Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59226) Atomgeszi válasza Jaffa75 (#59212) üzenetére


Atomgeszi
veterán

És lefelé gáz? Mert igazából az inkább valós, hogy 5-ből visszateszi 3-ba, esetleg aki motorféket sem használja az 5-ből egy erős felindulásból bebúrja egyből 2-be, de recsegős 1-est is hallottam már. :DDD

(#59213) BigBlackDog Nekem igazából ezt jó pár éve mondták, de lehet csak arra akartak ösztönözni, hogy "normálisan" vezessek és ne hagyjak ki fokozatokat, városban velem is sokszor megesett előtte.
[link] Itt van egy videó, ezen talán jobban látszódik, hogy mi micsoda és mihez hogy milyen sebességgel kapcsolódik.

Mondjuk így belegondolva valóban csak abból lehetne baj, vagyis hát tönkremenetel, mikor valaki nincs elég magas fordulaton, hogy az adott fokozatot elbírja.. Aztán csak rázkódik minden. pl. asszony első útjai a kocsival, 1-esből 4-be amikor tanult a corsán. :D Állóhelyzetből 3-ba, nyalánkságok. :D

(#59215) z123456789
Voltam bent próbaként autósboltban, kértem LED-et, 600FT-ért akartam adni blisztert, ránézésre tök ugyanaz volt, mitn az Alis 0,5$.

Van ezekből Canbus-os is, de nyilván egy elektronikailag érzékeny autóba már beraknám a márkásat, ami tuti jó.
Ahogy nézem a feedbackeknél pont ilyen Q9-es meg X9-es tulajok irkálnak be, hogy milyen fasza. Szóval talán az Én 17 éves autóm se fog érte szólni. :D

Plusz itthoni LED szalagokból a tapasztalatom, hogy a kínai ebayes teljesen ugyanaz, mint amit itt pár boltban árulnak. :U

(#59221) Qru A másik kedvencem az angliai videó, ahol, ha jól emlékszem az utcában burkolatfűtés van, na de sajnos olyan hideg van, hogy totál jégpálya lett az útból, aztán a sofőr a csúszó autóból inkább kimászik és próbálja ott is lábbal megállítani. Mondjuk ilyen veszélyhelyzetben nehéz racionális döntést hozni, bár a lábbal megállítás sehova sem sorolható, inkább vakmerőség. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.