Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123901) itouchfan


itouchfan
senior tag

Sziasztok, teljesen láma vagyok a témában, úgyhogy előre is elnézést az amatőr kérdésért.
Vennék egy új laptopot, ami oprendszer nélküli. Win10-et szeretnék rá, a kérdésem, hogy ezek a kulcsok jogszerűek, tiszták, amiket itt elég olcsón árulnak? [link] - 5-6ezer FT-ért?
Illetve ha megveszek egy ilyen kulcsot, utána hogyan zajlik a telepítés? (Természetesen elvinném egy notebook szervizbe/boltba, nem én fogom csinálni csak át akarom látni a dolgot).

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#123902) Bogyó bá' válasza timelord1987 (#123900) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Személyre szabás, Színek...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#123903) King Unique válasza itouchfan (#123901) üzenetére


King Unique
titán

Az ilyen olcsó termékkulcsok és az egyéb vásárlási lehetőségek pont nemrég voltak kitárgyalva, lásd az ott leírtakat. A hogyan kell Windows 10-et telepíteni pl. pendrive-ról témában meg az alábbi bejegyzésben és hozzászólásban leírtakat.

Egyébként ha annyira jogtiszta licenc kell, akkor miért nem gyárilag Windows 10-zel előtelepített laptopot veszel? :F Már az olcsóbb kategóriában is vannak olyanok, + akkor a szervizbe sem kellene futkosni, külön fizetni azért, hogy telepítsék fel.

(#123904) itouchfan válasza King Unique (#123903) üzenetére


itouchfan
senior tag

Köszönöm!
Mert a Win10-es gép 35k-val több, mint az oprendszer nélküli (ami a gép árának az egyhatoda). Így gondoltam, hogyha legális kulcsokat árulnak, akkor meglennék mondjuk 15k-ból és még mindig spóroltam 20k-t. De ha van esetleg olyan bolt, ahol tuti hogy jogtiszta licenszt árulnak, és nem haladja meg az ára a 20k-t, azt szívesen fogadom (win10 home/win10 pro). :R
PL: [link] ?

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#123905) coco2


coco2
őstag

Windows 10 alatt parancs sorban kiadom:

fsutil fsinfo statistics e:

ezt dobja ki nekem:

File System Type :     NTFS
UserFileReads :        80
UserFileReadBytes :    1024000
UserDiskReads :        71
UserFileWrites :       108
UserFileWriteBytes :   1306624
UserDiskWrites :       145
MetaDataReads :        245
MetaDataReadBytes :    4247552
MetaDataDiskReads :    258
MetaDataWrites :       596
MetaDataWriteBytes :   2768896
MetaDataDiskWrites :   786
MftReads :                      213
MftReadBytes :                  2826240
MftWrites :                     462
MftWriteBytes :                 2207744
Mft2Writes :                    0
Mft2WriteBytes :                0
RootIndexReads :                0
RootIndexReadBytes :            0
RootIndexWrites :               0
RootIndexWriteBytes :           0
BitmapReads :                   6
BitmapReadBytes :               1069056
BitmapWrites :                  9
BitmapWriteBytes :              36864
MftBitmapReads :                2
MftBitmapReadBytes :            69632
MftBitmapWrites :               6
MftBitmapWriteBytes :           24576
UserIndexReads :                23
UserIndexReadBytes :            94208
UserIndexWrites :               190
UserIndexWriteBytes :           778240
LogFileReads :                  16
LogFileReadBytes :              65536
LogFileWrites :                 1099
LogFileWriteBytes :             5324800
LogFileFull :                   0
DiskResourceFailure :           0
VolumeTrimCount :               5
AvgVolumeTrimTime (ms) :        0
AvgVolumeTrimSize (KB) :        646
AvgVolumeTrimSpeed (KB/s) :     11456930
VolumeTrimSkippedCount :        0
VolumeTrimSkippedSize (KB) :    0
FileLevelTrimCount :            0
AvgFileLevelTrimTime (ms) :     0
AvgFileLevelTrimSize (KB) :     0
AvgFileLevelTrimSpeed (KB/s) :  0
NtfsFillStatInfoFromMftRecordCalledCount :                              0
NtfsFillStatInfoFromMftRecordBailedBecauseOfAttributeListCount :        0
NtfsFillStatInfoFromMftRecordBailedBecauseOfNonResReparsePointCount :   0

A listában megabyte nagyságrendű dolgokat látok. Az e: egy 5 gigás drive, amin jelenleg kb 2 giga foglalt, és a forgalmát tekintve az a 2 giga már megfordulhatott 2-3x.

Valaki el tudja magyarázni, miért vannak furcsán alacsony értékek a listában?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#123906) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni, win10 pro x64 rendszerben van egy kis anomália. Nem tudom, hogy a gyerek kattingatott el valamit, vírusom van vagy valami frissítés cseszett el valamit.

A hibajelenség az, hogy a tálcán lévő ikonoknál nem működik esetenként a jobb, illetve a bal klikk. PL. a hangszórón a bal klikkre nem ugrik fel a választható kimenetek sora vagy az órára klikelve nem ugrik fel a naptár. A file kezelőn a jobb klikkre eddig felugrott a gyorselérése a könyvtáraknak, most semmi nem történik. Köszönöm előre is a segítséget, már ha van megoldás. (gugliban olyanokat találtam, amihez már nem értek, nem merek nyúlni)

A hibanaplóban ezt találtam, minden egyes ilyen, meg nem történt eseménynél +1 jegyzet kerül bele:

Napló neve: System
Forrás: Microsoft-Windows-DistributedCOM
Dátum: 2020. 08. 31. 20:44:55
Eseményazonosító:10001
Feladatkategória:Nincs
Szint: Hiba
Kulcsszavak: Klasszikus
Felhasználó:
Számítógép: DESKTOP-OAQ9NGK
Leírás:
Nem sikerült egy DCOM-kiszolgáló elindítása: Microsoft.Windows.ShellExperienceHost_10.0.19041.423_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy!App – Nem érhető el/Nem érhető el. A hiba:
"2147958016"
A következő parancs indításakor történt:
"C:\Windows\SystemApps\ShellExperienceHost_cw5n1h2txyewy\ShellExperienceHost.exe" -ServerName:App.AppXtk181tbxbce2qsex02s8tw7hfxa9xb3t.mca
Esemény XML:
<Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
<System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-DistributedCOM" Guid="{1B562E86-B7AA-4131-BADC-B6F3A001407E}" EventSourceName="DCOM" />
<EventID Qualifiers="0">10001</EventID>
<Version>0</Version>
<Level>2</Level>
<Task>0</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8080000000000000</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2020-08-31T18:44:55.0548374Z" />
<EventRecordID>7517</EventRecordID>
<Correlation ActivityID="{be7bd14f-aa1f-47d2-a053-e029151405d1}" />
<Execution ProcessID="764" ThreadID="10740" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>DESKTOP-OAQ9NGK</Computer>
<Security UserID="S-1-5-21-499325490-4041998028-2283242709-1001" />
</System>
<EventData>
<Data Name="param1">"C:\Windows\SystemApps\ShellExperienceHost_cw5n1h2txyewy\ShellExperienceHost.exe" -ServerName:App.AppXtk181tbxbce2qsex02s8tw7hfxa9xb3t.mca</Data>
<Data Name="param2">2147958016</Data>
<Data Name="param3">Microsoft.Windows.ShellExperienceHost_10.0.19041.423_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy!App</Data>
<Data Name="param4">Nem érhető el</Data>
<Data Name="param5">Nem érhető el</Data>
</EventData>
</Event>

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#123907) Jazz válasza King Unique (#123888) üzenetére


Jazz
veterán

Remek. Lehívtam amúgy Script Host-ból is, és ott is azt írja Retail. :)

Úgy néz ki akkor nem tudja hogy működik a saját terméke, még a levelezéseinkben is elhangzott. Mindegy, az ő baja. :))
"You can activate Windows 10 with this key and from that point it will remain Windows 10 forever without any difference from real Windows 10 key.
This key is enough for you to activate Windows 10 and unfortunately you can’t get replacement. As I said before, the key can be activated only once. So there is no option of reactivation, which is clearly stated in our product description."

Köszi!

free your mind

(#123908) Jazz válasza MaxxDamage (#123877) üzenetére


Jazz
veterán

Köszönöm. :) Én is simán ráküldtem, aztán jó lett. :)

free your mind

(#123909) King Unique válasza Jazz (#123907) üzenetére


King Unique
titán

Ha valóban Retail termékkulcs, akkor nyilván nem kizárólag csak 1x lehet vele aktiválni a Windows 10-et, egyazon hardveren meg pláne nem (+ digitális licencnél nem is kell újratelepítésnél), sőt átvihető akár másikra is. Szóval igen, érdekesek ezek a válaszok. :))

(#123910) Jazz válasza King Unique (#123909) üzenetére


Jazz
veterán

Jó, ugye annyi hogy Retail 8.1 a kulcs, de amíg a Microsoft fenntartja ezt a 8.1->10 upgrade lehetőséget, addig ez bárhányszor kell hogy tudjam használni, igaz? :)

free your mind

(#123911) King Unique válasza itouchfan (#123904) üzenetére


King Unique
titán

Igen, de egy olyan árú laptopnál nem feltétlen a W10 OEM licenc ára lesz a fő tétel, meg reális áron külön megvásárolva sem sokkal olcsóbb. Amúgy a 100 ezres kategóriában is vannak már W10 Home kiadással előtelepített laptopok (példa), sőt akár annál olcsóbban is (példa), nem kell ahhoz drága gép. De ez csak szemléltetés, nem feltétlen pont ezeket kell megvenni. :D

Ha megbízható bolt/webáruház kell, akkor vannak hivatalos viszonteladók, rá lehet keresni a Microsoft weboldalán. Ránézésre akár az általad linkelt is megfelelhet, de hogy biztosan oké-e, azt passzolom.

(#123912) King Unique válasza Jazz (#123910) üzenetére


King Unique
titán

Az előzőleg már le volt írva világosan, hogy ha sikeres az aktiválás és megvan a digitális licenc, akkor az tartós állapot, nem jár le pl. 180 nap után, mint a házi KMS bohóckodás. + Az is le volt írva, hogy max. akkor lehetne gond, ha utólag visszavonná/érvénytelenítené a Microsoft a határidőn túli ingyenes aktiválásokat, digitális licenceket, de eddig sem tették, meg vsz ezután sem fogják, mivel pont az a cél, hogy minél többen váltsanak. Legalábbis technikailag nem, de attól még a hivatalos szöveg az, ami a már linkelt cikk végén van. Aztán ha később újratelepítésre kerül a sor az adott hardveren, akkor digitális licencnél a termékkulcsot sem kell újra megadni, automatikusan aktiválódni fog a Windows 10, amit a telepítő is világosan leír az aktiválásnál.

(#123913) Geth válasza King Unique (#123912) üzenetére


Geth
addikt

nem jár le pl. 180 nap után, mint a házi KMS bohóckodás
Fun fact: van KMS aktiválás 38 évre is :U

[ Szerkesztve ]

(#123914) sz.j


sz.j
nagyúr

Srácok!
Egy kis segítség kellene, mert a notimon most frissült a win10 2004-re és azóta a Start menü és a Tálca színe valami egész világos szürkés színre váltott.
A Személyre szabás >Színeknél nem tudom megváltoztatni a színeket.

A "Témaszín megjelenítése a következő felületeken"-nél a "Start menű, tálca és műveletközpont" felirata és jelölőnégyzete világos szürke és nem engedi (nem lehet) a négyzetet bejelölni.
A noti többször újra lett indítva, de semmi nem változott.

Ezt hogy lehet megszüntetni?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#123915) King Unique válasza sz.j (#123914) üzenetére


King Unique
titán

Mármint erre gondolsz, nem lett a sötét helyett világos téma, üzemmód beállítva (bővebben)?

(#123916) Kube


Kube
senior tag

Sziasztok!
Az normális, ha nyitok egy Fájlkezelőt akkor gyakorlatilag 15-20% ugrik a CPU használtság? 3-4 ablaknál már 60-70%.

i5-8250u van a gépben, 4 mag 8 szál, nem igazán tudom mi lehet a baj.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#123917) Lauda válasza Kube (#123916) üzenetére


Lauda
félisten

Nem normális. Most nyitottam négy ablakot és nem lett több a cpu kihasználtság.

(#123918) Kube válasza Lauda (#123917) üzenetére


Kube
senior tag

Na most a nagy kérdés, hogy lehet kideríteni mi a probléma? A Windows Intézőből sok következtetést nem tudok levonni.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#123919) Lauda válasza Kube (#123918) üzenetére


Lauda
félisten

Konkrét tippem nincs, esetleg olvasgass a google-n indulásnak, a keresőszavakat beírtam: [link] ;)

(#123920) Kube válasza Lauda (#123919) üzenetére


Kube
senior tag

Jahm, konkrét tippre gondoltam, de akkor marad a google :K

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#123921) Cs1csó válasza Kube (#123920) üzenetére


Cs1csó
félisten

SSD-n van a rendszer vagy HDD-n? Milyen vírusvédelmi programot használsz, beépített Defender vagy valami külső fél termékét? Ez a proci valami energiatakarékos "izé" de ha a rendszer HDD_n van akkor előfordulhat.
Kezdésnek pár kártevőkereső dolgot rákereszthetnél pl. AdwCleaner, MBAM free, Emsisoft EK, DrWebCureIt.

Túl sok minden beleszólhat, ha sehogy sem megy és nem jön megfelelő tanács akkor csinálnék a mostani rendszerről pl. Macrium Reflect Free-vel egy mentést majd újratelpíteném a legfrissebb Windows 10 build-del ( ha nem válik be az új rendszer akkor vissza lehet állni a régire) vagy az egyel korábbival, driver telepítést hagyd a Windows-ra esetleg pár kivétel pl. a VGA driver. Ezután pár alap programot telepíts és utána teszteld ha minden rendben és nem pörgeti a CPU-t akkor elkezdheted belakni a gépet és persze pár program telepítés után egy újabb tesztet is futatthatsz ha készen vagy és minden rendben akkor a régi rendszert akár kukázhatod is.

[ Szerkesztve ]

(#123922) Kube válasza Cs1csó (#123921) üzenetére


Kube
senior tag

SSD és Defender van.

Köszönöm a tanácsokat, végigmegyek rajtuk. Az a baj, hogy munkaeszköz, így mindig necces az újratelepítés :) de ha nincs más, akkor meg kell tenni.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#123923) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Sziasztok. Ha a Win10 egyetlen admin joggal rendelkező felhasználója törölte az MS fiókját, hogyan lehet az admin jogokat átadni másik fióknak?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#123924) P41N


P41N
senior tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a Windows úgy érzékeli, mintha nem lenne internet, pedig van. Tálcán nincs ott az ikon, illetve a beállításoknál is azt írja ki, hogy "No Internet", illetve a "Status"-nál sincs semmi. A probléma frissítés után jelentkezett, és olyat olvastam, hogy a VPN lehet a baja. Ezt viszont azért nem értem, mert utoljára hónapok óta használtam és pl most se megy. Van erre valamilyen megoldás ? Hiába olvasgattam, nem találtam semmi hasznosat.

(#123925) Kube válasza Cs1csó (#123921) üzenetére


Kube
senior tag

Elkiabáltam, jött egy hang mintha csatlakoztattam volna egy eszközt a gépemre, mondjuk pendrive-ot, és megint pörög. Na ez mi a jó isten :)

Uram! Köszönöm! :R

AdwCleaner, MBAM free futott le, mindkettő, az egyik 3-at (banggood), de főleg utóbbi talált dolgokat pontosabban 23-at (Adware.ForcedExtension).
Karanténba be mindegyik, törlés.
Hát a kva életbe, azóta teljesen jól működik :)
Pedig olyan elővigyázatos vagyok mindig, úgy látszik öregszem vagy nem tudom.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#123926) Kube válasza Kube (#123925) üzenetére


Kube
senior tag

Na most újra helyretette magát. Kezdem nem érteni mi történik, de legalább már valami alakul. Reméljük így marad és csak valamit frissített pont.

Mindenesetre csicso82, nagyon szépen köszönöm. Annyi program van, és fel se merem rakni őket hátha pont azok a vírusok, de az ajánlásod nagy segítség volt most úgy néz ki :)

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#123927) Kube válasza Kube (#123926) üzenetére


Kube
senior tag

Most megint csinálja már jó ideje, nem tudom mi ez, hosszabb nyomozás lesz úgy látszik :)

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#123928) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Gebasz van. Újra indítva a pct ismeretlen hálózatként, nem tud kapcsolódni az internethez, váltogatja a nyílt és magán hálózat között a kapcsolatot, majd a magán hálózat lista végtelen ciklusban egyel nő, kb 20 kapcsolatot mutat, egyik se megy. Hogy mi lelte fogalmam sincs, se Új szoftver se Windows frissítés nem lett telepítve mivel két hétig halasztva van. Driver eltávolitás telepités javitás, elérhető win diagnosztika eredménytelenül lefuttatva. Szerk. Nics hardver hiba linux mint live iso hibátlanul kezeli a hálózatot.

röhögnöm kell -visszaolvastam négy hozzászólást és a listában van ugyan ilyen problémával lévő emberke úgy látszik a Windows valami beépített csapdát rakott a gépbe és egyeseknek szeptember elsejével lekapcsolt az internetet :P

[ Szerkesztve ]

(#123929) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
Olyan gondom van hogy ujra telepitettem a számitógépet, le szeretném törteni a storbol a Horizon 4 et, viszont mind két meghalytómat lássa, de ha a D re akarom telepiteni akkor hiába megyek rá a telepitésre semmi se történik, a c meghalytónál pedig elkezdi egyből telepiteni. tudtok erre ötletet mondani nekem ?
előre is köszönöm :R

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#123930) P41N válasza bobalazs (#123928) üzenetére


P41N
senior tag

Én is próbáltam driver-t, de semmi. Frissítést is töröltem le, amit pár napja rakott fel, az se segített. A vicc az, hogy kiírja hogy nincs net, de azért tudok netezni :D Meg az is fura, hogy a beállításokban az Ethernet-nél egy hangszóró jel van :W


(#123931) Cs1csó válasza Kube (#123927) üzenetére


Cs1csó
félisten

Előfodulhat, hogy a böngésző a felhőből megint leszinkornizálta azokat amiket töröltél, futtasd le megint a keresőket. Ha már nem találja őket akkor más a gond. Nekem a Google Chrome-mal volt olyan, hogy - hibát nem tapasztaltam - de lefuttattam egy keresést és volva valami követő cucc amit nehéz volt lepucolni a Chrome szinkronizációjába kellett bemászni és onnan a központból törölni, azóta amúgy is parásabb lettem és a felhőszinkronizációt az extrém minimálisra szűkítettem: könyvjelzők (és a jelszavaka korábban de már azt sem mert a jelszavaimat is töröltem a felhőből helyette azt a BitWarden-re bíztam)

(#123932) Fire/SOUL/CD válasza bobalazs (#123928) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ki lehetne adni egy könyvet a "Magyar ékes káromkodások based on W10" címmel... :DDD
Utoljára ezt "mondást" hallottam:
"Úgy fogsz bőgni, mint rendszergazda minden hónap 2. keddjén" :C

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#123933) King Unique válasza Cry0 (#123929) üzenetére


King Unique
titán

Akkor itt egyrészt az új alkalmazások mentési helyének be lehetne állítani a gépházban a D meghajtót. Másrészt ha NTFS fájlrendszerű a D meghajtó és újratelepítés történt a 0-ról, akkor szükség esetén az NTFS hozzáférési engedélyeket is be kell állítani, saját tulajdonba venni a meghajtót (bővebben) stb., mivel az eredeti tulajdonosa a korábbi Windows 10-nél létezett felhasználó volt, nem a mostani.

(#123934) bobalazs válasza P41N (#123930) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Úgy oldottam én meg hogy 3 hetes reflect mentést visszaraktam. Nem keresek már megoldást rá mert nem lehetett volna egyszerűen megcsinálni.

(#123935) sz.j válasza King Unique (#123915) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszönöm szépen az infót :K , közben megtaláltam azt ahol elállítódott.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#123936) P41N válasza bobalazs (#123934) üzenetére


P41N
senior tag

Nekem sajnos nincs mentésem, szóval rakhatom újra az egészet :DDD

(#123937) Cs1csó válasza Fire/SOUL/CD (#123932) üzenetére


Cs1csó
félisten

:C

(#123938) Geth válasza Fire/SOUL/CD (#123932) üzenetére


Geth
addikt

A balf*sz jelző kimaradt, úgy korrekt :DDD

(#123939) timelord1987 válasza sz.j (#123935) üzenetére


timelord1987
őstag

Szia!

Tudnál segíteni hol és mit kell állítani? Nekem is ugyanez a gondom a tálcával.

(#123940) King Unique válasza P41N (#123936) üzenetére


King Unique
titán

Miért kellene újrarakni? :D

Vannak azon kívül egyéb lehetőségek is, lásd egy másik válasz végén leírtakat. Meg azt írtad frissítés után jelentkezett, de az nem derült ki milyen frissítés, illetve akkor elég lenne csak azt eltávolítani. + Gondolom 2004-es verzióról van szó, annál érint egyes gépeket, felhasználókat, amire elvileg van registry szintű megoldás, valamint majd vélhetően egy kumulatív frissítésben javítás is érkezik rá.

(#123941) mpo válasza Geth (#123938) üzenetére


mpo
veterán

Ilyet mondani a keddre! Ejnye. :)

Ha érted, akkor már elavult.

(#123942) Geth válasza mpo (#123941) üzenetére


Geth
addikt

Nem minden keddre mondtam :DDD
Viszont minden rendszergazdára, aki felbőg minden hónap 2. keddjén (dodge this :)) )

[ Szerkesztve ]

(#123943) #93794560 válasza Cry0 (#123929) üzenetére


#93794560
törölt tag

"Meghalytó"

Hát ez nagyon lyó! :D

(#123944) Cs1csó válasza #93794560 (#123943) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nyelvtanilag nem korrekt, helyesen: "mekhalytó" :D

(#123945) prisz


prisz
aktív tag

Sziasztok!
Mi igaz ebből? Már megint a sunyiság...
"A windows 10-ből eltávolították az eszközillesztők frissítésének egyik módját azok számára, akik a legfrissebb, 2020. májusi frissítést futtatják, mégpedig az Eszközkezelőn keresztül."
[link]
2 itthoni gépen is kipróbáltam, és tényleg b@szik frissíteni, állandóan azt pofázza, hogy a legújabb driver van fent, holott előtte simán leszedte az újabbat. Ha tényleg így marad, akkor bek@phatják... :W

(#123946) sz.j válasza Fire/SOUL/CD (#123932) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ez a "mondás" tényleg jó. :DD :C

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#123947) sz.j válasza timelord1987 (#123939) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nem akarok hosszan írni, meg felesleges is lenne, mert King Unique fórumtárs hsz-ban minden benne van.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#123948) P41N válasza King Unique (#123940) üzenetére


P41N
senior tag

Nem mostani telepítés, sőt, eredetileg másik lap alatt ment, lehet ez is okozta a hibát. Pontosan nem tudom hanyas verzió, nem néztem meg, úgy nagyon "mókulni" meg már nem nagyon akarok vele. Eljutottam már egy olyan pontig, hogy magát a Lan drivert se tudom felrakni, legyen az akár alaplapi vagy PCI/PCI-E kártya.

(#123949) P41N válasza P41N (#123948) üzenetére


P41N
senior tag

Az is elég érdekes, hogy kikapcsoltam az automatikus frissítést meg minden ilyet, letörlöm anfrissítést, újraindítom, és ugyan úgy felteszi :DD

(#123950) lck válasza Cs1csó (#123944) üzenetére


lck
senior tag

McHalytó

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.