Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171001) CactuS válasza MunezXBK (#170999) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Értem én, hogy faszán néz ki, ha tiszta a motortér, de ott a kosz az üzemszerű működés velejárója. Az autó alját, dobbetétek mögötti részeket se törölgeted át minden alkalommal ha víz éri, pedig ott nagyobb károkat is tud csinálni a megszorult sár/kosz. Egyébként ha rendesen megvannak a burkolatok és nem ázik be, akkor évek távlatában sem lesz éppen mocskos. Autóvásárlásnál pl: engem kifejezetten zavar a tiszta, frissen kipucolt motortér. Egyik telephelyünkön ismertem egy szoci korból ott ragadt vezetőt, ő hetente pucoltatta a JAGjét, beleértve a motorteret is (mosással együtt). Anno volt egy olyan gondja, hogy a bérautónál az emelőnél nem volt frissen takarítva a takaró alatt és hogy ez mi? Azt tudtam neki mondani, hogyha ezt használni kell, akkor ez lesz a kisebb gondja, mert a gatyáját úgyis összekoszolja, amikor bemászik a Transit alá az emelési pontig. :D

UI: A kipufogót meg se merem mutatni, hogy milyen, szegény Magnum_ rosszul lenne. :B

anorche1: Bameg, azt, hogy? :Y Nekem fővárosi bejárással, a hörcsög eszik mostanában 8 liter körül, a nagy átlagom ~8000 km alatt 8,85 liter. Viszont ez dinamikusan vezetve, eddig klíma nélkül - félig önkéntes alapon, amúgy meg rossz volt a fűtőmotor -.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.