Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91851) friccccc válasza Doky586 (#91837) üzenetére


friccccc
tag

Köszi h próbálsz segíteni.
Ezek szerint arra amit én írtam nem tudsz más megoldást.
Egy program a beállításokkal folyamat megy , és resetnél újratölteni mindent..... nagyon melós. :)
Ha havonta 1x kéne ezzel foglalkozni azt mondom ok, de a defender miatt jó lenne minimum heti szinten frissíteni SŐT.
A több gép nem megoldás a problémára, van több mindnél meg kéne oldani ezt :)
Kell h legyen más :) de köszi h próbálsz segíteni

[ Szerkesztve ]

(#91852) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!
Van lehetőség arra, hogy ilyen kisebb beállításokat én egyből visszatudjak tölteni egy frissen telepített windows-ra?

Pl.: Dokumentumokban lévő előregenerált mappákat én áthelyeztettem másik partícióra, akkor windows update automatikus letöltés csak az én engedélyemmel beállítva a policy kezelőben, akkor egy automatikus tevékenység is jó lenne (elindít minden héten egy bat fájlt) és hasonló dolgok.

Nincs Microsoft account és nem is akarok. Ezeket kilehet valahogy menteni?

Köszönöm!

(#91853) zolee001 válasza ReSeTer (#91852) üzenetére


zolee001
őstag

File history.gp beállitások export-import

(#91854) King Unique válasza friccccc (#91851) üzenetére


King Unique
titán

Az előző válaszokban már kaptál megoldási javaslatokat, ha pedig legalább Pro kiadást használsz, akkor annál meg pláne be lehet állítani ezt-azt. Ami akár menet közben is elvégezhető, vagy éppen a meglévő beállítás megváltoztatható annak a usernek, aki éppen használja a rendszert. Azért pl. egy gépházat megnyitni és párat kattintani talán annyira nem megerőltető. Meg ezt is csak havonta 1x, vagy ha valami olyan frissítés települ, ami restartot igényel, amit eleve meg lehet tekinteni a gépházban. A Defender pedig nem teljesen világos hogyan jön ide, mivel egyrészt annak a frissítései nem szoktak újraindítást igényelni. Másrészt elvileg automatikusan települnek, harmadrészt pedig nem kell teljesen szüneteltetni a frissítést, mert pont a Pro kiadásnál lehet külön csak a havi összesítő frissítéseket is. Negyedrészt a frissítés telepítése után automatikus újraindítás is általában akkor szokott lenni, amikor éppen nem használják aktívan a rendszert. De annak elkerülésére meg ott van a 18 órás, rugalmasan változtatható aktív időszak, egyéni újraindítási időpont stb.

Szóval azért meg lehet ezt oldani, de ahhoz viszont inkább alkalmazni kellene a javasoltakat a kifogások keresése helyett. ;)

[ Szerkesztve ]

(#91855) Doky586 válasza friccccc (#91851) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A defender frissítések naponta jönnek, újraindítást nem igényelnek, háttérben települnek.

(#91856) hurkinho


hurkinho
újonc

Hello!
A következő problémával fordulnék a fórumhoz: vettem egy Kingston A400 SSD-t amire Windows 10-et szeretnék telepíteni Pendriveról, a pendriveból Rufusal lett bootolható pendrive készítve GPT séma FAT32 formátumban.A gépről annyit érdemes tudni, hogy egy ASUS H81-M-A alaplap dolgozik benne a lehető legfrissebb BIOS-al. A BIOS-ban a SATA mód AHCI-ban. Fast boot illetve Secure boot letiltva a telepítés idejére. A probléma konkrétan az lenne, hogy amikor megtörténik az első újraindulás akkor nem folytatja a telepítést hanem visszadob a telepítő legelejére. Próbáltam esetleg azt is, hogy amikor elkezd visszaszámolni, hogy 10 másodperc van még az újraindulásig akkor kihúzom a pendriveot ilyenkor viszont az újraindulását után rögtön visszadob a BIOS-ba.
Az esetleges segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#91857) King Unique válasza King Unique (#91854) üzenetére


King Unique
titán

Plusz az alábbi leírás (+ ez) jól szemlélteti, hogy milyen lehetőségek vannak az automatikus újraindítás konfigurálására, vagy akár letiltására a gépházban, feladatütemezőben, csoportházirendben, registry-ben stb. A Pro kiadásnál pedig ezek közül mind elérhető, szóval pláne nem téma ez... :N

(#91858) Doky586 válasza hurkinho (#91856) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

- Még a telepítés megkezdése előtt kellett volna az SSD-t elsődleges booteszköznek kijelölni
- bios fast bootmenüben a pendriveot választani
- telepítőben partíciókat törölni, üres helyre telepíteni
- filok másolása utáni első ujrainduláskor pendriveot kihúzni.

(#91859) aldebaran válasza akaido (#91850) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi szépen a tippeket :R , de így van beállítva.

Viszont azt vettem észre, hogy egyszer csak a gép gondolt egyet és újraindult. (korábban többször kinyomtam a szemét az említett hiba miatt) A hülye avast most frissítette magát, valamint újraindítás után firefox plugineket telepített, holott nem is kértem. :( Úgy látszik a háttérben kínlódott. Most úgy tűnik, minden rendben. Köszi a segítséget! :R

Melyik a legjobb vírusírtó? Ti melyiket használjátok win10-en?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#91860) DeFranco válasza aldebaran (#91859) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én nod32-t használok a defender rövid úton kiidegelt az állandó pattogásával

(#91861) friccccc válasza Doky586 (#91855) üzenetére


friccccc
tag

Értem ez SZUPER hír! :R
Nagyon köszi !!!
És még1x leírom, én NEM kukacoskodni akartam (már itt előttem valaki sajnos belém állt)!!!
Csak hátha van olyan megoldás, ami nekem a legjobb lenne :)
Plusz időráfordítás nélkül. :))
Sajnos elég kezdő vagyok, ezért is jöttem ide, mert sok segítséget kaptam már ezen a felületen ;)

[ Szerkesztve ]

(#91862) friccccc válasza King Unique (#91854) üzenetére


friccccc
tag

Köszi,
ismét megtudtam valami újat(kat). De hidd el, ha otthon lennék a témában, nm kérdezném mit h . Totál újak nekem ezek.
Azt sem tudtam eddig, h havi 1re is lehet ezt korlátozni, ill h nm mindegyik jár restarttal . illetve
"mert pont a Pro kiadásnál lehet külön csak a havi összesítő frissítéseket is" - ha tudnál segíteni, hogy hogy tudom ezeket elővarázsolni azt megköszönném.
szép estét

(#91863) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Látom, hogy van 5000-ért windows 10pro (itt a hardveraprón). Ezek valódiak?
Mire kell figyelni?
Kösz előre is.

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#91864) MasterMark válasza piadex2 (#91863) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy érted, hogy valódi. Nyilván valódi, az eredete kérdéses, és biztos hogy nem lesz legális.

Kérdés, hogy neked mire kell. Otthon a gépre teljesen jó.

Switch Tax

(#91865) King Unique válasza friccccc (#91862) üzenetére


King Unique
titán

Amit idéztél, ott a Pro(+) kiadásnál a gépház beállításaira céloztam, ami már az egyik előző válaszban is említve volt. Ott van lehetőség külön csak a havi összesítő (minőségi) frissítéseket és külön az éves funkciófrissítéseket halasztani, vagy akár 35 napig teljesen szüneteltetni minden frissítést.

(#91866) piadex2 válasza MasterMark (#91864) üzenetére


piadex2
senior tag

Igen a legálisságára gondoltam.
De ha működik, és aktiválni is tudom, akkor hol a baj?
Kösz.

p.

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#91867) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Ha innen veszek Windows 10 kulcsot, az biztosan működőképes lesz, de a kérdés, hogy itthon is legálisan használható lesz-e.
Előre köszönöm a segítséget.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#91868) prabhu válasza aldebaran (#91859) üzenetére


prabhu
senior tag

[AV topik]
Amúgy én is a Nod32-őt mondanám. Ha ingyenes kell Comodo és Panda, ha az angol nem gond akkor Avira.

(#91869) MasterMark válasza piadex2 (#91866) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy, hogy ettől nem lesz legális, mivel se számlád se matricád se az eredetiségét nem tudod igazolni. Viszont ezt otthon nem is kell senkinek igazolnod.

A gép szempontjából ez mindegy is, amit írtál műkdöni fog.

Switch Tax

(#91870) piadex2 válasza MasterMark (#91869) üzenetére


piadex2
senior tag

Egy fazon szerződést is adna (adásvételit). Mondjuk matrica nem volt.
Akkor a szerződés már elég, nem? Vagy a tuti csak matricával lenne?
Kösz (megint).

piadex2

[ Szerkesztve ]

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#91871) MasterMark válasza piadex2 (#91870) üzenetére


MasterMark
titán

Valaki ellenőrizni fogja, hogy legális-e a windows-od?

Switch Tax

(#91872) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sziasztok. Adott egy lapos, amit mobil nettel hasznalunk. Viszont a lakas nehany pontjan csatlakozik a upc wi-free-re. Hasznalok torrentet, ezt a wifreen teszem. Ha a mobil netes kapcsolatot atrakom forgalmi dijasra, akkor azt a rendszer mellett a utorrent sem fogja aktiv kapcsolatkent hasznalni?!? Mert gyakran atvalt a sajat mobil hotspotra, ertelemszeruen az az erosebb jel.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#91873) Dumi86


Dumi86
senior tag

Sziasztok. Nálatok működik rendesen az Időjárás app? Mert nálam nagyritkán jelzi Budapest-et(persze nagyon nem ott vagyok).Alapértelmezett helynek is megadtam a lakhelyem,akkor is csak Budapestet jelzi.Alkalmazás alapértelmettre rakva se változott semmi, törlés-újratelepítéstől sem javult meg.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#91874) tordaitibi válasza tothferenc (#91872) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

De fogja a torrent használni.
A forgalmi díjas kapcsolat (nálam legalábbis) csak a windows saját szoftvereire és frissítéseire értendő.
Pl. nálam hiába forgalmi díjas a saját mobiltelefon netem, a Viber, 4K downloader, Smplayer stb, vagyis a külső appok ennek ellenére szó nélkül lerángatják a frissítéseiket.
Torrent se fogja tudni hogy épp most melyik netet is adtad neki.

(#91875) Adebayor


Adebayor
aktív tag

Hali

Lett SSD-m, amire feltettem a windowst. A HDD-ről mindent leformáztam. De még így is rendszerindításnál kérdezi, hogy melyik windows-t akarom használni.. (kötet 1. és kötet 5. közül lehet választani)
Ez mitől lehet? hogy oldhatom meg?
Ezek a lemezek, partíciók vannak. köszi.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#91876) prabhu válasza Adebayor (#91875) üzenetére


prabhu
senior tag

Töröld le a partíciókat a Lemez 1-ről és csinálj egyetlen újat rá, így az teljesen üres/tiszta lesz.

[ Szerkesztve ]

(#91877) Adebayor válasza prabhu (#91876) üzenetére


Adebayor
aktív tag

innen windows-ból nem engedi törölni például a 100mb-s kötetet. Használatban van. Gondolom akkor most el kéne indítanom a telepítőt, és majd ott előjön az ablak, ahol rendezni tudom a partíciókat.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#91878) Döglött Róka válasza Adebayor (#91877) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Újra kell építened a bcd-t utána. Bent volt a hdd amikor telepítettél, alapesetben a windows install során a meglévő bcd-be írja be magát.

Ha törlöd az at a 100 megás partíciót, no boot lesz a vége. szóval készítsd az install mediát:)

https://docs.microsoft.com/en-us/windows-hardware/manufacture/desktop/bcdboot-command-line-options-techref-di

The following example creates boot entries on a USB flash drive with the volume letter S, including boot files to support either a UEFI-based or a BIOS-based computer:

Copy
bcdboot C:\Windows /s S: /f ALL

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#91879) csixy


csixy
addikt

Azért van , mert UEFI - GPT módban lehet minden telepítve és a 100megás EFI partíció az 1. lemezen van. Ha nem kell semmi sem ,akkor vedd ki az 1. lemezt és töröld a 0. lemezt, majd utána csináld meg fordítva ugyanezt az egy terás vinyóval is és a végén tedd vissza magában az SSD-t és annak az üresre gyalult területét kínáld fel a telepítőnek. Ha kész a telepítés, akkor már vissza teheted a vinyót is és azt már a telepített windowsból is tudod partícionálni és formázgatni.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#91880) Adebayor


Adebayor
aktív tag

köszi a válaszokat. Majd próbálkozom valamelyikkel :) Hát ez van, plusz "munkát" csináltam magamnak :D Nem gondoltam ilyenekre.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#91881) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok. Elfelejtettem a bejelentkezéshez használt jelszavamat (eddig ki volt kapcsolva), kértem jelszóvisszaállítást az e-mail címemre, de eddig nem érkezett meg (órák óta) . Várjak még az e-mailre, vagy kérjek új jelszó emlékeztető e-mailt? Esetleg valami más módja van a jelszó kikapcsolására. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#91882) tothferenc válasza tordaitibi (#91874) üzenetére


tothferenc
senior tag

Koszonom a gyors reagalast. :)

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#91883) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Amennyiben innen vásárolok Windows 10 kulcsot, az biztosan működőképes lesz, de a kérdés, hogy itthon is legálisan használható lesz-e. (E-számla gondolom jár hozzá, de matrica nem.)

Előre köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#91884) donmackó válasza BK87 (#91881) üzenetére


donmackó
őstag

Ha van van egy win10 telepítőd akkor van más megoldás rá -> Windows 10 elfelejtett jelszó megváltoztatása Lehet hogy online fiókon nem működik, úgy még nem próbáltam.

Release the cable hounds!

(#91885) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az aktuális kumulatív mellett milyen nem defender/driver frissítések kellenek egy 1809-be? Csinálnék egy integrált telepítőt az októberi ISO-ból (17763.107) és semmiféle dotnet v egyéb apróságot nem akarok, hogy utólag töltsenek az otthoni gépek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#91886) tordaitibi válasza Adebayor (#91875) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ha nem zavarnak a rejtett particiok es nem hianyzik az a par mega,
msconfig, ott torolheto a nemkivant nemletezo oprendszer. Igy a bios post utan nem kell valasztani, eltunik a valasztokepernyo, bootol rogton

(#91887) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Légyszi segítsetek, tanácstalan vagyok már. Egyik ismerősöm vett egy elég komoly konfigot, és hetente dob egy kékhalált nála a Win10, minek következtében vagy meg tudja javítani magát, vagy nem, és ilyenkor újra kell telepítenie. Találkozott már valaki a jelenséggel? Én a Ryzen vonalra gyanakszom, hogy a Microsoft megint valami hibás Windows verziót csinált, de csak tipp.

A konfig:
# CPU: AMD Ryzen 5 2600
# alaplap: Gigabyte GA-AX370M Gaming 3
# RAM: 2 x 4GB Corsair Vengeance
# VGA: Sapphire Radeon RX 580 8GB
# táp: Thermaltake Hamburg 530W 80+ (ez nem lett cserélve még)
# SSD: Kinsgton V300 120GB

Windows 10 x64 PRO, legális. Az összes játék legális, Steam-es, stb...

Használat közben a gép stabil, játék közben sem fagy, nem indul újra, aztán gondol egyet, és pl böngészés vagy bármilyen abszolút nem hardverigényes igénybevételnél befagy az egér, majd bedobja, hogy "PC ran into problem and needs to restart".

Nem hinném, hogy hardveres gond, azzal előbb kidöglene, pláne terhelésen. BIOS-ban minden alapon van, semmi tuning!

Köszi a segítséget előre is.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#91888) BK87 válasza donmackó (#91884) üzenetére


BK87
senior tag

Szia. Mivel nem a lrgfrissebb verzióból van telepítőlemezem, gondolom ehhez az aktuális legfrissebb verziót kellene letöltenem, és abból csinálni egy telepítőt, vagy menne a régebbivel is?

(#91889) Adebayor


Adebayor
aktív tag

ha már kékhalál... Előbb volt kérdésem a particiókkal kapcsolatban, stb. Végül újraraktam az egészet normálisan. már választanom se kell boot után.

Újratelepítettem, minden fasza. Aztán most meg kékhalál, kékhalál hátán.. A weboldalak meg összeomlanak alkalmanként. Viszont újratelepítés előtt is csinálta ezt. Gondolkodtam, és lehet hogy valami windows frissíttés zavart be. nálatok nem rosszalkodik a rendszer tegnap óta?

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#91890) Döglött Róka válasza Adebayor (#91889) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Vakmerő kijelentés.:)

Keress bugcheck kódot a system logban. User32 source-al meg fogod találni.
Ja és ne nyomd ki amikor kékhalálozik, várd meg míg magától újraindul és a C:\Windows\memory.dmp file-t töltsd fel valami elérhető helyre tömörítve.

@csabyka666: Ugyanezt te is csináld meg, valszeg driverhiba.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#91891) Doky586 válasza Adebayor (#91875) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nem az SSD-n van a (lemezkezelő szerinti) 'rendszer' partíció. Hibásan telepítettél, így most a hdd-ről bootol. Telepítsd újra particionálatlan ssd-re! (lehetóleg uefi módban és bekapcsolt ahci-vel)

[ Szerkesztve ]

(#91892) ates2 válasza King Unique (#91723) üzenetére


ates2
senior tag

Nos dobtam fel Pro-t és hát érezhetően jobb mint LTSB volt. Még FPS is stabilabb lett game alatt.Szóval thx az infót. :C :R

[ Szerkesztve ]

(#91893) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Win 10-et akarok újratelepíteni pendriveról. Mit kell kiválasztani a partíció sémánál? Sajnos nem értek hozzá, előre is köszi :R

Samsung Galaxy A55 5G

(#91894) King Unique válasza DrDobos (#91893) üzenetére


King Unique
titán

De azt legalább leírhattad volna, hogy pontosan hol akarsz partíciós sémát kiválasztani... Ha magánál a Windows 10 telepítésénél, akkor ott eleve nem kell előre inicializálni, particionálni stb. a lemezt, hanem majd a telepítő megcsinálja. Max. azt kell eldönteni, hogy Legacy (CSM) / UEFI bootolási mód szerint akarod-e telepíteni a Windows 10-et és az annak megfelelő opciót beállítani a BIOS-ban, annak megfelelően elkészíteni a telepítési adathordozót, az annak megfelelő boot eszközt kiválasztani stb. Ha a telepítési adathordozó elkészítésénél, akkor arra vonatkozóan egy másik válaszban le van írva a lényeg.

(#91892) ates2:
Az LTSB / LTSC hivatalosan eleve nem otthoni felhasználásra való, valamint nemcsak előnyei, hanem bizony hátrányai is vannak ennek a kiadásnak, amit az alábbi leírás részletez. Ilyen többek között az is, hogy nem kap meg bizonyos új funkciókat, újításokat, amik adott esetben hasznosak lennének. Szóval általános használatra bőven jó otthonra a Pro kiadás, vagy bizonyos esetekben akár még jobb választás is lehet, mint a saját példád is mutatja. :)

[ Szerkesztve ]

(#91895) Döglött Róka válasza Doky586 (#91891) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem kell újratelepítenie...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#91896) Doky586 válasza Döglött Róka (#91895) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha HDD-ről akar bootolni akkor valóban nem. De HDD nélkül már nem bootolna (azzal pedig kicsit lassabban indul), de természetesen használhatja így is. Ízlések és pofonok.. :P

(#91897) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok.

Nem akut a probléma csak feltűnt...
A Defendernél a frissítési időpont egy órát siet a valós időhöz képest. [kép]
Az OP. rendszerben nálam az idő az jól van beállítva. Ez a sietés egy órát az azóta van így, amióta frissített a 1803-ról a 1809-re.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#91898) DrDobos


DrDobos
őstag

Eközben fel is ment az új Win10:)
Viszont problémába ütköztem. A DVD meghajtó egy driver lemezét sem ismeri fel. Más gép felimseri a lemezeket, nem bennük van a hiba. A másik, hogy 2 partíciót csináltam, viszont csak azt látom, amelyikre a rendszert tettem. A másikat hogy tudom előszedni?

Samsung Galaxy A55 5G

(#91899) Csupingo válasza DrDobos (#91898) üzenetére


Csupingo
veterán

Drivereket inkább netről keress, ha az működik. Gondolom csak betűjelet kell adni a meghajtónak a lemezkezelőben.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#91900) tordaitibi válasza DrDobos (#91898) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Lemezkezelő, vagyis az új nyakatekert neve valami Merevlemezek formázása és partíciók létrehozása szerűséget keress. Pont linuxozok és megy egy pár órás háttérfolyamat, nem tudok most átbootolni. Majd valaki pontosan leífja a nevét, de a keresőbe kezdd írni hogy lemez, vagy partíció.

Drivert le fog magának szedni, 95%-ba jó is lesz ha netet adsz neki. A driver cd-k kora lejárófélben van. Hacsak nincs valami teljesen egzotikus hardverelemed.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.