Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94106) Kékes525 válasza Kékes525 (#93437) üzenetére


Kékes525
félisten

Kb. egy hete megszűnt a hibaüzenet. Ez segített: Reliability monitor & event viewer error for 9NCGJX5QLP9M 9ND94HKF4S0

"Here is how I stopped the error and it was quite simple, see if it works for you...
C:\Windows\System32\config\systemprofile\AppData\Local\Microsoft\InstallAgent\Checkpoints is where I found the 9ND94HKF4S0Z.dat and 9NCGJX5QLP9M.dat. I removed them and only them to a folder I created on my desktop and waited for the error to reappear and it did not. It's been 24 hours so I'm hopeful this resolved the problem. This was not a problem with windows updater. I hope this works for you.

If someone knows why they should not be removed, Please write to me before I delete the desktop folder."

A megadott helyen én csak a "9NCGJX5QLP9M.dat" fájlt találtam. Ezt kimásoltam (pontosabban mozgattam) egy ideglenes helyre 6 napja és azóta megszűnt a hibaüzenet. Ha holnap sem jelentkezik semmilyen hiba, akkor törlöm a fájlt. Állítólag ha frissítem az Intel VGA drivert, akkor meg kell ismételni a műveletet, kivéve, ha javították a hibát.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.