Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114451) CsaBully válasza Zoz (#114449) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Köszönöm, akkor nem szutykolok ezzel tovább :)

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#114452) King Unique válasza CsaBully (#114443) üzenetére


King Unique
titán

Ha tényleg Retail, nem gépelted el és helyesen lett megadva, ellenben nem fogadja az aktiválásnál a Windows, attól még lehet érvénytelen, a kapott hibakód is utalhat erre (példa). Meg ha másodkézből, jóárasítva lett beszerezve, akkor megint ki tudja mennyire volt az rendben. :D Ha máshogy nem megy, akkor utolsó opcióként esetleg meg lehet próbálni a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül az újraaktiválást, de ha már érvénytelen, utólag letiltott a kulcs, akkor úgy nem fog menni. Vagyis ez esetben újat kell venni az új hardverhez.

[ Szerkesztve ]

(#114453) CsaBully válasza King Unique (#114452) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Igen ez lesz, veszek másikat..nem telefonálgatok, mert kávé nélkül is felmegy a vérnyomásom.. köszönöm

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#114454) zolee001 válasza Süvi (#114446) üzenetére


zolee001
őstag

https://www.windowslatest.com/2020/02/18/reports-windows-10-update-data-deletion-bug/

Létrehozol egy "uj" user profile-t és 0-ról beállitasz mindent,outlook,onedrive stb

(A microsoft forumon pedig köszönetet nyilvánithatsz a WU Team szakszerü munkájáért)

(#114455) #86564352


#86564352
törölt tag

új ikonok insiderben: [link]
így önmagukban rajzon jobban is néznek ki a meglévő fekete-fehérnél, viszont élesben ahogy alárakják a négyzetes csempéket már gáz ahogy pl. egybeolvad kék csempén kék naptár ikon: [link]
ha így jön ki a 20H1 fúj öt év után is vicc UI, nem is tudom ovis gyerekeknek kínai tablet szint

egyébként több éve már volt színes kísérletük insiderben, nem jutott el publikusra: [link]

szerintem legalább az app listán kicsiben húzzák ki az új ikonok alól a négyzetes csempe alapot, kicsit több átlátszóság, aztán felejtsék el végleg a csempéket ahogy a készülő Windows 10 X-ben is tették, vonják össze újra a feleslegesen szétszedett startmenüt és keresőt, azt a néhány hasznos élő csempe funkciót költöztessék az action centerbe és fejlesszék widgetként (hány fok van, milyen naptári esemény, email) nem kell ilyen gagyi pörgő-forgó animáció se, aztán kész

[ Szerkesztve ]

(#114456) CirrMee válasza zolee001 (#114428) üzenetére


CirrMee
addikt

Saccold meg,hogy az MS-nek mennyi jogásza van összesen,gyanitom nem hülyék mint a WU team

Már anno a WinME idejében is nem egy pontja az EULA -nak ütközött a magyar jogszabályokkal, szóval hiába van egy valag jogászod, ha a törvényt nem írhatják felül. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#114457) liszi70 válasza CsaBully (#114453) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Igen ez lesz, veszek másikat..nem telefonálgatok"

Várj még a vásárlással. Bár teljesen igazad van, ilyen összegeknél lehet, hogy egy telefont sem ér meg a dolog, de annak, hogy nem aktiválódik, több oka is lehet, abból csak az egyik, hogy érvénytelen a kód. Nem egyszer kiderült, hogy valami banális hiba okozta a nem aktiválódást, és köze sincs a "letiltáshoz". (Persze a naugyemegmondtukmilyenszarazolcsókulcs-kórus rögtön aktiválódik. :D)
Teljesen biztos vagy benne, hogy retail volt? Powershellben ellenőrizted? Annak aktiválódnia kellene, hacsak nincs másik gépen is futtatva, vagy esetleg egy másik gépről (alaplapról) nem lett szabályosan leválasztva. Pár hónapja ez okozott egy azonnal letiltásnak elkönyvelt aktiválási hibát.

[ Szerkesztve ]

(#114458) Süvi válasza zolee001 (#114454) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm.
Közben visszaállítottam az előző bulidot, és működik megint.
(Nem fogom engedni a frissítést egy darabig, nyáron lesz egy kicsit több időm, akkor megcsinálom, ha nem javítják addig)

[ Szerkesztve ]

(#114459) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok.

Némi help kellene. Na szóval nekiestem volna ms fiókot létrehozni azért, hogy a meglévő op rendszer kulcsa oda kerüljön. Jól el is ba...tam. A pc csak ugye ms fiókkal és jelszóval/pin-nel hajlandó elindulni. De erre nincs szükségem fentiek miatt. Csak a kulcs tárolása céljából készült volna. Nem, nem akarom törölni a fiókot , csupán az induláskori procedúrát akarom kikerülni. És persze nem jöttem rá arra se hogyan kell a kulcsot felrögzíteni

nagy segítségnek örülnék :K

és persze :R

(#114460) Marci112233 válasza #73959936 (#114459) üzenetére


Marci112233
őstag

Ezt olvasd át. Igaz hogy ez hardvermódosításra ad segítséget, de ami neked kell az is benne van. Ha viszont már összekötötted a rendszert az MS fiókkal akkor azután kilépve belőle, helyi fiókkal is mennie kell a rendszernek és aktiváltnak is kell maradnia. (Egy asztali gépet, és pár napja egy laptopot is így használok.)

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#114461) Lauda válasza #73959936 (#114459) üzenetére


Lauda
félisten

Szia! Gépház-fiókok-bejelentkezési lehetőségek?

(#114462) #73959936 válasza Marci112233 (#114460) üzenetére


#73959936
törölt tag

Köszönöm, azt hiszem azt a részt már értem hogyan tudom felvenni az ms fiókba a licenc-t de a kérdés - biztos nem értem a 2. mondatod - marad. Ha belépek az ms fiókba, majd ott is is lépek belőle akkor a jelszavas rész kimarad gép-induláskor ? :U

helyi fiók ? :U

[ Szerkesztve ]

(#114463) zolee001 válasza #73959936 (#114459) üzenetére


zolee001
őstag

start-run-netplwiz vagy control userpasswords2
Pipa ki a "users must enter password" nél,user jelszo megad ,apply

Account licenc,Ms fiókba belépsz-device,ha ott az adott gép akkor kész a hozzárendelés

(#114464) zolee001 válasza #86564352 (#114455) üzenetére


zolee001
őstag

Ezek az uj ikonok fél évente nagyon kellenek és persze az emojik is közben pedig hasalnak el a gépek az updatektöl és adatvesztészt okoz egyeseknél

(A napokban jüt nevettem,persze kinomban,MS support forum,WS2012r2 a "cloud oprendszer" a marketing szerint,a connect to O365 menü csak a megjelenése óta hibás benne igy hibára fut,a MS hivatalos terméktámogatási oldalán a megoldás pedig: Válts WS2016-ra

(#114465) #73959936


#73959936
törölt tag

köszönöm mindenkinek - délben megnézem működik-e minden... :K

(#114466) CsaBully válasza liszi70 (#114457) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Szia.Tegnap este lerendeztem màr..az új kódnàl is a lent linkelt hibaüzenet dobta(màs hibakóddal),agyvizem azonnal forrt, de utàna kb 10s és aktivàlódott a win 10 pro..igen powershellben ellenőriztem még hardvercsere előtt,és utàna,illetve új kód utàn is..retail-t írt mindhàrom esetben.

[ Szerkesztve ]

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#114467) tobias40 válasza King Unique (#114418) üzenetére


tobias40
veterán

Érdemes a laptop drivereit a dell oldaláról letölteni és telepíteni vagy jobbak-frissebbek a wint 10 alatt levő driverek?
Ugye ez egy 2012-es gép és a driverek is régiek ezért kérdezem!

(#114468) liszi70 válasza CsaBully (#114466) üzenetére


liszi70
nagyúr

Helyes. :) Akkor valószínűleg csak az aktivációs szerver foglaltsága miatt nem lehetett aktiválni.

(#114469) Doky586 válasza #73959936 (#114462) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha kilépsz a fiókból akkor a kulcs is törlődik a fiókból..

(#114470) #73959936 válasza Doky586 (#114469) üzenetére


#73959936
törölt tag

az érdekes, mert van hozzáférek olyan ms fiókhoz, amiben van office előfizetés és ha nem vagyok belépve akkor is ott marad, bármikor megnézhetem, esetleg ha futja a licens szám telepíthetem is másik gépre....

de ha nem lépek ki, viszont a jelszavas indulást kikapcsolom akkor a kulcs ott marad ? :U

(#114471) Doky586 válasza #73959936 (#114470) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Így értelmezendők a szavak:
kilépsz a fiókból = helyi fiókra váltasz
Semmi köze a gép kikapcsolásához áramtalanításához.

(#114472) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Bátorkodtam feltelepíteni egy Linux Mint 19.3-t egy Dell 5490 laptop gyári Windows 10 mellé. Kezd összeállni a dolog, viszont akadt egy elég nagy problémám: a linux alól nem látom a W10 partíciót, unknown-nak írja.
Van egy sanda gyanúm, hogy amiatt lehet, mert a Bitlocker rá van eresztve. Gondoltam kikapcsolom, viszont a vezérlőpultban azt látom, hogy Bitlocker bekapcsolása :F Lehet a partíció átméretezés miatt lehet ez, még az előtt ki kellett volna kapcsolni? (shrinkeltem a C:\ meghajtót, hogy legyen egy üres partíció a linuxnak) Találkozott már valaki ilyennel? Vagy más lehet a gond? Mit tudnék tenni, hogy elérjem Linux alól a Windows-nek ezt a C:\ meghajtóját? Hogy lehetne helyrepofozni a Bitlockert? Fura hogy a lemezkezelőben azt írja, hogy Bitlocker titkosítású, de amúgy meg Protection Off.

Köszönöm! :R

ui: bevallom előtte nem tudom hogy nézett ki itt a beállítás, nem foglalkoztam ezzel, előtelepített W10, csak bekapcsoltam és használtam. :B

C:\WINDOWS\system32>manage-bde -status
BitLocker Drive Encryption: Configuration Tool version 10.0.18362
Copyright (C) 2013 Microsoft Corporation. All rights reserved.
Disk volumes that can be protected with
BitLocker Drive Encryption:
Volume C: [OS]
[OS Volume]
Size: 166,73 GB
BitLocker Version: 2.0
Conversion Status: Used Space Only Encrypted
Percentage Encrypted: 100,0%
Encryption Method: XTS-AES 128
Protection Status: Protection Off
Lock Status: Unlocked
Identification Field: Unknown
Key Protectors:
External Key
Numerical Password

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#114473) Doky586 válasza bugizozi (#114472) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A gyorsindítást [link] mindenképp kapcsold ki ha nem akarsz adatvesztést. (ha még nem késő)

Utána a bitlockert is. Esetleg áttérhetsz VeraCrypt-re.

[ Szerkesztve ]

(#114474) bugizozi válasza Doky586 (#114473) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Köszi, azt már rég kikapcsoltam, csak a baj volt vele.
A Bitlockert hogy kapcsoljam ki, ha csak bekapcsolni tudom a vezérlőpultban? :F Vagy kapcsoljam be majd ki?

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#114475) Doky586 válasza bugizozi (#114474) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Jelenleg sincs bekapcsolva. (aktiválásra vár)
Parancssorból kikapcsolhatod. Vagy valóban elindítod a titkosítási folyamatot, majd kikapcsolod..

(#114476) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Van egy usb-s eszközöm ami eddig működött de most azt írja csatlakoztatáskor, hogy ismeretlen eszköz. A többi portban is próbáltam de semmi. A kábel és az eszköz jó mert az asztali gépen minden rendben csak a laptop nem ismeri fel. Már megpróbáltam az eltávolítást de nem használt. Külön illesztő programja nincs mert eddig is automatikusan ismerte fel. Hogy lehetne teljesen elfelejtetni vele, hogy ismét megpróbálja felismerni?

(#114477) #73959936


#73959936
törölt tag

szenvedek

hogyan tudom azt elérni, hogy a ms fiók ne jelenjen meg induláskor (értsd a neve...)
próbáltam törölni a fiókot, kijelentkeztem mégis ott van a fiókok között....

(#114478) King Unique válasza bugizozi (#114472) üzenetére


King Unique
titán

Azért, mert a Linux alapesetben eleve nem kezeli a Windows alatt létrehozott BitLocker-titkosítású köteteket, vagyis nem meglepő, ha emiatt nem tud hozzáférni. Ellenben a Dislocker, Hasleo Bitlocker stb. szoftverekkel már megoldható.
Vagy másik megoldás a BitLocker, illetve eszköztitkosítás kikapcsolása, esetedben a C-n. Ha jelenleg unlocked, mint nemrég másnál is, akkor nem ártana első körben egy Windows restart, aztán akár magától is eltűnik, megcsinálja a visszafejtést, mint a linkelt esetnél. Vagy multiplatformos, Linuxon is működő programot, titkosítást használni, mint pl. a VeraCrypt.
Következő megoldás egy közös, nem Bitlockerrel titkosított, vagy egyáltalán nem titkosított adatpartíciót létrehozni a lemezen, amihez a Windows 10 és a Linux egyaránt hozzáfér. Ez esetben a Bitlockert sem feltétlen kell erővel kikapcsolni a C-n, csak a lemezkezelőben a kötet zsugorítása opcióval leválasztani egy nem lefoglalt területet, majd új, egyszerű kötet létrehozása pl. NTFS fájlrendszerrel, amit mindkét említett OS kezel.
+ A bekapcsolt gyorsindítás is okozhat problémát W & L dual-boot esetén az NTFS kötetekhez való hozzáférésnél Linux alól [kép], mármint a Windows leállításánál, ellenben +1 újraindítást közbeiktatva már nem. De terminálban felcsatolva az előbbi esetben is hozzá lehet férni pl. read-only módban, valamint egyéb módon szintén. Vagy kikapcsolod a Windowsnál, aztán akkor nyilván nem lehet miatta gond, de azt sem feltétlen muszáj minden esetben teljesen, mert pl. a shiftes leállítással is teljes leállítás hajtható végre. Ha nálad eleve ki van kapcsolva a gyorsindítás, akkor viszont nyilván nem téma ez.

[ Szerkesztve ]

(#114479) zolee001 válasza #73959936 (#114477) üzenetére


zolee001
őstag

Szenvedés helyett mutatok egy titkot:
[link]

Mindez azért mert lusta vagy beirni 4 db karaktert?

(#114480) Pyttawrx válasza zolee001 (#114479) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:DD

(#114481) King Unique válasza tobias40 (#114467) üzenetére


King Unique
titán

Lásd egy másik válaszban leírtakat, újfent azt tudom mondani erre. + Laptopoknál azt, hogy ha egyes spéci drivereket esetleg nem talál meg és nem telepít a Windows Update, akkor azokat nyilván manuálisan kellene a hardvergyártó weboldaláról letöltve.

(#114482) King Unique válasza kisapa (#114476) üzenetére


King Unique
titán

Akkor eltávolítod az eszközkezelőben / gépházban, majd újracsatlakoztatod az eszközt, + akár a Windowst is újraindítod közben. Amúgy meg lásd egy másik válaszban leírtakat, azokat kellene ellenőrizni, kipróbálni. Továbbá sok egyéb mellett az sem derül ki, hogy pontosan milyen USB-eszközrül van szó. Ha nagy energiaigényű, akkor alap, hogy USB 3.X porthoz kellene csatlakoztatni, USB 2.0 portok esetén meg Y-kábelt használni.

(#114483) bugizozi válasza King Unique (#114478) üzenetére


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Köszi Neked és Doky586-nak is a segítséget, parancssorból sikerült kikapcsolni, így már látszik Linux alól a Windows partíció.

manage-bde -off C:

:R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#114484) Ciccuka


Ciccuka
veterán


Microsoft Redesigns Windows 10 Icons

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#114485) tobias40


tobias40
veterán

Hátha itt vki segít:
"Beraktam a laptopoma cd meghajtó helyére a beépítő keretbe levő 1 terrás vinyót de nem látom ezt a meghajtót!
Win10 volt rajta,lehet ez a gond vagy biosban kell állítanivmit hogy lássa a win10-em ezt a meghajtót is? :U
A beépítő keretnél kéken világít a lámpa,(kis led talán)tehát érintkezik rendesen azt gondolom.."

(#114486) wjbhbdux válasza tobias40 (#114485) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem látod a lemezkezelőben sem?

/s

(#114487) King Unique válasza tobias40 (#114485) üzenetére


King Unique
titán

Ez a "nem látom ezt a meghajtót!" mégis mi alapján van állítva, megnézted az eszközkezelőben és a lemezkezelőben is, vagy csak a fájlkezelőben sikerült? Ha felületesen csak az utóbbit, akkor az előbbi kettőt kellene megnézni, illetve a lemezkezelőben azt, hogy van-e meghajtóbetűjele. Ha egyáltalán nem érzékeli semmilyen szinten a Windows a HDD Caddy-ben lévő HDD-t, akkor meg azt, hogy a rajta lévő kapcsoló megfelelő állásban van-e, a BIOS-ban megjelenik-e, stb.

[ Szerkesztve ]

(#114488) tobias40 válasza King Unique (#114487) üzenetére


tobias40
veterán

Lemezkezelőben néztem meg,ott nincs.

Ezt a kapcsolót hol látom és hova kell állítanom?

Bocs de még ilyet sosem csináltam és ezért tök béna vagyok hozzá... :W

Eszközkezelőben látom!! :K

[ Szerkesztve ]

(#114489) tobias40 válasza tobias40 (#114488) üzenetére


tobias40
veterán

Eszközök és meghajtók között is látom csak a lemezkezelőben nem.
És van betűjele " D "

[ Szerkesztve ]

(#114490) tobias40


tobias40
veterán

Bocs mindenkitől,most már látszik a lemezkezelőben is! :W

Meg kell formáznom vagy hogyan töröljem a rajta levő adatokat hogy "szűz" legyen?

(#114491) King Unique válasza tobias40 (#114488) üzenetére


King Unique
titán

Ha az eszközkezelőben megjelenik és ott oké, ellenben a lemezkezelőben egyáltalán nem jelenik meg, akkor a vezérlőpultban a tárolóhelyeknél is érdemes megnézni, ott beállítani (példa).

"Bocs mindenkitől,most már látszik a lemezkezelőben is!"

Akkor mégis, csak nem görgettél lejjebb a lemezlistában? Ej. :N

"Meg kell formáznom vagy hogyan töröljem a rajta levő adatokat hogy "szűz" legyen?"

Ha biztosan nem kell semmi a korábban rendszermeghajtóként használt HDD-ről és teljesen törölni akarod, majd újraparticionálni, akkor ahhoz parancssor fog kelleni a védett rendszerpartíciók miatt, lásd egy másik válaszban leírtakat. Illetve az alábbi leírás is szemlélteti a DiskPart használatát, mármint hogyan kell vele törölni és újraparticionálni, újraformázni a céllemezt. Ahol amúgy az active parancs nem kell, azt nemtom miért erőltetik annyira, meg úgyis csak MBR-lemezeken használható... :D

[ Szerkesztve ]

(#114492) tobias40 válasza King Unique (#114491) üzenetére


tobias40
veterán

Most ezt látom :

[ Szerkesztve ]

(#114493) kisapa válasza King Unique (#114482) üzenetére


kisapa
senior tag

Amit javasoltál azt mind megcsináltam. Annak meg, hogy milyen eszközről van szó nem sok köze van a problémához de azért köszönöm.

(#114494) mpo válasza Ciccuka (#114484) üzenetére


mpo
veterán

Mik ezek, ovis jelek?
De a linkelt oldalon is kiakadtak páran.

Ha érted, akkor már elavult.

(#114495) Sanyi52 válasza kisapa (#114493) üzenetére


Sanyi52
tag

Pedig jól mondta King Unique, vagyis az eszköz típusa is meghatározó, de ha ez titkos, akkor maradjon is minden titokban.

(#114496) svgyula válasza mpo (#114494) üzenetére


svgyula
addikt

A hírek szerint az MS változtatja az ikonkészletet a win 10-ben. Állítólag nem egyszerre, hanem fokozatosan a frissítésekkel.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#114497) #75501312 válasza mpo (#114494) üzenetére


#75501312
törölt tag

Nem ovis ez, csak android feeling. :D
De ha így változnak az ikonok, akkor kellene lennie egy nagyobb design váltásnak is? :F

(#114498) #93794560 válasza #75501312 (#114497) üzenetére


#93794560
törölt tag

Korábban arról is volt szó, hogy visszahozzák a lekerekített sarkokat az ablakoknál, és a paneleknél.

(#114499) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Kapott egy kékhalált a gépem, mert elment a net, és jóeséllyel az egyik béna alkalmazás nem tudta lekezelni ezt a marha bonyolult műveletet (RadioSure).

Azóta döglött az UVP alrendszer. Se startmenü, se semmi ami ahhoz kötődik. Mit lehet ilyenkor csinálni?

üdv, adika4444

(#114500) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok, az aláírásomban levő konfigom olyan év vége óta indulásnál ezt [kép] produkálja. Sok reboot után azért el szokott indulni. Csökkentettben egyszer produkálta csak ezt, de úgy jellemzően elindul. Logikát nem találtam benne, hogy mitől indul el végül. Bár hibernálni szoktam csak a gépet, de azért kezd bosszantani a dolog. Persze nem vagyok nagyon guru a témában így nem tudom merre induljak. A neten bogarászva sem tudtam megoldást találni. Úgy gondolom, valamelyik hardver csinálhatja, de amúgy nem tudom.
Ja és az a fura, hogy ez azóta van amióta nyomtatót cseréltem és egy majdnem ugyanolyan, csak működőképes canon került a rendszerbe. A régi drivereket leszedtem, az újak mentek fel és azóta van ez. Persze az új driverek eltávolítása után is már ez a hiba illetve visszaállítottam az előző nyomtót meglétének az idejére is a rendszert ,de a kék halál megmaradt.
Tudna valaki segíteni, merre tovább...? :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.