Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#191175) MC Pite válasza focvis (#191173) üzenetére


MC Pite
veterán

14 éve mosom télen is, nálam egyszer sem fagyott még be pl tanksapkám; ajtó vagy kilincs meg akkor is hajlamos, ha egy hete nem érte víz; passz :B .
Igaz, ha csak helyben megyek, nem mosom (Egom vagy Oroszlány 22 illetve 50km-re vannak ahol szoktam), meg nem is -15nél, csak mínusz pár foknál (mondjuk is szokott sokat 'extrém' hideg lenni).

Dluinet: Nem volt szmájli, nem tiszta hogy trollkodás volt vagy komoly :DDD

"Már a maszk letakarási is sokat számít" - próbáltam, Picassora vettem pajzsot us, és több lépcsőben lefalaztam elöl mindent. Mérhető eredmény nem volt.
Illetve évekig jártam Szibériába, Jakutföldre, Kara tengernél, stb, és az ottani (30 évnél fiatalabb, főként japán, koreai) gépparkon sem használtak, max hófogókat. Olyan helyeken sem, ahol extra 2-3 venti volt bent(az orosz autókban), hogy ne fagyjon a leheletünk az üvegre (télen -40⁰- -55⁰ is volt).
De mindenki azt raknfel amit akar, olyan km/hőfok határok mellett, amilyennél csak szeretné. :R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.