Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28301) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Az milyen már hogy bekapcsolom a gépet és azzal fogad,hogy Jennifer Thorne szeretne Skype partnernek felvenni.
Hát ki ez bakker? :Y :DD

(#28302) vlevi válasza #58000384 (#28299) üzenetére


vlevi
nagyúr

Inkább hagyjuk...
Úgylátom, személyes sértésnek vetted, hogy valaki megemlítette azt, hogy a win10 egy része nem 100%-osan tökéletes.

Amúgy igen. felraktam a 10586-t üres gépre, és nem volt hajlandó működni a levelező élő csempéje. Volt olyan állapot, amikor a posta app, a posta élőcsempéje, és a gmail.com három különböző állapotot mutatott.
De túlnyomórészt a "hurrá beszélünk yahul" feliratot szoktam bámulni az élőcsempén...

(#28303) #41133696


#41133696
törölt tag

(#28304) vlevi válasza #41133696 (#28303) üzenetére


vlevi
nagyúr

Aztarohadt.
30 év alatt annyi történt, hogy a fehér alapon lekerített OK gomb szögletes lett.
:C
És a 10586-ban újra visszakaptuk a színezhető ablakfejlécet
:D

[ Szerkesztve ]

(#28305) #58000384 válasza vlevi (#28302) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem vettem sértésnek, eddig is sokan írták, hogy ez meg az nem jó. Elfogadom, ha nálad nem működik, de megoldást nem tudok rá, mert nálam minden eszközön jó.
Azért kérdeztem, hogy teljesen tiszta rendszeren működik-e, mert úgy mindenképpen kellene neki. A "beszélünk" szöveget nekem is írta telepítés után mindenen, néha nem is volt elég megvárni az első e-mailt, hogy végre frissítse. Ez upgrade és tiszta telepítésnél is így volt. Utána működött a csempe is.

Amúgy nálam sem jó minden, és én is használok külső programot dolgokra.

csabi0805: Spam.

(#28306) szinesz.bob válasza pendre54 (#28298) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Én is vártam tegnapig aztán iso-ból frissítettem. Jobb nem lett, de rosszabb sem... :) Szóval nem állnék neki megint utána old mappák és egyebek törlése. Várj, annyit nem ér szerintem.

(#28307) Feri1977 válasza Locutus (#28293) üzenetére


Feri1977
senior tag

Ezt én sem, de én az összes többit se értem akik itt szenvednek, mert a toldozgatás foltozgatás nem jó, tiszta telepítést kell eleve csinálni én ezt tettem th2-vel és minden szuper.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#28308) szinesz.bob válasza vlevi (#28302) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

"Úgylátom, személyes sértésnek vetted, hogy valaki megemlítette azt, hogy a win10 egy része nem 100%-osan tökéletes."
Teljesen 1-et értek veled!
Elég sok a hiba bent kb win 95 szint.
És érdekes hogy a driver-ok amikkel eddig nem volt gond itt van.(rat 5 egér tplink 722n)
A folyamatos kék képernyők... De nem a játék alatt ott rendben.semmi komoly nem megy (amit én futtatok :) ) gondol 1-et és dob 1 bad pool headert (vagy valami mást 1 :( jellel) és közli hogy újraindítja a rendszert. remek de minek??? igényeltem én ezt?
Szóval valami nem ok ennyire instabilnak nem kellene lennie.
Természetesen a 7-es a fő rendszerem ezt csak próbaképp felraktam főleg a dx12 miatt + hogy úgy is ez a jövő de kell még neki idő 0,5-1 év biztos.

(#28309) Döglött Róka válasza szinesz.bob (#28308) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A bad pool header driverhiba, Nem OS. De pampogj csak hogy win95 szint.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28310) tezsparker13


tezsparker13
tag

Sziasztok!

Feltettem a laptopomra a windows10-et. (Acer V5 573G Slim) olyan problémám van vele, hogy néha kikapcsolásnál elmegy a kijelző, nem reagál semmire (csak ha a be/ki kapcsoló gombot 10mp-ig nyomva tartom) és közben a billentyű világítás megy, a kijelző fekete, belülről meg folyamatos halk búgást hallok. Mint ha valami pörögne tovább...
Ez a jelenség kiszámíthatatlanul 10-ből 4-5 lekapcsolásnál és/vagy alvó állapotba küldésnél jön elő.

Eddig 8.1 volt fent rajta és nem volt tapasztalható.

Köszi,
Viktor

(#28311) steele80 válasza tezsparker13 (#28310) üzenetére


steele80
senior tag

Azt meg tudja valaki mondani, hogy a TH2 frissítés a dokumentumokat és fényképeket miért a onedrive-ba mappásítja alapértelmezetten? Ez valami marha nagy bullshit a fejlesztőktől, főleg azután, hogy önkényesen lecsökkentik az ingyenes onedrive méretet.

(#28312) lsc válasza szacsee (#28270) üzenetére


lsc
nagyúr

Így van beállítva, ennek ellenére az volt amit írtam. Annyi hogy wifin lógok a telefonon, így valószínűleg nem érzékeli a win hogy ez fizetős. Ezért kellene valami megoldás.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#28313) Rasiel válasza szinesz.bob (#28308) üzenetére


Rasiel
senior tag

Most nem kötekedésből, de ezt a hsz-t komolyan gondoltad?

(#28314) edari válasza szinesz.bob (#28308) üzenetére


edari
őstag

Azon nem gondolkodtal meg el, hogy csak nalad van igy?
Ha mindenkinek ilyen lenne, senki nem használná.

(#28315) #16729600


#16729600
törölt tag

A nagy rendszerfrissítés után a nyomtatóm használhatatlan lett.( Epson XP-402 ).Nem lehet kiválasztani, ez a hibaüzenet:

Valamint semmilyen drivert nem fogad el ( régebbi win7-8-8.1 sem )

Ilyenkor mi a javallott eljárás? :)

(#28316) ripla


ripla
őstag

na még egyszer.

a start menüre hogyan tudok plusz csempéket kirakni?
illetve, hogyan tudom megváltoztatni, hogy azt mutassa a csempe, amilyen website-ot beállítok neki (ha lehet egyáltalán)?
aztán, miért van az, hogy beállítottam a mailjeiet a postán belül, és nem történik semmi. se szinkronizálás, se levelek beolvasása, semmi.
aztán, ha beállítok egy eseményt a naptárban, akkor miért nem jelzi, hogy akció van? se egy hangjelzés, se egy felugró ablak, semmi.
bugos lenne, vagy benéztem valamit?

(#28317) fuze válasza ripla (#28316) üzenetére


fuze
őstag

Jobbklikk az alkalmazásra, kitűzés a kezdőképernyőre.

Milyen alkalmazást szeretnél így beállítani? Böngészőt? Nem lehet ilyet.

Az email fiók beállításánál be tudod állítani, hogy érkezéskor töltse le a leveleket. Más esetben sajnos bugos.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#28318) ripla válasza fuze (#28317) üzenetére


ripla
őstag

azt szeretném beállítani, hogy egy adott csempe azt a híroldalt mutassa, amit én beállítok neki. hülye vicc lenne, hogyha ilyen opció nincsen benne, mert eltüntetni a csempéket el lehet, ahogy a gyárilag megadott oldalakkal is lehet variálni.
a másik kérdésem meg, hogy hogyan tudok +csempéket kipakolni a start menüre. nem a tálcára alulra, hanem bővíteni a start menüt. szintén hülye vicc lenne ha nem lehetne, hiszen levenni le lehet a csempéket.
a levelezős választ köszönöm.
kíváncsi leszek mikor hajlandóak javítani ezeket, lassan fél éve, hogy kint van az OS és még mindig bugos.

[ Szerkesztve ]

(#28319) ripla válasza fuze (#28317) üzenetére


ripla
őstag

ja meg ez lemaradt, már nem tudom szerkeszteni.
a naptár.
beállítottam neki egy időpontot mára, sehogy nem jelezte, hogy esemény van. ez is bugos?

(#28320) junior11


junior11
veterán

Az utóbbi napokban a TH2 óta ismét 4x volt BSOD video TDR failure, nvlddmkm.sys hiba miatt. Minden driver friss. Böngészés közben csakúgy fogja magát, és kékhalál. Nagyon elegem van belőle, tudtok esetleg segíteni?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#28321) dokee78 válasza pendre54 (#28289) üzenetére


dokee78
félisten

Ez érdekes,mert reggel újraraktam a rendszert és a 2 frissítési csomaggal már jött is a TH2.

Pendrive-t ugyanúgy tudom partícionálni bármelyik ilyen célprogrammal?
Van valami amire figyelni kell pendrivnál?

(#28322) King Unique válasza #58000384 (#28299) üzenetére


King Unique
titán

"Lépegetni meg akkor nem enged, ha például TC-ből van megnyitva a kép."

Khm...direkt ki is próbáltam többször friss telepítés után, illetve most TH1 ---> TH2 upgrade után. És a fórumtárs is vette rá a fáradtságot, hogy utánanézzen, még screenshotokat is csinált. Sima fájlkezelőt használva:
- néha eltűnik a jobb/ bal léptető, amire fentebb a fórumtárs is panaszkodott
- megnyitok az albumból 1 db képet és se előre, se hátra nem lehet léptetni....ha bezárom, majd megnyitom újra, utána megy
- van amikor lapozásnál, a szöveg lépeget, de a kép áll egy helyben, kis fáziskésessel
- régi képnézegetőhöz képest, kicsit lassabban nyitja meg a képeket
- ha az album végére ér, nem lehet közvetlenül az elejére léptetni, hanem csak visszafelé enged

"az nem megoldás, ha azt mondod, hogy használjon mást. Meg kéne próbálni megoldani a hibát"

Ha egy alkalmazás valamit nem tud, vagy bugos, akkor te azon mit akarsz megoldani...? :U Az a gyártójának a feladata, hogy javítsa a hibát, adjon ki rá bugfixet stb. Csak nem mindenkinek van ám kedve heteket, hónapokat várogatni erre, vagy fél évet, míg kijön az újabb build. Addig meg szívjon miatta....a megoldás a külső program lesz, ami ezektől mentesebb.

Az új képnézegető dizájn terén jobb, tudás terén egy felturbózott Paint + régi képnézegető kombó. De azt talán senki nem gondolja komolyan, hogy pl. ezzel fog mki képeket szerkeszteni, retusálni. Nemhogy egy PS, de egy ingyenes Paint.net, PhotoScape, Picasa, Gimp is kényelmesebb és professzionálisabb munkát lehet velük végezni.

=========================================================

Az meg kicsit tré, mikor vki erővel meg akarja magyarázni, hogy a bug az nem bug; az adott személynek kényelmetlen igazából kényelmes; ami nem működik, az valójában működik... ezt hívják szemellenzős fanboy stílusnak. Na ez a gyerekes, sértődős és a röhejes... :U :DDD

(#28323) vlevi válasza szinesz.bob (#28308) üzenetére


vlevi
nagyúr

"A folyamatos kék képernyők..."
Na, nálam szerencsére olyan még nem volt.
Amúgy maga a rendszer magja az működik. Fogjuk rá.
De a felület az erősen kétesélyes. Rendszeresen látom, hogy eltűnik a taskbar, és 1-2másodperc múlva újra megjelenik. XP-s, Win7-es emlékeim szerint ez akkor fordult elő, ha az explorer.exe összeomlott. Itt nem tudom mitől van, és csak remélni tudom, hogy nem döglik meg az explorer.exe minden órában.

Nálam tulajdonképpen megy a rendszer, akár át is állnék rá, win-ről. Ebben csak pár apróság akadályoz. Tényleg nem akarom újratelepíteni a meglévő gépemet.

(#28324) repvez válasza repvez (#28259) üzenetére


repvez
addikt

az előző haszemet még anyival kiegésziteném még, hogy ha alvó módba teszem a gépet vagy startmenüből vagy csak lehajtott kijelzővel akkor onnan nem kapcsol vissza csak ha a bekapcsolo gombot megnyomom.

Most akkor hogy van ez?

(#28325) King Unique válasza wolf033 (#28292) üzenetére


King Unique
titán

Eszközkezelőben, USB-vezérlőknél rámész az adott sorra, jobb klikk, majd illesztőprogram frissítése. Ha a neten, illetve a gépen sem talál újabbat és szerinte ok, akkor ezzel sok mindent nem lehet kezdeni. Max a sárga felkiáltójeles rész eltávolítása marad és restart után jó esetben talán újra felismeri, immár helyesen. Szintén eszközkezelőben lehet utána aktiválni. De ezeket csak saját felelősségre próbálgasd!

Illetve az alaplapi chipset drivert kell megnézni, esetleg, ha sima vezérlőpultban is látszik a telepített programok listában, akkor onnan leszedni és restart után felrakni egy újabbat, vagy a megfelelőt (ha van). Mert, mint mondtam, én egyszer akkor jártam így, hogy Win10-nél nem ismert fel a rendszer semmilyen USB-s eszközt, amikor a WU felrakott egy szerinte ok Intel chipset drivert.

Illetve az USB 3.0 driver főleg az USB 3.0 módhoz és sebességhez kell, pl. Win7-nél is. Nálam, ha nincs fent a 3.0 Intel driver W7 alatt, a portok akkor is működnek 2.0 módban, annak sebességén. Nem állítom aztán, hogy minden alaplap és vezérlő esetén így van, de ha abszolút semmilyen eszközt nem ismernek fel, az azért kicsit fura.

[ Szerkesztve ]

(#28326) Apucy01 válasza #58000384 (#28242) üzenetére


Apucy01
őstag

Szia!
Alpból irtózom minden kinai orosz és kitudja milyen "kémkedés kikapcsoló programtól" ezt a leirást tartottam a legjobbnak.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#28327) tomp


tomp
félisten

A TH2 utáni kommunális frissítés követő első indulásnál az USB 3.0 működés képtelenné vált. "Az illesztő betöltése meghiúsult." Egy újbóli újraindítás után sikeresen betöltötte.
Másnak volt ilyen hibája?

Amúgy a TH2 után a rendszer visszakapcsolta az eszközökhöz való driver keresés és telepítése automatikusan opciót. De rendes. :DD

(#28328) szinesz.bob válasza Rasiel (#28313) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Igen! Ha valami nem stabil az nem jó 20 év alatt nem láttam annyi kék képernyőt mint a 10 nél. :(
Persze driver és az nem az ms dolga ok, de akkor a vezérlőpultban miért ír mindenre ok-t? Ha valami nem jó akkor tiltsa le tegye be a normál ms drivert ne bohóckodjon már a kék képernyővel főleg ha 1 egérről van szó.
+ a többi kis apróság teljesen ki akarja venni az irányítást a kezedből.
És ha IBT vagy linxet futtatsz és hibára megy a progi amit közöl veled 1 ablakban hogy a rendszer nem stabil elolvasod le okézod ennyi.
Mit csinál a win10? dob 1 kék képernyőt(mert szereti :) ) és újraindítja a gépet..... Szóval ez miért jó neki?

(#28329) ripla válasza szinesz.bob (#28328) üzenetére


ripla
őstag

uhh... ezt végigolvasni, felért egy fejfájással. :P

(#28330) King Unique válasza tomp (#28327) üzenetére


King Unique
titán

A KB3118754?

Nálam is itt virít és kéri, hogy telepítsem...na kíváncsi leszek, de ha nálam is bekavar, az újabb fekete pont lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28331) tomp válasza King Unique (#28330) üzenetére


tomp
félisten

Már nem emlékszem mi volt a száma. De gondolom az. Annyira nem volt vészes mert csak plusz egy újraimdítás kellett. Ezen kívül nekem gyorsult az egész rendszer betöltése. :)

(#28332) tatararpad válasza tomp (#28331) üzenetére


tatararpad
őstag

Nekem meg újonnan két részletben tölt be, a windows logonál egyszer elmegy pár másodpercre, majd vissza jön és folytatja :DDD

(#28333) junior11 válasza tatararpad (#28332) üzenetére


junior11
veterán

Nekem is így tölt be szinte mindig mind2 gépen a TH2 óta, tiszta telepítés ellenére is.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#28334) #58000384 válasza King Unique (#28322) üzenetére


#58000384
törölt tag

Én pedig leírtam, hogy egy eszközön sem tapasztaltam ezt, akárhogyan nyitogattam a képeket. Ennyi. De mit írtam utána? "...eddig is sokan írták, hogy ez meg az nem jó. Elfogadom, ha nálad nem működik".

Arra a problémára kellene megoldást keresni, ami bug, nem feature. Ha a Mail app egyetlen felrótt hibája az, hogy nem szinkronizál, akkor felesleges idehozni, hogy a többi program miket tud. Működnie kéne, de valamiért nem teszi, vajon miért nem? Hátha a gépházban van kikapcsolva (mint nemrég előfordult a topikban), vagy valami egyéb oka van (most nem vlevi problémájára gondolok).

Nekem tableten eszemben sincs Gimpet, PS-t vagy akármit nyitni azért, hogy egy fotót gyorsan körbevágjak vagy enyhén retusáljak. Jó, hogy a funkcióit "professzionálisabb munkára" akarod használni, mert nyilván nem arra van.

Egyébként egyszer sem mondtam senkinek, hogy használja mindenképpen a beépített appokat, vagy hogy azok mindennél jobbak. Azt viszont mondtam, hogy én is használok harmadik féltől származó programokat. Felesleges volt a megjegyzésed tegnap.

De ezzel ne szemeteljük a topikot, részemről lezárom a témát.

Apucy01: Mint írtam, az a leírás még kárt nem okoz (főleg, mert a gépházban lévő kapcsolókat javasolja), a gond akkor lenne, ha olyan leírásokat követnének, mint ami később lett ide beillesztve. Magyarázat nélkül mindenféle szolgáltatást és feladatot, IP-címet, frissítést letilt, amire később ha szüksége lenne a rendszernek, akkor jön a hiba, vagy a semmi. Olyan feladatot is letilt, ami a 8.1 óta nem is fut le (élményindex), vagy éppen a 7 vagy Vista óta a rendszer része.

(#28335) Kátai


Kátai
senior tag

Kérdés/Kérés_2
"A TH2 frissítés óta még mindég az alvó móddal küzdök az itthoni két laposon(lenovo,packard bell).Mindkettő az alvó módból vagy felébred vagy nem. Ilyenkor csak kék háttér és karika-karika fogad. Csak a hard reset segít(bekapcsoló gomb hosszan nyomva). Illesztő programok,VGA driver,chipset driver frissítve,energiaellátás alapértelmezett. Mi lehet az oka?Megoldás?
Köszönöm előre is" :R .

(#28336) raidx válasza Kátai (#28335) üzenetére


raidx
őstag

Ki van kapcsolva a hibrid alvás? Onnan nem minden masina tud felébredni.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#28337) BoB válasza Locutus (#28293) üzenetére


BoB
veterán

A 1511 frissítésem:
- megjelenik hogy frissítés elérhető egy darab gombal együtt amire kattintva lehet telepíteni (PRO)

(minden próbálkozás egy külön nap egyébként)
- első próbálkozás: rákattintok, letölti, újraindít, majd utánna közli hogy nem sikerült telepíteni
- második + harmadik, negyedik próbálkozás: a gombra kattintva semmi sem történik (kiírja hogy letöltés - holott már lent van és 0 százalékon áll órákig)
- ötödik próbálkozás: újraindítás után közli nem sikerült telepíteni
- hatodik próbálkozás: sikerült a frissítés! Egy játék sem működik a gépen, vagy azonnal kifagy, vagy nincsenek textúrák.

Szerencsére a geforce driver újratelepítése a clean install opcióval megoldotta a dolgot. (Bár frissítés közben újratelepítette, szóval nem értem miért nem volt jó)

Áruld el, mit bénáztam el? A jövőben már nem szeretném elkövetni. Rossz időpontban kattintottam az egy szem gombra? :DD

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#28338) Kékes525


Kékes525
félisten

Olvastam, hogy a 10-es hangrendszere jelentősen javult. A gyakorlatban a zenehallgatásnál ezt mennyire lehet érzékelni? Most Windows 7 Pro 64bit rendszerem van. Minőségi zenehallgatásra gondolok, veszteségmentes nagy felbontású zenéknél, minőségi DAC-al, fejhallgatóval (lejátszáshoz foobar2000-et használok).

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#28339) Thrawn


Thrawn
félisten

Ennyit az Áruházról:

:DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28340) pendre54 válasza Kékes525 (#28338) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Szerintem ebben a formában egy kicsit költői túlzás ez a megállapítás, bárki is írt ilyet, alaplapi hangkártyáknál esetleg elképzelhető. Én augusztus elején frissítettem szintén 64 bites Win 7-ről 10-esre. Nálam sem épp kétfilléres cuccok vannak zenehallgatásra, úgy összességében közel 250 e Ft kóstálnak, és alapvetően FLAC minőségű zenék mennek. :) [link] [link] [link]
Szintén Foobar2000, VIA KS Direct ASIO-val, miután sikerült nemrég valahogy felmókolni. Szóval röviden, nem tapasztaltam egetrengető eltérést a Win 7-hez képest, viszont driverproblémát annál inkább az Audio-GD-s DAC-oknál. Itt van a probléma leírása, meg a megoldás ami egyelőre működik, de úgy, hogy nálam még nincs fent a TH2.[link][link]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28341) Kátai válasza raidx (#28336) üzenetére


Kátai
senior tag

Igen,ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#28342) Feri1977


Feri1977
senior tag

Továbbra sem értem ezt a sok görcsölést és nyomorékolást itt, a frissítgetések miatt. Nem frissítgetni kell, hanem nulláról tiszta telepítéssel th2-es legújabbat felrakni, és megszűnik minden macera és probléma amiket itt írtok! Értsétek már meg, hogy a toldozgatás foltozgatással csak a nyűg lesz utána!

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#28343) Kékes525 válasza pendre54 (#28340) üzenetére


Kékes525
félisten

Itt olvastam: Jelentősen javul a Windows 10 hangrendszere, habár ez elsősorban játékokra vonatkozik.
Tehát csak ezért nem érdemes cserélni.

Köszi az infót!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#28344) MrWhite


MrWhite
tag

Két igehirdetés között esetleg erre [link] valaki tud megoldást?

...

(#28345) King Unique válasza #58000384 (#28334) üzenetére


King Unique
titán

Jól van, nem kell magyarázkodni...
Ha már ő is, más is, én is írtam, hogy néha furán működik, akkor az nem érv, hogy pl. nálad jó. Ez márpedig bug, ami lehet csak xy gépen, driverek, környezet esetén jön elő, de előjön. De a lényeg, hogy ezt user szinten nem nagyon lehet javítani, ezt max az MS tudja javítani, ha kiad rá egy frissítést. Ezt figyelembe véve ment mástól, tőlem is a külső program ajánlása. + desktop használatról volt szó.

[ Szerkesztve ]

(#28346) pendre54 válasza Kékes525 (#28343) üzenetére


pendre54
addikt

Ebben az esetben úgy korrekt a dolog, hogy a GTA 5-ben a saját zenéimet nem tudtam hallgatni Win 7 alatt a Self Radion, mert valami iszonyat laggolás volt vezetés közben. Na, ez viszont megoldódott a 10-es alatt, mert megszűnt a laggolás, de összességében nekem is az a véleményem, hogy csak a zenehallgatás szempontját figyelembe véve, még fölösleges a bejáratott Win 7-ről fejest ugrani a bizonytalan Win 10-be.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28347) ripla


ripla
őstag

a posta nekem sehogy sem akar működni, akármire állítom, egyetlen levelet sem jelez.
még mindig kénytelen vagyok a gagyi firefoxot használni, a levelező kliense miatt.
elég ciki ez a microsoftra nézve, hogy egy ekkora múltú cég, ekkora anyagi tőkével, képtelen megoldani egy beépített levelezőkliens működését, meg hogy az a nyavalyás naptár figyelmeztessen, ha beállított esemény van.

(#28348) gézu válasza MrWhite (#28344) üzenetére


gézu
őstag

Ezt próbáltad már?

[link]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#28349) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Mióta a "nagy" rendszerfrissítés történt, mindkét gépem sokkal lassabban bootol. (Az egyik legális, a másik nem.) Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ez így van másoknál is? Engem borzasztóan idegesít, hogy eddig kettőt fordult a pöttykarika, és az asztalon voltam, most meg 20 mp-ig tököl a gép.
Másik kérdés: várható olyan Win10 telepítő, ami már eleve ezt a verziót telepíti (10.0.10586.11) ??
El tudom képzelni, hogy egy tiszta telepítés megoldaná a problémát.
Előre is köszönöm a törődést! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#28350) semetka


semetka
őstag

Frissítés után lett egy Windows.old mappa. Lehet törölni?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.