget kérek. A "Posta" nem jeleníti meg a Gmail-es leveleimet tegnap óta. Addig jó volt. Azt írja ki, hogy: "Nem találtunk megjeleníthető tartalmat". Kitöröltem a fiókot, és újra hozzáadtam, de semmi.
Mi lehet a gond, találkozott már valaki ilyen problémával?
Előre is köszi a választ!

"Az emberek egymásért születtek. Vagy tanítsd, vagy tűrd hát őket." MARCUS AURELIUS

(#18100) Imi1981 válasza #58000384 (#18095) üzenetére


Imi1981
veterán

Van benne valami amit mondasz de nekem eddig jó volt így .Bár én szinte amiből csak lehet portable alkalmazást használok(kevésbé szemetel), és van egy friss rendszer telepítésről is mentésem meg egy második amire hetente mentek.Én azt nem mondom hogy örökké jó így,néha újra kell rakni a gépet frissíteni stb ,és akkor megint lementeni ami egy ideig megint jó.Modjuk én ezt nem erőltetem senkire, de szerintem hasznos.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.