Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167429) bulikavagyok válasza focvis (#167347) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

El vagyok szokva attól, h olyan autót keressek amiből ennyi eladó van a piacon - így azért nehezebb szelektálni őket. :B Csak hibrideket kerestem, mivel azt írtad, h a másik két típusból naprakész vagy. Elég sok az importált autó (majdnem mind), ami nálam a lehtséges áfacsalás miatt általában kizáró tényező, plusz ezeket általában kereskedők árulják, ami megint nem túl jó előjel nálam (kivéve márkakereskedések). Néztem a Weltautot is, de ott ebben az árkategóriában érdekes módon nincs egyetlen eladó hibrid sem. Árat nem írtál, így 7 millió felett nem sokkal abbahagytam a keresést. Illetve még egy keresési kritériumot alkalmaztam: nem mentem 110k km futásteljesítmény felé. Én személy szerint mondjuk soha nem vennék 80k felett járó autót, de ebben az esetben egy kicsit lazítottam ezen a feltételen is. Egy kivételével mind budapesti, ezt az egyet Miskolcon árulják, és viszonylag ígéretesnek tűnik. Ha komolyan érdekel, szívesen elmegyek lecsekkolni!
Itt a többi: 1, 2, 3, 4, 5 (ez erősen határeset), 6, 7, 8, 9.

Ja, még valami! Nem tudom, h ezeknél az autóknál, van-e mód ellenőrizni a futásteljesítményt?! Én mindenképpen megtenném, mert elég sok a gyanús darab.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.