Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122801) King Unique válasza _DiEGO_ (#122785) üzenetére


King Unique
titán

A kábel és a csatlakozási hibákra érzékeny az USB is, ezért szükség esetén másik portot, másik kábelt sem árt kipróbálni. Ha mindkét kábel USB 3.0-s volt, akkor az egyik csatlakozója és az USB 3.1 Gen 2 port aljzata között lehet nem volt megfelelő az érintkezés és az okozta a problémát, ha maga a kábel nem volt hibás és máshol működött. A Gen 2 porthoz amúgy nem kötelező a Gen 2 kábel, használható akár Gen 1-essel is, viszont akkor az utóbbi szabvány szerint, max. annak az adatátviteli sebességével. A 80-120 MB/s adatátviteli sebességhez meg nyilván bőven elég az USB 3.0 port, annak a maximuma (kb. 450 MB/s), ez esetben hiába csatlakoztatnád USB 3.1 Gen 2 porthoz az eszközt, nem lenne gyorsabb, meg itt maga az eszköz sebessége a szűk keresztmetszet.
Tehát 2004-es verzió, ami naprakész (.388), illetve a KB4568831 csak opcionális frissítés, azt nem kötelező telepíteni.

Szívesen!

(#122802) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Valaki esetleg tudja,hogy egyik napról a másikra miért nem megy a windows update? [kép]

(#122803) King Unique válasza spileraaa (#122793) üzenetére


King Unique
titán

A telepítési adathordozó elkészítésénél az ISO felcsatolása és a tartalmának pendrive-ra másolása is működhet, meg ha az MCT-vel kreáltnál is gond volt, akkor nyilván nem ez lehet a probléma. Ha a telepítéshez használt pendrive jó, akkor inkább az, amiről a hardver topikjában volt szó, mármint ha el lettek állítva azon opciók a BIOS-ban. Az meg nem derült még ki az előző alapján, hogy RAM-ok rendben vannak-e, a teszt talált-e hibát.

(#122804) ToBeY válasza ToBeY (#122802) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Megoldottam egy youtube videó segítségével. :B

(#122805) King Unique válasza ToBeY (#122802) üzenetére


King Unique
titán

Látom a feltöltött kép már törölve lett és a megoldás ismertetése is elmaradt. Ha nem működik a Windows Update, a Windows 10 újraindítása sem oldja meg, akkor pl. az ebben a válaszban leírt, linkelt módszereket lehet próbálgatni. Vagy ha esetedben a Windows Update szolgáltatás esetleg le volt tiltva, akkor értelemszerűen vissza kellene kapcsolni.

(#122806) vlevi válasza SunMount3r (#122783) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem csináltál semmit sem rosszul, szerintem valami el van b***va.
Mert ma nekem sem ment el 2 óra alatt alvásba, pedig 30 percre van állítva.

Akkor fordulhatna elő, hogy nem megy alvásba, ha fut valami olyan program, ami nem engedi (pl. legegyszerűbb a VLC videó lejátszó). De nem hinném, hogy ez lenne a helyzet.

Korábban valamelyik Windows Insider verzióban volt ilyen hiba, hogy nem ment le alvásba, nem gondoltam volna, hogy ezt a feature-t valamikor a végleges (nem insider) verzióba is beépítik... :W

(#122807) bitpork válasza bitpork (#122787) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ok, én vagyok a hüJe! Nem vettem észre de szállítás közben kihúzódott egy sata kábelem és így az eddig TMP könyvtárnak megadott meghajtóm nem volt elérhető :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#122808) SunMount3r válasza vlevi (#122806) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Valóban, most volt pár napja valami kisebb update kb. pont akkor kezdődött ez a mizéria. Semmi más okát nem látom nálam, már mindent kipróbáltam, amit lehet. No ha tényleg az update-el jött, akkor meg várhatjuk, mikor javítják majd. Az sem biztos, hogy mindenkit érint, csak pl. bizonyos hardverek esetén stb., akkor meg lehet még tovább várhatunk...

(#122809) Hintalow válasza Pyttawrx (#122800) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nagyon szépen köszönöm, működött :R

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#122810) Pyttawrx válasza Hintalow (#122809) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Igazán nincs mit. :C

(#122811) qdak válasza bitpork (#122807) üzenetére


qdak
addikt

:D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#122812) dethroner válasza King Unique (#122776) üzenetére


dethroner
veterán

Ma kíváncsiságból ráengedtem a 2004-es funkciófrissítést, az eredmény az hogy ismét eltüntek az mp3 infók és szerkeszteni sem lehet. De megnézve a frissítési listát, nem újra ott van telepítve a már említett KB4566785. Én csak a 2004 funciófrissítést engedélyeztem, TE azt mondod a KB4566785 nem az. Akkor hogy mászik fel ha nem engedélyezem?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#122813) King Unique válasza dethroner (#122812) üzenetére


King Unique
titán

A KB4566785 egy SSU a 2004-es verziónál, maga a funkciófrissítés (pl. 2004) az más. Az SSU-kat automatikusan telepíti a Windows Update az aktuális havi kumulatív frissítés (CU) előtt, a gépházban nem is jelennek meg a felajánlott frissítéseknél és telepítés után a frissítési előzményeknél sem, max. pl. a vezérlőpultban a telepített frissítéseknél.
Ha egy bizonyos frissítés telepítésének kihagyása a cél, akkor van lehetőség elrejteni, utólag eltávolítani, stb.

(#122814) dethroner válasza King Unique (#122813) üzenetére


dethroner
veterán

Törölni grafikus felületen ismét nem lehetett, de a speciális rendszerindításban le tudtam törölni. Kikapcsolom a win frissítéseket és majd kb 1 év múlva újra engedélyezem. Addig csak megoldódik valahogy :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#122815) King Unique válasza dethroner (#122814) üzenetére


King Unique
titán

Parancssorban lehet frissítéseket eltávolítani KB szám alapján, lásd az előbb linkelt leírást, ami a speciális rendszerindításnál parancssort nyitva szintén elvégezhető. A helyreállítási környezet grafikus felületén viszont csak a legutóbbi összesítő frissítést (CU) / funkciófrissítést lehet visszavonni, eltávolítani. Nem derült ki pontosan hogyan csináltad.

Kikapcsolni, letiltani a frissítéseket és úgy használni tartósan online a Windows 10-et nyilván nem javasolt, meg egy viszonylag friss, nem olyan régen kiadott verziónál amúgy sem az esetleges bugfixek telepítése miatt. :N Ha esetedben a 2004-es verziónál az említett gond van alapból / az SSU / egyéb frissítés miatt, akkor max. átmenetileg visszaállsz 1909-es verzióra / vagy amiről frissítettél. Ahol ha nemrég frissítettél, akkor a gépházban 10 napig van erre lehetőség. Meg pl. a 1909-es verziónál a Windows Update a 2004-es funkciófrissítést jelenleg amúgy is csak választható frissítésként ajánlja fel, + a 1909-es verzió a Home és Pro kiadásoknál még 2021 májusáig támogatott.

[ Szerkesztve ]

(#122816) _DiEGO_ válasza King Unique (#122801) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Szia!

Ha már adott a lehetőség, akkor az legyen is meg :)) kész és :R :R :R

[link] :C

(#122817) lovi27 válasza dethroner (#122812) üzenetére


lovi27
addikt

A felhasználói fájlokat szó nélkül nem módosítja.
Lehet személyes információként kezeli ezeket az infókat és valami galiba lehet a tulajdonosi jogokkal, ezért nem jeleníti meg. Rendben vannak? :F
Nálam amúgy a frissítés nem tünteti el ezeket a Fájlkezelőből, tehát nem általános.
Próbáltad pl. normális lejátszóval (nem Microsoft) megnézni?

(#122818) King Unique válasza _DiEGO_ (#122816) üzenetére


King Unique
titán

Nem azért írtam, hogy okvetlenül telepíteni kell, de ha már telepítetted és minden oké, akkor oké, most már tényleg full naprakész. :))

(#122819) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Mac OS -re van a Time Machine, ami elmenti a teljes gépet, és ha legyalulod, majd új rendszert raksz, ebből teljesen vissza állítja a gépet.
Szoftvereket, mindent vissza pakol.
Újra kellene raknom a Win10-emet. /baja van, és csak az újra pakolás oldja meg/
Volna valami hasonló Win10-re, hogy elmenti a programokat, felhasználói file-okat, és nem kell egyesével vissza pakolgatnom mindent?

(#122820) King Unique válasza lanszelot (#122819) üzenetére


King Unique
titán

Van, egy itteni fórumtag épp nenmrég írt róla blogbejegyzést lemezkép biztonsági mentése címmel, + itt a topikban is volt erről szó egy másik válaszban.

[ Szerkesztve ]

(#122821) lanszelot válasza King Unique (#122820) üzenetére


lanszelot
addikt

Ez nem olyan.
Itt a rendszerről lemez képet készít, ahhoz egy jól működő rendszer kell, na az nincs, ha csak használható volna nem kellene újra rakni.
És a mappák mentése se jó, mert akkor pedig a telepített programok nem lesznek.

Mac OS-en úgy működik, hogy tiszta rendszert raksz, és arra magától vissza rakja ami volt.
Nem lemez képből állít vissza, így másik rendszerre is vissza állítja ugyanúgy.
Tudom más rendszer, csak gondoltam hátha van Win10-re is hasonló.
úgy nem kell egy napot elverni arra, hogy letöltöget, felrak, beállít..stb
És tuti nem felejtettél el semmit, mert automatikusan mindent ment.

(#122822) King Unique válasza lanszelot (#122821) üzenetére


King Unique
titán

Akkor ott van az alaphelyzetbe állítás, lásd egy másik válaszban leírtakat.
+ Az MCT-vel / letöltött W10 ISO-t felcsatolni a fájlkezelőben, majd a gyökerében futtatni a setup.exe fájlt a személyes fájlok és telepített alkalmazások megtartásával módszerrel a "javító upgrade" lehetősége ugyanarra / újabb verzióra.
+ Ha Microsoft-fiókkal van használva a rendszer, akkor egy újratelepítésnél / másik gépre telepítésnél azt megadva, azzal bejelentkezve leszinkronizálja a mentett beállításokat, stb.

Tehát az előbbiek + előző válaszban említettek megfelelő alkalmazása esetén a Windows 10-nél sem feltétlen kell egy napot elverni a korábbi, jól működő állapot reprodukálásához. :N :))

[ Szerkesztve ]

(#122823) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !
Adott egy Dell Inspiron 3537-es laptop, amely fel van szerelve egy intel hd 4400 graphicsal és egy amd radeon 8850mel. (Windows 10 prof)
Egyik este a gépet nem kikapcsoltam, hanem szándékosan csak altattam, hogy reggel feltudjam ébreszteni wake on lannal.
Na már most akkor fel is ébredt de se kép se hang nem volt, majd rá toltam egy rebootot és azóta nem tudok életet lehelni a gépbe.
Ami azt jelenti, hogy már kaptam ilyen BSODot is: THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER
Csökkentett módba letöröltem az összes videó kártya drivert (az az ami nem a "default" ms driver, tehát az intel és amd) majd normálba indítottam és fel is raktam a "megszokott" és jól működő hd 4400 graphics drivert a laptop saját oldalárol.
Nah már most ez után jött a 15.12 radeon crimson (igen ezt raktam fel, mert nekem ez volt amit fel tudott rakni a gépemre [RÉG ÓTA!] anélkül, hogy meghalna a driver ... El is kezdtem felrakni majd amikor a telepítés elérte a "kritikus" 25%ot akkor kifagyott (mint az újabb drivereknél régen vagy akár most is) és istennek se tudok felrakni egy drivert se ami az amd-t illeti...
Miket próbáltam még ?
Teljes laptop áramtalanítás. (nem volt jó)
Úgy felrakni az amd drivert, hogy közben nincs bedugva semmi a laptopba (nem volt jó)
- még a töltő se (nem volt jó)

Ha eszközkezelőben megnyitom az amd kártya adatait (ami -> ms basic display adapter, hiszen a driver telepítéskor kifagyok ...) akkor ilyesmi üzenet fogad (pontosan már nem melékszem): code 31 - Az a driver amivel elindítani akarja a kártyát nem ugyan az mint ami a rendszerben van (?) - (angolul: The driver trying to start is not the same as the driver for the POSTed display adapter.) Ha megnézem a energia adatokat akkor a D3-stateben van "ragadva" ... Ami ha nem tévedek az alvó mód... Elképzelhető, hogy emiatt nem tudom felrakni azt a ...... :W :W :W :W drivert ? :(( :(( :(( :((

Ha bárki bármilyen ötletet tud ! Akkor kérem ossze meg velem ...
A legvégső esetre hagyom a Win reinstall próbálkozást és még végsőbbre azt, hogy szét szedjem a masinát.
Melegedési gondjai nem lehetnek amúgy ! pár hete lett takarítva.....

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#122824) vaakuum válasza ElektrikusDE (#122798) üzenetére


vaakuum
addikt

megpróbáltam mindkét kisebb fokozaton, de úgy tűnik csutkára lehúzva sem működik :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#122825) Sub-ZeRo válasza Roxkex (#122823) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én simán tolnék rá egy win reinstallt és megkímélem magam a több napos szop..tól...
Egy folyamat beakadt a driverbe vagy valami hasonló a baj. Biztos hogy nem szívnék vele, hanem újrahúznám 2 óra alatt és csá.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#122826) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Legyalultam az ESET IS-t és most ezt írja ki a win tűzfalhoz.....rendben van ez így?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#122827) tordaitibi válasza xy.zsolt (#122826) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem kapcsolta vissza a Defendert a torles utan.
Manualisan hogy lehet, arrol gozom sincs

(#122828) mpo válasza tordaitibi (#122827) üzenetére


mpo
veterán

Beírod a keresőbe: vírus
és utána beállítod.

Ha érted, akkor már elavult.

(#122829) xy.zsolt válasza mpo (#122828) üzenetére


xy.zsolt
őstag

de pont ott írja ki ezt !!! Nem látom mit és hol lehetne állítani tovább ott
És ezt is látom:

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#122830) semetka


semetka
őstag

Javították már azt a bugot, hogy a 2004 állandóan töredezettségmentesíti az SSD-t?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#122831) tordaitibi válasza mpo (#122828) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Koszi, en szemely szerint szamuznem az osszes uacot defendert tuzfalat, a kolleganak kell a segitseg

(#122832) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#122829) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A gép másodszori újraindításával megoldódott a probléma aztán rövidesen ismét ez fogadott:

Hogyan tudnám bekapcsolni a defendert????

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#122833) #73959936 válasza xy.zsolt (#122832) üzenetére


#73959936
törölt tag

hát én megpróbálnám a kép szerinti bal oldalon a vírusok és veszélyforrások fülön bekapcsolni

(#122834) xy.zsolt válasza #73959936 (#122833) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Azt próbáltam és akkor fogad ez a kép: #122826
Nem igazán tudom, hogy így most van védelem vagy nincs....és ha van akkor miért nem azt jelzi. mi az hogy a szervezet kezeli....milyen szervezet???

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#122835) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#122834) üzenetére


xy.zsolt
őstag

annyi info még, hogy az O&O ShutUp 10 telepítve van a gépen......lehet ennek bármi köze ehhez?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#122836) #73959936 válasza xy.zsolt (#122826) üzenetére


#73959936
törölt tag

szedd le az eset-nek az uninstallját, biztos van ilyen. maradhatott belőle valami, ami miatt nincs defender

(#122837) xy.zsolt válasza #73959936 (#122836) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Az ESET-et a letöltött specko eltávolítójával töröltem....ennek ellenére most átfuttattam az Everything nevű keresőn a gépet és ami még maradt ESET névvel file azt töröltem.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#122838) King Unique válasza xy.zsolt (#122835) üzenetére


King Unique
titán

Attól függ, ha ezzel összevissza le lett tiltva, megbuherálva ez+az, akkor akár az is lehet... Az ESET termékeit meg a saját eltávolítójával javasolt leszedni csökkentett módban, ami ha a leírás szerint megfelelően történt, akkor utána nem kellene gondnak lennie, visszakapcsolni és működni kellene utána Defendernek.

(#122839) xy.zsolt válasza King Unique (#122838) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ezzel a programmal szedtem le csökkentett üzemmódban...ahogy kell.
http://letoltes.nod32.hu/remover6.exe
Ezt ajánlották az eset ügyfélszolgálatban. Anno mikor csak az eset eltávolítóját használtam az volt a baj.....tele a tököm az ESET-tel....utálom már a nevét is. Most akkor nincs semmilyen vírus elleni védelmem??
És továbbra sem tudom mit jelent az hogy a "vírusok és veszélyforrások elleni védelmet a szervezete kezeli" piros felirat????

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#122840) tordaitibi válasza xy.zsolt (#122839) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Lehet beragadt a gpedit.msc-be a kikapcsolás, erre utal a "Szervezet kezeli" üzenet.
[Az itt leírtakat követve megjavul?]
Ha Home a Wined akkor nics csoportházirend szerkesztő, akkor keress rá hogyan lehet regedittel visszakapcsolni.

Annyira ne izgasd fel magas hogy nem fut, én 2000 óta élek minden platformon víruskergető nélkül.
Ez utóbbival nem flame kirobbantása a célom csak leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#122841) King Unique válasza xy.zsolt (#122839) üzenetére


King Unique
titán

Ha az ajánlották, akkor jó, de az ESET Uninstaller programmal is működni kellene az eltávolításnak, a leírás alapján általánosan az javasolt, azt szoktam használni én is és eddig nem volt gondom miatta.
Esetedben a leírtak alapján az O&O ShutUp10 program is telepítve van, ahol nem derült ki, hogy mik vannak vele letiltva, az esetleg nem-e zavar bele a Defender működésébe. Illetve a "szervezet kezeli" üzenet is általában akkor szokott lenni, ha csoportházirend szinten van konfigurálva, tiltva a működés.

[ Szerkesztve ]

(#122842) Geth válasza tordaitibi (#122840) üzenetére


Geth
addikt

Hanem mi volt a célod? :)

(#122843) Doky586 válasza xy.zsolt (#122835) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel meg is találtad mi okozta a hibát.
Így jársz ha felelőtlenül használod. Inkább ne is tedd fel többé.

(#122844) Roxkex válasza Sub-ZeRo (#122825) üzenetére


Roxkex
senior tag

Sanszos, hogy az lesz ! De előtte még egy-két újabbat megpróbizok ! (Avagy cumizok xd) Sajna van az az érzésem h nem fog a w reinstall se segíteni ! (Külföldi forumokon sokaknak nem segített az se ...)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#122845) xy.zsolt válasza Doky586 (#122843) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Az O&O ShutUp ra értetted...amit eddig gond nélkül használtam?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#122846) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#122845) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ha majd később kiteszem a O&O shutup beállitásaimat akkor megszakérthetnétek, hogy melyik gátolhatja a defendert.
Tordaitibi: win 10 pro van a gépemen

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#122847) #73959936 válasza xy.zsolt (#122846) üzenetére


#73959936
törölt tag

(#122848) dethroner válasza King Unique (#122815) üzenetére


dethroner
veterán

Végigböngésztem a parancssoros eltávolítás leírását, de sokkal egyszerűbb volt a speciális rendszerindítósat használni. Én voltam a hülye, mert minden rendben volt, de gondoltam kiderítem mi okozta nálam ezt a problémát. Kerestettem frissítést, és feljött a 2004-es verzió, mondom gyerünk, csináld. Amikor megvolt az újraindítás, természetesen nem voltak újra mp3 adatok. AIMP lejátszót használok, ami ettől függetlenül is mutatja az adatokat, de nekem kevés, mert szoktam zenéket konvertálni, ahol magamnak szerkesztem az ilyen mp3 tageket, és ha a win felületen nem jelenik meg, akkor nem tudom megcsinálni a szerkesztést, szóval muszáj hogy működjön win alatt is. Ekkor benéztem a telepített frissítésekbe és láttam hogy hiába csak a 2004-es funkciófrissítésnek adtam engedélyt, két frissítés települt, és ebből az egyik a már említett KB4566785. Ezt nem lehetett most se eltávolítani, hiába kattintgattam, nem ugrott fel a lehetőség, ellenben a másikat engedte volna. Megcsináltam a speciális indítást, ott két lehetőség volt, azt hiszem valami kényelmi vagy minőségi, és volt ugye a funkciófrissítés. Az előbbivel kezdtem, de nem oldotta meg a gondot, és ugyanúgy ott maradt a KB4566785. Na ekkor visszamentem és töröltem a funkciófrissítést is, és helyreállt a világ rendje. Most 1909 a verzió, nem látom okát hogy mostanában frissítsem :N

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#122849) tordaitibi válasza Geth (#122842) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ez jó kérdés valóban.
Talán vélemény nyilvánítás, tényközlés, egyfajta szemléletmód közzététel vagy valami hasonló.

Bár utólag persze mindig belátom hogy nem kellett volna... :-)

(#122850) dethroner válasza lovi27 (#122817) üzenetére


dethroner
veterán

Ha a 1909-es verzió a jelen állapotban mutatja ezeket az infókat, akkor a frissítéssel miért tűnnek el? A frissítéssel nem változtatok semmiféle jogokat, ha eddig rendben volt, elvileg utána is rendben kéne legyen. De nem baj, már nem foglalkoznék vele, elég volt a szívásból.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.