Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) Döglött Róka válasza #58000384 (#27197) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Bizony:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#27202) dokee78 válasza junior11 (#27196) üzenetére


dokee78
félisten

Én sem vagyok Insideres. :N
Amikor a 360 Total Securitys hozzászólást írtam,akkor még nem talált frissítést manuálisan rányomva.
Most viszont igen,tehát keress rá.

[ Szerkesztve ]

(#27203) junior11 válasza dokee78 (#27202) üzenetére


junior11
veterán

Rákerestem, nincs semmi. De sebaj, vmikor csak ideér :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#27204) TRob1 válasza dokee78 (#27202) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem sincs semmi, de én nem is keresem inkább, nehogy elbaxxa az amúgy tökéletesen működő rendszerem. ;] Inkább várok tapasztalatokra, addig meg kihúzom a netet is. :DD

¤ R'n'R ¤

(#27205) pzstm


pzstm
titán

Ha letöltitek most a Mediacreation tool-t, akkor az már a 10586-os ISO-t fogja letölteni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27206) junior11 válasza pzstm (#27205) üzenetére


junior11
veterán

Vagyis akkor már ISO-ban is elérhető a W10 TH2-vel ha jól értem.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#27207) pzstm válasza junior11 (#27206) üzenetére


pzstm
titán

Windows 10 November Update ISO-kért erre tessék

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27208) junior11 válasza pzstm (#27207) üzenetére


junior11
veterán

Köszi. Az egyik haverom miatt érdeklődtem, már így szeretné feltenni a W10-et, még W7-est használ.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#27209) bzoley válasza pzstm (#27207) üzenetére


bzoley
veterán

Köszönjük!
Most már jöhet, kész a biztonsági mentés.

[ Szerkesztve ]

(#27210) Apucy01


Apucy01
őstag

nekem sem talál még semmit biztos majd pár nap mulva

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#27211) King Unique válasza pzstm (#27205) üzenetére


King Unique
titán

Akkor máris szedem és feltolom külső SSD-re. :)
Amit itt korábban belinkelt vki 10586 ISO-t, azt pl. a WinToUSB nem tudta kiírni, végén hibaüzenetet dobott... és a rendszer is meghülyült, mert nem lehetett gépházból semmilyen drivert felrakni.

:R

(#27212) VGYke válasza pzstm (#27188) üzenetére


VGYke
addikt

Na, nekem is Win10Home alatt jön már valami:

Viszont, a "th2_realese Professional 10586" nem! Ez csak a Win10Pro privilégiuma, egyszerűbbek nem fogják megkapni, mit tudom én, pl. "th2_realese Home" név alatt?
Hülyeséget kérdeztem :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#27213) TRob1 válasza VGYke (#27212) üzenetére


TRob1
veterán

"Viszont, a "th2_realese Professional 10586" nem!" - Dehogynem! Ez az. Csak neked Home, mivel Home verziód van. Attól még "TH2-es" wined lesz. :)

"... Hülyeséget kérdeztem :F" - Na? :DDD

szerk: Baxxa meg, nem bírtam ki és rákerestem úgy 47-szer. De még akkor se akarja. :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#27214) junior11 válasza VGYke (#27212) üzenetére


junior11
veterán

Ez lesz az.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#27215) UnSkilleD válasza TRob1 (#27213) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

ja én is nyomtam párszor keresést nem adja ki, na majd talán holnap

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#27216) Apucy01


Apucy01
őstag

Nállam még ugyan az a helyzet, majd holnap ujra megpróbálom

[link]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#27217) dokee78


dokee78
félisten

Pozitívum:
-Megváltozott az adathordozó kiadás ikonja. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#27218) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Kb. egy másfél hónapja frissítettem Win 7-ről Win 10-re a gépet, és eddig minden progival jó meg volt a gépem, frissítések be vannak kapcsolva. Vasárnap óta pár játék (Resident Evil 4 HD, Alien Isolation, és tegnap kipróbáltam khm, nem legális verzióban a Fallout 4-is) 15-20 perc után szó nélkül összeomlik és kidob egy olyan üzenetet, hogy Ajátékneve.exe működése leállt. Csak bezárni tudom, és semmi hibakódot nem dob ki, hogy legalább rá keressek a neten. Bekapcsolt és kikapcsolt vírusirtóval is ez történik (AVG Free). Vga driver a legfrissebb, a DirectX is elméletileg. A Steam lenne a ludas, de az a Fallout nem steames verzió, így lehet kapott valami frissítést a Win, vagyis azt hiszem. Ilyenkor érdemes lenne egy újratelepítés, vagy azért már előbbre van a Windows technológia? Másnak is van ilyen problémája?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#27219) Zoshi85 válasza dokee78 (#27217) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Hu.. Az nagyon fontos ujítàs.. :D Dolgozok. Este ha jelzi felrakom. Addig írjàtok ki mit tapasztalt. :)

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#27220) Воланд


Воланд
titán

egy gepre nalam mar felment, ott az ujjlenyomatot nem ismerte fel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27221) VGYke válasza junior11 (#27214) üzenetére


VGYke
addikt

TRob1, junior11 köszönöm! Csak azon problémáztam, hogy pzstm fórumlakó társunk fényképén ez jelent meg:

Tehát 2 sor, mint ha 2 külön frissítés jönne le, nálam meg csak ez (th2 nélkül):

Tehát akkor?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#27222) TRob1 válasza VGYke (#27221) üzenetére


TRob1
veterán

Másnál is így.

pzstm "belsős". :D

¤ R'n'R ¤

(#27223) bzoley


bzoley
veterán

Ez a frissítés még várat magára egy kicsit. Iso nálam letölthetetlen, wu-n még semmi. Várunk.

[ Szerkesztve ]

(#27224) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!

Anno bekerült a gépbe kipróbálásra egy nVidia VGA kártya a megszokott AMD-s helyett. Azóta a Win10 folyton szeretné frissíteni az nVidia drivereit, valamint folyton hibát is dob rá. Kipróbáltam már sok mindent, de nem sikerült eltávolítani a frissítések közül az nVidia féle drivereket/frissítéseket.

Valakinek valami ötlet? eléggé bosszantó már hogy naponta ajánlgatja a hibás, már nem létező hardverhez a frissítéseit :/

(#27225) tomp válasza dokee78 (#27217) üzenetére


tomp
félisten

Óóó nekem több hónapja megváltozott. Egy zöld nyílra. :)
Kicsikét fejleszthetnék már a hardver eltávolítást. Eléggé fapados.

(#27226) VGYke válasza TRob1 (#27222) üzenetére


VGYke
addikt

:R Köszönöm! :C
Na de biztos komoly lehet a frissítés, mert nálam az 500GB SSD-s DELL nem gagyi laptop, legalább 15 perce telepíti és 57%-nál tart... :F

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#27227) King Unique válasza dokee78 (#27217) üzenetére


King Unique
titán

Hát még ha tudásban és funkciógazdagságban változott volna, az lenne a pozitívum. :D

(#27228) edari válasza King Unique (#27227) üzenetére


edari
őstag

(#27229) lck válasza pzstm (#27207) üzenetére


lck
senior tag

Jól látom, a Home és Pro telepítője egy ISO-ban van ?

(#27230) King Unique válasza edari (#27228) üzenetére


King Unique
titán

Mit kell nézni?

Amúgy mindegy is, mert pl. egy USB Safely Remove-hoz képest kb. sehol nincsen...

(#27231) Воланд


Воланд
titán

na vegre a pro verzioban is elerheto a spotlight.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27232) Apucy01


Apucy01
őstag

Hát akár hogy szeretném még nem találja

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#27233) BullZeye


BullZeye
veterán

Ha felhasználó fiókok felügyelete ki van kapcsolva, akkor nem indítja el a Számológépet :D ezt a rendszer Microsoft tényleg komolyan gondolja?

(#27234) Crytek


Crytek
veterán

Fagyott egy játék. Nem akartam resetelni a gépet, szerencsére a fiók kijelentkezéssel megoldottam a kilépést.
Viszont azóta megint jelszót kér a gép bekapcsoláskor a windows belépéshez. Azt írja ki minden bekapcsoláskor hogy nem tud csatlakozni bla bla bla...Ezt hol lehetne kiiktatni?
Máshol írták gépház fiók beállitásokat de ott a bejelentkezési jelszó kérése SOHA - n van :( Nem értem

Next PC Upgrade: 2022

(#27235) Döglött Róka válasza King Unique (#27230) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Cuki hogy leteznek meg ilyen programok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#27236) edari


edari
őstag

Első észrevétel th2-vel: jobb az edge.

(#27237) junior11 válasza edari (#27236) üzenetére


junior11
veterán

Miben jobb? Gyorsabb, stabilabb?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#27238) edari válasza junior11 (#27237) üzenetére


edari
őstag

Gyorsabb.
Stabilitást még nem tudom, azzal eddig se volt sok bajom.

(#27239) junior11 válasza edari (#27238) üzenetére


junior11
veterán

Helyes. Remélem szinkronizálódni fognak benne a dolgok is már a gépek között.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#27240) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
Windows 10 Pro -ról frissítettem Enterpriere. Hogy tudok visszaállni Pro-ra ?

(#27241) vlevi válasza pzstm (#27207) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem is wan win7-em, az a fő rendszer. Úgy emlékszem, hogy erre a frissítésre írták, hogy telepítéskor már el fogja fogadni a korábbi Win7 és 8 kulcsokat is.
Még mindíg nem merem letörölni a jólműködő hetest (habár már 1-2 hónapja a tizes insiderrel nyomulok, de azért az ördg nem alszik).
Szóval azt csinálnám, hogy ugyanabban a gépben, de egy újabb HDD-re feltelepíteném a 10586-t (vagy TH2, vagy 1511, a fenének van ennyifélekképpen számozva :) ), és itt megadnám a win7 szériaszámát. Mert az van, és az is van tulajdonképpen a gépen, csak egy rejtett meghajtón.
Tehát, fog-e ez így menni? Ebből már egy rendesen aktivált win10-nek kell lennie, ha jól értem. És, ha nem akarom használni, akkor előveszem ezt a korábbi "rejtett" HDD-t, amin a win7-van, és az is megmarad számomra használhatónak?
Azért kérdezem, mert a sok frissítés (10155-ös insider óta csak frissítgetek, 162, 166, 240, ..., és most 586), de egy tiszta települést csak megnéznék, hogy mennyivel biztonságosabb, szárazabb érzés egy olyan.
De ezt, a már-már belakott, frissítgetett 10586-t sem szívesen kukáznám ki.

(#27242) pzstm válasza junior11 (#27239) üzenetére


pzstm
titán

Könyvjelzők, előzmények és reading list igen

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27243) junior11 válasza pzstm (#27242) üzenetére


junior11
veterán

Ez nekem elég is. Már csak a bővítmények támogatása fog hiányozni akkor.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#27244) edari válasza junior11 (#27243) üzenetére


edari
őstag

Az majd csak nyáron jön.

(#27245) King Unique válasza Döglött Róka (#27235) üzenetére


King Unique
titán

Nem értem, mi ebben a cuki és a feszegetését sem...? :U
Ha egyszer a beépített megoldásnak vannak több téren komoly hiányosságai, akkor márpedig külső programokkal lehet csak korrigálni. Vagy talán a lemezkezelő helyett nem használnak sokan külső partíciókezelő programot? Dehogynem...

Amúgy meg azt nézem, hogy mintha ez a mostani közvetlen 10586 frissítés kisebb méretű lenne, mert ahhoz képest, hogy lassú netem van, már 30 %-nál jár... :Y Korábban, amikor a teljes 3,x GB ISO-t elkezdte tölteni, akkor max 1-3% körül volt néhány perc után.

[ Szerkesztve ]

(#27246) sszemtelen válasza junior11 (#27243) üzenetére


sszemtelen
őstag

Én már csak egy adblockra várok. Tudom-tudom, van fizetős, meg miegymás..

(#27247) pzstm válasza vlevi (#27241) üzenetére


pzstm
titán

Egy kulccsal párhuzamosan két oprendszert nem használhatsz. Szemelyesen nem próbáltam, de Win7-nek nem kellenie mennie egy kis ido utan...deaktivalodnia kellene...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27248) junior11 válasza edari (#27244) üzenetére


junior11
veterán

Igen, tudom. :)

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#27249) dokee78 válasza King Unique (#27227) üzenetére


dokee78
félisten

Vicceltem nem tartom pozitívumnak.

(#27250) TRob1 válasza sszemtelen (#27246) üzenetére


TRob1
veterán

Jahm. Ha a szinkron müxik, akkor már nekem is csak egy Adblock kellene (de az nagyon), és lehet búcsúznék is a Chrome-tól. Habár már nagyon megszoktam... :U

(#27249) dokee78:
Há' mé'? Há' jobban illik a sorba így! Há' nem? Há' de! Na azé'! Akkó' jó van... :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.