Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78250) a8l válasza brumi1024 (#78153) üzenetére


a8l
aktív tag

Én általában a belsőben megyek, mert folyamatosan előzök, de ha van a külsőben hely, nem látni senkit akkor kimegyek. Viszont figyelem a forgalmat magam mögött és ha jön valami gyorsabban mint én akkor lemegyek előle, mindegy mennyivel megy.
Pár hete a 7-esen hazafelé éjszaka jöttem szép kényelmesen 2-essel kezdődő szám volt a kijelzőn.
Erre egyszer csak megjelent két kis xenon pötty. Lementem előle, de ő is lehúzódott tehát nem akart megelőzni. Gondoltam akkor gázt adok, le is maradt a gyorsításnál, de aztán megint ott volt 250-nél is, 15km múlva lelassultam 210-re lehúzódtam, mert kíváncsi voltam mi az. Egy 6-os golf ment el kb 250-el.
Gondolom vmi R verzió talán tuning is volt. Aztán mentem kicsit mögötte, de bejött elém egy kamion, őt még pont elengedte, elém meg kijött 240-nél. Levillogtam, de addigra már elment.
Szóval nem tartom fel ha egy 1-es golf is jön 250-el vagy bármi akkor is menjen.
De azért megint elővettem a vmax, chip és egyéb tuning terveket, hogy ne történhessen ilyen.
GPS 258-nál nem megy többet az autó gyári állapotban. Végre volt valami ami megelőzött.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.