Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#196787) Szoszo94 válasza Qtya123 (#196772) üzenetére


Szoszo94
őstag

Érdekes egyébként, nekem nem tudom milyen fék van fent (valszeg' gyári, mert márkaszervizbe hordta az első és másosik tulaj is, valahol tuti megvan a számlán mikor cserélték) és kapott már tőlem pár vészfékezést elém kiforduló/átsoroló autók miatt, de nem ráz, nem lett hullámos. Viszont elkopott, vállas, úgyhogy kövi projekt - gumi ugye már pipa - a fékek. Még dilemmában vagyok a full EBC szett (fúrt és mart tárcsák plusz yellowstuff) és az Ate Ceramic közt, de még ebben a hónapban meg akarom rendelni valamelyiket. Aztán keresnem kell szervizt ahol normálisan, indikátorórával felrakják. Győr közelében erre tipp esetleg?

Gumi téma: tavaly nyárra még én is fent hagytam az akkor 9 éves gumit, lerúgni. Melegben még tapadt, esőben félgázra is ment keresztbe egyenes úton. Tudtam, úgy is közlekedtem vele, az elsők viszont három éves jól tapadó gumik voltak így a féktávom rendben volt. Ha nem életveszélyes már a komplett szett, én is fent hagynám és elhasználnám, viszont nem emberkednék vele. Leszámítva a keresztbe közlekedést, mert ugye a sz.r gumi pótolja a hiányzó lóerőket :D

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.