Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166181) cappa72 válasza simonjoe (#166177) üzenetére


cappa72
nagyúr

1993-ban mentem le egy mountain bike-kal Győrből Szekszárda. Egy cikis helyzetem sem volt.
Ma féltem a fiamat, nehogy elcsapják...
Vigyázok a bicósokra.

Én nagyon szeretem elengedni azt, aki menni akar, legyen az bömös, merdzsó (ez marharonda' szó), akár motoros. Motorosoknál különösen figyelem mit csinálnak mögöttem, ha tudom, jelzem , hogy menjenek. De közöttük is van jó sok paraszt (már bocs). Az értelmesebbje megköszöni lábkitartással az előzékenységet.

Minek kell az utakon ellenségeskedni... ez sosem fért a fejembe. Persze nagyon különbözőek vagyunk, nem tudjuk elkerülni a sokféleséget, nem válogathatjuk meg kivel közlekedjünk együtt. Vérmérséklet és minden más hat erre.
Volt olyan is, hogy szinte azonos stílusban közlekedett előttem valaki. kb. 10km-t mentem mögötte. Meglepő, de egész jó volt.

Szerintem rosszabb mint régen, mert:
- régen csak a drágaautósok nem indexeltek
.. ma már a kiskategóriások tanultak tőlük
,,, nehogymá' tudd, hogy merre megy a másik... pedig akkor a másik is értené, hogy mit akar. Vagy azt feltételezik sokan, hogy mindenki más tudja, mit akar a másik.
Gyalogosként is sokszor éltem meg, hogy indexmentes kanyarodás után még az autósnak ált följebb, hogy miaf>szér' lépek le az útról.

Amúgy kíváncsi lennék, hogy mit szólnánk egymás vezetési stílusához, ha egymás után/előtt mennénk ;)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.