Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153654) sutszi


sutszi
veterán

(#153543) EQMontoya: Ez alapján gondoltam: [link] Bár a videó más részében is mintha lenne utalás. Az is lehet a kommentek vittek félre.

(#153542) Magnum_ : Belenéztem. Kár volt. Hát mély a szakadék ahonnan üvöltöznek... Nincs mit tenni. :( Viszont a visszatérő trollokra való reakciót megértem. Azért minden türelemnek van egy határa.

Más: Tegnap M3. Igen különös népségek voltak rajta... Egyrészt volt egy csomó jó arc akiket meg kell dicsérni. Ők tudták, hogy 110-120 körül a külsőben megyünk. Ha előztek is akkor is egyből huppantak vissza a külsőbe. Tényleg sok normális volt... Ők nem siettek, de nem is tartottak fel másokat.
De volt egy csomó b.zi vonatozós kedvű akik azt hitték, hogy ők 129 tempomattal jók a belsőben konstans bérletre... És egy ideig türelmes is voltam...mert hát biztos előtte is megy valaki aki feltartja, meg biztos ő előtte is... De aztán mikor kicsit kinézek oldalra mert gyanús, hogy egyre csökken a sebesség és már 110-120-nál vagyunk akkor látom, hogy kb 3-5 autó halad egy pakkba, mert valaki elől nem tudja merre van a jobbra... De aztán elegem lett... mert semmi kedvem a vonatozásban elbambuló bejgligőzös hangulatú félálomban szunyókáló idiótákkal balesetet szenvedni... Meg különben sem azért fizetek pályamatricát, hogy főút tempóig süllyedjek. (Volt aki 90-100 körül ment) És akkor elém került a 60 éves ősmagyar bajszos önérzetes kishaszonjárműves bácsi. Aki kiruccant a mamával... És full türelmesen mentem mögötte percek óta. És látta, hogy mennék...de akkor még visszaveszi a sebességet... Ez már nettó gennyóság. Aztán elkezdtem villogni neki... sokat... De semmi reakció. Azt hitte, hogy ő most itt jól megmutatta nekem. És jól jelzi a helyzetet, hogy kimentem jobbra és simán elhaladtam mellette...és bőven volt helyem visszatérni a belső sávba... (nem előztem...ő volt lassú. ;] ) Majd látom a visszapillantóba, hogy az idióta elkezd tapsolni...
Egyszerűen nem értem az ilyeneket. Kellene valami totalcar-os vagy speezone-os kapmány, hogy aki tyúklépésben akar menni, az menjen ki jobbra. Vagy menjen főúton... A pálya nem ezért van. :(((

Egyébként Möhe esete után kifejezetten nézegettem, merre milyen a helyzet... Hát a 3-as-on ahol a Eger felé építik az autópályát az útépítő cégek pont nem foglalkoznak vele, mennyire van felhordva a munkagépek miatt a sár... Jól van az úgy.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.