Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94301) modflow válasza Sub-ZeRo (#94298) üzenetére


modflow
veterán

Nem monitoron van, hanem 4K-s HDR-es TV-n.

Előző driverekkel is ilyen volt. Ma frissítettem a jan. 15-re, de ez is rossz. :(

[ Szerkesztve ]

(#94302) pinnacle válasza jeni (#94291) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Újraindítás után eltűnt. Valószínüleg a Logitech G102 egér kavart be, mert billentyűzetből is lett +3.

[ Szerkesztve ]

(#94303) Bluebess72 válasza M@no (#94300) üzenetére


Bluebess72
csendes tag

Lehet, hogy netto gyíkságot csinálok. Igazából csak másolom a google által dobott információkat, tudás náélkül. A cél egy minden hajnalban indulj újra parancs lenne.
/g:

Ha hülyeség, kérlek mondjátok meg, hogy mit írjak be.
Köszönöm!

(#94304) Sub-ZeRo válasza modflow (#94301) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Próbálj meg egy kb. 2018 április, májusi drivert például.
Nekem a 2018.3. havi driver az, ami minden féle képpen tökéletes, csak éppen a játékonál hiányzik az a plus opció/optimalizálás, ami az új drivernél már benne van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#94305) togvau


togvau
senior tag

ez az alacsony minőségű operációs rendszer már mikrofont sem tud kezelni? Be van dugva, felismeri, de tökéletes csöndet érzékel a hangszint jelzők szerint, minden program ami használná a mikrofont errorozik, hogy nem érhető el, még a beépített hangfelismerő beállításai is erroroznak. Device managerben minden rendben.

Rákerestem erre, és kidobott pár tippet, hogy az "okos" privacy beállításoknál engedélyezzem a mikrofont a settings-ben, de bármilyen privacy ablakot megpróbálok megnyitni, rögtön be is záródik, és az event logba ilyesmik kerülnek:

Faulting application name: SystemSettings.exe, version: 10.0.17763.1, time stamp: 0x9d9d9332
Faulting module name: Windows.UI.Xaml.dll, version: 10.0.17763.168, time stamp: 0x4b439076
Exception code: 0xc000027b
Fault offset: 0x0000000000708ab2
Faulting process ID: 0x13c
Faulting application start time: 0x01d4bbb1fbe1eee9
Faulting application path: C:\Windows\ImmersiveControlPanel\SystemSettings.exe
Faulting module path: C:\Windows\System32\Windows.UI.Xaml.dll
Report ID: 2e7f652e-fb05-4b06-b879-3b5228c2e2c3
Faulting package full name: windows.immersivecontrolpanel_10.0.2.1000_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy
Faulting package-relative application ID: microsoft.windows.immersivecontrolpanel

Ez a hiba másnak is volt ahogy rágugliztam, persze a májkrémszaftosak csak bullshittelnek, meg akadékoskodnak, nincs megoldás a topikokban.

hitler, sztálin, micro usb

(#94306) modflow válasza Sub-ZeRo (#94304) üzenetére


modflow
veterán

Megnézem, köszi.

(#94307) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Hali

Érdemes már 1809 verzióra váltani?

Javítottak rajta??

Köszi

(#94308) CirrMee válasza gainwardgs (#94307) üzenetére


CirrMee
addikt

Érdemes már 1809 verzióra váltani?

Mi az, hogy már? Eddig sem tapasztaltam problémát, pedig elég sok gépet felügyelek/karbantartok.

Javítottak rajta??

A (win10) megjelenése óta egyfolytában jelennek meg javítások.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#94309) TRob1 válasza gainwardgs (#94307) üzenetére


TRob1
veterán

Micsoda??? Ez biztos vmi "kandikamerás" kérdés, vagy most ébredtél a hibernációból! :D
Kb. október óta érdemes volt...

¤ R'n'R ¤

(#94310) #19482368


#19482368
törölt tag

Sziasztok,

A gyermek eszközén Windows 10 pro Magyar operációs rendszer van telepítve, gyermek felügyelet bekapcsolva, A probléma az, hogy Edge böngészőben, ha éketekkel keress ákombákom karakterekké varázsolja, és értelmezhetetlené válik a keresőnek. Így nem talál semmit. Ha ékezetek nélkül keres, a keresés probléma mentesen végbemegy. Minden Magyarra van állítva. A jelenség, csak az ő felhasználói profiljában jelentkezik,

Kérdésem az lenne, mit, és hol kell megnéznem, beállítanom, ahhoz hogy ismét kezelje rendesen az ékezetes keresést?

(#94311) #64905664 válasza Aranygyerek (#94255) üzenetére


#64905664
törölt tag

Szia.
Különleges esetekben nekem is ezt a hátteret adja be és semmi nem történik. Például altatás után. Beadja a háttérképet és entert nyomok. Rögtön bedobja a bejelentkező oldalt.

(#94312) Geth válasza togvau (#94305) üzenetére


Geth
addikt

Nálam működik a mikrofon, bár én nem az alacsony minőségű változatot tettem fel.
Szép napot :)

(#94313) gainwardgs válasza TRob1 (#94309) üzenetére


gainwardgs
addikt

Pár hónapig csak dekkolt a gépem, most lett újra beüzemelve és feldobta az 1809-es verziót.

Régebben pár rossz dolgot olvastam róla(személyes fájlokat törölt ki stb.), ezért kérdeztem :R

(#94314) togvau válasza Geth (#94312) üzenetére


togvau
senior tag

nálam meg nem. Nincs nem alacsony minőségű változat, hiszen a rossz minőség a májkrémszaft védjegye.

hitler, sztálin, micro usb

(#94315) Geth válasza togvau (#94314) üzenetére


Geth
addikt

Mondogasd még, addig én használom tovább pl. a mikrofont :)

(#94316) togvau válasza Geth (#94315) üzenetére


togvau
senior tag

én is használnám, de ez a rossz képességű rendszer ennyit se tud, lásd a hibát. És a microsoftos alacsony minőségű emberek csak bullshittelnek, a többieknek is akiknek ez a problémájuk.

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#94317) TRob1 válasza togvau (#94314) üzenetére


TRob1
veterán

Válts magasabb minőségű oprendszerre ha a jelenlegivel ilyen problémáid vannak.

¤ R'n'R ¤

(#94318) togvau válasza TRob1 (#94317) üzenetére


togvau
senior tag

váltanék, de a vendor lock in működik. Amiken nem játszom, ott egyébként nyoma sincs e kártékony cég rossz minőségű szoftvereinek :)

Különben nem lennék kíváncsi megoldásra.

De úgy néz ki, valami USB mikrofonos megoldás lesz, mert ez a remek rendszer még ennyit sem tud kezelni stabilan. De azért kötelezően, kérdés nélkül frissült kéretlenül.

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#94319) Geth válasza togvau (#94318) üzenetére


Geth
addikt

Nem lennék a helyedben, kitartás :)
Nekem rákérdezett frissítés előtt. Mik vannak!

[ Szerkesztve ]

(#94320) King Unique válasza togvau (#94316) üzenetére


King Unique
titán

Ezt a troll dumát inkább máshol, másik topikban nyomasd (már ahol van erre szint és igény), mert nagyon gáz... :U Ha csak ennyire alacsony szintű megnyilvánulásra futja, akkor felesleges itt újfent trollkodnod... Úgy meg pláne, hogy másoknál működik az említett dolog és az a kérdés nélkül frissül sem egészen úgy van.

[ Szerkesztve ]

(#94321) togvau válasza King Unique (#94320) üzenetére


togvau
senior tag

Miért troll duma? A crashelő ablakra rákeresve, más emberek kérdéseinél annyit írnak a supportos kumar-ok, hogy telepítse újra a drivert, ellenőrizze a vírust, stb, majd lockolja a topikot
Milyen drivert telepítsen újra? A windows drivert? Szóval csak terelnek.
'96 óta használok sajnos windowst, újra és újra meglep az amatőr, nevetséges, alap problémákkal, nagyon nem minőségi működés, lásd még az update el...baltázások...

A vicc az, hogy bluetooth-on headsetet párosítva a géppel, ugyan úgy látszik a microfon device-ja a headsetnek, de ott is nuku bemeneti jel, és minden ami használni akarja errort dob. A 7, 8 még tudta ezt is, a 10 ez sem.

Az kit érdekel, hogy másoknál működik a dolog? Nálam nem, és a google szerint sokaknál szintén nem.
Jöhetek ide trollkodni, ha valakinek nem működik az ami nekem igen, tehát az márpedig működik? :) Egyébként kit érdekel kinek működik?

Vagy ez a topik arról szól hogy örömködik mindenki, hogy minden működik? Nem úgy látom.

Egy ideig lehetett nemet mondani a 10 frissítésre, aztán már nem... google a barátotok.

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#94322) King Unique válasza togvau (#94321) üzenetére


King Unique
titán

Mert itt a fórumon egy troll vagy a Microsoft és Windows témáknál, ezen nincs mit magyarázni... Elég csak megnézni a sok közül pl. ezt a legutóbbi megnyilvánulásodat, de még az is kulturáltabbra sikeredett a mostaninál. És nem, nem azzal van a baj, ha valaki leírja itt egy szakmai topikban a problémáját és megoldást keres rá. Hanem ahogyan teszi és amilyen + jelzőkkel megtoldva, ami alapján a jelen esetnél is egyértelmű, hogy valójában mire megy ki a játék... Szóval nekem aztán pláne ne akard megmagyarázni, ismerem jól az ilyeneket... :N

A másoknál működik meg egyébkét annyit tesz, hogy nem feltétlen a rendszerben van alapból a hiba, mert akkor vsz senkinél sem működne. Meg ugye ki tudja, hogy kinél éppen hogyan van megbuherálva, akár külső programok által letiltva ez+az, akinél éppen nem működik...

Az az ingyenes build upgrade pedig nem éppen mai eset... Ráadásul úgy pontos, hogy az 1 éves frissítési időszakon belül csak egy bizonyos ideig volt az a trükközés, de később azon is változtattak és nem frissült csak úgy magától. De egyébkánt előtte is el tudta kerülni, aki kicsit is utánajárt. De ha esetleg lefrissült neki 10-esre, akkor is volt lehetősége 30 napig visszaállni az előző Windowsra.

[ Szerkesztve ]

(#94323) Csöves válasza ot93 (#94280) üzenetére


Csöves
senior tag

Nekem is 1803 .

Aquila non captat muscas.

(#94324) Werkly


Werkly
őstag

Microsoft vagy helyi fiókka érdemesebb clean installt csinálni? Kösz!

(#94325) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok,

Win újraindítás/indítás után újranyit minden appot, ami futott leállítás előtt. Ezen és ezen leírás alapján próbáltam ezt a featuret kikapcsolni, de ezt pár hónapja újrakezdte. Ellenőriztem, úgy van minden, ahol ott ajánlják.

Win 10 Pro, 1803, 17134.523

Tipp?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#94326) moma


moma
őstag

Lehet tiltani valahogy, hogy egy exe indítható legyen?

we all deserve a bit of luck.

(#94327) milu


milu
aktív tag

Egy hosszabb időre kölcsönbe kapott Dell notihoz külső házba tennék SSD-t! (a gépet nem engedik megbontani).

Mi a véleményetek, futna-e az SSD-n megfelelően a Win10? (jelenleg egy külső HDD-ről fut a Win10, a betöltése viszonylag lassú, de azt követően a programok már megfelelően futnak, a dokumentumok zavarmentesen töltődnek be)

Egy srác azt mondta, nem futna a külső SSD-n a Win10, ezért kérdeztem Tőletek!

(#94328) King Unique válasza milu (#94327) üzenetére


King Unique
titán

Ha már külső HDD-re lehet telepíteni és fut arról, akkor nyilván külső SSD-ről is. Sőt, az utóbbi esetben jóval gyorsabb lesz a rendszer működése, hasonlóan SATA-n a(z) HDD / SSD felálláshoz. Nekem is van ilyen célra külső SSD-m, ahogyan itt a fórumon szintén többen használnak ilyet (példák). Csak annyi a lényeg, hogy a külső SSD-nél is értelemszerűen Windows To Go telepítés kell, nem hagyományos, mivel az utóbbi szerint nem fog menni. Valamint a megfelelő sebességhez értelemszerűen USB 3.X porthoz csatlakoztatni, illetve külső házból is olyat használni. Tartós és intenzív használatnál pedig az sem árt, ha a külső háznál USB-n működik a TRIM, pontosabban UASP-s csatlakozásnál az UNMAP parancs, ami lényegében ugyanazt csinálja. Bár manapság a modern SSD-knél már a Garbage Collection is egyre hatékonyabb és az is ellensúlyozhatja némileg a TRIM hiányát USB-n.

[ Szerkesztve ]

(#94329) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Tudom valahol programonként állítani a biztonsági szintet?

Konkrétan a CCleaner gép indításakor engedélyt kér, hogy módosíthat-e adatokat., Ha igenre nyomok, bejön az asztal és elindul a windows. Sokszor ez az ablak valamiért elakad és nem jelenik meg. Csak a háttérképet látom ikonok nélkül és a tálcát amire ekkor még nem lehet kattintani. ctrl+alt+del-re és más kombinációra nem reagál, csak a reset segít ilyenkor. Másodszorra mindig megjelenik az ablak.
A csúszkát nem szeretném lehúzni teljesen. Nem lehet programonként teljes körű engedélyt adni?

(#94330) Döglött Róka válasza malibu (#94329) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem szedd le a ccleanert.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#94331) King Unique válasza gzbotii (#94325) üzenetére


King Unique
titán

Nálam is van még 1803-as verzió használatban és ha a gépházban kikapcsolom a screenshoton lévő opciót, akkor a rendszer leállítása-indítása után nem nyílnak meg újra a korábban be nem zárt alkalmazások. Szóval nálam működik. Egy másik lehetőség az Alt + F4 billentyűkombinációval előhívható ablakban leállítani a rendszert, nem a Start menüből. Vagy egy harmadik leállítás előtt bezárni a megnyitott alkalmazásokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#94332) Cs1csó válasza malibu (#94329) üzenetére


Cs1csó
félisten

+ vizsgáld át a képet pár kiegészítő védelmi programmal: Adwcleaner, MBAM free, Emsisoft Emergency Kit, Hitman Pro

Ilyet nem kellene csinálnia a CCleaner-nek, főleg a rendszerrel együtt fölösleges engedni futni, ha esetleg újratelepíted akkor ezeket állítsd be:
CCleaner főablak - beállítások - adatvédelem - PIPA KI
CCleaner főablak - intelligens vizsgálat - minden PIPA KI

(#94333) Zsolti45


Zsolti45
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni Tőletek ismertek-e vagy tudtok-e olyan valakit esetleg Borsodban aki szivesen eljönnne Hozzám(természetesen hozom-viszem ha kell) és végre "összelöné" aZidoo X-10-met a PC-mel.Persze előtte ha lehet beszélnénk...Elég sok lelátszó megfordult már a kezeim között semmelyikkel sem volt gondom igaz akkor még Win7-em volt....Imádom a Zidoo-t de ez most megfogott!!!Előre is köszönöm...

(#94334) milu válasza King Unique (#94328) üzenetére


milu
aktív tag

King Unique köszönöm a válaszodat a telepítéskor a javaslataidat figyelembe fogom venni!

(#94335) Döglött Róka válasza Cs1csó (#94332) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szedje le a CCleaner-t és ne rakjon fel szarokat.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#94336) svgyula válasza togvau (#94321) üzenetére


svgyula
addikt

Azért azt ügyesen kifelejtetted a mondanivalódból, hogy nincs hozzá win10 driver. Ezután még csodálkozol, hogy nem működik? Azt gondoltad, hogy örökké fog működni minden rendszerrel? Én nyomtatót dobtam ki amikor áttértem a win 7-re mert egyik "hozzávaló"(?) driverrel sem lehetett életre kelteni. Ha az alaplapi hangkártya bemenetre rádugsz egy mikrofont annak működni kell ha a gépnek van hangja. De ha a win7-el működött akkor mese nincs vissza kell menni arra a rendszerre! :K
(#94335) Döglött Róka
Nem hozzád viszi javítani a gépet. Akkor neked nem mindegy, hogy milyen programokat használ? Megint előtört belőled a vállalti rendszergaza :N Mikor érted meg, azokat akik nem a rendszergazdák kénye kedve(?) szerint akarják használni a rendszerüket? Ha neked nem tetszik egy egy alkalmazás az nem jelent semmit :N ez az alapfelállás! Ne szólj hozzá ha nem értesz azzal a programmal egyet amit használ! Ez ilyen egyszerű........

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#94337) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Csináltam vissza állítást a Macriummal, azt nem értem miért van most egy Windowsold mappa, amiben progrmafiles és ilyesmi mappák vannak.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#94338) nemethchek19


nemethchek19
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis közvélemény kutatás.

Van aki még 1709-es verzójú Windows 10-et használ? Ha igen, akkor miért? :)

[ Szerkesztve ]

(#94339) Aranygyerek válasza #64905664 (#94311) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Enterre is csak megvillant az ablak és ennyi,mondjuk ezt bármely billentyűre megtette. Nem volt megoldás szerintem.

Privire válaszolni illik.

(#94340) King Unique válasza Tiger. (#94337) üzenetére


King Unique
titán

A Macrium Reflect a visszaállításnál azt a lemezképet és rendszerállapotot tölti vissza, amiről a mentés készült. Ha akkor volt Windows.old mappa, akkor nem meglepő, ha a visszaállítás után is ott van. Ha nem volt, akkor viszont nyilván nem kellene ott lennie. Max. esetleg még talán azt lehet elképzelni, hogy valami hasonló fordult elő, mint amikor a telepítésnél nem törlik a céllemezt és a rajta lévő partíciókat, hanem csak rátelepítik a meglévőre az új Windowst.

(#94338) nemethchek19:
Nálam van Windows To Go telepítésnél 1709-es verzió, mivel ott hivatalosan nem támogatott a build upgrade. :D De egyébként némi tákolással akár még ott is meg lehet oldani.

[ Szerkesztve ]

(#94341) GEPESZ66 válasza Tiger. (#94337) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Egyébként amikor a visszaállítást csinálod,akkor a Macrium-on belül lévő menuponttal szoktat törölni a partíció tartalmát,ahova történik a visszaállítás?

[ Szerkesztve ]

(#94342) Tiger. válasza GEPESZ66 (#94341) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Csak szimplán betölti a kép filet, és vissza állítja. De gondolom törölhetem azt a mappát nem?
King, én mindig úgy telepítem, hogy formázom a particiót, nem rakom rá a meglévő winre, nem is tudnám mivel 64gb az ssd.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#94343) King Unique válasza Tiger. (#94342) üzenetére


King Unique
titán

Ha csak simán betallózod a lemezképfájlt, kiválasztod a célmeghajtót, majd next-next-finish, akkor is elvileg törli a lemezt, vagy legalábbis azon részét, amire a lementett partíciók lesznek visszaállítva. De előtte biztos ami biztos alapon célszerűbb inkább a screenshoton lévő törlési opcióval (delete existing partition). Ha nálad a mentésben nem volt Windows.old mappa, visszaállítás előtt nem lett törölve a lemez, vagy annak a visszaállításhoz szükséges része, akkor max. az fordulhatott elő, ami az előző válaszban volt említve.

A hagyományos telepítésnél nem szimplán csak formázni célszerű a meglévő rendszerpartíciót (C), hanem inkább törölni a rendszer számára létrehozott kisebb partíciókkal együtt. Majd utána az ott létrejött szabad területet megadni telepítési célnak.

A Windows.old mappát amúgy a lemezkarbantartóval célszerű törölni, ha a továbbiakban biztosan nincsen rá szükséged.

[ Szerkesztve ]

(#94344) zolee001 válasza nemethchek19 (#94338) üzenetére


zolee001
őstag

Pl én is 1-2 gépen
Mert nem frissitettem

(#94345) Tiger. válasza King Unique (#94343) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Köszi.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#94346) Döglött Róka válasza svgyula (#94336) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egyertelmuen problemat okoz, gyakorlati haszna minimalis. Szedje le.

Nem vagyok vallalati rendszergazda kb 10 eve;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#94347) gzbotii válasza King Unique (#94331) üzenetére


gzbotii
veterán

Mit értesz egész pontosan a "a gépházban kikapcsolom a screenshoton lévő opciót" alatt?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#94348) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Mitől lehet az, hogy a kalibrálást nem jegyzi meg a Windows? Ha befejezem visszaáll a maximumra húzott csúszkák képe. Aktuális kalibrálásokra kattintva betölti újra, de ha máshova kattintok, vagy csak leteszem az ablakot a tálcára, megint elfelejti. Saját beállítások használata ki-be kapcsolása sem segít. Újraindítás után eleinte a kalibrált színvilág jelenik meg, de a végén megint visszaáll a maximumra húzott, hideg kép.

[ Szerkesztve ]

(#94349) *Ropi* válasza pinnacle (#94348) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ezt felejtsd el: ha valóban színhű látványt szeretnél, akkor műszeresen kell kalibrálni, az meg bedrótozza a színprofilt úgy, hogy nem kell ilyenekkel bajlódnod.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#94350) ddmb


ddmb
aktív tag

Pár hónapja egy ismerősnek 1803-as Win10-et raktam fel a HP laptopjára és ehhez manuálisan a drivereket (szinte mindegyik driverhez volt külön 1803-as jelzésű setup.exe). Most megnéztem a drivereket, és már ott vannak az 1809-es driverek is. Még nem ment fel neki az 1809-es frissítés, de ha felmegy akkor mi a hivatalos teendő? Vagy amit ti szoktatok csinálni ilyenkor?
1. 1809es Win újrahúz scratchről, és 1809 driverok telepítése
2. Win megmarad és meglévő driverok eltávolítása és az újak felrakása
3. Win megmarad és új driverek ráinstallálása régiekre
4. nem csinál semmit

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.