Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Jóvan', a Blizzard úgyis elvette a kedvemet, hogy beruházzak az OW-re... remélem lesz ingyenes változata, vagy jóárasítva kapjuk rögtön.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Most nézem, hogy FPS helyett third person nézetű lesz?
Szuper, akkor kontrollerrel is menni fog! :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) k-adi válasza AxBattler (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

FREE-TO-PLAY. Overwatch 2

(#4) AxBattler válasza k-adi (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Persze, aztán jönnek a skin-ek, mount-ok, egyéb jóságok... tudom hogy megy ez, tapasztaltam a Heroes of the Storm-ban. Azt is elböszméskedte a Blizzard! :D :W

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán


frag movie 1
2
tippek az egyik tesztelőtőlé [link]

Nem lehet messze az open beta, ha már minden jöttment streamer féle meg van hívva náluk.

[ Szerkesztve ]

/s

(#6) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Elvileg, aki bent van a tesztben meg tud hívni 3 másikat, már futótűzként terjed a Deadlock ;) .

[ Szerkesztve ]

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.