Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122751) robyroby


robyroby
tag

Microsoft Edge magyar felolvasóval rendelkezik, ez win10-nél alapból települ és működik, de win7 alatt sehogy se tudom működésre bírni csak angolul... kérlek segítsetek :R

(#122752) SunMount3r válasza SunMount3r (#122724) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Qbit-es Sleep probléma úgy látszik nem áll már fent (ki tudja miért, lehet egy reboot megoldotta). Viszont Az USB Selective Suspend-es kérdésemre tudna valaki valami biztosat írni?

(#122753) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Pyttawrx
Vagyis azt mondod, hogy mindegy mennyit fizetsz, akkor is már örök licencet fogol kapni rá? És e közt és a Cclenaer közt mi a különbség még? És te melyiket használod? A Portable vagy a telepíthető verziót?

[ Szerkesztve ]

(#122754) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122753) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Én a telepíthetőt használom, és azóta mikor jön a frissítés, mindig a donor verziót szedi, meg felkínálja, hogy ha akor adományozzak, de nem kötelezően. Régen a ccleanerre is előfizettem, mondjuk más okból, csak csomagba olcsón jött ki, de ezt frissírik folyamatosan a ccleaner volt h fél évig sem, illetve komolyabb sokkal. próbáld ki és látod is. :)

(#122755) Ga3rieL válasza Pyttawrx (#122754) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Most néztem a ccleaner changelogját, hát most úgy plusz , minusz mindig 1 hónap frissítik. vagyis havi 1x. de plusz minusz mindig 1 hónap és frissítik

Ma kipróbáltam, de később valami érdekességet tapasztaltam, hogy ha megnyitottam valamit, vagy a startmenüt akkor csak 1x-re úgy hirtelen ugrott be elém, és nem szépen, simán,. hogy mondjam. mintha a win7-et teljesítményre állítod, és letiltod az aerot is. Na és itt ugyanúgy ugrott be csak az ablak, vagy bármi. az exlporer is.

[ Szerkesztve ]

(#122756) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122755) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Értem.
[link]
[link]
Ezeket nézs át itt voltak hsz-ek.
:)

(#122757) Ga3rieL válasza Pyttawrx (#122756) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

de nembiztos,hogy érted. lehet ez a program a hibás. nem?

(#122758) ElektrikusDE válasza vaakuum (#122727) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Windows 10 esetén ez kevés!

Windows Feladatütemező-vel kell elindítani!

[Segítség]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#122759) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122757) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ilyet nem tapasztaltam, de nézd meg a beállításokat, szabd a saját igényed szerint.
Ha neked jobban bejön a ccleaner, használd. :)

(#122760) Ga3rieL válasza Pyttawrx (#122759) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

nálam tuti át állított valami olyat, vagy törölt, és elcseszte, és nincs kedvem kitudja milyen időközönként újraindítani a gépet, hogy jólegyen, simán bejöjjön minden.
de és milyen ez a név,, hogy donor, ez kicsit olyan visszataszító megnevezés, hordozható, telepíthető donor,... fúúj.... mint valami szerv,..

(#122761) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122760) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

hát értem..... :)
akkor a te progid a cc, ha windows alól nem megy. :)
köszi a tapasztalatot. :)

(#122762) Ga3rieL válasza Pyttawrx (#122761) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

de viszont a Ccleanerbe letudod állítani a feleslegesen futó folyamatokat is.,. és csendesen is tisztít ha eléri azt a beállított fölösleges fájlok méretét. meg minden.

(#122763) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122762) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Egyikhez sem kell ccleaner. Több évig használtam, de rájöttem felesleges. Főleg ezért.

(#122764) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Miután Win 10-et érintő a gond :F és nem találtam rá megfelelő topikot, itt kérnék segítséget. Asus Rog Strix az alaplapom és elméleteileg a csipszet driver tartalmazza az USB illesztőket, akkor miért van Microsoftos a mutatott képen. Asus oldalán [link] nincs külön USB driver. Alaplapon van USB 3.0 3.1 Type-C is. Ezeknek milyen illesztő proggi kellene ?
Vannak egykét cuccom, amit nem akar még beismerni sem , pedig jó lenne ha USB 3.1 porton tudnák külső USB tárolóról, vagy erre rá másolgatni, de nem is akarja felismerni.
Honnan lehet valami drivert ehhez szerezni, vagy mi is van :F
Köszi a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#122765) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122762) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ezt még hozzá tenném:
a registry tisztítójával kapcsolatban:
mivel az csak olyan regisztry területeket tisztít, aminek a Windows mélyebb működésében nem játszik szerepet. Ezért igazi hatása sincs, ami miatt teljesen felesleges a használata az esetek döntő többségében. Ez igaz a legtöbb "jó" regisztry tisztítóra. Ezért nem érdemes használni őket

(#122766) Ga3rieL válasza Pyttawrx (#122765) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

És ebbe le tudsz állítani futó folyamatokat, amiknek nem kell , nem fontos futniuk, és ezáltal gyorsabb lesz a gép? Van ilyen? Ha van, akkor légyszi oszd meg velem is, köszi.

(#122767) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122766) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

windows alól lövöm ki, hogy el se induljon, aminek nem kell. havi 1-2x futtatom le ezt a progit. De azt megkérdezhetem, hogy milyen konfig alatt érzel lassulást, és mik vannak rajta? Mert lehet csak ennyi a gond, sok minden indul el. :)

(#122768) King Unique válasza _DiEGO_ (#122764) üzenetére


King Unique
titán

A Windows 10-ben alapesetben natív USB 3.X támogatás szokott lenni, ezért nem feltétlen kell külön driver, meg ha a hardvergyártó weboldalán sincsen. Ahol esetedben az eszközkezelőben ránézésre nincsen hiba az USB-vezérlőknél, nincsen hiányzó, sárga felkiáltójeles elem, vagyis elvileg oké.

"Vannak egykét cuccom, amit nem akar még beismerni sem"

Ez pontosan mit jelent, eszközkezelőben és lemezkezelőben megjelennek, az előbbinél nincsen hibakód, előlapon / hátlapon lévő porton volt próbálva? A Windows 10 le van frissítve rendesen, naprakész, újraindítás volt már?

"pedig jó lenne ha USB 3.1 porton tudnák külső USB tárolóról, vagy erre rá másolgatni,"

A specifikáció alapján a hátlapon van 2 db USB 3.1 Gen 2 port (vörös), az a tényleges USB 3.1. Viszont hogy annak az adatátviteli sebességét kihasználható legyen, ahhoz szintén USB 3.1 Gen 2 eszköz, pl. külső SSD, illetve abból is NVMe alapú kell (példa). Ellenben ha csak USB 3.0 külső HDD, vagy USB 3.1/3.2-nek kamuzott pendrive-okról van szó Gen 1 és Gen 1x1 alapon, akkor azoknál aztán mindegy, azokhoz bőven jók az USB 3.1 Gen1 = USB 3.0 portok is... :D

[ Szerkesztve ]

(#122769) Ga3rieL válasza Pyttawrx (#122767) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

És windows alól,hol, és miket? ugyanazokat tudod, mint a cleanerbe letiltani?

i5 2,70ghz 4 mag , 16gb-ram, és 1tb ssd 560/540-30MB/s? :D és nvidia gtx 960 4gb :D

(#122770) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122769) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ha ebbe lassulást érzékelsz, akkor más probléma lesz. ;)
pl mit tiltasz a ccleanerben?

(#122771) Ga3rieL válasza Pyttawrx (#122770) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Fú, amúgy sok mindent, csak pár olyan marad, amit nem enged letiltani, a cca 100 vagy mennyi dologból. úgyhogy így neveket nemtudok. De te miket, és hol lehet azokat tiltani?

(#122772) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122771) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Csak tudsz 1-2 dolgot, ha ilyen sokat tiltasz. Én keveset szoktam. Sőt az utolsó gép váltásnál semmit, mivel elég gyors a rendszerem. Azt tudom ccleaner be sosem állítottam ilyet.

(#122773) Ga3rieL válasza Pyttawrx (#122772) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Nemnagyon jegyzem meg őket. De megírnád már végre, hogy win alól,hol, és hogyan tiltod ami nemkell, fölösleges?

(#122774) dethroner válasza King Unique (#122723) üzenetére


dethroner
veterán

Nem célom hazudni. Nem ismerem ki magam annyira a win frissítések elnevezésében, de azt tudom hogy az elmúlt 2 napban több frissítés is befutott a gépemre, és az egyik ilyennél azt írta ki hogy funkciófrissítés van és a 2004-es számot írta. Lehet rosszul fogalmaztam, nem tudom, de azt hiszem a lényeg nem ez volt a történetemben.
Nem látszottak az mp3 infók, és nem lehetett beírni sem ezeket. Ekkor kezdtem gyanakodni a frissítésekre, mert semmi más változás nem volt az előző napokhoz képest. Minden más frissítést egyesével le tudtam törölni, mind után restart, de a hiba végig megmaradt. Utoljára maradt az említett KB4566785, de ott hiába nyomkodtam az egér jobb gombját, nem jött az eltávolítás lehetőség, ezért a visszaállításra kényszerültem, ami viszont megoldotta a problémát.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#122775) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122773) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Pl:
- Feladatkezelő, indítás fülön kilövöd ami nem kell;

- A Start gombra kattintva (jobb klikk) lépj be a Gépházba. Az Adatvédelem ikonra kattintva a bal oldali menüsorban válaszd ki a Háttérben futó alkalmazások menüpontot.
itt is kikapcsolhatsz szükségtelen elemeket;

- A Start gombra kattintva (jobb klikk) lépj be a Gépházba. Kattints a Rendszer ikonra! A megjelenő ablakban a bal oldali oszlopban kattints az Értesítések és műveletek menüpontra. Az ezután megjelenő oldalon görgess le egészen addig, amíg meg nem látod a “Tippek, trükkök és javaslatok megjelenítése a Windows használata közben”. Ezt kapcsold le!

- Szolgáltatások pedig, Vezérlőpult\Rendszer és biztonság\Felügyeleti eszközök
- vagy még nézd át még az msconfig szolgáltatások fül.

(#122776) King Unique válasza dethroner (#122774) üzenetére


King Unique
titán

Itt az előző válasz arra ment, hogy egy mezei SSU (KB4566785) telepítése nem valószínű, hogy bárminemű gondot okozna, legalábbis normál esetben nem kellene. Ha esetedben igen, ám legyen, amire csak az volt megjegyezve, hogy elég érdekes. Illetve ha rendszer-visszaállítással lett végül megoldva, akkor ott nem derült ki, hogy a korábbi visszaállítási pont pontosan milyen változást vont vissza. Visszaállítási pont pl. egy kumulatív frissítés, vagy program telepítése után szokott létrejönni, + a Windows is automatikusan létrehozhat, + a felhasználó is manuálisan. Frissítés eltávolítása pedig megoldható parancssorban is, linkelve volt hozzá a leírás, nem csak grafikus felületen a vezérlőpultban. Aztán a funkciófrissítés megint más, az tekinthető nagyobb verzióváltásnak, meg annál szokott inkább elállítódás lenni.

(#122777) Pyttawrx válasza Ga3rieL (#122773) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Gépház/rendszer/tárterületnél meg a ideiglenes fileokat tudod törölni pl. :)

(#122778) ElektrikusDE válasza Pyttawrx (#122777) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Azok az "ideiglenes fájlok" nálam nem épen "ideiglenesek", valószínűleg másnál sem!

Nem örülnék annak ha letörlődnének!

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#122779) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ebből a Sleep mód mizériából most már semmit sem értek, de kezd már nagyon az agyamra menni. Friss indítás, USB-kben semmi, csak az egér+bill.-zet, semmilyen programot nem indítottam el és nem megy el Sleep-be a gép. Valami ötlet? Vagy ha valami process/program gátolja, hogy azt hogy lehetne kideríteni melyik?

(#122780) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az normális ha friss boot után fut nálam a Remote Procedure Call és az RPC Endpoint Mapper process?

(#122781) Armagedown válasza SunMount3r (#122780) üzenetére


Armagedown
őstag

Mindkettő fontos rendszerfolyamat

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#122782) SunMount3r válasza Armagedown (#122781) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azt tudom, de hogy ezeknek mindig, alapból futniuk kell?

(#122783) SunMount3r válasza SunMount3r (#122779) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Lehúztam még az egeret és a bill.-zetet is és LAN kábelt is a gépről (Wi-Fi meg nincs), mégsem hajlandó a világért se elmenni Sleep módba. Úgyhogy itt valami szoftveres dolog lesz. De mi? Tegnap előtt még teljesen jól működött a Sleep mód, most meg egyáltalán nem, új programot nem telepítettem és nem állítottam át semmit a rendszerben, egyszerűen érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#122784) vaakuum válasza ElektrikusDE (#122758) üzenetére


vaakuum
addikt

:R
Múkodik, köszönöm!

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#122785) _DiEGO_ válasza King Unique (#122768) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Szia !

Eddig is láttam, hogy a válaszaid több mid kielégítőek és alaposak, de tényleg TE egy nagyon alapos csávó vagyol ! :C Ennek köszönhetően egyik linkelt cikkben olvasom:
Az új fejlesztésnek köszönhetően az USB kapun keresztül olyan eszközök tápellátását is meg lehet majd oldani, ami eddig problémába ütközött az 5 voltos feszültség vagy az alacsony (USB 3.0 esetén legfeljebb 900 mA) áramerősség miatt. Az új kiegészítő szabvány ugyanis 5V/1A-től egészen 20V/5A-ig öt különböző teljesítményszintet kínál, aminek teljes kihasználásához új kábelre is szükség lesz.
Szóval van USB hármas kábelem kék ami USB 3.0 -ba hibátlanul rendben van , de ugyanez kábel 3.1 -nél már nem megfelelő :F Szerencsére volt másik is tartalékban amit nem használtam. Na mondom akkor ezzel most megpróbálom. ( már fogásra is vaskosabb, kissé merevebb kábel) Bakker , kapásból felpörög HDD és már adja is be a tartalmát :K
Szóval ennyire nem mindegy a kábel minősége :F hiába kék és USB 3 -as. Ezek után nézek még másik kábelt is, azaz veszek !
A sima USB 3.0 porton keresztül 80-120MB/s sebességgel tudtam ide-oda másolni, és ebből kifolyólag mertem gondolni, hogy mindez 3.1 porton keresztül tud menni fixen csutkán egyenletesen a rádugott eszköz közel max sebességén.
Csak a kábelre nem is mertem gondolni, hogy nem fog megfelelni :U
Nagyon köszönöm a maximális és kielégítő segítségedet :R :R :R szerintem ez másoknak is segítséget fog adni :C

(#122786) Pyttawrx válasza ElektrikusDE (#122778) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Vannak ott olyanok is amiket lehet törölni. Ha már belemásztam tegnap, én is töröltem, ami nem kell. A lényeg, h felesleges a ccleaner.

(#122787) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!
Egy kis bréjnsztormingot szeretnék kérni- Win10 pro. Normál esetben digikábelen lóg feszt, madzaggal. Most lehoztam a nyaralóba és a telefon tetheringjén van csak net. Szomorúan konstatáltam hogy a váltással egyidejűleg minden olyan funkció megszűnt ami a dektop felületen hozta a mobilos applikációkat. Viber, Signal, Microsoft Phone connect - szóval minden.
Először azt hittem hogy tűzfal probléma de kikapcsolva sem változik a helyzet.
Lenne bárkinek bármilyen ötlete hogy mégis mi a toszt változtat a operációs renCer hogy minden összefoscha magát ami mobilkommunikációval kapcsolatos?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#122788) _DiEGO_ válasza King Unique (#122768) üzenetére


_DiEGO_
őstag

De hogy a kérdésedre is válaszoljak:
A Windows 10 le van frissítve rendesen, naprakész, újraindítás volt már?

A Win 10 Pro X64 1909 volt és erre frissítettem online rá a 2004 -est ! Majd ezután hogy minden rendben, feltettem pennára kiírva és install TISZTA telepítéssel :K
Frissítések után: [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#122789) spileraaa


spileraaa
senior tag

ilyenkor mivan?

beírtam az aktivációs kulcsot kiírta hogy a Windows telepítése folyamatban
egy idő után újra indult és ez a szöveg jön be újra és újra

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#122790) norba69 válasza spileraaa (#122789) üzenetére


norba69
senior tag

Az előzményeid ismeretében azt javaslom, futtass le egy memtesztet, ha az talál hibát, akkor a memóriád gariztatni kell.
Természetesen az uefi beállításaid reseteld le, miellőtt tesztelsz, és hagyj mindent alapon.

[ Szerkesztve ]

(#122791) Apokalipszis


Apokalipszis
tag

Miért van az, hogy minden faszén és gyorsan megy, de persze egy hibának kell azért lenni.
Van egy steelseries apex 300 billentyűm, szoftver telepítve.
Extra gombokon vannak funkciók, de épp nem működnek.

Ilyen nincs. kb 2 hete nem tudok semmilyen hangerő szabályzást csinálni a billentyűzeten. Ahogy írtam e sorokat, kipróbáltam kb 100. alkalommal, és most MŰKÖDIK!

Ezek után senki ne mondja nekem, hogy nincsenek természetfeletti erők ... :D

(#122792) hotkar válasza Apokalipszis (#122791) üzenetére


hotkar
aktív tag

A Windows-nak lelke van. Méghozzá elég sötét... ;]

(#122793) spileraaa válasza spileraaa (#122789) üzenetére


spileraaa
senior tag

itt leírtam az előzményt is nagyjából miért akartam újra rakni a Windowst

lehet ott szúrtam el hogy az usbre nem rufusal csináltam a telepítőt hanem 7zip csomagoltam ki rá az iso fájlt
mert csak azt tudtam csinálni a gyári MediaCreationTool2004 - el pedig próbáltam usbre is de 60-80% nal mindig lefagyott a régi gép

most viszont újra csináltam rufusal de csak a fenti hiba kód jön be

hogy tudnám eleitől kezdeni újra a telepítést vagy mi a megoldás?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#122794) Apokalipszis válasza hotkar (#122792) üzenetére


Apokalipszis
tag

rohaggyonmeg :D

(#122795) vaakuum válasza vaakuum (#122784) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem, a következő újraindítások után így sem indul magától :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#122796) qdak válasza bitpork (#122787) üzenetére


qdak
addikt

Hello,
Ezt nem értem:
minden olyan funkció megszűnt ami a dektop felületen hozta a mobilos applikációkat

Nálam céges gépen, minden fut tovább ha telóról osztok netet.
Wifi védelem esetleg ? Nem lehet, hogy valami pulic network nak nézi a wifit, azért tilt dolgokat?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#122797) bitpork válasza qdak (#122796) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Gondoltam rá és kikapcsoltam a tűzfalat, majd publikus helyett saját hálót adtam meg - sehogy nem megy.
Arra gondoltam hogy a telón mennek az említett alkalmazások és a digis hálón a gépen is. Ahogy a telefonon osztom meg a netet és a desktop rámászik az említett programok el sem indulnak a gépen.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#122798) ElektrikusDE válasza vaakuum (#122795) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szuper!

Most jön az UAC módosítása!

"https://answers.microsoft.com/"

"
A Windows 10 rendszeren az Indítópultot az alábi módon érheted el:
A program ikonjának Indítópult mappába történő másolása:Nyomd le a Windows+R billentyűket és írd be az alábbi parancsok egyikét, melyek közül az első az adott felhasználói fiókra vonatkozik, míg a második az összes fiókot érinti, majd nyomd le az Enter billentyűt:shell:startupshell:common startupMásold a szükséges programok ikonját vagy a batch fájlt a fenti mappák egyikébe.Elképzelhető, hogy amennyiben a Felhasználói fiókok felügyelete (UAC) engedélyezve van, úgy nem fog működni a dolog. Tehát ez esetben próbáld meg alacsonyabb szintre állítani vagy kapcsold ki:Nyomd le a Windows+X billentyűket és válaszd a Vezérlőpult elemet a megjelenő listán.A Vezérlőpultban jobb felső sarokban a Nagy ikonok nézetre váltva válaszd a Felhasználói fiókok elemet.Kattints a Felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása lehetőségre és a csúszka segítségével hajtsd végre a módosítást.Továbbá a Feladatütemező segítségével is be tudod állítani, hogy bizonyos programok elinduljanak a Windows rendszerrel együtt."

Ha így se indul akkor feladom...

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#122799) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

Hogyan lehet az alábi tiltás kiütni?

A kisfiammal játszanánk hálóban a C&C 3 Kane' Wrath-el, egyik oldalon originen van meg, a másik oldalon meg az eredeti lemezes verzióm. Csak éppen a lemezesnek kissebb a verziószáma, és azonos kell, hogy legyen, különben nem látják egymást.
Csak éppen az elcseszett windows 10 szerint a 12 éves fájl, (amit hat különböző magyar és nemzetközi oldalról szedtem már le) rendkívül veszélyes, ezért én azt nem futtathatom :W
Útálom, ha a szoftver okosabb akar lenni, mint a használója, hogyan tudom ezt kikapcsolni?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#122800) Pyttawrx válasza Hintalow (#122799) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
1 windos gomb+ r (futtatás), regedit
2 menj ide:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System
3 EnableLUA értékét írd át 0-ra
4 újraindítás

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.