Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122848) dethroner válasza King Unique (#122815) üzenetére


dethroner
veterán

Végigböngésztem a parancssoros eltávolítás leírását, de sokkal egyszerűbb volt a speciális rendszerindítósat használni. Én voltam a hülye, mert minden rendben volt, de gondoltam kiderítem mi okozta nálam ezt a problémát. Kerestettem frissítést, és feljött a 2004-es verzió, mondom gyerünk, csináld. Amikor megvolt az újraindítás, természetesen nem voltak újra mp3 adatok. AIMP lejátszót használok, ami ettől függetlenül is mutatja az adatokat, de nekem kevés, mert szoktam zenéket konvertálni, ahol magamnak szerkesztem az ilyen mp3 tageket, és ha a win felületen nem jelenik meg, akkor nem tudom megcsinálni a szerkesztést, szóval muszáj hogy működjön win alatt is. Ekkor benéztem a telepített frissítésekbe és láttam hogy hiába csak a 2004-es funkciófrissítésnek adtam engedélyt, két frissítés települt, és ebből az egyik a már említett KB4566785. Ezt nem lehetett most se eltávolítani, hiába kattintgattam, nem ugrott fel a lehetőség, ellenben a másikat engedte volna. Megcsináltam a speciális indítást, ott két lehetőség volt, azt hiszem valami kényelmi vagy minőségi, és volt ugye a funkciófrissítés. Az előbbivel kezdtem, de nem oldotta meg a gondot, és ugyanúgy ott maradt a KB4566785. Na ekkor visszamentem és töröltem a funkciófrissítést is, és helyreállt a világ rendje. Most 1909 a verzió, nem látom okát hogy mostanában frissítsem :N

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.