Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153651) do3om válasza Mágus2 (#153650) üzenetére


do3om
addikt

Tudom, de utána.
Vagy tisztítás, vagy kiütni. Az utóbbi jobban tetszik.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#153652) Magnum_ válasza MunezXBK (#153649) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szerencsere.
A hivalkodas megmaradhat a focusnak meg a megane-nak.

I humbly and respectfully decline™

(#153653) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Laptiming r5x3+1 100. Adás

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#153654) sutszi


sutszi
veterán

(#153543) EQMontoya: Ez alapján gondoltam: [link] Bár a videó más részében is mintha lenne utalás. Az is lehet a kommentek vittek félre.

(#153542) Magnum_ : Belenéztem. Kár volt. Hát mély a szakadék ahonnan üvöltöznek... Nincs mit tenni. :( Viszont a visszatérő trollokra való reakciót megértem. Azért minden türelemnek van egy határa.

Más: Tegnap M3. Igen különös népségek voltak rajta... Egyrészt volt egy csomó jó arc akiket meg kell dicsérni. Ők tudták, hogy 110-120 körül a külsőben megyünk. Ha előztek is akkor is egyből huppantak vissza a külsőbe. Tényleg sok normális volt... Ők nem siettek, de nem is tartottak fel másokat.
De volt egy csomó b.zi vonatozós kedvű akik azt hitték, hogy ők 129 tempomattal jók a belsőben konstans bérletre... És egy ideig türelmes is voltam...mert hát biztos előtte is megy valaki aki feltartja, meg biztos ő előtte is... De aztán mikor kicsit kinézek oldalra mert gyanús, hogy egyre csökken a sebesség és már 110-120-nál vagyunk akkor látom, hogy kb 3-5 autó halad egy pakkba, mert valaki elől nem tudja merre van a jobbra... De aztán elegem lett... mert semmi kedvem a vonatozásban elbambuló bejgligőzös hangulatú félálomban szunyókáló idiótákkal balesetet szenvedni... Meg különben sem azért fizetek pályamatricát, hogy főút tempóig süllyedjek. (Volt aki 90-100 körül ment) És akkor elém került a 60 éves ősmagyar bajszos önérzetes kishaszonjárműves bácsi. Aki kiruccant a mamával... És full türelmesen mentem mögötte percek óta. És látta, hogy mennék...de akkor még visszaveszi a sebességet... Ez már nettó gennyóság. Aztán elkezdtem villogni neki... sokat... De semmi reakció. Azt hitte, hogy ő most itt jól megmutatta nekem. És jól jelzi a helyzetet, hogy kimentem jobbra és simán elhaladtam mellette...és bőven volt helyem visszatérni a belső sávba... (nem előztem...ő volt lassú. ;] ) Majd látom a visszapillantóba, hogy az idióta elkezd tapsolni...
Egyszerűen nem értem az ilyeneket. Kellene valami totalcar-os vagy speezone-os kapmány, hogy aki tyúklépésben akar menni, az menjen ki jobbra. Vagy menjen főúton... A pálya nem ezért van. :(((

Egyébként Möhe esete után kifejezetten nézegettem, merre milyen a helyzet... Hát a 3-as-on ahol a Eger felé építik az autópályát az útépítő cégek pont nem foglalkoznak vele, mennyire van felhordva a munkagépek miatt a sár... Jól van az úgy.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#153655) Jorus válasza molnarpeter (#153641) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tom, de gyorsabb volt megkérdezni itt, mint a Waze menüben elnavigálni a matricákig, majd kivenni az országos matricát, betenni a pestit és útvonalazni. Mivel mindhárom autóra más matricák vannak megvásárolva, ezért az egyéb paraméterek mellett (raktér méret, kialakítás, hajtás, hasmagasság, üzemanyag típus) ezt is figyelembe kell venni. :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#153656) do3om válasza sutszi (#153654) üzenetére


do3om
addikt

Azért sokan azt is elfelejtik hogy mennyi hely kell ahoz hogy valakit előre engedj-kisorolj külsőbe.
Én nem igen autópályázok, de vannak olyan idióták akik előtt mész 145 körül és rád tapad 1 méterre a bunkó gyökér. Nem tudsz kimenni mert ott 100-110 el mennek, nem elég hogy azt hiszi az idióta van helyed beférni mert úgy látni van ha azonos sebességről sorolsz be de bő 140 felet kurvára nem tudsz sávot váltani csak szó szerint erős padlófékkel hogy bemenj a többiek közé. De ez nem tűnik fel a mögötted jövőnek ő kitartóan tartja az 1m követési távolságot.
Aztán van az a fajta abszolult gyökér aki amint lesz helyed és ki is mennék, de ő már ott is van mert megelőz a külsőből.Mert ugye előtte amíg tele volt melletted elvárta hogy te vágódj ki előle min. 140-el a külső lassú járművek közé, aztán amikor van hely és valóban félre tudsz állni megmutatja hogy ő onnan előz. Hát köszi, menjen ki akkor amikor ekkora tempónál beleállna a külsőbe ő is más seggébe de szó szerint mert nincs hely ekkora tempóról sávot váltani. (csak előtte visszalassítással, de attól mindenki hülyét kapna)
Szóval, legalábbis nálam nem azért nem megyek ki mert na csak azért is maradok bent ha 130-felett vagyok, hanem mert a kimenetelhez nagyobb fékezés kell mint azt gondolná aki rád tapadt.Nem tudja felmérni.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#153657) Reggie0 válasza do3om (#153656) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat. Ezek szerint tul keson mennel ki, mert ha elfer melletted jobbrol, akkor mar reg kimehettel volna. Amugy, ha idoben kirakod az indexet - ,nem csak a kormany forditasakor, ahogy az itthon szokas -, akkor nincs az a hulye, aki megindulna jobbrol kikerulni.

[ Szerkesztve ]

(#153658) Qru válasza sutszi (#153654) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Közben olvastam, hogy ő vezetett (volt szó róla, hogy ő csak utas volt). Sajnálom a lányt akit magával vitt a sírba. :(

#nincsbennetarcsi

(#153659) tboldi válasza Qru (#153658) üzenetére


tboldi
nagyúr

Autó lecsutakolva úgy 90-95%-os eredménnyel. Legalább újra látom, hogy milyen színű, mostanra már el is felejtettem. :D

szerk.: Új hsz akart lenni, nem válasz. :B

[ Szerkesztve ]

(#153660) Nerd válasza do3om (#153656) üzenetére


Nerd
aktív tag

"Én nem igen autópályázok" ez a lenyeg :). Ha nagy forgalom van (foleg ha unnepek, szezon miatt minden balf@sz uton van) ket dolgod tehetsz szerintem. 1. Te is 140+ folott tolod. 2. kint boklaszol 100-110-zel. Sajnos ez nem fog valtozni, foleg a nemet rendszamos kulfoldi munkasok miatt...

Multkor M5-n egy okostojas folyamatosan ment a belsoben mogottem, en meg folyamatosan kimentem es bejottem ele, ahogy elozgettem, boven volt ideje es helye elmenni mellettem, de nem tette. Egy ido utan eluntam, mondtam menjel b@szdmeg, erre elkezdett villogni meg lassitani a belsobe, hogy o beenged :D

De most a kedvencem az újhartyáni lehajto. Nem tudom mikor lesz tragedia, de ott kurvara kell vigyazni. Rendszeresen bedugul a lehajto, ami azt eredmenyezi hogy a kulso sav is beall, viszont sokan a belsobol elkezdik elozni a kulsot, es keson veszik eszre, hogy hopp nincs hely a lehajto savban mert az kuszott fel a kulsobe, es satuznak, es a belsobol probalnak befurakodni a lehajtora, pont ugy mint pesten az egyenesen halado savbol a jobbra forduloba...

[ Szerkesztve ]

(#153661) sutszi válasza do3om (#153656) üzenetére


sutszi
veterán

Ha el tudok menni valaki mellett jobbról, akkor szerinted mennyi hely volt neki? :DDD
Én nem 150 tempomattal tolok végig mindenkit soha. Egyszerűen utolérem a lassú vakarózó alvajárókat 130-145 között. Soha nem kezdek egyből agresszíven küldeni lefelé mindenkit. Főleg, hogy megnézem mi a helyzet előttünk és mögöttünk is mindkét sávra nézve. Ha azt látom, hogy itt bizony bambula van akkor jelzem, hogy ez nem oké és mennék...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#153662) Richard! válasza Qru (#153658) üzenetére


Richard!
addikt

A durva az volt, hogy a balesete utáni első híreket követően ránéztem az adatlapjára... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#153663) Redneck válasza Reggie0 (#153657) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem ez nem mindig igaz, az ilyen seggbemászós arcok nem késlekednek sokat. Múltkor ugyanúgy jártam ahogy do3om is írta. 140-145-tel előztem a külső sort, és az első lehetőségnél (előre indexelve) jobbra akartam húzódni, de seggbejövős Mercis barátunk már nyomta a jobbról padlót, index nélkül. Egyébként számítottam rá, korábban sokat pályáztam, ezért nem stresszeltem.

Asszonynak mindig mondom is előre, hogy ki fog megelőzni jobbról. Könnyen ki lehet szúrni az ilyen türelmetleneket, városban is.

Richard!:
Elég morbid.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#153664) focvis válasza Qru (#153658) üzenetére


focvis
veterán

:( Ott tényleg nem kellett volna 150+ tempót tolni. :( Városrészek közötti összekötő út, kanyar, útkereszteződés, forgalom, nyálkás idő, nyári gumi, sok power, és mindezek tetejébe - amire nem készülhetett - a sárfelhordás.
Roppant mód sajnálom az érintetteket. :((

(#153665) tboldi válasza tboldi (#153659) üzenetére


tboldi
nagyúr

Most olvastam vissza, hogy mire is válaszoltam véletlenül. Ez így rendkívül inappropriate-re sikerült. :(

(#153666) Reggie0 válasza focvis (#153664) üzenetére


Reggie0
félisten

Es osdi hatsokerek-hajtas.

[ Szerkesztve ]

(#153667) do3om válasza Redneck (#153663) üzenetére


do3om
addikt

Így már nem kell válaszolnom hogy hogyan volt helye előzni némelyik hülyének.
És nem nem, nincs hely kimenni mert amit van mát ott tolja az idióta melledet.
Egyeltalán nem kis tempóról beszélek, nem óra szerinti140!!!!, az már elhagyta a 150-et. Nem hiszem hogy bóklászós feltartós tempó. NEM lehet innen bármikor kisorolni a-hoz túl gyors vagyok, voltam :D
Akinek meg kevés az szépen várja ki amíg megoldom, mert nincs alapja ekkora sebességnél engem kitolni a szinte állók közé. 1x 2x megteszem de igen csak be kell állni a fékbe ilyen váltáskor.
Kedvenc amikor azt hiszi lassú vagyok aztán ki tudok sorolni mert van bőven hely és tartatni is azt a tempót, ő meg ......elmarad. Ugye mehetne de azért nem akar mégsem 150el menni csak amik valaki előtte figyel.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#153668) Reggie0 válasza do3om (#153667) üzenetére


Reggie0
félisten

De hogy kerul melled, amikor te elobb haladsz el az akadaly mellett, mint a mogotted jovo? Atugorja a kulsoben halado kocsit?

(#153663) Redneck: OK, de ez csak abban az esetben gond, ha te sokat keslekedsz a kisorolassal, amig a mogotted jovo nem. Nyilvan az a trukk, hogy a kisorolassal sem kene keslekedni es akkor fizikailag nincs helye jobbrol elmenni.

[ Szerkesztve ]

(#153669) Mágus2 válasza Reggie0 (#153657) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

De van. Egyet majdnem felkentem így a falra. :Y

(#153670) Reggie0 válasza Mágus2 (#153669) üzenetére


Reggie0
félisten

Akkor lehet, hogy eddig csak szerencsem volt :)

(#153671) Zizmand


Zizmand
aktív tag

Ha már autopálya, 2020-ra szeretnék venni évés autópálya matricát hol érdemes megvásárloni? Ahogy nézem mindenhol 43k, tehát árban nincs különbség. Az mindegy, hogy az autopalyamatrica.hu-ról, vagy pl. egy Auchan automata kútnál venném meg, ugyanúgy egységes a dolog?

(#153672) Mágus2 válasza Reggie0 (#153670) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

En besorolásnál szeretek rendesen elmenni az autó mellett, nem ráhúzni a kormányt. Ha elhagyom 2 méterrel, valami farok mögűlem beáll oda, mert nem bír magával. Legutóbb megtanulta, mert nekem ment az iranyjelző, gyerek sem volt a kocsiban, szépen kikísértem a leállóba. ;]

Az 1m követésire is van megoldásom. Pillanatok alatt le lehet róla szoktatni a népet. ,Kell hozzá nehány macskakő... valaki beül a csomagtartóba, kinyitja az 5. ajtót, és a tolósnak küld egy ajándek követ a szélvédőre. :D

[ Szerkesztve ]

(#153673) do3om válasza Reggie0 (#153668) üzenetére


do3om
addikt

De te normálisan szeretnél kisorolni nem 1m-re bevágni az ott lévő elé egyből de a dinka már fúrja is magát oda mit számít ha ráhúzza a másikra és nyomja. Természetesen nem úgy gyorsul minden autó és gondolhatod hogy az ilyenek alatt 150 nél odalépve is megindul a gép. Szóval elhiszem hogy ő kis helyen is gyorsan cikcakkok egyet és elől van de kurvára nem kéne ezt.
Azért elég ritka az ilyen de van, és nem csak engem, de mondtam is az asszonynak nézd meg a hülyét amíg látszott addig így haladt, mikor hova fért be ott előzött, természetesen mint mondtam nem lassú járműveket hanem bőven határ fölött mentem én is.
A lényeg ha jelentős sebességgel haladsz a mögötted lévőnek muszáj várni mert nem tudsz csak úgy beállni a külsőbe szinte állónak ható sorba, nem kéne gyökérnek lenni ha már a te szabálytalan sebeséged is túl akarja lőni :D

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#153674) tboldi


tboldi
nagyúr

Lenne egy piros csomiajtó. Szerintetek megvegyem, hogy csak a fakóságot, meg a Honda embléma fölötti részt kelljen korrigálni, vagy az ezüstöt fényeztessem át?

Utóbbi esetén attól félek, hogy a belső részén nagyon látszana, hogy nem piros volt eredetileg. Meg ugye az horpadt is egy kicsit, illetve rozsda is akad rajta. Ezen a piroson viszont nem látom egyiket sem.

szerk.: Ja, és a piros facelift utánihoz való, mint amilyen az enyém is. Nincs rajta kulcslyuk.
A spoilert meg átszerelném, miután az is pirossá avanzsált.

[ Szerkesztve ]

(#153675) kisza25 válasza tboldi (#153674) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az ezüst meg tartaléknak jó lesz ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#153676) tboldi válasza kisza25 (#153675) üzenetére


tboldi
nagyúr

Valid. :D

Amúgy nem vagyok képben a fényezők árlistájával, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy kicsit többe is kerül a pirosat megvenni (50k Ft) és korrigálni, mint az ezüstöt totál átfesteni. Viszont az eredmény mindenképp közelebb állna a gyári állapothoz.

[ Szerkesztve ]

(#153677) MunezXBK válasza tboldi (#153676) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Olcsóbb lenne fényeztetni, de akkor ugye a réregvastagság több lesz.

(#153678) sutszi válasza do3om (#153673) üzenetére


sutszi
veterán

Csak egy esetben jogos amit írsz. Ha azért vagy a belsőben mert éppen előzöl valakit, de amúgy meg 130 +-10 haladsz... Akkor a belsőben érkező várja meg míg befejezed a műveletet.
Itt 2 felé válik a történet.
1. Ha nem előzöl és nem is mész "határon" akkor minek vagy ott?
2. Mielőtt bemész a belsőbe, belenéztél a visszapillantóba, hogy van-e érkező gyorsabb jármű? Mert ilyet is láttam szép számmal. Megérkezett a kamion, vagy a lassabb jármű mögé, aztán index és kib.szta magát belsőbe mintha nem lenne holnap. Köszi. Voltam vagy 20-30 méterre... Fék... Teljesen nyilvánvaló, hogy nem nézett bele a tükörbe és nem mérte fel a sebesség különbséget. Mondom ezeket úgy, hogy mindig azzal indulok neki, hogy akkor most 130 és a külsőben végig gurulunk... Szépen, kényelmesen...
Aztán jönnek a papák, meg bóbiskolók...meg akik még a kocsi ajtót is remegő kézzel nyitják ki indulás előtt...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#153679) tboldi válasza MunezXBK (#153677) üzenetére


tboldi
nagyúr

Akkor jól sejtettem.

Ennek ellenére hajlok a piros felé. Ugye ez ezüstön több a meló: horpadás és zárbetét eltüntetése, illetve rozsda kezelése, majd fényezés. A pirossal meg alig kell valamit csinálni, és a végeredmény is gyáriasabb lenne. Ez most fontosabb, mint az ár. Még alszok rá egyet-kettőt.

[ Szerkesztve ]

(#153680) molnarpeter válasza Zizmand (#153671) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kúton vedd, telón/neten plusz kényelmi díj van. Auchan automata megfelel, vettem ott én is :)

[ Szerkesztve ]

(#153681) molnarpeter válasza tboldi (#153679) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Vedd a pirosat, add el az ezüstöt (inflációnak megfelelő felárral ;])

(#153682) Magnum_ válasza tboldi (#153674) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ezust kulcslyuk lehegeszt, fenyezes kivul belul, olcsobb, szuper.

I humbly and respectfully decline™

(#153683) tboldi válasza molnarpeter (#153681) üzenetére


tboldi
nagyúr

Erre is gondoltam már, csak ha leszedem róla a spoilert, akkor ott marad 3 furat. Elég erős inflációt kell alkalmazzak, hogy megvegye valaki. :D

(#153682) Magnum_: Mint írtam, az ár nem elsődleges szempont, viszont a lehető leggyáriasabb végeredmény annál inkább. :)

[ Szerkesztve ]

(#153684) focvis válasza tboldi (#153674) üzenetére


focvis
veterán

Kivárnék egy olyan pirosat amit max. polírozni kell, fényezni nem. Ezt követően eladnám az ezüstöt.
A spoilert lehet, hogy megtartanám a többi JDM cucc* mellé.

*Az ezüst árából, tudod, mit vennék. ^^

(#153685) Redneck válasza Reggie0 (#153668) üzenetére


Redneck
veterán

Késlekedés esetén egy szavam sem lett volna, de 0,5-1 másodpercet várhatott volna, hogy biztonságosan végrehajtsam a jelzett manővert. Csak akkor szoktam visszamenni a külsőbe, ha már biztonságos távolsággal elhagytam az ott haladót, így annak van ideje észlelni hogy valaki megérkezik elé. Értem én hogy 1 méterrel előtte is be lehet menni, csak nem túl jó ötlet.
Parasztgyerek utóbbi variációt választotta, mert rohadtul türelmetlen volt.

sutszi:
A jobbra tartás autópályán alap, csak sokaknak fingjuk nincs róla, mit is kéne csinálni. Főleg arról nem, hogy bele kell nézni a tükörbe mielőtt előzünk, és a megfelelő pillanatban manőverezni. A gyorsabban jövő fékezésre kényszerítése, és a külsőbe hirtelen bevágódás kerülendő, de van akinek ez bonyolult.

Alapvetően az autópálya lehetne a legbiztonságosabb, legegyszerűbb közlekedés szempontjából, ha az emberek megértenének pár alapszabályt. Plusz nem ártana ha 3x1 sáv + leállósáv lenne mindenhol.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#153686) molnarpeter válasza tboldi (#153683) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Spoiler furatok vagy kulcslyuk, kasztnis kartel kedveli ezt ;]

Most néztem csak a képet, focvis álláspontját osztom, várnék másikat :R Addig meg elvan az ezüst. Bár ha ködölni tudják ezt a darabot, még az sem reménytelen, de akkor nem egyenletes szín/rétegvast kockázata fennáll.

A szélvédőragasztó nagyon erős. Ha jól elő van készítve a felület, akkor már kb csak vágással jön le, rozsdásodás esélye pedig jóval kisebb, szóval támogatom :)

[ Szerkesztve ]

(#153687) tboldi válasza focvis (#153684) üzenetére


tboldi
nagyúr

2,5 hónapja ez az első piros, amit hirdetnek, még az eBay-t is beleértve. Nem kizárt, hogy lenne majd jobb állapotú újabb 2 hónap múlva, de sajnos nem vagyok jós, és szeretek biztosra menni, úgyhogy hajlok a megvétel felé.

Csak kíváncsi voltam, ti mit gondoltok. :R

(#153686) molnarpeter: Erre a pirosra lehet, hogy csak szélvédőragasztóval tenném fel. Állítólag az is elég erős.

A rétegvastagság növekedésével még együtt tudok élni, ha szemre nem feltűnő a különbség. :D

[ Szerkesztve ]

(#153688) tomcsi23 válasza tboldi (#153683) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azért ez az ezüst elég gyárias. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#153689) tboldi válasza tomcsi23 (#153688) üzenetére


tboldi
nagyúr

Végül is bizonyos tekintetben az. :D

(#153690) sutszi válasza Redneck (#153685) üzenetére


sutszi
veterán

A 3x1 sáv + leálló, utópia lenne a jelenlegi helyzethez képest. Én nagyon támogatnám...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#153691) Redneck válasza sutszi (#153690) üzenetére


Redneck
veterán

Persze, jelen helyzetben utópisztikus, de én is nagyon támogatnám. Bár a hülyék ott is hülyék lennének. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#153692) MunezXBK válasza focvis (#153684) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Na mit, féket? ;]

(#153693) yodamester10 válasza sutszi (#153690) üzenetére


yodamester10
őstag

Inkább ilyen kellene itthon is.
[link]

(#153694) tomcsi23 válasza MunezXBK (#153692) üzenetére


tomcsi23
veterán

[link]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#153695) Reggie0 válasza Mágus2 (#153672) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat 2 meterre nem kell, de legalabb 6 meter kell hozza, hogy elfejen, ha 1m-re kovet.

(#153673) do3om: Ha allonak hato a sor, akkor 6 meterrel a kulsoben halado elott ki tudsz menni, hiszen gyorsan nyersz tavolsagot elotte. Ha 90-nel megy a kulsoben a sor, akkor 4 masodperc alatt elered a 70 meteres kovetesi tavolsagot, miutan kiertel.

[ Szerkesztve ]

(#153696) Magnum_ válasza tboldi (#153683) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ha nem pek csinalja, akkor ful gyari lesz.
Mindennel egyutt 50.000,-

Kivetelesen fenyezot merek ajanlani itt, Bp-en, ha erint.

I humbly and respectfully decline™

(#153697) Jorus válasza yodamester10 (#153693) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ahhoz, hogy értelme legyen, 2-4 km-enként kellene felszerelni a mérőegységeket, azért az nem olcsó - bár biztos lesz rá vállalkozó szellemű oligarka :D. Az EU-s koncepció is 2-5 km-t ír.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#153698) tboldi válasza Magnum_ (#153696) üzenetére


tboldi
nagyúr

Köszi, de jobban örülnék egy Gy-M-S megyeinek. :R

Mondjuk már elgondolkodtam a Gustavssonékon.

(#153699) molnarpeter válasza Jorus (#153697) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Követési távolságot figyelve lehet, hogy még többet keresnének :DDD Szerintem üzemanyag adót kéne emelni inkább ;]

(#153700) yodamester10 válasza Jorus (#153697) üzenetére


yodamester10
őstag

Itt egy jó leírás mennyit is lehet nyerni időben ha nem 130-al mész hanem 150-180-al.Én nagyon ritkán járok autópályán de ha oda is tévedek max 135-el megyek,nincs értelme többel menni pláne nem akarok a rendőrség zsebébe pénzt dugni.
[link]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.