Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92201) chef69 válasza uriember (#92200) üzenetére


chef69
tag

Szét még nem szedtem, antennákat nem néztem. Megpróbálom a kábakt, meg másik hálózatot
Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#92202) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

No kérem, a pár nappal ezelőtti kék halálos probléma (a rendszer problémát észlelt, információkat gyűjt, majd újraindul) megoldódott. Alig 4 órámba, két Windows 7 újratelepítésbe, egy automata javítási kísérletes végtelen ciklusba, egy kis internetes letöltögetésbe (egérkezelés nélkül!) került, hogy vissza tudjam állítani a Windows 10-et a december eleji biztonsági mentésre, amikor még stabilan működött. Közben alig 203 GB adatot kellett felírni a Samu SSD-re. Azért nem bántam volna, ha elsőre sikerül...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#92203) Norby86


Norby86
őstag

Feltelepítettem a Windows 10 legfrissebb 1809-es kiadását a mai napon, és most olyan hibával találkoztam hogy a HDMI hang ami az install után működött, most át volt húzva piros X-el az óra mellett a tálcán. Újra indítás után ismét lett hang, érdekes hibajelenség. Találtam egy ilyen hiba jelentést november 30.-i keltezéssel.
"A Windows 10 1809-es verziójára való frissítés után a PC-hez HDMI- vagy USB-C-kábelen, illetve DisplayPorton keresztül csatlakoztatott monitorról való televízióról való hanglejátszás esetleg nem működik megfelelően az ilyen illesztőprogramokat használó eszközökön." Bár ezt a hibát az intel driverhez írja, nekem pedig az AMD Radeon RX 460-as videokártyámnál van ez a probléma. A 1803-al sosem volt ilyen gond. Térjek vissza arra szerintetek? Vagy mi lehet a gond? Nem tudom előfog e jönni ez a hiba de fura.

-Norbi-

(#92204) kali válasza uriember (#92191) üzenetére


kali
legenda

A router és a munkaállomás közötti wifi kapcsolati sebességnek nincs direktben köze a router WAN és LAN portjai által adott korláthoz, attól még kellene a 150 Mbps ideális esetben, a 90 Mbps nem reális, márpedig a kapcsolat sebessége annyi, nem pedig a hasznos (mért) sebesség.
150 Mbps wifi kapcsolaton átvihető a 100 Mbps WAN és LAN portok korlátja által adott ~ 94 Mbps hasznosan, a bő 40 Mbps hasznosan a 72 Mbps wifi kapcsolaton is átmegy.

(#92205) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

1803-at honnan tudom letölteni.
Javítás miatt kellene.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#92206) zzola válasza Sztlaci (#92205) üzenetére


zzola
félisten

(#92207) Sztlaci válasza t72killer (#92151) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Köszi a választ!

zzols - Köszi!

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#92208) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

A CHKDSC C:/f parancs helyre hozta a gépemet. a nagy win feladta.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#92209) Geth válasza Sztlaci (#92208) üzenetére


Geth
addikt

Erős képzavar, a chkdsk a Win része :)

(#92210) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok.
Hogyan tudhatom meg mi
lyen vetzió van a PC-men oem vagy retail?

[ Szerkesztve ]

(#92211) bobalazs válasza cooi11 (#92210) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Showkeyplus Check product key füle

(#92212) Silious válasza Silious (#92169) üzenetére


Silious
tag

Sziasztok!
Hosszú idő után, most váltottam win10-re és lenne is már első körbe egy problémám.
(lett proci és videókártya csere is)
A Windows 10 alatt folyamatosan kattognak a winyók, bizonyos időközönként, mint amikor elindul a rendszer, és egy nagy kattanás van.
Próbáltam az energia takarékos beállításokba 0-ra azaz soha-ra állítani, hogy sose tegye a winyókat pihenő állásba, de ugyanúgy hallom, hogy kattannak.
Lehet ezt valahol máshol állítani?

Erre esetleg valakinek valami tippje?

(#92213) Fire/SOUL/CD válasza cooi11 (#92210) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Parancssorban (WIN+X és P) kiadod a slmgr -dli parancsot.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#92214) chef69 válasza kali (#92204) üzenetére


chef69
tag

Kipróbáltam a kapcsolatot egy másik hálózaton. Egy svájci mobilelőfizetés roaming mobilnetem volt kéznél. 72Mbps-t írt kapcsolati sebességre, 9-et mért a speedtest. Közvetlen utánna az itthoni wifi-t is megnéztem, 90 Mbps-t írt kapcsolati sebességre, 1.5-öt mért a speedtest.
Ha jól gondolom, mégiscsak az itthoni wifi hálózattal lehet a gond, nem a géppel!

(#92215) kali válasza chef69 (#92214) üzenetére


kali
legenda

72 Mbps kapcsolaton is lehetne bőven több a hasznos (mért) sebesség, de arányaiban valóban az otthonid a problémásabb.
Érdemes lenne az otthonit más csatornákon kipróbálnod, amit a router adminisztrációs felületén tudsz állítani a wifi szekcióban.

[ Szerkesztve ]

(#92216) dlor


dlor
tag

Sziasztok
Esetleg tud abban segíteni valaki hogy Elan Pointig Device-es 19.4.7.3 touchpad driver esetén, hogy lehet kikapcsolni a smartsense funkciót? a gyerek panaszkodik, hogy játék közben ha megy a karakter, akkor nem tud körbetekinteni, hanem csak egy irányba halad :)

(#92217) Cs1csó válasza dlor (#92216) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tapipaddal játszani? Szegény gyerek. Karácsonyra kaphatott volna egy egeret.

(#92218) dlor válasza Cs1csó (#92217) üzenetére


dlor
tag

:D

(#92219) dlor válasza Cs1csó (#92217) üzenetére


dlor
tag

Igazad van! A mai tapipadokat akár le is hagyhatnák a gépekről, csak dísznek vannak, használhatatlanok még internetezésre is :)

(#92220) Fire/SOUL/CD válasza dlor (#92216) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tényleg az lenne a legegyszerűbb, ha vennél egy egeret, mert ezekkel a gesture-ökkel agyvérzést fog kapni szegény kölök. :DDD
(Bár ha megszokják az ujjai, akkor profi bábjátékos, sapkakötő vagy épp jeltolmács is lehet belőle) :C

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#92221) Cs1csó válasza dlor (#92219) üzenetére


Cs1csó
félisten

A tapipad használatának megvan a maga helye és ideje pl.: utazás közben buszon, vonaton, repülőn, vagy ha beülünk egy kávézóba és elővesszük a gépünket stb. DE amikor egy normális asztalhoz le tudunk ülni a géppel akkor már érdemes legalább egy vezeték nélküli egeret és egy hozzá tartozó minőségi szövet egérpadot használni.
+ internetezés vs. játék teljesen más világ arra, hogy a fészbukon görgessük az idővonalat elég egy tapipad, de a játék az már más tészta.

+1 Fire/SOUL/CD

Tény hogy MINDENT - is - meg lehet szokni pl. kontrollerrel is lehet az ember jó FPS játékos de a csúcson jellemzően bill+egér párossal vannak, persze a fordítottja is igaz FIFA-ázni is lehet billentyűzettel de duál analóg karos kontrollerrel az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#92222) chef69 válasza kali (#92215) üzenetére


chef69
tag

Köszönöm, megnézem mit tudok tenni vele!

(#92223) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Eddig azt hittem, hogy csak az előző elavult winem okozta a képernyő folyamatos villogását, de tegnaptól a mostani, 1809-es build is csinálja. Youtuberek szerint az error reporting és a "problem reports and solutions" generálja* (ez az infómorzsa "véletlen" lemaradt a M$ oldaláról:U)

Gép:
i7 4770k-s konfi, 4.3GHz-en futtatva <- kipróbálom, hogy adok a procinak egy kis feszt, lehet instabil lenne a tuning:F Bár amikor legutoljára instabil tuninggal találkoztam, szimplán kékhalálozott a rendszer és kész.
GTX 1050 Ti, legújabb driverrel <- esetleg kipróbálom az előző drivert

Két progi alatt csinálja legdurvábban: mediaplayer home cinema (VLC alatt jó!) és edge/chrome netes videólejátszás. Különösen durva, ha pl netes videózás közben a tálcára van téve egy VGA igényes dolog (játék).

*Megyek az nvidia topikba is, csak gondoltam itthagyom - mert windows komponensek is vannak a buliban:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#92224) dlor válasza Cs1csó (#92221) üzenetére


dlor
tag

Van kontroller és egér is itthon :) csak ezt a nyamvadt smartsense-t akartam valahogy kikapcsolni :)

(#92225) Cs1csó válasza dlor (#92224) üzenetére


Cs1csó
félisten

Van hozzá dedikált szoftver? Ott nézd meg. Ha pedig egérrel használná a gépet és mondjuk miközben az egyik keze a billentyűzeten van és az ujja belelóg a tapipadba és ez bezavar akkor a tapipadot ki is lehet kapcsolni, akár időlegesen is pl. az eszközkezelőben letiltod.

(#92226) dlor válasza Cs1csó (#92225) üzenetére


dlor
tag

Köszi Tudom mit hol kellene kapcsolgatni. Az én gépemen ki is kapcsoltam a Synaptics beállításoknál de ezen az Elan-os vackon nem lelem :) Na mindegy, majd vacakolok.

(#92227) teo77 válasza TRob1 (#91816) üzenetére


teo77
őstag

Köszi szépen! Neked is köszönöm, Döglött Róka!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#92228) Sztlaci válasza Geth (#92209) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Az még a DOS része! :C

Bekapcsolva hagytam, had babráljon, mire akar frissíteni a szerencsétlenség?? 1803-ra. (1709 volt eddig)
Talán már a 1809 lenne esedékes, de csak szép sorjában ms szerint.
Rakás szerencsétlenség ez a társaság.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#92229) Cs1csó válasza dlor (#92226) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tudnál pár képet küldeni a felületéről? Vagy a beállítási lehetőségekről?

(#92230) Geth válasza Sztlaci (#92228) üzenetére


Geth
addikt

Ah, úgy látom teljes a fogalmatlanság :)

(#92231) Cs1csó válasza dlor (#92224) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amúgy ha van hozzá DEDIKDÁLT szoftver és ott nem találod, pedig végigzongoráztál minden beállítást akkor még egy lehetőség adott. Nem a dedikált driver-ével használod. Ha eltávolítod az eszközkezelőben a jelenlegi driver-t, a Windows lehet csak egy alap driver-t fog telepíteni amivel az alapvető funkciók elérhetőek lesznek de az ilyen mint a smart sense nem.

A kérdés, hogy a Windows magától milyen driver-t telepít ha egy ALAP driver-t akkor nincs gond de ha fel akarná tolni a dedikáltat azt is ki lehet játszani azzal, hogy OFFLINE törlöd a driver-t és akkor kénytelen a Windows net nélkül egy alap vezérlőt feltenni és utána letiltani hogy amint netet kap újra a gép ne akarja frissíteni.

(#92232) #93794560 válasza Silious (#92212) üzenetére


#93794560
törölt tag

Szia!

Hallottam egy tippet, és úgy döntöttem, hogy kipróbálom a régi gépemen, amiben vinyó van, és mindig leáll-beindul. Azt kell csinálni, hogy el kell indítani a HD Sentinel szoftvert, elég a próbaverzió is. Amikor fut, hagyni kell, hogy a háttérben fusson, le kell tenni kis méretbe, és mellette használni a gépet. Kipróbáltam, és tényleg működik! A HDD ez idő alatt egyszer sem áll le!

(#92233) uriember válasza chef69 (#92214) üzenetére


uriember
aktív tag

Milyen speedtestet használsz? Lehet az kavar be...Próbáld ezt
Mindenesetre - ha nincs hálózati oka -, a 72Mbps linksebességhez kevés a 9 letöltés...

[ Szerkesztve ]

Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

(#92234) #38742016


#38742016
törölt tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a Windows 10 nem kapcsolja ki az optibay-ben lévő HDD-t. Próbaképpen beállítottam, hogy 1 perc inaktivitás után álljon le, és elvettem a partíció betűjelét is, ugyanez a gond, órák múlva is megy a lemez, pedig nincs rajta semmi adatátvitel. Napi fél - 1 órát van használva max, a többi 10-12-t idle-ben forgással tölti. Találtam egy smartmontools nevű commandline programot, azzal le tudom állítani manuálisan, így szerintem nem hardveres gond van.

Spec.: Win10 17763.195, HM65 chipset Microsoft AHCI driverrel, WD7500BPVT-75HXZT3

Köszi a segítséget. :R

(#92235) Cs1csó válasza #38742016 (#92234) üzenetére


Cs1csó
félisten

Több dolog is akadályozhatja hogy alvóba mehessen a HDD:
- nekem volt olyan hogy a SATA driver nem engedte - cseréltem egy régebbire és megjavult (ezt te is kipróbálhatnád tegyél fel egy régebbit vagy újabbat)
- valamelyik programod akadályozza a leállását (pl. a HD sentinel is ahogy lejjebb írták de az AIDA64 folyamtos üzemben is akadályozza vagy a Speedfan is bármi ami a HDD-t monitorozza) a telepített programjaidról egy képt mellékelhetnél hátha ott az okosok kiszúrnak valamit.

(#92236) chef69 válasza uriember (#92233) üzenetére


chef69
tag

Ezzel mértem, minden más eszközzel rendben, a mobilnetes kapcsolatot megosztva, és telefonon mérve egyforma sebességnek mérte.

(#92237) Doky586 válasza #38742016 (#92234) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Napi fél - 1 órát van használva max, a többi 10-12-t idle-ben forgással tölti."
Állítsd be hogy az egész gép aludjon el. Akkor leáll és a proci sem fogyaszt.
Így takaríthatsz meg jelentős összeget a villanyszámlán.. :B

(#92238) uriember válasza chef69 (#92236) üzenetére


uriember
aktív tag

Azért az Ookla-val is tehetnél egy próbát, mert böngészőfüggetlen sebességmérővel mérünk...

Értem, hogy gőzgép, de mi hajtsa?

(#92239) t72killer válasza t72killer (#92223) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez gyorsan ment, a "problem reports and solutions" okozta a problémát:U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#92240) Doky586 válasza cooi11 (#92210) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha win7-8 ról volt frissítve akkor sehogy. Legfeljebb ha magad visszaemlékszel rá hogy mi volt.
Íme: pedig ez nálam OEM.

[ Szerkesztve ]

(#92241) chef69 válasza uriember (#92238) üzenetére


chef69
tag

Megnézem majd azzal is, de most nem az a legnagyobb gond, hogy lassú a net, hanem az, hogy az egyszemélyes win10-es gép jóval lassabb az ugyanazon hálózaton lévő win7-es, és Droidos gépekhez képest. Másik hálózaton ugyanez a win10-es géppel semmi probléma.

(#92242) Silious válasza #93794560 (#92232) üzenetére


Silious
tag

Köszönöm!
Sajnos ez volt az első program amit telepítettem, hogy hátha lenne valami szoftveres visszajelzés, de sajnos semmi változás.

Teljesen új energia sémát létrehoztam, ahol a winyó leállásnak az ideje 2000 perc, de hiába, ugyanúgy lekapcsolgatja.
Egyszerűen nem tudok rájönni mi lehet a baja, és egyre idegesítőbb.

(#92243) King Unique válasza Silious (#92212) üzenetére


King Unique
titán

Egy másik válaszban nemrég említve volt néhány lehetőség, hogyan lehet a fejparkolást és a lemezek leállását mérsékelni, tiltani. Rendszerszinten az ott linkelt registry-s módszer is működőképes, másnál megoldás volt egy hasonló problémára. A HDS-ben pedig szintén van ezekre vonatkozó beállítási lehetőség, csak jobban meg kellett volna nézni...

[ Szerkesztve ]

(#92244) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Ezt a Qurva mst-t nem lehet feljelenteni a kötelező frissítések által okozott károk miatt!
Az a véletlen, ha valami sikerül nekik.

Ráengedtem a gépre a frissítést, mert nem tehettem mást, a időhúzás lehetősége kifújt.
Természetesen fekete képernyő újraindítás után.
Valamit bedobott az első újraindításnál, hogy a "telepített verzió ????" nem tudtam elolvasni, mert tovább ment.
Azóta nem indul a gépem.
B+ milyen verzió hiba, ez a fos kezdett frissíteni, ezek szerint rossz verzióval.
WIN10 csökkentett mód hogy jön be?
Telepítő lemezről indítva, kiírja, - észlelte, hogy frissítés van folyamatban. Ha azt akarom folytatni, lépjek ki, vagy választhatok tiszta telepítést.
Választom a tiszta telepítést, hátha vissza tudom állítani.
De lett három lehetőség

Windows Rollback
Windows1
Windows1

Mi az elsőnél a Rollback?
Mondjuk a másik kettőből sem derül ki melyik mi lehet.
A mai frissítés előtt nem volt semmi választható.
Rohadjanak meg a frissítésükkel együtt!

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#92245) Perillustris


Perillustris
senior tag

Sziasztok,

Friss telepítést követően - jó szokásomhoz híven - a rendszer meghajtóról áthelyeztem az alábbi mappákat egy másikra:

Ezt a HDD-t egy időre lekapcsoltam (elkezdett kattogni, ezért felkészültem a már rajta lévő adatok lementésére). Ezalatt többször használtam a gépet. Miután visszadugtam a tápkábelt, erről át akartam helyezni a Letöltések, Képek, stb. mappát egy újabb meghajtóra (a mappákat persze itt létrehoztam). A Dokumentumok kivételével sikerült is, de ha ezt a mappát akarom új helyre vinni, az alábbi hibaüzenet fogad:

Tehát sehogy sem sikerül átírnom, az alapértelmezésre is ezt írja, hiába tenném vissza. :F

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#92246) King Unique válasza Sztlaci (#92244) üzenetére


King Unique
titán

Ebből sok más egyéb mellett az sem derül ki, hogy milyen frissítésről van szó... Havi összegző, funkció (build upgrade)?? Ahogyan az sem, hogy van-e esetleg valami zavaró tényező a szoftverkörnyezetben, mint pl. a korábbi problémát okozó drágalátos a betűs külső antivírus szoftver... A funkciófrissítéseknél pedig már le volt írva egynéhányszor itt a topikban is, hogy a legújabb verziót nem feltétlen kapja meg mindenki azonnal a WU-n keresztül, akinél meg még több verziós elmaradás is van, annál ez esetben akár az 1-gyel korábbit töltheti le helyette. Ahogyan nemrég az is le volt írva egy másik válaszban, hogy lehet az egyes frissítéseket halasztani, illetve konfigurálni manuálisra az automatikus frissítést. Egy következőben pedig a csökkentett mód eléréséről is...

A rollback opció (hol?) általában a Windows 10 előző verzióra való visszaállási lehetőség szokott lenni, de az egy funkciófrissítés után reális. Viszont legutóbb még az adatok lementése utáni újratelepítésről volt szó, amit lehetett volna nyilván az aktuális, a 1809-es verzióval csinálni. Ha pedig "rátelepítés" történt és nem lett törölve rendesen a korábbi rendszer, az annak létrehozott kisebb partíciók, akkor annyira nem meglepő, ha annak a bejegyzése is megmaradt a boot menüben.

[ Szerkesztve ]

(#92247) Sztlaci válasza King Unique (#92246) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

A 1803-at töltötte, azért nem tudtam előző nap használni a gépet.
A Rollback lenne a visszavonás, de erre már nem futotta, hogy magyarul leírják.
Rákattintok, Nem lehetséges a visszaállítás.
Anyád - reset, Újra indul, megint hozza, a telepített verzió****.
Majd továbblép és elkezdi visszavonnia a frissítést.
Most van kezdő képernyő, ablakban, nem sikerült telepíteni a win 10-et.
Hülye most is az van rajt.
De legalább működik a gép.
Ez akkora lo***sz katyvasz, hogy szégyelljék el magukat.
Ilyenkor újra próbálkozik, vagy egy időre békén hagy a frissítési bohóckodással.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#92248) King Unique válasza Sztlaci (#92247) üzenetére


King Unique
titán

Attól, hogy a WU-n keresztül tölti, majd telepíti a rendszer a funkciófrissítést, normál esetben még lehet közben használni. Amikor újraindítás után lefut a telepítés 2. fázisa, akkor nem lehet addig. Az pedig, hogy esetedben most ilyen gond volt, attól még nem ez az általános. Ott már eleve valami katyvasz lehetett, plusz ha normál telepítés helyett "rátelepítés" történt, meg CHKDSK-t kellett futtatni stb, az megint nem éppen a legideálisabb... Ha jelenleg nem akarsz új verzióra váltani, akkor a funkciófrissítéseket könnyen lehet halasztani a Pro kiadásoknál a gépházban, de egyéb módszerrel, illetve külső programmal akár a Home-nál is, mint már említve volt.

[ Szerkesztve ]

(#92249) Sztlaci válasza King Unique (#92248) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

HDD-s gépnél amíg keresi a frissítést illetve tölti, halál módon lefogja, mert a letöltés miatt még a víruskereső is rászabadul. 100%-on fut a HDD terhelés és béna a gép.
Ugyan ez volt a laptopon is, de amióta SSD-t tettem bele, nem zavaró ez a folyamat.
Tíz éves az asztali, kisebb frissítésekkel, - azt agyoncsapja.
Csak egy másodlagos gépbe nem akarok SSD-re költeni. Öreg vas, jól megy egy adott verzióval, minek szétcseszni erőszakos frissítéssel. Halasztottam amíg lehetett, de az "elfogyott".
Az E5440 CPU még bírja. Nem akarom kidobni, mert az ms diktál, mint ov.
Ha nem lett volna véges a frissítési lehetőség, hagyom a hetest, mert azzal stabil, jó volt minden.
Nemrég olvastam, újra emelkedett a hetest használók száma.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#92250) #38742016 válasza Cs1csó (#92235) üzenetére


#38742016
törölt tag

Az a driver van fent, amit a Windows magától telepített, de teszek egy próbát az Intelessel, ha még van ehhez a chipsethez. Teszteltem úgy is, hogy kiléptem az automatikusan induló programokból, ugyanez a gond.

(#92237) Doky586:

A gép használatban van, csak a HDD-n lévő adatok nem. :B

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.