Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113201) MegalodonS válasza Lauda (#113199) üzenetére


MegalodonS
őstag

Jo kerdes,nem tudom,de elfogadta a rendszer es frissitett is!

(#113202) #73959936


#73959936
törölt tag

a parancssort adminként indítod és elindítod az slmgr -dli parancsot. Ott kiírja

(#113203) MegalodonS válasza #73959936 (#113202) üzenetére


MegalodonS
őstag

Windows(R)Operating System,Volume MAK Channel

(#113204) Geth válasza MegalodonS (#113203) üzenetére


Geth
addikt

Ha most működik, örülj neki.
Ha eladták többször másnak is azt a konkrét kódot amit kaptál, akkor lehet, hogy egy másik alkalommal amikor használnád, nem fog menni mert mások is használták és a kulcs "kimerült".

(#113205) Lauda válasza MegalodonS (#113203) üzenetére


Lauda
félisten

Na akkor az is VL licenc. :D Nincs amúgy vele gond, amíg le nem lövik. Lehet ez sosem következik be. Ha meg igen, buktál 600ft-ot.

[ Szerkesztve ]

(#113206) MegalodonS válasza Geth (#113204) üzenetére


MegalodonS
őstag

WOW ezt nem is tudtam maskor jobban megnezem :Y :Y de a frissites mukodott,ugy hogy meg mukodik ;]

(#113205) Lauda
Igen,nem egy nagy osszeg,de most is tanultam valamit ;]

(#113207) liszi70 válasza #86564352 (#113190) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Szerintem úgy csinálják először küldenek Volume MAK kulcsot"

Nekem elsőre is retailt küldtek. Mondjuk drága is volt, felcsúszott 1k-ra. :D

(#113208) Armagedown


Armagedown
őstag

Az automatikus frissítés tiltásához elég, ha csak a Csoportházirendben tiltom, sehol máshol?

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#113209) Pyttawrx válasza Armagedown (#113208) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Én ezzel oldom meg ahol kell. Egy gombnyomással tiltható, vagy ha épp kell akkor engedélyezhető is. Nekem ez eddig bevált.
[link]

(#113210) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Üdv!

Úgy hallottam, hogy w10-ben könnyebb virtuális gépet létrehozni. Csak a linklteket találtam.
[link]
[link]
Lenne esetleg OS szintű megoldás is, ha célom hogy VM szintű biztonsággal végigjátszak egy "nyertél 9 millió dollárt, Togó-ban meghalt rokonodtól" email-diskurzust letöltendő fájlokkal?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#113211) King Unique válasza ledgeri (#113210) üzenetére


King Unique
titán

Ezek már előre elkészített W10-es virtuális gépek különféle platformokhoz, virtualizációs szoftverekhez, max. ilyen szempontból lehet egyszerűbb a helyzet. OS szintű megoldás, beépített virtualizációs szoftver a Hyper-V, 3rd party program Windowsra meg pl. a VirtualBox, VMware Workstation Player.
További OS szintű, azaz beépített megoldásként a 1903-as verzió óta a megfelelő kiadásokban (pl. Pro, Education, Enterprise) elérhető a Windows Sandbox (Windows Tesztkörnyzet) is, 3rd party alternatíva meg pl. a Sandboxie.

[ Szerkesztve ]

(#113212) Defy94


Defy94
csendes tag

Sziasztok!
Új videókártya miatt bios-t kellett frissítenem.
Az új kártyával már van képernyő, viszont most a windowsom nem akar betölteni.
A hibaüzenet:
A számítógép problémát észlelt, ezért újraindul. Újraindítjuk önnek a rendszert.
Biosba be tudok lépni.
Ha esetleg a biosból lépek ki, megpróbálja kijavítani a hibát, de az automatikus javítás sem segít.
Szeretnék kérni egy kis segítséget, hogy mi lehet a probléma.

(#113213) mezis válasza Defy94 (#113212) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv!
A BIOS pontosan az alaplap hw. verziójának megfelelő volt és a gyár honlapjáról töltötted le?

[ Szerkesztve ]

mezis

(#113214) eax1650


eax1650
aktív tag

Segítséget kérek!
Tanulságos történet!
Tegnap a műholdvevő sw frissítéséhez szükséges Erom Tool progit most egy másik helyről töltöttem le. Nem volt semmilyen figyelmeztetés!
Ez egy kis exe fájl. Indítás után nem végezte el a PC-ből a STB-be az RS 232-n a néhány perces frissítést! E közben a képernyőn lévő ikonok képei valamint a tálcán lévő összes többi is üres, fehér ikonná váltak, alattuk a helyes felirattal!
Semelyik .exe kiterjesztésű fájlt, ami ekkor a gépen volt nem lehetett futtatni. Ma többször is rendszer visszaállítással próbálkoztam, de bármelyik időpontból is, mind sikertelen volt. Töröltem a C-t, feltettem a 10-et újra a formázott partícióra. Működik. Feltettem még egy Totálcommandert, hogy lássam a rendszert és a többi HDD-n lévő dolgokat.
És most jön a döbbenet: minden fájlt kiegészült .btos betűkkel! Pl.: Tcm.exe.btos, aztán a mérete; Maci.avi.btos! Átnevezés nem segít!! Ami bekapcsolva volt gép a hálózatban - még egy és a NAS is, megkapta ezt az átnevezésfigurát! Csak a lapos maradt ki, mert ez Wi-fin lóg. Erről írok most. Tehát a vezetékes hálózaton végig ment akadálytalanul!
A NAS 2db 2TB-s HDD-i is szinte tele filmekkel, képekkel, programokkal.
Legfájdalmasabb a képek elvesztése, ez pótolhatatlan!
Ja! és nem kaptam, hogy fizessek ennyit vagy annyit!
Most jön a rendszer teljes újra rakása.
Van e ötletetek az anyagok visszanyerésére?
Mert ha nincs a többi vinyót is formázni kell a biztonság miatt - le sem merem írni!
Igyekeztem összefoglalni.

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#113215) Defy94 válasza mezis (#113213) üzenetére


Defy94
csendes tag

Igen, az alaplapomnak megfelelőt töltöttem le (h61m-gs), az ASRock oldaláról.
A BIOS egyébként működik, tudok benne lépkedni, mozgatni az egeret, stb.

[ Szerkesztve ]

(#113216) VGYke válasza Doky586 (#113150) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm szépen a válaszát! Bár nem tudom mire vélni a magázódást, talán valamivel megsértettem korábban :F Ez esetben elnézést és egyben kérem, mivel én vagyok az idősebb, térjünk vissza a tegezésre.
Ez már igen OFF itt: mivel zsír új a Gigabyte Z390 AORUS MASTER lapom, nem igazán értek a BIOS-hoz, minden esetre az általam ismert 2 beállításokan:
*CSM support (Enabled, Disabled)
*SecureBootMode (Custom, Standard)
megpróbáltam variálni a BIOS által felkínált lehetőségek közül, amik ezek voltak (a kombinációkat nem játszottam végig, mert 2 beállítás 2 opcióval az 4):
BIOS Default:

Variálva:

Mindkét esetben a Rendszerinformációban az eredmény:

Nincs kókányolt win, media creation tool + FAT32 pendrive + Rufus telepítő van.

Javaslat a Biztonsági rendszerindítással kapcsolatban?
Ötlet ezen kérdésemmel kapcsolatban?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#113217) King Unique válasza eax1650 (#113214) üzenetére


King Unique
titán

Vagyis magyarul beszedtél egy ransomware-t, azaz zsarolóvírust, ami végigment a meghajtókon (akár hálózatin is) és letitkosította a fájlokat, majd most váltságdíjat követel a feloldásért. A vírusirtó topicban kellene érdeklődni, folytatni, annak a témája ez. Meg hátha van hozzá dekódoló.

A Windows 10-et meg igen, célszerű ez esetben inkább újratelepíteni,meg ha nem volt róla mentésed.

(#113218) eax1650 válasza King Unique (#113217) üzenetére


eax1650
aktív tag

Hát épp ez az! Van mentésem még "17-ből is, de egyik sem áll fel!

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#113219) vlevi


vlevi
nagyúr

Hardvert cseréltem, és ahogy lennie kell, a W7-ről még 2015-ben frissített W10-em elvesztette az aktivációt, írta több helyen is, hogy nem tudja ellenőrizni, és adjak meg termékkulcsot a gépházban.
Olyat tettem, amit ők mondtak, szóval elvileg semmi illegális nincs benne. Elővettem a szekrény mélyéről a Win7 CD-met, és arról megadtam róla W7 OEM termékkulcsot.
Az aktiválás sikeres :D

(#113220) Cs1csó válasza eax1650 (#113218) üzenetére


Cs1csó
félisten

A tanulságot le kell vonni: a pótolhatatlan vagy nehezen pótolható adatokról kell lenni 1. OFFLINE helyen is mentésnek (HDD a fiókban) és esetleg egy jelszóval védett ONLINE tárhelyen is.

(#113221) norba69 válasza King Unique (#113217) üzenetére


norba69
senior tag

És ismét egy károsult, ahol nem volt megfelelő adatmentés a pótolhatatlan anyagokról.
Pedig "ami adat csak egy helyen van meg, az nincs meg".

[ Szerkesztve ]

(#113222) norba69 válasza eax1650 (#113218) üzenetére


norba69
senior tag

A mentés is a NAS-on volt, a megosztásban?

(#113223) Defy94 válasza Defy94 (#113215) üzenetére


Defy94
csendes tag

Megoldva, biosban IDE-re volt állítva AHCI helyett. :D

[ Szerkesztve ]

(#113224) ledgeri válasza King Unique (#113211) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ok a Sandboxra emlékeztem, csak nem jutott a neve eszembe... :R (bár a hyper-v-t már elértem...) ...meg persze a magyar neve révén is kellett futni egy kört, mert az már nem fér bele az OS-be, hogy a angol tutoriált látok keresésre kidobja... :(((
Windows Sandbox (Windows Tesztkörnyezet)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#113225) ledgeri válasza King Unique (#113217) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ilyen esetekben elég egy gyorsformázás?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#113226) King Unique válasza eax1650 (#113218) üzenetére


King Unique
titán

Az előbb rendszer-visszaállítást írtál, aminél előfordulhat, pláne ez esetben. Ellenben ha van egy komplett, offline rendszermentésed (lemezképfájl) a W10-ról, teljesen törlöd (nem szimplán a C-t formázod), vagy pláne 0-ra dózerolod (ennél a b. pont) a rendszermeghajtót, majd arra visszaállítod a lemezképfájlból a korábbi mentést, akkor annak márpedig működni, bootolni kellene. Feltéve, hogy a BIOS-ban a SATA IDE/AHCI, meg a CSM/UEFI stb. beállítások is megfelelőek, passzolnak a mentésből visszaállított rendszerhez, Windows-telepítéshez.

(#113225) ledgeri:
Akár, de akkkor inkább teljes lemeztörlés (DiskPart clean) és újrainicializálás, újraparticionálás formájában. Ha a teljes felülírás és végleges törlés a cél, akkor meg lásd az előbb linkelt hsz b. pontját.

[ Szerkesztve ]

(#113227) z123456789 válasza Top cat (#113141) üzenetére


z123456789
addikt

Szia/sziasztok!

Még is csak szükségem lenne még egy kis segítségre Optiplex 740-nel kapcsolatban.
Windows 10 Home 64bit a telepített rendszer.
A hálózati kártyát meg tudtam oldani, de a videó kártyával nem jutok dűlőre. 1024*768-as felbontás a legnagyobb, de korábban Win 7-tel volt ez jobb is. A videó kártya elvileg 1920*1080-at tudna, a monitor ajánlott felbontásra pedig azt írja minden indításnál, hogy 1600*900.
Már elolvastam mindent amit találtam a neten (dell honlap, fórumok, windows support), de nem vagyok egy nagy angolos, szóval nem találom a problémát. Töltöttem le több illesztőprogramot is, semmi.
Egy valami még bezavar, hogy a monitor a sima integrált videókártya helyére van bedugva, viszont van egy DVI csatlakozós kártya is a gépben. Át kellene abba dugnom, és akkor végülis ez most két videókártya? Ezt viszont azért nem értem, mert eddig is ide volt bedugva, és jobb felbontást produkált. Vagy ez így hülyeség? (Sajnos nem tudom előzőleg milyen felbontás volt, de érezhetően élesebb képet adott.) DVI átalakítóm sincs, úgyhogy azt a lehetőséget még nem próbáltam, de akkor itt is hagyom most a francba, és nem szenvedek vele...

Megköszönöm, ha valaki tud nekem segíteni.

(#113228) eax1650 válasza norba69 (#113222) üzenetére


eax1650
aktív tag

Nem, a fertőzött gépben lévő másik HDD-n.

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#113229) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Sziasztok , kellene valami jó találós ötlet mia fene okozhatja: Adott a gép, alaplap egy MSI 2019.decemberi biossal. UEFI módban GPT felment a Win 10 , gyors, szuperr.

De, a Win 10 64bit Pro nem akar beaktiválódni ! Már 5 kulcs is kilett próbálva , de négynél eljátszotta, hogy sikeresen aktiválva! de mindog csak ez az Insider-es serialt adja. Nem a beadott sorszámot, ahogy kellene. Saját gépemen rendben van.
Mutatom:


Valaki valami okosat :F :R

(#113230) Fire/SOUL/CD válasza z123456789 (#113227) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha jól olvasom, akkor abban a masinában ATI X1300-as kari vagyon...
Esetleg próbálj meg INNEN vagy INNEN vagy INNEN valamit "varázsolni"...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#113231) mezis válasza z123456789 (#113227) üzenetére


mezis
nagyúr

Igen, két VGA vezérlőd van. Az alaplapon egy meg egy cserélhető kártya. [link]
Ezeket az Eszköz kezelőben sárga kérdőjel nélkül kellene látnod.
Az alaplapi bizonyára DSUB-15 analóg, a cserélhető meg digitális (is.)
Inkább válts a digitálisra, sokkal jobb a kép és kevesebb a gond.

mezis

(#113232) eax1650 válasza King Unique (#113226) üzenetére


eax1650
aktív tag

Még csak most eszmélek mi mindent veszítettem el.
Sajnos offline rendszermentés nincs!
A lemezképfájlból nem lehet valahogy a fontosabb dolgokat kinyerni valahogyan?
Máskor a Ghost programmal csináltam külső hordozóra mentést, még a
gépben lévő némelyik partícióról is. De egy ideje nem foglalkoztam vele. Hát ez lett!

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#113233) Doky586 válasza VGYke (#113216) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Bocsi akkor eltévesztettem. Mivel Tappancs2001 hez beszéltem azt hittem az is az ő problémája, ezért fogalmaztam 3.személyben. De eszerint ez a Te problémád, nem az övé.

Nálam AsRock lapon a CSM és a SecureBoot egyszerre is lehet bekapcsolva. Ekkor 'természetesen' csak GPT lemezre van értelmezve a SB.
Másodszor a biosban(uefiben) a SB bekapcsolása is két lépcsőből áll: biosban a boot menüpont alatt, secureboot sorban 'enabled' et kell választani, de ekkor még nem kapcsol be, csak megjelenik egy új sor: installálni kell a biztonsági kulcsot. (a bios automatikusan letölti ezután ha rányomsz) Ezután újraindítva már az uefi módban telepített win aktív SB-t jelez.

[ Szerkesztve ]

(#113234) King Unique válasza _DiEGO_ (#113229) üzenetére


King Unique
titán

Milyen Insider-es serial? :D A 3V66T végű kulcs a Retail Generic Product Key a Pro kiadásnál, alapesetben az van bent a Windows 10-ben, meg ha a telepítésnél nem adnak meg termékkulcsot a nincs termékkulcsom opció használatánál. Amúgy a screenshotok alapján végül sikerült aktiválni a W10-et, Microsoft-fiókhoz kapcsolt digitális licenc van, vagyis no problem.

(#113232) eax1650:
De, lehet, ha a mentést készítő programban van lehetőség utólag felcsatolni a lemezképfájlt és tallózni a tartalmát. Például az előbb említett Macrium Reflect esetében megoldható ez is és a fájlkezelőben kényelmesen hozzáférhető a lementett partíciók tartalma.

[ Szerkesztve ]

(#113235) z123456789 válasza Fire/SOUL/CD (#113230) üzenetére


z123456789
addikt

Hm... ezt honnan látod? Mert a gépben szeirntem nVidia van, vagyis, mindenhol ezt olvastam. De ha 100%-ig biztos vagy benne, akkor én elhiszem, tényleg. Sajnos nem hozott eredményt egyik sem. :/
Lehet hogy a Windows 10 miatt van? Mert majdnem mindenhol csak vistáig látok supportot.

(#113231) mezis
Értem.
Akkor szerzek átalakítót, és megpróbáloom azzal. Amúgy a cserélhető kártyának csak DVI kimenete van. És Dell.com van ráírva, ami számomra értelmezhető, semmi ATI, vagy nVidia. :F

(#113236) Fire/SOUL/CD válasza z123456789 (#113235) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mezis linkelte az imént a specifikációt és valóban lehet Nvidia is benne, de én leggyakrabban X1300/Pro-val találkoztam (legrégebbi ilyen vasakon ez szokott lenni)

De persze itt megnézheted, hogy még mi lehet: Category-ba Video

Látatlanba (meg ha Te sem tudod), akkor nehéz kitalálni, hogy vajh" mit hegesztettek bele... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#113237) vlevi válasza Fire/SOUL/CD (#113230) üzenetére


vlevi
nagyúr

bocs, nem ide szántam...

[ Szerkesztve ]

(#113238) z123456789 válasza Fire/SOUL/CD (#113236) üzenetére


z123456789
addikt

Jaja, elhiszem. Látod te ennyivel előrébb vagy mint én, találkoztál már több ilyennel. Hozok egy DVI csatit, nem akarom túltolni ezt a sztorit. Köszönöm a segítséget. :) :R

(#113239) norba69 válasza eax1650 (#113228) üzenetére


norba69
senior tag

Akkor valószínű azt is lekódolta. Ez így teljes bukta, ha nem sikerül a vírusirtós topicban találni feloldásra lehetőséget (friss vírusnál nem valószínű).
Ráadásul ezek a cuccok képesek elrejteni némi egyéb meglepetést is újratelepítés utánra, úgyhogy fokozott elővigyázatosság szükséges ezután is.

(#113240) vlevi válasza vlevi (#113219) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ehhez a gép cseréhez kapcsolódóan lenne egy kérdésem.
Eléggé komolyan változott a hardver. Korábban Intel P8B75 chipsetről, Ivy Bridge volt az alap, most egy Ryzen5-s konfig van, egy Asus B450M alaplapban.
A Win10 gond nélkül elindult, az első bootoláskor lecserélte a drivereket, letöltötte az újabb, Asus dolgokat, látszólag minden működik (háló, hang, usb). Érdemes újra telepíteni a Windowst, vagy nem? Mivel nem csak böngészésre használom a gépet, van pár tucat letöltött játék, Android Studio, Visual Studio, satöbbik, ezeknek az újrarakása nem 2 perc.
De ha sokan mondjátok, hogy érdemes újratelepíteni az eredetileg 2015-ben felrakott rendszert a hardver csere kedvéért, akkor rászánom azt a 2 napot, mire minden újra felmegy.
Mentés természetesen van, nem ez a gond, hanem inkább az idő.

(#113241) mezis válasza vlevi (#113240) üzenetére


mezis
nagyúr

Amíg a dolgaidat biztonságosan archiválod, a PC rendben működik és maradt még elegendő szabad helyed a sok frissítés, winsxs mellett, időd meg nincs, minek is kellene legyalulnod a HDD-t ? :F

mezis

(#113242) norba69 válasza vlevi (#113240) üzenetére


norba69
senior tag

A következő nagy win frissítés majd újratelepíti, ha nincs gond, kár piszkálni.
Ami nem romlott el, azt ne javítsd meg :)

(#113243) kezo0 válasza vlevi (#113240) üzenetére


kezo0
addikt

Ha minden működik, akkor én nem pazarolnám az időt egy teljes újratelepítésre. Az enyém Win7 óta volt már 8, 8.1, és utána a 10-es is végigment az összes verzión, a legelsőtől kezdve. Közben volt nálam is teljes hardvercsere, és sosem volt tiszta telepítés. Minden működik, gyors, fasza (kopp-kopp).
Annyi van, hogy most nyilván több helyet foglal, mint amennyit egy tiszta telepítés után foglalna, de elfér így is. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#113244) vlevi válasza kezo0 (#113243) üzenetére


vlevi
nagyúr

Köszi a megerősítést, én is erre gondoltam.
norba69, mezis, neked is köszönöm.

(#113245) _DiEGO_ válasza King Unique (#113234) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Ha aszondod :)) akkor így marad , nem enyém, ajándékba ment. Akkor marad így , már azon voltam hogy újra rakom, de akkor nem érdekel. Ellenben sajátomnál detto ez volt és minden tökéletes volt akkor.

Köszi a válaszod :R

(#113246) Geth válasza _DiEGO_ (#113245) üzenetére


Geth
addikt

Jé még egy MAK kulcs.

(#113247) Top cat válasza z123456789 (#113235) üzenetére


Top cat
őstag

Itt valami disznóság van. :D

Hogyan működik neked az integrált videó, ha van benne Diszkrét VGA?
Szerintem inkább az egy ilyen adapter kártya.

(#113248) djherby


djherby
tag

Volt egy szűz telepítésem SSD-re (Win10 64 pro). Mert változott a hardver. Viszont a korábbi gépemből kellett a HDD amin szintén van egy Win 10. Amióta ezt beraktam, csak innen akar bootolni. Mert itt boot manager működik, És mindig ezt priorizálja. Persze F12 után elindul az SSD-ről is. Próbáltam a boot managert megváltoztatni Spec. rendszerindítás/újraindítás, de ott nem ajánlja fel, hogy kijelölhetném az SSD-t. Az msconfig-ban pedig mindkét rendszer alatt a C:\Windows szerepel. Hogyan tudnám rábírni, hogy az SSD legyen az elsődleges boot? Köszi

(#113249) Top cat válasza djherby (#113248) üzenetére


Top cat
őstag

A gép BIOS-ában, a boot sorrendnél tedd legelőre az SSD-t.

(#113250) King Unique válasza _DiEGO_ (#113245) üzenetére


King Unique
titán

Azért nem teljesen ugyanaz minden, mert míg az előbbinél normál, Retail kulcs van, addig a mostani mennyiségi licences MAK kulcs. Ha az utóbbit te is onnan vetted, mint nemrég egy másik fórumtag, akkor annyira nem meglepő. De ő kért és kapott kapott másikat, illetve amit (Retail) eredetileg is rendelt. De ha esetedben az előbbi is oké és minden tökéletes, meg az is marad, akkor végül is. :))

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.