Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93301) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!
Adott egy HP laptop, amit Windows update alól telepíteni akarta a 1809-es frissítést. A gép automatikus újraindításánál megakad a folyamat. Nem boot-ol be. Ezt csinálja folyamatosan.
Ebben a fázisban van olyan megoldás, amivel adatvesztés nélkül el tudom indítani a gépet. Legalább annyi ideig, amíg lementem róla a kívánt adatot és csak utána telepítem újra.
Köszi! :R

Pixel 6a

(#93302) donmackó válasza fecs (#93301) üzenetére


donmackó
őstag

Ha van telepítőd, avval elvileg helyrehozható ha nem nagy a baj. Csak nem telepíteni kell, hanem a hibajavítást választani.
szerk:A Windows 10 helyreállítási lehetőségei A gép visszaállítása vagy alapállapotba állítása a telepítési adathordozóról rész kell neked.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#93303) Döglött Róka válasza májkimiki (#93296) üzenetére


Döglött Róka
veterán

REG ADD, GPP. Egy normalis admin ismeri a konnyebb modszereket es nem a regedittel szenved.

A windows melyebb adminisztralasa sosem guirol ment, sulyos tevhit. Userek meg ne piszkaljak.

@t72killer: hol szetszort a rendszer? Minden ott van a registryben.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93304) m0rd0k válasza Cs1csó (#93281) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Igen,gyárilag csak hdd-s notebook. Mindent ugy csináltam már az elején ahogy mondod,annyi különbséggel,hogy az ssd-t alapból a központi gyári helyre raktam,a régi winyót meg kivettem és nullára letöröltem minden particiót róla egy Sharkoon hdd olvasóval,egy másik géppel. Úgy telepítettem fel az ssd-re a szűz Win10-et hogy nem volt benne a hdd,utána raktam bele caddyvel és csináltam meg rá a particiókat. De hozzáteszem hogy ugyanezt csinálta ezelőtt is mielőtt hozzám került,a gyári hdd-vel ssd nélkül,nem ezzel a windowssal is. Ezért nem is társítanám a dolgot,az én ügyködésemhez,ezért vagyok tanácstalan.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#93305) Cs1csó válasza m0rd0k (#93304) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akkor még azt megteheted hogy a lemezkezelőben - start menü jobb klikkes menü - változtasd meg a meghajtók nevét (legyen bedugva az a külső háttértár is amivel gond van) és mindegyiknek adj másik nevet tehát mondjuk: H, I , J majd ha elmentetted akkor megint módosítsd de most már olyanra amit alapban szeretnél mondjuk a szokásos C , D stb. majd mentsd el és csinálj egy restartot ezután húzd ki a külső tárolót majd dugd vissza hátha ezután jó lesz.

AssAssynn

Kapásból az energiagazadálkodásnál kellene körülnézni: vezérlőpult - energiagazdálkodás - itt elvileg kiegyensúlyozott az alap séma de próbáld ki pl. a teljesítmény centrikus-t.

Ez a probléma hálózati üzemnél vagy akkus üzemnél jön elő?

[ Szerkesztve ]

(#93306) májkimiki válasza Döglött Róka (#93303) üzenetére


májkimiki
őstag

Ja, hogy most Te eldöntötted az userek helyett, hogy mit csinálhat a Windows-ával. Szánalmas a hozzáállásod és a stílusod is. Annak tudatában, hogy a Windows-t mindenkinek kínálja a MicroSoft, nem csak normális adminoknak.

(#93307) klaczi válasza Döglött Róka (#93303) üzenetére


klaczi
aktív tag

Nyugodtan állj le. Mint user, aki tényleg nem piszkál semmi haszon nincs a jelenléteddel.
Vannak apróbb problémáim amik idegesítenek, arra próbálj válaszolni.

(#93308) nababika


nababika
aktív tag

Segitsetek legyszi. Hogyan tudok egy programnak (Filmora) irasi jogosultsagot adni a c meghajtohoz? Nem tudom hasznalni a programot mert a legutobbi frissites ota nem tud irni a lemezre. Nem vagyok nagy windows guru, ez meghaladta a kepessegeimet.

(#93309) Döglött Róka válasza májkimiki (#93306) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem én döntöm el, hol írtam ilyet?:)

User : nem piszkálja, használja.
Admin : piszkálja mert üzleti igény van rá.
Power user : ilyen nincs.

Ez alapvetés. Az, hogy otthon ki hogy teszi tönkre a gépét mert olvasott valami badarságot, teljes mértékben hidegen hagy:)

klaczi: Sorold a problémáidat kérlek.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93310) Döglött Róka válasza nababika (#93308) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Rakd újra vagy futtasd adminként.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93311) Kékes525 válasza Döglött Róka (#93309) üzenetére


Kékes525
félisten

"Power user : ilyen nincs."

Szerinted. Csak ezért írod, hogy alátámaszd a véleményed. Nagy tévedésben vagy, a power user nem az aki babrálja a regisztryt, piszkálja a gépét.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#93312) Döglött Róka válasza Kékes525 (#93311) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kérlek, fejtsd ki mi a power user.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93313) nababika válasza Döglött Róka (#93310) üzenetére


nababika
aktív tag

Már a telepítéskor is gondom volt ezzel, akkor valahogy megoldottam. De már nem emlékszem hogyan.

(#93314) Cs1csó válasza Döglött Róka (#93312) üzenetére


Cs1csó
félisten

;]

- Wikipedia
- [link]
- Techterms

Ereszd rá a gugli fordítót úgy még jobb kedvencem: Az energiafelhasználóknak azonban a legmodernebb gépekre van szükségük :C

[ Szerkesztve ]

(#93315) AssAssynn válasza Cs1csó (#93305) üzenetére


AssAssynn
őstag

Szétnézek.
Egyébként pont ez a baj, hogy hálózatról van most megtáplálva, így nem kellene, hogy gond legyen. Mivel a laptopot most beállítottam, mint "médiaállomást" a TV-hez, ki is szedtem az akksit belőle, feleslegesen ne terhelje, hanem direkt csak kábelről megy.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#93316) májkimiki válasza Döglött Róka (#93309) üzenetére


májkimiki
őstag

Usernek user igénye van a VPN-re, nem üzleti. User user módon használja a gépét, nem üzleti vagy vállalati környezetként.

(#93317) #92006144


#92006144
törölt tag

Múltkor kaptam az ívet, hogy mennyire tudatlan vagyok, mert frissítésnél elszálltak a hálózati beállítások.
Szóval mit kell tennem, hogy ez nem forduljon elő?
Természetesen csúcsidőben akarnak frissíteni a gépek, és tapasztalat alapján idáig minden egyes frissítésnél elszálltak a hálózati beállítások, de legalább nem lehet megakadályozni.

Alapvetően ezek lennének érdekesek:

-tűzfal kimenő és bejövő szabályok az sql szerver miatt,
-mappák és nyomtatók megosztása,
-véletlenül se frissítsen nyomtató drivert,
-kit és hol lehet elküldeni a megalkotójához amiért állandóan a legvállalhatatlanabb időpontban szabotálja a munkát?

Előre is köszönöm a válaszokat:R

[ Szerkesztve ]

(#93318) Döglött Róka válasza Cs1csó (#93314) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ez a kedvencem a wikiből: "Users may erroneously label themselves as power users when they are less than fully competent"

@májkimiki: A VPN alapvetően egy üzleti megoldás. Ezzel azért remélem nem vitatkozol:)

@vásárlow: Gondolom Feature update-ről van szó.

- Milyen tűzfal, csakhogy tisztázzuk mielőtt belemegyünk.
- Mappák és nyomtatók megosztása. Kliens osztja meg vagy szerverről csatlakozol? Utóbbinál Group policy-n keresztül mappelj.
- Driver, mikor frissítsen, mit ne frissítsen:
https://docs.microsoft.com/en-us/windows/deployment/update/waas-manage-updates-wsus
Mint kiindulópont. Nem kell senki elküldeni az anyjába, hanem tájékozódni.

Restart:
https://docs.microsoft.com/en-us/windows/deployment/update/waas-restart#registry-keys-used-to-manage-restart

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93319) Kékes525 válasza Döglött Róka (#93312) üzenetére


Kékes525
félisten

A Google a barátod. ;) Minden definíció sántít, de azért érthetően körül lehet írni.

(#93320) Döglött Róka

Szarkazmus? Amikor érvként cáfoltad a létezését? Na, ne!

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#93320) Döglött Róka válasza Kékes525 (#93319) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Látom a szarkazmus detektálása nem az erősséged.:)

Nem, arra hogy definiáld.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93321) #92006144 válasza Döglött Róka (#93318) üzenetére


#92006144
törölt tag

Windows tűzfal.
Szerveren vannak megosztva mappák, illetve az egyik nyomtató is ezen keresztül van megosztva, . A hálózati mindenes gép (kyo 266ci) driverét ne frissítse véletlenül se.
A group policy témakörrel nem foglalkoztam, és nálam már ott logikai bukfenc van a történetben, hogy ezzel a (vagy eggyel korábbi) frissítéssel szűntek meg a csoportok. Egyelőre nem tudok különbséget tenni ezek között (csoport, csoport), és nem az idegbaj kellős közepén fogom tágítani elmém ilyen téren. Tökélesen megfelelt a jelenlegi rendszer, nem kellett hozzá win 10 kisokost bújni. Működtek a megosztások, a kliensek csatlakoztak az sql szerverre. Ennél több nem kellett.

[ Szerkesztve ]

(#93322) Döglött Róka válasza #92006144 (#93321) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nagyon nagy kavarást érzek.:) Ha lesz időd menjünk végig rajtuk egyenként meg azon hogy neked mihez van jogod.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93323) #92006144 válasza Döglött Róka (#93322) üzenetére


#92006144
törölt tag

Letojom, az idegrendszerem nincs a helyzet magaslatán, csináltam mentéseket, a többi ms-en múlik :DDD

(#93324) májkimiki válasza Döglött Róka (#93318) üzenetére


májkimiki
őstag

Az volt, vagy onnan csurgott le a mindennapi felhasználás területére. Playstore-ban hány VPN -nel kapcsolatos app található? Vagy a droid is üzleti felhasználás? Linux DE-n is be lehet röffenteni a VPN-t terminál nélkül.
Nem az a lényeg honnan ered, hanem mára már hétköznapi dolog lett. Ez nincs úgy lekövetve, mint ahogy cigam is említette. De ettől fontosabb Cortana-t letolt bugyival, bepucsítva kiállítani az egész világ felé default minden gépen.

(#93325) Döglött Róka válasza májkimiki (#93324) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hát én otthon eléggé hétköznapi felhasználó vagyok:

- Nézek filmet netflixen.
- Megnézem a levelezésemet.
- Játszok játékot valamilyet.
- Esetleg tanulok
- Fotót szerkesztek
- Híreket olvasok.
- Dokumentumokat szerkesztek.

Egyikhez se kell VPN. Viszont melóhoz...

Ismerem a szürkezónás megoldásokat. De ettől még nem egy átlaguser kívánalmaiként tartanám nyilván és mai napig egy üzleti megoldás.

@vásárlow: legyen így, de akkor ne panaszkodj:)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93326) Doky586 válasza Döglött Róka (#93312) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Kérlek, fejtsd ki mi a power user. "

Az a power user akinek a fején csatlakozó van mint Neo-nak és éjszakára fel kell dugni a 220 - ra hogy feltöltődjön.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93327) uriember válasza Doky586 (#93326) üzenetére


uriember
aktív tag

:DD :C

Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

(#93328) Döglött Róka válasza Doky586 (#93326) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Felsirtam:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93329) #79715584


#79715584
törölt tag

Sziasztok,
Filmek+TV alkalmazással szerettem volna filmet nézni (mkv, dts), de a videó alatt nincs hang.
Az komoly, hogy a Windows alapértelmezett lejátszója nem támogatja ezt a formátumot? :F

(#93330) Armagedown válasza Doky586 (#93326) üzenetére


Armagedown
őstag

:DD

#93329 Telepítsd a VLC playert, azzal menni kell,

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#93331) #86564352 válasza #79715584 (#93329) üzenetére


#86564352
törölt tag

MPV vagy MPC vagy VLC stb. van választék mind sokkal jobb a Film appnál egyébként is. Nem vagyok biztos benne, inkább jogi és anyagi oka van. Nem technikai. DTS liszensz-díjat kéne fizetnie a Microsoftnak minden Windows példány után. (A Win10 DVD-t sem tud lejátszani alapból mert felesleges lenne díjat fizetni elavult dologért, áruházból kell megvenni DVD lejátszót.)

(#93332) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Ddu-t szerettem volna elindítani csökkentett módban.
Msconfig rendszerindítás fülnél bepipáltam a biztonságos indítást.
Újraindítottam, majd lefutott a hibakeresés. Aztán ott lépkedve rámentem, a csokkentett mód-ra (f4). Újraindult, majd megint elkezdte a hibakeresést, valami srttrail.txt-t írt ki. Utána speciális beállításokra mentem, majd kiválasztottam újból a csökkentett módot. De akárhányszor is megyek rá mindig lefut a hibajavítás sikertelenül.
Most ott vagyok, hogy semmilyen módban nem tudom elindítani a gépet.
Rendszer visszaállítás is sikertelen. Mit lehet vele csinálni?

(#93333) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Sziasztok!

Ismerősöm gépén eredeti Win7 Home dobozos(retail, nem OEM) rendszer van telepítve.
Olvasta, hogy jövő januárba már nem lesz hozzá frissítés és ezért érdeklődik, hogy él-e még az az opció, hogy Win10-et lehet aktiválni Win7-es termékkulccsal, illetve arról van-e esetleg már információ, hogy ez 2020. januárjában (amikor lejár a Win7 támogatása) is még élni fog ez az opció?
Illetve egy hasonló kérdés, hogy az OEM Win7 licencekkel is aktiválható jelenleg a Win10?

[ Szerkesztve ]

(#93334) csixy


csixy
addikt

A macrium relect boot pendrájvját az adott gépen kell megcsinálni, vagy jó lehet a klónozáshoz akár egy másik gépen korábban megcsinált eszköz is?

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#93335) vlevi válasza csixy (#93334) üzenetére


vlevi
nagyúr

Látatlanban az mondanám, hogy jó a másik is.
Az ugyanis nem gépspecifikus boot drive, hanem egy WinPE, mini oprendszer, ami a Reflect-et képes futtatni, és ezzel a helyreállítást megcsinálni.

(#93336) sz.j válasza csixy (#93334) üzenetére


sz.j
nagyúr

Bármilyen gépen megcsinálhatod, és tetszőleges gépen is használhatod.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#93337) csixy válasza sz.j (#93336) üzenetére


csixy
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek!

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#93338) Zoz válasza Daywalkerke (#93333) üzenetére


Zoz
őstag

Jelenleg még működik a frissítés. 2020-ban ki tudja mi lesz... elvileg már rég lejárt a dolog, de eddig még sem lőtte le a Microsoft a lehetőséget.

(#93339) Indian74


Indian74
senior tag

Üdv mindenkinek!!
Lenne egy fontos kérdésem dell laptop ügyében ami lassú de nagyon,eredeti win 10 home van rajta,nos ha én letörlöm az egészet és más win 10-et rakok fel ugrik a garanciája a gépnek???
Vagy ezekböl a futó alkalmazásokból mit állithatok le???


Váaszokat elre is megkösszönném :R

NAGYPAPA

(#93340) Daywalkerke válasza Zoz (#93338) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Köszönöm a gyors választ.
Akkor esetleg az egy opció lenne, hogy amíg még él ez a lehetőség addig most feltelepítené a gépére a Win10-et és aktiválná a Win7-es kulccsal, majd ha sikeres volt az aktiválás akkor visszarakná egy biztonsági mentésből a Win7-et és 2020-ig azt használná?
Vagy ha egyszer aktiválva lett a Win10 egy Win7-es kulccsal akkor azt a kulcsot már nem lehet Win7-es kulcsként használni és a Win7 frissítés sem fog működni vele és egy idő után ha Win7-ként van ez a kulcs használva akkor kidobja az adott rendszeren, hogy nem megfelelő kulcs?

[ Szerkesztve ]

(#93341) King Unique válasza Daywalkerke (#93340) üzenetére


King Unique
titán

A topik összefoglalója és a téma tudnivalók, az utóbbinál a Windows 10 frissítési kisokos megvan?

Frissítenék Win7 / 8 / 8.1-ről, mi, meg hogy van ingyen licence-témában?

Július 29-ig* ha egyszer elvégzed a frissítést, akkor az a gép hardverazonosítója eltárolásra kerül a Microsoftnál, azaz onnantól:
- bármikor újratelepítheted a Win10-et a korábbi Windowsod licence-ével, és telepítőkulcsával (sőt, utóbbira nem is lesz szükség, élő internetkapcsolat esetén automatikusan aktiválni fogja magát a HW ID alapján)
- bármikor visszatelepítheted a korábbi Windows verziódat
- bármikor újra frissítheted a korábbi Windows verziódat.

* Vagy akár még manapság is...

[ Szerkesztve ]

(#93342) Zoz válasza Daywalkerke (#93340) üzenetére


Zoz
őstag

Igen, vissza lehet rakni a 7-et, ill. később fel lehet rakni a 10-et.

Én csinálnék egy klónt a 7-es rendszerről, és aztán ráküldeném frissítésként a 10-et a jelenlegi rendszerre. Ha működik minden, akkor lehet is használni a 10-el tovább.
Ha valami galiba van, akkor mehet vissza a 7-es, vagy megpróbálni egy tiszta telepítést a 10-el most vagy később.

(#93343) King Unique válasza Indian74 (#93339) üzenetére


King Unique
titán

Ha 5400-as 2,5"-os HDD van benne kevés szabad hellyel, töredezett fájlrendszerrel, akkor nem csoda, ha lassú a rendszer... Cseréld le SSD-re, aztán mindjárt jóval gyorsabb lesz! Ha SSD-n van a Windows 10, akkor viszont pláne nem kellene lassúnak lennie. De ha Windows 10-zel előtelepített a laptop, akkor a gyártó által telepített egyes bloatware szofverek is lassíthatnak, ahogyan egy rosszul megválasztott külső antivírus szoftver szintén. Ez esetben lehet nem ártana ezek letakarítása, vagy egy clean install. Aztán még az is lassíthat, ha esetleg benyeltél valami malware-t, illetve épp bányásznak a gépeddel... Ilyenkor pl. egy HitmanPro, MBAM stb. közül valamelyik lefuttatása nem ártana.

(#93344) Döglött Róka válasza King Unique (#93343) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha ott a HDsentinel az asztalon akkor abba bizony tetűlassú HDD lesz szerintem is:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93345) King Unique válasza Döglött Róka (#93344) üzenetére


King Unique
titán

Használható a HDS SSD-khez is, szóval nem biztos, hogy HDD-ről van szó. De ha állítólag annyira nagyon lassú a rendszer nála, akkor esélyes... :D Bár kinek mi a lassú, van még HDD-s laptopom is, meg Windows To Go szintén laptop HDD-n és úgy-ahogy, de azért viszonylag használhatóan fut rajtuk a Windows 10. Legalábbis miután bebootolt és felállt a rendszer, mert az tényleg eltart pár percig. Belső és külső SSD-vel viszont nem téma, azokkal hasít. :))

[ Szerkesztve ]

(#93346) Döglött Róka válasza King Unique (#93345) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tudom hogy használható, de ha már felrakja az ember akkor szívott. Legalábbis én nem gerjedek rá ha minden rendben, általában első boot oldali chkdsk vagy disk 153 event után kerül fel.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93347) Indian74 válasza King Unique (#93343) üzenetére


Indian74
senior tag

Hàt sajna hdd van benne,de kösz a tanàcsodat.
De baj lenne ha lepucolnàm ezt a gagyi dell-es win 10 és felraknék egy màsik win 10 pro-t példàul,és igy veszteném a garanciàjàt???

NAGYPAPA

(#93348) CirrMee válasza Indian74 (#93347) üzenetére


CirrMee
addikt

De baj lenne ha lepucolnàm ezt a gagyi dell-es win 10 és felraknék egy màsik win 10 pro-t példàul,és igy veszteném a garanciàjàt???

Garanciát a hardverre kaptál, nem a szoftverre.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#93349) King Unique válasza Indian74 (#93347) üzenetére


King Unique
titán

Attól, hogy felraksz egy Pro-t (ha van hozzá licenc) a Home helyett és marad a lassú HDD, még nem lesz sokkal gyorsabb a rendszer. Max. valamit javulhat a sebesség az újratelepítés után, de nyilván nem lesz olyan gyors, mint SSD-vel. Azt pedig majd a laptop gyártójának topikjában megmondják, hogy mi okoz és mi nem garanciavesztést. De amúgy a gyárilag telepített OS lecserélésének elvileg még nem kellene, + akár le is lehetne menteni előtte biztos ami biztos alapon.

(#93350) cigam válasza pzstm (#93273) üzenetére


cigam
félisten

Mert ezek a beszúrt anim képek A TOPIK A SZAKMAI MINŐSÉGÉt növelik mi?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.