Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) Kernel válasza ksanc (#18447) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ezzel én úgy szembesültem, amikor pendrive helyett egy HDD-re másoltam fel a telepítőt (most lényegtelen, hogy miért kísérleteztem ezzel).

- Boot közben F11 nyomásával elindítottam a listában második HDD-t (a telepítőt).
- Telepítettem az első lemezre.
- Reboot után az első indult, haladt tovább a folyamat, de csak azért tudott menni, mert korábbról azon is volt már bootmgr / BCD / bootmenü.
- Viszont a telepítő a második lemezen lévő BCD-fájlba írta be az új rendszert, ezt később vettem észre.

Pendrive-val ezt nyilván nem csinálja meg, mert azt észreveszi, de én "átvertem", mert pen helyett HDD-t használtam.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#18452) Fred23


Fred23
nagyúr

Feltettem a Red Alert első részét Win10-re, és működik! Asszem '96-os game.

Edge viszont lehetne jobb, ha sok lap van megnyitva, időnként lefagy. Chrome jobb, viszont nem zárnám ki, hogy egy alapos frissítés után az Edge is lesz olyan jó. A bővítmények nagyon kellenének.

Egyébként szerencsés vagyok, egy proginak kellett csak reinstall a futáshoz, minden más alapból fut a Win10-re való frissítésem után. Ja, és van már Daemon Tools is a Win10-hez!

(#18453) Partyface007


Partyface007
őstag

nincs véletlenül valakinek AEG szünetmentese? egy ilyet tervezek venni

VM-re feltettem a szoftverét és látszólag fut de mondjuk az ups view web client ( localhost:8081 ) böngészőben ezt a hibát dobja:

Something went wrong while connecting to UPSMan
Can't get infos data, may be upsman is not running!

pedig fut

nyilván nem tudom eldönteni hogy azért dobja a hibát mert nem találja az eszközt vagy azért nem mert 10 alatt nem működik normálisan

köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#18454) Döglött Róka válasza ksanc (#18447) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A telepito csak particionalatlan lemezre kreal System Reserved particiot es nyilvan arra a lemezre, ahova szeretned rakni a rendszert.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18455) ksanc válasza Döglött Róka (#18454) üzenetére


ksanc
őstag

A telepito csak particionalatlan lemezre kreal...

Ez így nem igaz.
Próbáld csak ki: fogj egy vinyót, amin például van egy linux swap, egy linux és egy adatpartíció, ez lehet pl. FAT32 vagy NTFS. Távolítsd el az első két partíciót. Telepítésnél simán létre fogja hozni a rendszerindításhoz szükséges partíciót is, pedig már partícionált a lemez. Szóval pontosan fogalmazzunk. :)
De ha beteszel egy másik vinyót is, amin már van egy működő win rendszer, akkor már nem fogja létrehozni, mert a másikon már megvan. A telepítő nem tudja, hogy a BIOS hova adta a betöltést, mert honnan is tudhatná, csak azt látja, hogy van egy aktív, működő rendszerindító partíció.
De ha te nem tudod, hogy mi van a gépedben, ebből csak annyit látsz, hogy kiválasztod a volt linuxos lemezt, létrehozol rajta egy partíciót a winnek és nem fog létrehozni bootpartíciót. Csak akkor lepődsz meg, amikor kiszeded a másik vinyót. Akkor automatikusan az újonnan telepített vinyóról bootolna, csak éppen nincs honnan...

[ Szerkesztve ]

(#18456) NyuszyCaster válasza pendre54 (#18288) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

én csak simán bezártam a frissitést és ujra megnyitottam és csinálta végig gond nélkül

HTC desire 500

(#18457) Kernel válasza Döglött Róka (#18454) üzenetére


Kernel
nagyúr

Azzal nem mutattál újat, hogy particionálatlan lemezre készíti, csak épp nem ezen volt a hangsúly.

Ha már kész partíciók vannak, akkor is képes rátenni az elsődleges lemezre a bootmgr-t stb., amit utána esetleg kivesz a felhasználó, a Windows pedig nem bír elindulni a másodikon.

Tényekről beszélünk, ilyen esetek az évek során rendszeresen előfordulnak a fórumokon. Ezt pedig nem tudod megcáfolni.

Mint azt sem, hogy ezen nem segít a fixmbr, tehát butaság volt ilyet állítani.

Egyébként jó lenne, ha nem fantáziálnál: attól még, hogy a magyar nyelv és műveltség híve vagyok, tudok angolul is, a kettő logikailag teljesen független egymástól. Tehát ez csak egy ilyen troll-dolog, hogy belekötsz minden szavamba, vetítesz, képzelegsz, közben fogalmad sincs semmiről.

De máris keresed, hogy melyik szavamat tudnád kiforgatni, úgyhogy mindent bele, ha nincs jobb szórakozásod...

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#18458) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Win7-ről frissítettem 10-re a rendszert. Pár nappal később lecseréltem vga drivert, és azóta a pár sző magyarról angolra váltott. Nem nagyon zavaró, és eddig csak 2 ilyet találtam, de akkor is érdekelne hogy egy driver csere okozhat-e ilyet? A megváltozott szavak: ez a gép változott this pc-re, valamint korábban szerintem valami olyasmi lehetett csatlakoztatott eszközök, most ennek a neve computers and devices.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#18459) ksanc válasza Kernel (#18451) üzenetére


ksanc
őstag

Viszont a telepítő a második lemezen lévő BCD-fájlba írta be az új rendszert, ezt később vettem észre.

Most ez nem az az eset, de egyébként ezért szokták ajánlani, hogy ha telepít valaki, akkor csak az a vinyó legyen a gépben, amire telepíteni szeretne.
Bár ez is vicces tud lenni, mert ha van mondjuk egy XP-s aktív partíciód, és melléhúzod a win 7-et, akkor szintén nem csinál külön partíciót, az XP-s lesz az indító. Ami addig oké, amig el nem távolítod az XP-t vagy csak a fájlokat - a rendszerindításért felelősökkel együtt, merthogy már csak a Win 7 kell. Az eredmény itt is no bootable media, illetve hiányzó ntldr lesz :)
És lehet még ragozni, pl. ez a bizonyos aktív XP nem is a lemez első partíciója, mert van még egy linux is rajta. Vagy a linux az aktív partíció és innen bootol, de MBR rendszered van és megvan a négy partíciód, nem tud a telepítő még egyet létrehozni az indítónak ésatöbbi...
Bele lehet kavarodni rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#18460) Döglött Róka válasza ksanc (#18455) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Bevallom nem szarakodok linux-al es windows-al egyazon gepen, csak ha virtualizalok es a linuxot ESX-nek hivjak. A fent vazolt scenariot ezert sem cafolni sem igazolni nem tudom, ha te ezt tapasztaltad ok, van ilyen. A masodik resz meg igen, eloferdul, de mivel minden telepitett win particiojanak gyokereben ott csucsul a bootmgr, ezert sys reserved particio nelkul is bootolhatoak.

Abban azert egyeterthetunk az altalad vazolt takolas nem tul eletszeru normalis kozegben. :)

Oh latom tovabbgondoltad:D

egyebkent bootrec.exe mindent megold, akarmit akarhova dugdosol:)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18461) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

van win10 re valami wn7 re hasonlitó startmenü, persze magyar?

[ Szerkesztve ]

HTC desire 500

(#18462) ignisz


ignisz
senior tag

Hogy lehet a start menüt vissza hozni?

(#18463) pzstm válasza ignisz (#18462) üzenetére


pzstm
titán

?

ott van benne gyárilag

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18464) King Unique válasza NyuszyCaster (#18461) üzenetére


King Unique
titán

Ezeknek a legújabb verziói gondolom 10-esre is jók:

Én nemrég a Classic Shellt próbálgattam rajta, de valahogy nem igazán jött be, 8.1-en inkább.

(#18465) Döglött Róka válasza NyuszyCaster (#18461) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Parancsolj

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18466) Partyface007 válasza NyuszyCaster (#18461) üzenetére


Partyface007
őstag

(#18467) SP4C3 válasza Döglött Róka (#18444) üzenetére


SP4C3
veterán

Magyar google te ......

Próbáld ezzel

https://www.google.com/ncr

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18468) t72killer válasza NyuszyCaster (#18461) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én ódzkodnék a rendszerfeltúrástól, de te tudod, itt van pár.

#18462: Honnan kellene visszahozni, nem ment az sehová :F (legalábbis win10 alatt). Vagy tabletmódban volnál?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18469) Döglött Róka válasza SP4C3 (#18467) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ugyanazt hozza ki te... latom nem erted min van a hangsuly. A kepen hogy a bing rogton mutatja hova kattints. A google meg nem. Miert nehez felfogni?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18470) SP4C3 válasza Döglött Róka (#18469) üzenetére


SP4C3
veterán

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18471) pendre54 válasza NyuszyCaster (#18456) üzenetére


pendre54
addikt

Én kétszer csináltam restartot, és utána rendben felment mind. Viszont lenne egy kérdésem. A Win7-nél automatikusan jöttek létre rendszervisszaállítási pontok minden frissítésnél, vagy pl. új program telepítésénál, vagy éppen eltávolításánál. Most ahogy nézem, itt ilyen nem igazán működik. Pedig jó lenne, mert engem a Win 7-nél már jó párszor húzott ki a xarból egy ilyen visszaállítási pont. Az elmúlt 1 hét alatt, amióta frisítettem a 10-esre, jobb híján manuálisan hozok létre viszaállítási pontokat 2-3 naponta.

Kérdezem, hogy van valamilyen beállítási lehetőség, hogy a rendszer automatikusan hozzon létre ilyen visszaállítási pontokat, úgy mint a Win 7-nél?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#18472) ksanc válasza Döglött Róka (#18460) üzenetére


ksanc
őstag

altalad vazolt takolas nem tul eletszeru normalis kozegben.

Egyetértünk, de nem tákolásnak nevezném. A virtualizáció nem minden esetben működik, és nem biztos, hogy virtuális Linux környezetben esnék neki android rendszerhez forráskódból fordítani bár ezt nem is próbáltam még meg :)
Annyira májer meg nem vagyok, hogy külön gépem legyen mindenre :D

[ Szerkesztve ]

(#18473) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Döglött Róka és Kernel fejezzétek be a topicban a civakodást! Utoljára szóltam.

(#18474) ignisz válasza pzstm (#18463) üzenetére


ignisz
senior tag

Meg volt nekem is csak csináltam egy hülyeséget. Futtattam a cc cleanert. Utána tünt el, a keresés sem megy. Van valami lehetőség visszahozni? A segítséget előre is kösz. Próbáltam visszaállítani egy korábbi pontra, de ismeretlen hiba miatt nem sikerült.

(#18475) Looserke válasza ignisz (#18474) üzenetére


Looserke
őstag

Indítsd újra a windows search szolgáltatást

(#18476) lanw válasza ignisz (#18363) üzenetére


lanw
aktív tag

Nálam is volt ilyen gond.Az újra telepítés segített,de nem tudom mi okozta,mert azóta hibátlan.(kmspico)esetleg.

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#18477) ignisz válasza Looserke (#18475) üzenetére


ignisz
senior tag

Ha melóból hazamentem kipróbálom. Hol találom meg ezt?

(#18478) Döglött Róka válasza ignisz (#18477) üzenetére


Döglött Róka
veterán

services.msc > wsearch - Windows Search > jobb klikk, start

cmd > net start wsearch

powershell > start-service wsearch

this pc > jobb klikk, manage > services > windows search > jobb klikk, start

@SP4C3: Az altalad linkelt talalat win 8/8.1 metodus

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18479) ignisz válasza Döglött Róka (#18478) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm

(#18480) El Gringo


El Gringo
senior tag

hali.
Hogy tudom kitenni az "Ez a gép" ikont a tálcára? Csak a fájlkezelőt engedi. Nekem meg az nem kell. Insider verzióban ki tudtam tenni, de az újban újrainstall után nem engedi

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#18481) raidx válasza pendre54 (#18471) üzenetére


raidx
őstag

Működik az csak be kell kapcsolni. Régen a bekapcsolt állapot volt az alapértelmezett most a kikapcsolt az.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#18482) #93794560


#93794560
törölt tag

Nem tudom, hogy ki próbálta, de lenne egy elképzelésem, amit nem tudom, hogy a Win10 frissítő meg tud-e csinálni.
A következőre gondoltam. Vagy egy 1TB-os vinyó, amit kétfelé partícionálnék. Először feltennék egy 7-est az első partícióra, aztán a másodikra egy 8.1-est, amit jogtiszta alapként használnék a 10-re való frissítéshez. Így létrejönne a rendszerválasztó menü.
Az lenne a kérdésem, hogy rendszerből való frissítéssel szerintetek megmaradna az oprendszer választás lehetősége, mint a tiszta telepítés esetén? Vagy a frissítéses telepítésnél ez nem működik?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#18483) SP4C3 válasza El Gringo (#18480) üzenetére


SP4C3
veterán

Personalization => Themes => Desktop icon settings

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18484) #93794560 válasza El Gringo (#18480) üzenetére


#93794560
törölt tag

Asztali ikonok módosítása:

Jobb klikk->Személyre szabás->Témák->Az asztal ikonbeállításai

(#18485) Döglött Róka válasza El Gringo (#18480) üzenetére


Döglött Róka
veterán

csinalj egy parancsikont ami ezt futtatja: %windir%\explorer.exe shell:mycomputerfolder , majd tuzd a talcara.

@Tobbiek: Talcara, nem asztalra.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18486) t72killer válasza #93794560 (#18482) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Működhet a dolog.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18487) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Feltettem a sidebart és olyan problémám volna,hogy nem indul el a win betöltése után.

(#18488) bestyen válasza El Gringo (#18480) üzenetére

Hát magát az ikont nem lehet szerintem, de ha megnyitod az Ez a gépet ( :W ), utána nézet fül-jobb szélén beállítások. Ott be lehet állítani, hogy a fájlkezelő megnyitásakor az Ez a gép jelenjen meg.

(#18489) Döglött Róka válasza bestyen (#18488) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Je es tenyleg:D Kosz!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18490) Kernel válasza #93794560 (#18482) üzenetére


Kernel
nagyúr

Saját tapasztalatom szerint (mostanában kísérleteztem vele és kétszer is így jártam) egyszerűen eltűnik a választómenü a rátelepítés során, de ez nem probléma, mert csak nullázódik az időzítés.

Itt vissza lehet hozni:

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#18491) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

Sziasztok
köszönöm aki segitett fölraktam a classic shell t igy már barátságosabb számomra :)

de lenne itt 2 gondom
1 azt nem tudom hol álitom be hogy amiket megnyitok ne jelenjenek meg a start menüben....

a másik más természetü dolog mióta win 10 van a gépen kb minden nap du 4 tályban ujraindul magától :Y

HTC desire 500

(#18492) baboss


baboss
őstag

SOS.
1 órája szenvedek.
Reggel elmentem és kikapcsoltam a gépet áramtalanitottam is.
Bekapcsolás után az egér nem megy csak a jobb klikk a curzor nyil se látszik.Ráraktam egy másik egeret azzal meg forditva megy a navigálás lefele huzom és a kurzor meg felfele megy.Rendszer visszaállitrás megvolt,de nem segitett. :W

(#18493) pendre54 válasza raidx (#18481) üzenetére


pendre54
addikt

Na jó lehet, hogy úgy van ahogy írod, de akkor hol kell bekapcsolni, mert én a gépházban, se a Windows Update-nél, se a speciális beállítások között nem látok erre utaló jelet.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#18494) Partyface007 válasza NyuszyCaster (#18491) üzenetére


Partyface007
őstag

a settings/main menü-ben van egy show recent or frequent programs opció

ujraindulás miatt nézd meg az event viewert mi történik

[ Szerkesztve ]

(#18495) Partyface007 válasza pendre54 (#18493) üzenetére


Partyface007
őstag

this pc jobb klikk properties / system properties rállsz a c meghajtóra alul / configure / turn on

[ Szerkesztve ]

(#18496) NyuszyCaster válasza Partyface007 (#18494) üzenetére


NyuszyCaster
senior tag

Napló neve: System
Forrás: Microsoft-Windows-Kernel-Power
Dátum: 2015. 08. 12. 15:56:15
Eseményazonosító:41
Feladatkategória:(63)
Szint: Kritikus
Kulcsszavak: (35184372088832),(2)
Felhasználó: SYSTEM
Számítógép: Dönci
Leírás:
A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.
Esemény XML:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
<EventID>41</EventID>
<Version>3</Version>
<Level>1</Level>
<Task>63</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000200000000002</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2015-08-12T13:56:15.793515500Z" />
<EventRecordID>2767</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>Dönci</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
<EventData>
<Data Name="BugcheckCode">234</Data>
<Data Name="BugcheckParameter1">0xffffe000c3abf7c0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter2">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter3">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter4">0x0</Data>
<Data Name="SleepInProgress">0</Data>
<Data Name="PowerButtonTimestamp">0</Data>
<Data Name="BootAppStatus">0</Data>
</EventData>
</Event>

pont abban az időben

[ Szerkesztve ]

HTC desire 500

(#18497) bandras0226


bandras0226
aktív tag

A Windows képnézegetőt hová dugták? Remélem nem vették ki mert nem tudom mivel helyettesíteni.

Az ikonokról hogy lehet eltüntetni a nyilakat? Régen a Vistához volt egy Noarrow alkalmazás, azzal sikerült. A 10-eshez sajnos nem találtam.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#18498) NyuszyCaster


NyuszyCaster
senior tag

majd ez

Napló neve: System
Forrás: Microsoft-Windows-WER-SystemErrorReporting
Dátum: 2015. 08. 12. 15:56:38
Eseményazonosító:1001
Feladatkategória:Nincs
Szint: Hiba
Kulcsszavak: Klasszikus
Felhasználó: n.a.
Számítógép: Dönci
Leírás:
Az operációs rendszer hibaellenőrzés céljából újraindította a számítógépet. A művelet a következő volt: 0x000000ea (0xffffe000c3abf7c0, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000). A memóriakép mentve a következő fájlba: C:\Windows\MEMORY.DMP. Jelentés azonosítója: 081215-18578-01.
Esemény XML:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-WER-SystemErrorReporting" Guid="{ABCE23E7-DE45-4366-8631-84FA6C525952}" EventSourceName="BugCheck" />
<EventID Qualifiers="16384">1001</EventID>
<Version>0</Version>
<Level>2</Level>
<Task>0</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x80000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2015-08-12T13:56:38.000000000Z" />
<EventRecordID>2753</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="0" ThreadID="0" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>Dönci</Computer>
<Security />
</System>
<EventData>
<Data Name="param1">0x000000ea (0xffffe000c3abf7c0, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000, 0x0000000000000000)</Data>
<Data Name="param2">C:\Windows\MEMORY.DMP</Data>
<Data Name="param3">081215-18578-01</Data>
</EventData>
</Event>

és ez

Napló neve: System
Forrás: EventLog
Dátum: 2015. 08. 12. 15:56:36
Eseményazonosító:6008
Feladatkategória:Nincs
Szint: Hiba
Kulcsszavak: Klasszikus
Felhasználó: n.a.
Számítógép: Dönci
Leírás:
Az előző rendszerleállítás (‎2015. ‎08. ‎12. - 15:32:36) váratlan volt.
Esemény XML:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="EventLog" />
<EventID Qualifiers="32768">6008</EventID>
<Level>2</Level>
<Task>0</Task>
<Keywords>0x80000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2015-08-12T13:56:36.000000000Z" />
<EventRecordID>2749</EventRecordID>
<Channel>System</Channel>
<Computer>Dönci</Computer>
<Security />
</System>
<EventData>
<Data>15:32:36</Data>
<Data>‎2015. ‎08. ‎12.</Data>
<Data>
</Data>
<Data>
</Data>
<Data>29</Data>
<Data>
</Data>
<Data>
</Data>
<Binary>DF07080003000C000F00200024001F01DF07080003000C000D00200024001F013C0000003C000000010000003C00000000000000B00400000100000000000000</Binary>
</EventData>
</Event>

HTC desire 500

(#18499) dui válasza dui (#18389) üzenetére


dui
aktív tag

Valaki? :F
#18389
#18413

(#18500) El Gringo válasza Döglött Róka (#18485) üzenetére


El Gringo
senior tag

zsír, köszi :R

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.