Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) CyberPunk666 válasza juve600 (#18750) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Rákerestem a hibakódokra és kiadta a megoldást a google, azok nem segítettek?

(#18752) karldergroße


karldergroße
senior tag

Senkinél nem fordul elő a következő jelenség a csempékkel?
A kis csempék egy része megfeleződik (eltolódik), és az egyik oldaluk feketévé és ezzel együtt érzéketlenné válik. Idegesítő.
Help. please...

(#18753) xtmod


xtmod
senior tag

sziasztok.

most vettem észre: a frissítések előzményeiben július 31.-től a mai napig bezárólag, 21x szerepel a következő:
upgrade auf windows 10 pro ----sikertelen ------fontos ------dátum.

miért nem sikerül, mi lehet a probléma? a frissítések autóra vannak állítva, tudtommal minden telepítve van.

[ Szerkesztve ]

(#18754) juve600 válasza CyberPunk666 (#18751) üzenetére


juve600
nagyúr

megoldodott

:R :R :R

(#18755) raidx válasza juve600 (#18750) üzenetére


raidx
őstag

Ezt láttad már? https://www.youtube.com/watch?v=hE6KRgg15rM Állítóéag megoldja

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#18756) raidx válasza xtmod (#18753) üzenetére


raidx
őstag

Te is nézd meg a videot: https://www.youtube.com/watch?v=hE6KRgg15rM

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#18757) xtmod válasza raidx (#18756) üzenetére


xtmod
senior tag

köszi. megnézem.

kipróbálom, bár nekem nem volt olyan hibaképernyő. nekem el se kezdte. vagy elkezdte letölteni sikertelenül és nem értesített. megnéztem az előzményeket így vettem észre. majd kiderül, segít-e video. ma viszont már nem állok neki. :)) azért kösz.

[ Szerkesztve ]

(#18758) nfernc


nfernc
csendes tag

Sziasztok!

Miután elkezdtem használni az új Windowst (eredeti win 8.1-ről frissítettem), arra lettem figyelmes, hogy elkezdtek létrejönni felhasználói fiókok, ahogy a képen is látszik.

Időnként törlöm őket, de újra újra feltűnnek pár perc használat után, internetkapcsolat nélkül is.
Némelyik fiók neve egyezik az előzővel, kiegészítve (1), (2) és a többi jelöléssel.

Én arra gondoltam, hogy valamilyen malware vagy vírus lehet, de az általam egymás után futtatott Eset Smart Security és Spybot keresők futtatása után is fennáll a probléma.

Van valakinek ötlete, mi okozhatja, illetve hogy lehetne megoldani ezt a problémát?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#18759) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Sziasztok!
Windows 8-ról frissítettem 10-re, ott nem jelentkezett a probléma.

Látszólag bármilyen felbontást be tudok állítani a másodlagos monitoromon (TV) a képernyő beállításoknál, valójában mindig ugyanaz marad (1280 sor körül), így a windows 10 megfosztott a fullhd filmezéstől.

Ez van az alaplapi Intel és a Radeon 4850 kimenetén is (ez utóbbinál még egy vaskos fekete keret is szegélyezi a képet).

A segítséget előre is köszönöm.

üdv
Geri

(#18760) bucilali válasza StLui (#18629) üzenetére


bucilali
aktív tag

Hali!

Nálam simán megy a K&H felé a chipkártyás bankolás win10-zel.

Üdv: bucilali

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#18761) whYz


whYz
addikt

Haliho

Megint problemam akadt.

Yoga 3, ha scrollozok a touch padon akkor kis beep hangokat ad ki a gep folyamatosan. Otletem sincs hol keressem a hibat. Miert pruttyog? Az osszes programban jelentkezik ez a hiba es semmit nem ir ki.

Kb 2 napig jo volt, nem csinaltam vele semmit. :((

(#18762) BioNiCMaN válasza vlevi (#18747) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Töltsd le a Chrome-ot, azzal le tudod tölteni a Firefox-ot. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#18763) Zoshi85 válasza Fitzgerald (#18707) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Nekem sikerült beállítani, és azt is megtaláltam hol lehet beállítani hogy automatán szinkronizáljon, elvileg.

[link]

Bal lent, Smiley mellett fogaskerék - Fiókok - Katt a fiókra és ott.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#18764) #56474624 válasza CyberPunk666 (#18748) üzenetére


#56474624
törölt tag

Miért tenném? Sehol nem állítottam, hogy az Edge-t vagy metrós IE-t használom, van azoknak elég egyéb bajuk.

(#18765) vlevi válasza Kernel (#18749) üzenetére


vlevi
nagyúr

Neba.... ki velem, hogy az edge-ben az a jó, hogy nem tolt be mindne oldalt... :W
Próbálja ki az, aki szerint a win10, es benne az edge egy kiforrott kesz rencer. Mar egy honapja, meg preview allapotban is égő lett volna az ilyen mukodes, nemsokkal a megjelenes előt, de, így, hogy már elvileg piacra dobott, kesz termékről besz3lunk, igy kritikán aluli...

Krom helyett O/A volt a gepen, azzal letoltottem a firefoxott. Vicc. Tudom, probalhattam volna sima IE-vel is, de minek?

[ Szerkesztve ]

(#18766) ufonauta válasza Kolondrum (#18718) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Nekem van két külső vinyóm. Gigabyte 750 Gb USB 2.0 és Toshiba 500 Gb USB 3.0. Egy Toshiba C50B laptopon már a Win 8.1 alatt is csinálta ezt a dobálást, ha a 3.0-ás vinyót dugtam a 2.0-ás portba. Win 10 alatt még nem próbáltam. Pont az adatvesztéstől való parázásom miatt azóta csak a saját portjába dugom mindegyiket. Bár elvileg oda-vissza kompatibilisnek kéne lennie mégsem az.

[ Szerkesztve ]

(#18767) SP4C3 válasza BioNiCMaN (#18762) üzenetére


SP4C3
veterán

Ez hatalmas. :3

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18768) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Dell laposomon sikerrel frissítettem win8.1-ről win10-re. Frissítés után a "Lemezkarbantartóval" töröltem is a visszaállítást (nem kell már a 8.1)!
A könyvtáramban van (lett?) egy found.000 könyvtár:

Könyvtár tartalma:

Win10 telepítésnek 08.05--én fogtam hozzá.
Mi ez a found.000 könyvtár? Törölhetem?
Valami hasomlót a ScanDisck szokott létrehozni, de itt a dir_00000stb.chk könyvtárakaban csak *.png képek vannak, pl. ez.:

Törölhetem a teljes found.000 könyvtárat?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#18769) zolnagy válasza vlevi (#18747) üzenetére


zolnagy
őstag

Akkor a hiba az Ön készülékében van. Nekem első dolgaim között volt, hogy letöltsem a firefoxot. Edge-el, mert az volt, és ment. Most kipróbáltam újra, megint letöltötte.

(#18770) TheProb


TheProb
veterán

Előző verziókban megszokott apponkénti hangerőszabályzást kitakarították a w10-ből vagy csak annyira el van rejtve hogy nem találom meg? Ha előbbi akkor milyen 3rd party app-ot ajánlotok, pl?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18771) King Unique válasza ufonauta (#18766) üzenetére


King Unique
titán

Pedig az. :K
Csak, ahogyan a Windows (10) se egyformán jól működik minden hardver + driver párosításnál, úgy ezeknél is előfordulhatnak hasonló esetek. Sőt, USB-portok stabilitása is eltérő lehet egyik-másik hardveren. USB 3.0 esetében meg a vezeték nélküli kapcsolat is bekavarhat.
"3.0-ás vinyót dugtam a 2.0-ás portba.....azóta csak a saját portjába dugom mindegyiket"
2.0-ban okozhat gondot az elégtelen tápellátás, hosszú kábel is. Itteni adatmentő szakik nem véletlenül ajánlanak Y kábelt, vagy a nagyobb áramleadást biztosító 3.0/ 3.1 portokat.

(#18772) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Sziasztok!
Windows 10-en az áruházból telepített alkalmazásokat hol lehet javításra bírni? 8.1-en volt ilyen lehetőség, a 10-ben nem találom. (A posta alkalmazás nem szinronizál már egy hete és az időjárás sem az igazi, konkrétan csak az élőcsempét frissíti, megnyitni nem tudom.)

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#18773) #56474624 válasza littlemamba (#18772) üzenetére


#56474624
törölt tag

Én azt sem tudom, hogy a 8.1-nél hol van ilyen lehetőség. :U

(#18774) szunyi777 válasza littlemamba (#18772) üzenetére


szunyi777
őstag

"A posta alkalmazás nem szinronizál már egy hete és az időjárás sem az igazi"
Nézz szét a Gépház/Adatvédelem!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#18775) SP4C3 válasza VGYke (#18768) üzenetére


SP4C3
veterán

Üdv.

Ezt a mappát és a fájlokat a checkdisk (chckdsk) hozta létre, illetve hozta vissza a sérült merevlemezedről. Lehet csak fájlrendszeri hiba. Ha nem tartalmaz szükséges fájlokat, akkor törölheted. :U

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18776) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha rákattintok a Win10 ikonra a tálcán, még mindig ez fogad:

Gondoltam addig is megcsinálom az USB-t a későbbi tiszta telepítéshez. Elindítottam a programot, és ez fogadott:

A kérdésem az lenne, hogy itt, ha rákattintok az "Ezt a gépet frissíteni most" opcióra, akkor lefrissíti? Vagy először mindenképp meg kell várnom, amíg jön valami visszajelzés az MS-től?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18777) Pisztillus válasza labeda (#18739) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Igen, ahogy ezt korábban woland_y2k és schawo kollégák kifejtették.
És itt is van egy kis segédlet...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#18778) nicu71


nicu71
addikt

Lett egy problémám...windows 10 nél a Realtek Digital Outpoton nektek sincs hang Dolby Digital/DTS film lejátszása esetén? Máskülönben a kimenetműködik zenelejátszás stb megy...én bénázok el valami?,Minden beállitás olyan mint a win8-on.... :U

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18779) kezo0


kezo0
addikt

Ma este, az e fórumban olvasható rengeteg negatív tapasztalat következtében fellépő hosszas hezitálásomat követően győzött a kíváncsiság, és frissítettem. :)
Nem mai konfigon (Core 2 Duo E6750 @ 2,66 GHz, 8 GB RAM, ASUS alaplap 2006-os BIOS-szal...), 64 bites Win8.1-ről nyomtam update-et, és lekopogom, de egyelőre minden hibátlannak tűnik, bár még csak ismerkedem a felülettel, a beállítási lehetőségekkel.

Ami nem tetszik, és érthetetlennek tartom, hogy miért kell az aktív ablak fejlécének is fehérnek lennie. Lehet, ez apróság, de engem nagyon zavar.

Belekukkantottam az Edge-be, de egyelőre nem fogom használni, mert abba még nem integrálódik a Norton Identity Safe, amit gyakran használok.

És ami még elég fontos, volt is róla szó korábban: a képen az látható, ahogy ezt a beállítást a frissítés után, az első rendes indításkor találtam. Pedig a frissítés során nem a gyors és automatikus beállításokat választottam, hanem mindvégig én kontrolláltam mindent - legalábbis, aminek a beállítását felajánlotta a telepítő. De erre nem kérdezett rá, ezt meg kellett keresnem indítás után. És lám, nem igaz, hogy alapból ki van kapcsolva, legalábbis nálam nem az volt a default. Szóval ezt nem árt mindenkinek csekkolni, és eldönteni, hogy akarja-e.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18780) daimonion válasza #56474624 (#18742) üzenetére


daimonion
senior tag

Egy kicsi gondolkodással minden megoldható. Ugye az Edge alapból a C könyvtárak LETÖLTÉSEK mappát használja. Fogjátok magatokat akinek ilyen gondja van / Én is ezt csináltam / Egyszerűen ÁTHELYETED A MAPPÁT egy másik partícióra .Mutatom hogyan

azt voálá az Edge már oda menti a cuccokat és nem az SSD re..nem bonyolult a dolog kb addig tart míg a többi böngészöbe kiváasztod az új helyét. Gyakorlatilag az EDGE ben is benne van ez az opció csak kicsit másképp. De ugyanígy az összes mappánál megoldható ez..Zene Dokumentumok Video desktop

(#18745) Rudi50 válasza Ba cy lus (#18742) üzenetére

Szerintem nem szánalmas csak nem esnek kézre a dolgok .Persze van mit javítani a cuccoson Tény és való nagyon sok dolog hiányzik még belöle de ha ilyen alapvető dolgokkal nincs tisztába az user mint hogy KETÖLTÉS mappa áthelyezése máshova ott bizony nagy gondok vannak.. :R :W

[ Szerkesztve ]

(#18781) daimonion válasza vlevi (#18765) üzenetére


daimonion
senior tag

Betölti az nincs semmi gond csak hát meg kéne nézni hogy azoknál akiknél nem megy hogy mi mások vannak feltelepítve, mert lehet valami külsö progi blokkolja a letöltéseket

(#18782) daimonion válasza daimonion (#18780) üzenetére


daimonion
senior tag

Magam megnyugtatása végett a CHROME és a FIREFOX alapértelmezésben is a C / LETÖLTÉS mappát használja. Azt ott is gyakorlatilag IGYANEZT KELL csinálni. Áthelyezni a letöltési mappát másik meghajtóra csak ugye ott magán a programon belül kell ezt megcsinálni. Hozzá kell lassan szokni, hogy a Windowsnál minden mindennel összefügg.

(#18783) zoli62


zoli62
addikt

Megvolt az első rendszerösszeomlás. A KB3081436 kumulatív frissítés telepítése után egy nappal IE11-en való böngészés közben az egyik oldalnál lemerevedett minden, majd elsőtétült, és utána a az Intel HD Video drivere helyett a Windows egy alap meghajtója fogadott, visszaállítottam egy nappal az első frissítések előtti állapotra. Azóta még jó, de gyanítom, hogy a kumulatív frissítések között levő grafikus alrendszert javító patch tett be neki. Ez még mindig egy félkész terméknek látszik, mintha csak insidereknek szánt program lenne.

(#18784) S-IW


S-IW
tag

Az IE11-ben be lehet állítani a letöltési mappa helyét.
Katt. a fogaskerék ikonra-letöltések megtekintése-beállítások.

(#18785) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hogy lehet ezt a tetves automatikus update-et kilőni??

Telòról osztottam meg a netet wifin a notinak. 30 perc múlva jött az sms, hogy 1gb adatnak annyi, mert ez frissít b+.... :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#18786) ux1 válasza V.Stryker (#18785) üzenetére


ux1
addikt

Sehogy. :K Én vissza is tértem a 8.1-re. Majd jövőre ismét próbálkozok.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#18787) SP4C3 válasza V.Stryker (#18785) üzenetére


SP4C3
veterán

Windows Update service és background intelligent transfer service tiltásával. De még ezen felül is több 100mb forgalmad lesz a háttérben.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18788) SP4C3 válasza ux1 (#18786) üzenetére


SP4C3
veterán

Nyilván itt is az lesz. Megy fel a partícióra szépen a 8.1 és pihentetve lesz a 10-es amíg gatyába nem rázódik. :(( :(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18789) i@lex


i@lex
őstag

Ha az ember csupán csak ezt a fórumot olvasná, még azt hihetné, hogy a Windows 10 egy rossz OP-rendszer.

Hihetetlen számomra, hogy némelyek mit össze tudnak szerencsétlenkedni, de komolyan.
Három "Következő" gomb a telepítés és pöpecül megy is a rendszer, mindenféle hiba nélkül, pedig én "csak" egy sima i3-as laptopon frissítettem.

Kicsit kapjátok már össze magatokat. :D

(#18790) SP4C3 válasza i@lex (#18789) üzenetére


SP4C3
veterán

Jóreggelt!

Gratulálok! Szépvolt! :C Akkor most a sávszéled rendesen ki lesz használva. . .

Eddig még senkitől sem láttam volna, hogy azt írta: "a Windows 10 egy rossz OP-rendszer."

:)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18791) i@lex válasza SP4C3 (#18790) üzenetére


i@lex
őstag

"Akkor most a sávszéled rendesen ki lesz használva. . ."

Nem azért van? :U

(#18792) SP4C3 válasza i@lex (#18791) üzenetére


SP4C3
veterán

Aki szereti a nagy pinget, és nem zavarja mondjuk ez, annak jó. Engem pl zavar, hogy nem i3-as procim van meg új configom és igenis zavaró tud lenni, hogy a gép tevékenykedik, csak azt nem tudom min és miért lag-olok. :) Seedeled a frissítéseket, mivel az a funkció is alapból be van kapcsolva. Nézd át picit a beállításokat. :P

:R

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18793) i@lex


i@lex
őstag

A mai neteket azért már nagyon csúnyán le kell terhelni, hogy te lagoljál.
Aki lagol, az általában akarja is azt a lagot egy-egy játékban, és megoldja különféle programokkal.

Én source-ban nézek twitch adásokat, közben helyenként megy a youtube 720p/1080p-ben, és a letöltés is, mégis hiba nélkül játszom a pvp-t, ráadásul néha még úgy is, hogy a konzol szimplán wi-fi-n csatlakozik a nethez.

És akkor én még csak egy egészen hétköznapi 30-as netről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#18794) SP4C3 válasza i@lex (#18793) üzenetére


SP4C3
veterán

Nézd meg, hogy a szerbiai netek ár/sebesség arányban hol vannak magyarországhoz képest.

OpenADSL 10Mbs le és 1Mbs fel. . . :W

Ez a net megy a kinti modemtől (amin van wifi is) be hozzám a routerhez (ami switch is :D ), használja fater tabletje, fater okostelefonja, fater régi nokia e nemtudomhanyasa, fater számítógépe szintén wifiről, anyám okostelefonja, húgom okostelefonja, az én okostelefonom, meg a leszaladt PC-m. Ha mindenki használná egyidőben, akkor igen kínkeserves pillanatokat élnénk át a netezést illetően. :O :DD

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18795) V.Stryker válasza SP4C3 (#18794) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hagyd. Ha nála nincs gond, akkor másnál sem lehet. :W

Azt meg fel sem fogja, hogy igenis hiába jónak kinéző a rendszer, ha nyaralásnál a mobilnetet a számomra pillanatnyilag a lesz.rom kategóriába tartozó háttérfolyamatokra pazarolja el, akkor ez a rendszer még nincs kész...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#18796) t72killer válasza V.Stryker (#18785) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A frissítőszolgálat mellett érdemes kilőni a kb kéttucatnyi adatvédelemmel kapcsolatos dolgot. Bár a durva, h a search még akkor is forgalmaz, ha beállítottad h ne menjen netre.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#18797) SP4C3 válasza V.Stryker (#18795) üzenetére


SP4C3
veterán

Jogos, de ezen ne vesszünk össze. :R

@t72killer Kaphatunk több infót? :P

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#18798) ignisz


ignisz
senior tag

Tisztán telepítettem a win10-et. Most megint van start menüm, eddig szépen megy minden. Aktiválás is meg volt. Mindenkinek köszönöm a segítséget.

(#18799) raidx


raidx
őstag

Hauwei telómhoz nem talál android illesztőprogramot.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#18800) CyberPunk666 válasza V.Stryker (#18785) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Beállítottad azt a wifit forgalomkorlátosnak?
Mert akkor nem csinálj ezt.
Magától honnan kellene ezt tudnia?

Emiatt kikapcsolnád a frissítéseket? Biztos jobb, mint beállítani az erre kitalált menüben...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.