Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93401) szabferi válasza kali (#93400) üzenetére


szabferi
tag

Hát, mivel géped upgradelgetek (és idén biztos lesz alaplap csere is) igy az OEMet hanyagolnám.
Szóval akkor 70-80K egy szabadon pakolászható win10 manapság...

[ Szerkesztve ]

(#93402) borix válasza szabferi (#93401) üzenetére


borix
őstag

Igen a Pro dobozos/USB itthon 75000Ft 235€ körül van és azt pakolhatod más gépre is.
Lehet inkább megérné venni a neten olcsón egy OM verziót gépcserénél párszor belefér majd a 235€ -ba. ;]
Itt 25€ g2play majd itt biztos megmondják mennyire ajánlott innen venni játékok terén biztos ismerik.
Jobban ránézve a telefonos aktiválást javasolják felejtős szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#93403) borix


borix
őstag

(#93404) r.levente75 válasza #54072192 (#93397) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi, valóban a fókuszsegédben volt, ami közvetlen elérhető a jobb alsó sarokban ha lenyitom az értesítéseket. ott van olyan, hogy ki, tehát minden jön és látszik, csak prioritások és csak riasztások. na ez utóbbi kell nekem, ha bekapcsolom, akkor csak riasztások jelennek meg az értesítési központban.

Köszi

(#93405) #86564352 válasza r.levente75 (#93389) üzenetére


#86564352
törölt tag

Fókusz segédet kapcsold be

Gépház -> rendszernél automatára is lehet állítani, magamnak úgy csináltam este 8-tól reggel 7-ig ne dobáljon értesítést és kikapcsoltam ne dobáljon értesítést arról sem hogy nem fog értesítést dobálni :)

(#93391) terapeuta007 (ez már elég off és egészen más beszélgetés az anyagiakról egyébként létezik részletfizetés 0% THM, család összedobja, használt cucc, egy nagyon szegény egyedül élő bácsi könyvtárba jár netezni)
Most akkor nálad miről van szó laptop vagy asztali gép monitorral? Idősek laptopjától indultunk, ha ezek szerint asztali van azt menetközben is lehet bővítgetni évek alatt. Ha már van benne SSD miért nem veszel bele nekik a 2 GB RAM mellé hardverapróról plusz modult olcsón? Nálunk van régi Core2Duo E4500 CPU (rákerestem kíváncsiságból 2007-es kiadású proci egy 775-ös Asus deszkában és 2+2 GB RAM és utólag SSD-vel feltámasztott gép is, vígan frissült a legújabb 1809 buildre is és szitkozódás nélkül használható mert a Win10 cache-eli a dolgokat a RAM-ba, ha túl sok ablakot nyitnak meg az SSD-n gyorsan segít a pagefile. 1080 HD YouTube videókat néznek probléma nélkül. Természetesen 3rd party bloatware nincs és Ccleaner sincs, helyette Win10 saját karbantartója teszi a dolgát + Ublock Origin böngészőbe szűrni a szemetet.

A pénz témát félretéve technikailag kérdezem, az a 2 GB RAM modul a gépetekben valószínűleg 2025-ben is működni fog, a CPU se lesz penészes, HDD is bírja szóval ha a tápegység nem pukkan el addig, akkor is elvárnád 2025-ben az akkori Windows és a böngészők a modern nehéz weblapokkal jól menjenek azon a vason is mert még működik? 2019-ben miért elvárás 10+ éves technikán fusson pöpecül a legújabb Windows? :F

Ha azt mondod a roncs gép is simán jó még netezésre és kit érdekel vírusos lesz akkor mi is a probléma most? :) A Win7 fut tovább a támogatás lejárta után is nincs semmi teendőd! ;)

Az ipad egy ötlet, ha öt éves gyerekek tudják kezelni tapizással akkor idősek is belejönnek tapasztalatom szerint, hát nem akkora akadály egér helyett ujjal kell az ikonra menni. (és kevesebb hibalehetőség mint számítógépen) "Túlárazott szar?" 110-120-ért milyen laptopot kap a laikus átlaguser a MM, Tesco polcról? Kb. Celeron proci 4 GB RAM, 5400RPM HDD, ócska 1366x768 kijelző és bloatware szoftver. Ennél jobb netezés YT videózás élmény egy erős A10 chip, 2048x1536 felbontás, hangtalan ipad szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#93406) Döglött Róka válasza borix (#93375) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha, egy power user!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93407) r.levente75 válasza #86564352 (#93405) üzenetére


r.levente75
addikt

Köszi, ez is hasznos kis funkció. Be is lőttem 21.00-24.00-ig

(#93408) borix válasza terapeuta007 (#93385) üzenetére


borix
őstag

Ezt találtam róla.Windows 10 Lite
A korábbiak valamilyen béta verziók vagy felhasználó által mosósított verziók lehetnek szerintem.

(#93409) Cs1csó válasza borix (#93408) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez a "Lite" verzió nem való semmire.

(#93410) Doky586 válasza borix (#93408) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mint a win7 starter.. :(

(#93411) Cs1csó válasza Doky586 (#93410) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez már az a szint ha Linux-al sem megy akkor másik gépet kell venni, semmi sem tart örökké.

(#93412) terapeuta007 válasza #86564352 (#93405) üzenetére


terapeuta007
aktív tag

Csak azt nem ertem miert apple terméket kene venni.mikor fele ennyiert vannak ugyanannyit ero tabletek[link]
Sőt ha en csaladomnak kene tablet en ezt vennem:[link]

Az ipad a leheto legdragabb,leggazdaságtalanabb megoldas
Akkor ittvanak konfigok[link]
[link]
Ha meg laptop kell :[link]

Nem várja el senki sem hogy villamgyors legyen.
Amig betoltenek az oldalak meg elindulnak a videok addig nem veszunk ramot. Még egyenlore ahoz kepest hogy mekkora szemét gépek viszonylag gyorsan toltik be az oldalakat. Azzal hogy nem birjak el az ujabb windowst azzal nem lesz baj mert eza windows 10 lite ez
V1803 véglegesen. Nem frissul tovabb mert bele van nyulva durvan.
Nemtom honnan veszed hogy nekem vannak elvarasaim ezekkel a gepekkel szemben. Nekem van rendes szamitogepem en ezekkel a szemetekkel nem foglalkozom, majd szolnak ha valami megdoglik bennuk vagy már 5 percig toltenek egy oldalt es akkor vagy meg fejlesztes lesz vagy egeszet kidobni es kicserelni annyibol amennyi penzt rászánnak.
Mieza windows 7ezés? Szerinted azt kene raknom ezekre? Windows 7 tenyleg tobb eroforrast eszik mint 10. Miert kene rarakni? Az hogy ujabb windows nem feltetlenul azt jelenti hogy ujabb szamitogep kell hozzá.
Nalunk mindenkinek nyomogombos teloja van kiveve nekem. És a szamitogepet is ilyen kis koltsegvetessel kezelik. Faterom gépébe ilyen 20%os kondicion lévo szektorhibas vinyó van, ezt mondtam is neki hogy cserelni kene de igazabol nem foglalkozik vele. A nagyszuloknel meg még regi inteles patas a gép.

Jimi Hendrix-Purple Haze

(#93413) vlevi


vlevi
nagyúr

Öreg gép cseréjét csak annyit, hogy a hardverapro televan 30-40ezer forint körüli Dell, HP, Fujitsu gépekkel, i3-as, i5-s, 4giga RAM, kell ennél több? Netezni, levelezni?

(#93414) marcus1


marcus1
tag

helóó mindenki. kis segítség kellene. win 10 usb nem sikerült új rendszerpartíciót létrehozni hiba üzenet. mi lehet a baj?

A tegnap már történelem,a holnap még rejtelem,DE A MA ADOMÁNY.

(#93415) #54072192 válasza r.levente75 (#93404) üzenetére


#54072192
törölt tag

Nincs mit, a játéksávos dolgot azért javasoltam, mert akkor nem kell kézzel bekapcsolni, meg lehet automatikusan használni a beállított időszakon kívül is :)

Doky586: Még mindig sokkal jobb, mint a Vista Starter... Az volt a létező legbutább Windows, mondjuk azt nem tudom, hogy tényleg jobb volt-e a netbookokon és a Pentium 3-as gépeken, mint a normál kiadások.

(#93416) terapeuta007 válasza marcus1 (#93414) üzenetére


terapeuta007
aktív tag

Win 10 usb alatt bootolhato pendriveot ertesz?
Rufus-al csinaltad? A partition scheme-nek MBR-nek kell lenni.
Ha ezutan se mukodik akkor masik pendrive-al probalkozz.

Jimi Hendrix-Purple Haze

(#93417) marcus1 válasza terapeuta007 (#93416) üzenetére


marcus1
tag

bocs igen Win 10 usb bootolhato pendrive Rufus-al csináltam. de másik gépben más harverekel csak ugyan ezzel a hdd-vel. win 7 cd-ről úgyen ez a hiba felírat. a hdd-t kéne valahogy aktivá vagy renszerlemezzé teni?

A tegnap már történelem,a holnap még rejtelem,DE A MA ADOMÁNY.

(#93418) terapeuta007 válasza marcus1 (#93417) üzenetére


terapeuta007
aktív tag

Fogd meg a vinyot rakd at masik gepbe es formazd le. Esetleg lemezkezeloben particionalod ahogy szeretened.(lehetoleg 1db particio) NTFS legyen.

Nem kell rendszerlemezze tenni telepiteshez.

Biosban arra figyelj hogy ne uefi modban inditsd hanem siman bootold be.

Most tobb nem jut eszembe.

Jimi Hendrix-Purple Haze

(#93419) Doky586 válasza marcus1 (#93417) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valószínű nem a particionálatlan helyet jelölöd ki telepítési célnak, ahogy kellene csinálni..

(#93420) Picco


Picco
addikt

udv kollegak,

nemreg utol ert engem is a nagy windoz frissites es eltunt a sleep lehetoseg a kikapcsolas menubol es kb mindenhonnan.
gugli csak regi talalatokat dobott ki altalaban hianyzo intel apu driverekre hivatkoztak.

segitseget elore is koszonom a windows guruknak :R

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#93421) Kékes525


Kékes525
félisten

Meguntam az 1803-ast, visszaállítottam a frissítési csatornát a célzottról "normálra" és rendesen frissítette 1809-esre. Most ismerkedek az újításokkal.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#93422) Armagedown válasza terapeuta007 (#93412) üzenetére


Armagedown
őstag

"Mieza windows 7ezés? Szerinted azt kene raknom ezekre? Windows 7 tenyleg tobb eroforrast eszik mint 10. Miert kene rarakni? "
Az a nagy harci helyzet, hogy akárhány hépen próbáltam a két rendszert, mindig a Windows 7 bootolt gyorsabb, kb feleannyi idő kellett neki, és a programok is gyorsabban indultak, a vezérlőpult is gyorsabban nyilt meg.
Kíváncsi vagyok, hogy mitől lett mégis gyorsabb neked,
A linkelt laptop processzora lassabb, mint egy 11 éves Core 2 Duo T-8300, látható a Notebookcheck benchmark listáján.
Az újak közül is vannak lassúak a belépő szinten.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#93423) #86564352 válasza Kékes525 (#93421) üzenetére


#86564352
törölt tag

Néhány hasznos:

Settings/Gépház be lehet kapcsolni a több helyes vágólapot, beillesztéskor Win+V (megszűnik a felülírtam a vágólap tartalmát baleset)
kisegítő lehetőségeknél a Win+Shift+S kombót (Snip & Sketch képmetsző) lehet a billentyűzet Print Screen gombra állítani

Néhány bug:
ha értesítések nem jönnének, gépházban a háttérben futó appok engedélye kapcsolót ellenőrizd ki-be
az értesítési sáv néha baloldalon bukkan fel és ugrik jobbra a helyére és még egy-két UI glitch

(#93424) terapeuta007 válasza Armagedown (#93422) üzenetére


terapeuta007
aktív tag

Azert mert windows 10 lite ot raktam rajuk.
Aminek az iso-ja 2,8gb a hivatalos 3,7 helyett kezdesnek.
Aztan pár szolgaltatast letiltottam . Megjelenesi beallitasokat levettem. Lapozofajl meretet felvettem.
Es ebbe igy alapbol nincsenek metro appok. Kivan belole szedve a cortana stb. Es hatasosabban kezeli a win 10 az eroforrasokat mint 7 egyebkent is.

Persze lehet egyszer majd kiprobalok egy win 7et is.
De sima win 7 nem hinném hogy jobb mint ez a maszek win10

De valszeg van az internyeten win 7 bol is valami maszek lecsupaszitott verzio.

Ilyen maszek windowsoknal viszont már nem defendert hasznalok hanem avastot.

Egyebkent a windows 7nek es a windows 10nek ugyanazok a hivatalos rendszerkovetelmenyei.

[ Szerkesztve ]

Jimi Hendrix-Purple Haze

(#93425) Cs1csó válasza terapeuta007 (#93424) üzenetére


Cs1csó
félisten

A hivatalos Windows 10 Lite-on csak UWP-s appok futhatnak, amit te feltettél NEM hivatalos ahogy nézem valami gányolt verzió, nem hiszen, hogy ér az egész ennyit.

(#93426) Kékes525 válasza #86564352 (#93423) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi! :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#93427) Döglött Róka válasza terapeuta007 (#93424) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tök jó, csak ne reklámozd, hogy gányolsz.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93428) Met


Met
nagyúr

Azt hogy lehet kideríteni hogy miért indul el időnként a Firefox gép bekapcsolás után?
Vírus, mailware keresés eredménye 0, CC Cleaner-el megnéztem az automatikusan induló program között nincs ott a Firefox és az indítási alkalmazások között sincs.
A kezdőoldal (startlap) jön be vagy karácsonykor néha a LOR (Nespresso kapszulagyártó) adventi naptára amit nyitogattam.
A Win10-ben lehet még valahol nézni hogy mi indul el a winnel együtt?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#93429) Cs1csó válasza Met (#93428) üzenetére


Cs1csó
félisten

Víruskeresés mivel történt?
Adwcleaner, Hitman Pro, Emsisoft EK, MBAM Free ezeket futtasd.

+ nézd végig az FF beállításait.

(#93430) terapeuta007 válasza Cs1csó (#93425) üzenetére


terapeuta007
aktív tag

Hát szar gepre szar windows. Ha a microsoft nem tud windows lite ot csinalni.(nem mintha megvennem mert tobbe kerulne mint az a szemét gép)
Hivatalos:Van olyan hogy windows 7 starter mondjuk az alternativa talán.(hogyha nem akarunk vistat meg xp-t)
Bár lenne még egy megoldás: android vagy linux. Bar nekem inkabb android tetszene.

Jimi Hendrix-Purple Haze

(#93431) Doky586 válasza Met (#93428) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez nem bug, hanem feature..! :K

Az asztalon alt+F4 el kapcsold ki a gépet, vagy előtte zárd be a programokat és csak utána kapcsold ki menüből a gépet. Valahol a gépházban is van erre egyébként beállítás..

[ Szerkesztve ]

(#93432) zolee001 válasza Met (#93428) üzenetére


zolee001
őstag

Settings > Accounts > Sign-in options-Pick up where I left off
Kikapcsolod és megoldodik a problémád

(#93433) zolee001 válasza Cs1csó (#93429) üzenetére


zolee001
őstag

Te valami jutalékot kapsz ezektöl a "cégektöl" ?

(#93434) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Mi a véleményetek az aprón kapható, pár ezer forintos kulcsokkal kapcsolatban?
Illetve hogyan is működik pontosan a kulcs microsoft fiókhoz kapcsolása? nem igazán használtam az elmúlt 7-8 évben wint.
Én nem microsoft fiókkal szeretnék bejelentkezni a gépre hanem helyi fiókkal, viszont akkor nincs hozzárendelve a kulcs a fiókhoz?

(#93435) Met válasza Cs1csó (#93429) üzenetére


Met
nagyúr

Comodo IS és MBAM Free.

Doky586 Mindig bezárok minden programot kikapcsolás előtt.

zolee001 Köszi, megnézem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#93436) #86564352 válasza Met (#93435) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ezt is megpróbálhatod, lehet a Firefox saját beállítása okozza.

(#93434) zenwalk általában röviden fogalmazva "kamionról leesett" kulcsok, technikailag működik amíg a Microsoft le nem lövi

[ Szerkesztve ]

(#93437) Kékes525


Kékes525
félisten

Az új 1809-es rendszer első hibája megjelent a Megbízhatósági előzményekben:

Telepítési hiba: A Windows 0x80070057 hiba miatt nem tudta telepíteni a következő frissítést: 9NCGJX5QLP9M-AppUp.IntelMediaSDKDFP.

Már 6x próbálta telepíteni a rendszer, de mindig ezt a hibaüzenetet kapom. Hogy lehetne ezt javítani?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#93438) Doky586 válasza Met (#93435) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Akkor próbáld ki azt amit írtam..

(#93439) Armagedown válasza zolee001 (#93433) üzenetére


Armagedown
őstag

Nem, ezek a programok jók a kártévők kiírtására, én is ezeket ajánlom

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#93440) #54072192 válasza #86564352 (#93436) üzenetére


#54072192
törölt tag

Ahhoz semmi köze a Firefoxnak. Az ott lévő beállításokhoz előbb el kell indulnia a böngészőnek, azt pedig a rendszer indítja el, ahogy zolee001 írta.

zenwalk: Az aktivált állapotot köti az MS fiókodhoz, tehát helyi fiókkal nem lehet hozzákötni. Az aktivált rendszeren kell belépned a fiókodba, és kész. Ha megtörtént, akkor válthatsz vissza helyi fiókra (onnantól a gépházban megint csak annyit fog írni, hogy digitális licenccel aktivált, a fiókos rész nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#93441) zenwalk válasza #54072192 (#93440) üzenetére


zenwalk
senior tag

De így, hogy visszaléptem helyi fiókba, böngészőben nem látom semmi nyomát a microsoft fiókba belépve, hogy lenne winem

(#93442) marcus1 válasza terapeuta007 (#93418) üzenetére


marcus1
tag

Sikerült megoldani. Alapból a rufus mbr partíciós sémát állit be de nekem az 1tb-os hdd gpt-ben volt. Csináltam a rufus-al egy GPT-s partíciós sémát támogató usb telepitőt. Köszi ,☺.

A tegnap már történelem,a holnap még rejtelem,DE A MA ADOMÁNY.

(#93443) #86564352 válasza #54072192 (#93440) üzenetére


#86564352
törölt tag

A folytassa ahol abbahagyta funkció kikapcsolást szoktam javasolni én is kezdésként, vagy Alt+F4 leállítás csak múltkor volt valaki aki direkt írta ő bezárja a Firefoxot leállítás előtt mégis indul magától. Ekkor dobta ki a Google azt a lehetőséget próbaképp. Ezek szerint akkor az felesleges próba, jó tudni.

Egyébként már az haladás MS átfogalmazta annak az eldugott kapcsolónak a szövegét, eleinte a reopen apps nem is szerepelt ott és tucatjával jöttek a pánik "magától elindulnak dolgok pedig nincs is automatikus indításban, vírusos a gépem?" panaszok! MacOS tisztább a helyzet megkérdi leállításkor akarod-e indításkor megnyissa az aktív programokat. Windows-nál az kár nem tudja a virtuális asztalokra visszatenni ahogy volt, csak default1-re az összeset. (ezért aki belakja inkább altassa a gépet) Probléma az is lottóhúzás melyik futó programot teszi vissza a funkció, amennyire próbáltam összevissza, nincs benne rendszer. Például nyitva az Edge, OneNote, File Explorer és a Spotify, újraindítás és csak a Spotit teszi vissza a többit nem, néha a Spotit sem. (a Spoti saját auto indulása kikapcsolva, annak köze nincs hozzá)

(#93444) need


need
addikt

Sziasztok

Windows tűzfal telepítenénk...

A következőt írja ki..

Ezen volt eljöttél a win10... Na ilyenkor mi van!?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#93445) Doky586 válasza #86564352 (#93443) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"..tisztább a helyzet megkérdi leállításkor akarod-e indításkor megnyissa.."

Igen. Több választást kellene hagyni az embernek. Nagyon várom már hogy az autóm légzsák szoftvere is adjon választási lehetőséget ha fának megyek: ezt mondaná:
- Ön balesetet szenvedett. Kívánja hogy kinyíljon a légzsák?
- A verzió: Igen
- B verzió: Nem
- C verzió: további informávió a szolgáltatásról.. :C

need: a 'törlés' gomb nyomogatása..!

[ Szerkesztve ]

(#93446) #54072192 válasza zenwalk (#93441) üzenetére


#54072192
törölt tag

A netes oldalon a fiókod alapján begyűjtött pár infót látod (pl. Defender, Bitlocker, helyadatok, ha vannak), ha visszaváltasz helyi fiókra, akkor ezek nincsenek ott. Ha például alaplapot kell cserélned, és nem aktiválja neten, akkor a Win10 is azt fogja kérni, hogy jelentkezz be az új rendszeren a fiókodba, amihez már társítottad a kódot.

twofatcat: Bizony az kéne, mint MacOS-en, csak ugye 10-en nincs párbeszédablak, hacsak nem Alt+F4-gyel akarod kikapcsolni. Kéne egy plusz opció a start menüs listába, akár egy pipa is elég lenne, hogy folytassa-e. De ez ugye azért van alapból bekapcsolva, hogy ha újraindítja magát a gép egy frissítés miatt, akkor így kisebb eséllyel bosszankodik az ember, ha valamiért meglepetésként érte volna.

need: Ezt Bing fordítóval írtad? Egyébként húzd le a többi vinyót, és töröld a partíciókat az SSD-n a telepítés előtt. Nem kell létrehozni kézzel semmit, az üres helyet jelöld ki.

(#93447) #86564352 válasza Doky586 (#93445) üzenetére


#86564352
törölt tag

Köszi a szokásos fárasztó "humort". :C

(#93448) King Unique válasza marcus1 (#93442) üzenetére


King Unique
titán

Azt mondjuk el kellene dönteni, meg tudni kellene, hogy most Legacy / UEFI bootolási mód szerint akarsz-e telepíteni, nem utólag pepecselni... Amúgy meg nem alapból MBR-t állít be, mert pl. nálam UEFI-s rendszernél GPT-UEFI sémát, ha betallózom a Windows 10-es ISO-t. Az meg egy dolog, hogy a célmeghajtón (HDD) GPT volt, de attól még lehet a telepítővel törölni, konvertálni, ahogyan a BIOS-ban a bootolási módot átállítani stb.

(#93444) need:
Lehetőleg particionálatlan (szabad) területet kellene megadni telepítési célnak, törölni a lemezen a felesleges partíciókat előtte, vagy akár a teljes lemezt, ha nincsenek rajta fontos adatok.

[ Szerkesztve ]

(#93449) Cs1csó válasza zolee001 (#93433) üzenetére


Cs1csó
félisten

Köszi Armagedown :K

"kiegészítő" védelemnek ezek vannak ajánlva a Vírusirtó topic összefoglalójában. Ha a rezidens védelem nem talál semmit az még nem jelenti azt hogy nincs is és több szem többet lát alapon ezek egy részét telepítés nélkül is le lehet futtatni.

(#93450) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!
Win10 150% van skálázva.
Amit szeretnék, hogy firefox-ra ez ne legyen hatással, de nem tudom beállítani.
Tudtok rá megoldást esetleg?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.