Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78601) Magnum_ válasza focvis (#78594) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link]

kisza:
nem törölték el a roamingot?

most mit láttam. vadiúj Ceed, de annyira, hogy szerintem pénteken hozták el a szalonból. jött a nagyon öreg néni és még öregebb bácsi. nagy nehezen beműtötték magukat, néni a sofőr ülésre. az elindulás egy kínszenvedés volt, összevissza indexeléssel, fékpedál által kiváltott bólintgatások, rakpart felé indultak. a Margit-hídnál van egy stop tábla, ahol ha megáll az ember, rendesen ki kell lőni, amikor lehet. remélem, még nem törték össze.

Kia Niro nem tetszik? Drága, de nem mutat túl sokat, viszont egész jónak tűnik

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#78602) pècsimunkás válasza Tsebacsi (#78598) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Helyes :) !
Èn , ha valami új helyre megyek , amerre mèg nem jártam , akkor ezt használom . Mèg nem hagyott cserben .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#78603) MunezXBK válasza pècsimunkás (#78602) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

#csakazigo

(#78604) pècsimunkás válasza Magnum_ (#78601) üzenetére


pècsimunkás
addikt

De eltörölték , de vannak az apró betűs rèszek. Mennyi idő alatt , mennyi ideig telefonálhatsz , mennyi adatforgalom lehet . Szóval , szokás szerint annyira nem jártak jól az emberek , mint amennyire járhattak volna ...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#78605) szilva01 válasza Magnum_ (#78601) üzenetére


szilva01
őstag

A telefonomon be kellett kapcsolnom a roamingot, nem iy mertem amig nem jott sms, hogy lehet.

(#78606) Integrale válasza Tsebacsi (#78598) üzenetére


Integrale
veterán

Ments le egesz orszagot a Google mapsben. Heret hasznalom en is, de kezdek leszokni rola, nincs sav info, ami sokszor bosszanto.

"Bad reklám is reklám too"

(#78607) pècsimunkás válasza MunezXBK (#78603) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Gondoltam rá , hogy megveszem , de egyelőre várok . Ritkán használok GPS- t . Ha olyan helyre megyek , ahol nem jártam még akkor előszedem az előző telefonom - azt használom GPS- nek , azon fent van a Here WeGo , de eddig elég volt . Magyarország- Németország között már egy ideje nem használok GPS- t . Van 2 útvonal amit használok , tudom hol tankolok , szóval nincs rá szükségem .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#78608) Qru válasza Magnum_ (#78601) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De csak ha a hazaitol eltero a forgalmazas (akar net akar telefon) akkor radverhetik a koltseget.

Mod:

Tseabacsi: Waze-el
nyomom kint is. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#78609) kisza25 válasza Magnum_ (#78601) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

de tetszik, de a fele sincs autóra szánva, az 7,6M :O
de ha túlléped az előfizetésedben foglaltakat a netnél az itthon lekorlátoz, de kint nem

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#78610) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Hú mostmár annyi mindent mondtatok, hogy na :D

Here és Igo is van, lementem rájuk ósztriát, és a waze/gugli kombó is zsebben lesz. Ha bajba kerülök, majd sikítok, az mindig beválik :DDD

Szerencsére a merciben van ősöreg dvd-s navi is, az ha kell még sétálóutcába is bevisz :P

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#78611) Magnum_ válasza kisza25 (#78609) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Magyar ember baratja a hitel

I humbly and respectfully decline™

(#78612) brumi1024 válasza Tsebacsi (#78587) üzenetére


brumi1024
veterán

Ahogy Qru mondja, meghatalmazás nem árt, zöldkártyát én csak akkor vinnék, ha van.

(#78613) kisza25 válasza Magnum_ (#78611) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem nem.... 1x vettem fel új autóra hitelt, akkor is nagyon kedvező, visszautasíthatatlan, bombabiztos ajánlat volt. Akkor is mindenki azt mondta, hogy annyira jók a hitelek, jobb, mint készpénzre venni...
Azóta svájci frank hitel néven híresült el a dolog....
Az a hitel volt életem legnagyobb pénzbukása. 2,7M autót vettem, 700eFt-ért beszámolták az akkori A vectra-mat.
2M hitelre fizettem átlagosan 30eFt-ot 5 évig(24-el kezdtem, később 38eFt volt), majd 1680e Ft végtörlesztést fizettem a futamidő felénél, így ~400eFt-al buktam kevesebbet, mintha még 5 évig fizetem.
Akkor számold ki, hogy mennyibe került a skoda fabia kombim 2,7M helyett...., igen, annyi 4,18M Ft. :O :Y
Miután kifizettem nem sokkal el is adtam (akkor vettem a kia ceed-et), 1,25M-et kaptam érte, 6 év alatt buktam ~3M Ft-ot egy 2,7M autón
De persze vegyetek csak fel hitelt, mert az szinte ingyen van :R
Elmondom, hogy ezek után a házamat is kp-re vettem meg, inkább kimentem 10 évre külföldre dolgozni, de nem veszek fel többet hitelt :R

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#78614) tomcsi23 válasza brumi1024 (#78612) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szóval ha nincs zöldkártya, akkor nem vinnéd? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#78615) pit stop válasza kisza25 (#78609) üzenetére


pit stop
addikt

Minden újabb tarifacsomag 0-ra korlátoz le és nem lelassít, ha elfogy a keret.
Ha benne vagy itthoni keretben akkor működik itthoni keret terhére, ha pedig túl vagy rajta, akkor ott sem működik ahogy itthon sem. :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#78616) MunezXBK válasza tomcsi23 (#78614) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Bölcs gondolat. :D

(#78617) kisza25 válasza pit stop (#78615) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem haverom járt pórul 2hete horvátba, de nekem mindegy :R

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#78618) pit stop válasza kisza25 (#78617) üzenetére


pit stop
addikt

Az lehet régebbi csomag, ami nem 0/0-ra korlátoz.
Illetve ami az alap szabály, hogy itthon illetve küldölfön mennyit használta adatforgalmat és/vagy egyéb hálózati funkciókat. Legalább annyit kell használni itthon is mint külföldön, egyébként számlázzák.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#78619) bitpork válasza Tsebacsi (#78610) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78620) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok

Valakinek tipp, Esztergomban, közel a Mária Valéria hídhoz, hol érdemes parkolni? Egy, max két óra.
Ha ingyenes előny, de nem feltétel.

Másik meg, Párkányba ha átmegyek kocsival, mire kell figyelni? Szélvédőre/tükörre szerelt/akasztott dolgokat nem szeretik az ottani rendőrök..egyéb?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#78621) Magnum_ válasza kisza25 (#78613) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem nem kell bemutatni, bankos panaszkezelo voltam, amikor az "adosmentes" volt, elotte meg bankos behajto, ismerem a chf hitelek vilagat - hitelezoi oldalrol :D

Gzbotii: jartam parszor parkanyban, nem vegzaltak meg rendorok.

I humbly and respectfully decline™

(#78622) gzbotii válasza Magnum_ (#78621) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak Párkány lenne a cél, útdíj gondolom oda nem kell.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#78623) Magnum_ válasza gzbotii (#78622) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Van magyar szemelyid?

I humbly and respectfully decline™

(#78624) gzbotii válasza Magnum_ (#78623) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak útlevél és lakcímkártya. Személyi folyamatban, ha lesz időm. Mert?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#78625) Magnum_ válasza gzbotii (#78624) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az legyen nalad es mehetsz vasarolni a Billaba.

I humbly and respectfully decline™

(#78626) gzbotii válasza gzbotii (#78622) üzenetére


gzbotii
veterán

Ahogy nézem, oda nem kell. [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#78627) focvis válasza kisza25 (#78599) üzenetére


focvis
veterán

Nyaralni hétfői napon mentem és jöttem; akkor is úton volt mindenki.

Olcsó a benzin. De inkább így legyen. :)

Amúgy a tegnapi népek az M1-en nem nyaralók voltak, RO + BG vendégmunkások mentek haza, meg vissza.

[ Szerkesztve ]

(#78628) Tsebacsi válasza bitpork (#78619) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:C :R Köszi ezt lehet, hogy bejátszuk :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#78629) mekker válasza Magnum_ (#78621) üzenetére


mekker
őstag

Szóval ex-gyíkember vagy

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#78630) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok! Ausztriában élek viszont autót szeretnék vásárolni Németországban vagy nálunk esetleg otthon. Felteszem, ha én németben veszek egy kocsit, az mennyibe kerül itt(Ausztriába) papiroztatni? Mivel három hónapnál többet tartózkodom itt, ezért célszerű az osztrák rendszám. (ideiglenes lakcim)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#78631) Magnum_ válasza mekker (#78629) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem.
De ha nem bankszektorban dolgozo lettem volna, attol meg ugyanugy tudatos es racionalis fogyaszto vagyok.

I humbly and respectfully decline™

(#78632) MunezXBK válasza kiszi07 (#78630) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Magyarországról várod a választ? :U

(#78633) kisza25 válasza kiszi07 (#78630) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én magyarra papíroztatnám, 4hónál rövidebb ideig lehetsz kint magyarral, ott ~1000 euró az éves bizti
én 10 évet dolgoztam kint magyar rendszámmal, sose szoltak érte, az ideiglenes lakcím papír legyen nálad, de még azt sem kérték soha. Szondát viszont már fujattak velem, de ott 1sör még belefér

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#78634) Reaper


Reaper
őstag

Bárdihoz nincs valakinek kedvezménye? Kéne egy klímahűtő venti, és csak náluk látok "központi raktáron".
Innen kéne a Hella.

Esetleg egyéb ötlet hol nézzem meg? Unixhoz sincs kedvezményem, de nem is megy most a webshop, alkatreszek.hu nincs, helyettesítő termékek se... :(((

[ Szerkesztve ]

(#78635) do3om


do3om
addikt

Volna egy kérdésem:
Nissan Qashqai 2016
Lejtőn való elindulás a kérdés, nem én használom szóval csak megpróbálom felvázolni. Elektromos kézifék, visszagurulás gátló van. Elinduláskor sokszor lefulladnak, az elektromos kéziféket nem nyomják be.
Van valami trük?
Én sem értem hogy mi van mert nem próbáltam.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#78636) bitpork válasza Tsebacsi (#78628) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Arra készülj, hogy nekünk kb 40 perc volt mire a foglásunkhoz tudtunk ülni - bár ez december első hete volt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78637) bajnokpityu válasza do3om (#78635) üzenetére


bajnokpityu
félisten

visszagurulás gátló mifelénk tök független a kéziféktől. ha lejtőn megáll a kocsi, nyomod a féket, magától indul a visszagurulás-gátló program, és fogja az üzemi féket, majd elengedi amikor elindulnál. de max 5mp-ig fogja meg fékpedál nélkül a kocsit.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#78638) Qru válasza Magnum_ (#78621) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó neked minket egyik este ott szivattak a híd előtt hazafelé. Mit keresünk ott, hol lakunk, kié a kocsi... ilyeneket kérdezgettek. Végül elengedtek minket.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#78639) pit stop válasza do3om (#78635) üzenetére


pit stop
addikt

Elèg nagy gázzal indulnak? Ha jó a visszagurulás gátló, akkor addig nem engedi amíg nem èrzi úgy hogy elegendő erő legyen benne hogy előre induljon el bódè. Lehet nem adnak elèg nagy gázt így előre nem tud elindulni de hátra se akarja hogy guruljon így lefullad a kettő között. De ez csak tipp.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#78640) rbalint88


rbalint88
addikt

gondolom joamilestoné már látta: [link]

(#78641) bitpork válasza rbalint88 (#78640) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

5 literes benyálas motortól, 16 lityós városi? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78642) mdani01


mdani01
aktív tag

Ha ez vár ránk a jövőben igazi élmény lesz.. :U [link]

iPhone 6S SpaceGray

(#78643) gzbotii válasza Qru (#78638) üzenetére


gzbotii
veterán

És ezekhez mégis mi közük? :((
Kié a kocsi az egyettlen releváns kérdés

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#78644) bitpork válasza gzbotii (#78643) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A rendőrrel minden körülmények között együtt kell működni. A legtöbb amit tehetsz h tanúzol és utólag megóvod. Van állampolgárságod, jobb ha szokod, nehogy Zsanett legyen a harmadik neved :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78645) Tsebacsi válasza mdani01 (#78642) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ennél az elektromos golfautók versenye (Basszus ez pont az :W ) is izgibb :DDD ;]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#78646) hacki87 válasza Tsebacsi (#78645) üzenetére


hacki87
senior tag

Ugy mentek mint a bucsus dodgemmel xD

(#78647) Mágus2 válasza do3om (#78635) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nem adnak gázt, a visszafordulásra gátló akkor old, ha megnyomta a gázt. Mikor a kuplung eléri a fogáspontot, még kell nyomni a gázt. ;)

(#78648) szilva01 válasza bitpork (#78644) üzenetére


szilva01
őstag

Akartam irni ezzel kapcsolatban egy jegykezelovel valo osszekapast, de rajottem, hogy nincsenek egy szinten a rendorokkel. :DDd Egyebkent, ha ismeritek a pamkutya nevu jutubot, a legujabb parodiajuk nagyon hasonlo ehhez a temahoz! :DD

(#78649) bitpork válasza szilva01 (#78648) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Igen, sajnos ez van. Itthon a rendőr nem szolgál és véd, ahogy a szlogenjük szól. De ne offoljuk szét a topikot. :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78650) szilva01 válasza bitpork (#78649) üzenetére


szilva01
őstag

Polgari engedetlenseget folytatok offolos temaban! :P

Na jo nem. Holnap hozza haza asszonypajtas Siofokrol a jarganyt, amit a vihar csunyan elintezett, nekem dolgoznom kell. Kivancsi vagyok, hogy csak ugy tessek-lassek osszebasztak, vagy rendesen megcsonaltak (markaszerviz).

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.