Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18107) szundybence válasza #58000384 (#18101) üzenetére


szundybence
aktív tag

Úgy írtad, mintha valaki azért nem mentegetné le a partícióit, mert nem ért hozzá

Olvass vissza. Pont ezt írta. Az 18048-as hozzászólására reagáltam. Tényleg csak segíteni akartam. Benne, van, hogy már volt W10-e, de megint fel akarja rakni. Majd megint és megint és megint... Ha annyi egyforintom lenne, ahányan ezt csak most és csak a w10-el kapcsolatban eljátsszák, ahelyett, hogy partíciómentést csinálnának, akkor gazdag ember lehetnék. Persze, hogy az ember segíteni szeretne rajtuk, amikor saját maguk mutatják a butaságukat. Ezt tettem. Nem személyeskedtem, segítettem. De amiket a fejemhez vágtok, lassan már kezdem megbánni...

(#18103) Imi1981: A paragonnál is lehet olyat ,hogy a bootolható lemezről menteni is lehet nem csak visszaállítani? Igen, lehet. Én is ezt használom. Ha csináltatsz vele, megkérdezi, hogy DOS, vagy Linux bázisút csináljon-e. Érdemesebb a linuxosat kérni, mert a bebootolása-indulása sokkal gyorsabb. Szerintem próbáld ki. Érdemes.

(#18105) p.gabor: Szóval látom ám, hogy vannak itt hozzáértő emberek még bőven, de akkor ti miért nem ajánlgatjátok ezt a fajta megoldást? Most baj, hogy én megtettem? Mert akkor megígérem, hogy többet nem teszem. :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.