Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77401) Tsebacsi válasza lenko (#77395) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az emberek kedvesek és nyugodtak, az idő meg jó ok a sör/whiskey ivásra :DDD Az egyik legjobb söröket és a legjobb whiskey-ket ott ittam. A tengerpart helyenként tényleg szép, a városok főleg. Vicces volt, hogy péntek este mi hosszúnadrág+esőkabátban "fáztunk" Dublinban, míg a bulizó helyi lánykák topp+miniszoknya kombóban nevetgélve mentek. :C
Az egyik szállásunk egy olyan várkastély-hotelben volt, hogy ledobtam a láncot. A pubok marha hangulatosak, és az élőzene fergeteges. Mennék én is, de rövid idő alatt vagy alkesz lennék vagy leégnék anyagilag :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#77402) bitpork válasza Integrale (#77391) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

De legalább rendes ember vagy áttetted magad a térképen :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77403) bitpork válasza Reaper (#77396) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A rutinpályák tudtommal magánkézben vannak. Oda csak a fenntartó és annak engedélyével lehet bemenni.

Mi lett a Vassal? És miért a Kia?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77404) Speeedfire válasza lenko (#77399) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

A gyári kormány g*ci ronda szerintem. Meg patika állapotú ~10-15 évesen eléggé esélytelen, legalábbis én nem láttam még a seat topikban.

Ilyenre viszont megcsináltatni nem lenne sz*r:

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#77405) lenko válasza Tsebacsi (#77401) üzenetére


lenko
aktív tag

Egy rövid látogatásra biztos jó, de ha jobb kormány, akkor kizárólag Ausztrália játszik nálam.

Az embereknek fáj az igazság!

(#77406) Qru válasza lenko (#77399) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Itt csináltattam én is meg több másik fórumtárs, profik és gyorsan kész.

mod:

Sry, nem neked akartam címezni. :D

Reaper: Azt a webcímes feliratot ugye leszeded a hátáról... :U

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77407) lenko válasza Speeedfire (#77404) üzenetére


lenko
aktív tag

G4 adok veszek-ben kb. havonta van 1-2 db 25k-ért.... ;) Nem is gondolnád mennyi kintről hozottat bontanak el akár 120-140e valós km-el. Ha még pályáztak is vele, gyakorlatilag hibátlan. A kormány ugyanaz, csak a légzsákon más a logo. Átcseréled, ennyi.

(#77408) Integrale

Ok, neked bejön, ugyanebben a cipőben én nem mennék oda. :)
Németország, Ausztrália, USA jön nálam szóba csak, ha úgy adódik. Ebben a sorrendben.

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#77408) Integrale válasza Tsebacsi (#77394) üzenetére


Integrale
veterán

Evente jovok ide hetekre, most is mar egy hete itt vagyok, het agra sut a nap, eso nem esett eddig egyik alkalommal sem, most sem egy het alatt.
Irek szerint az angoloknal rosszabb az ido. Itt inkabb a kiszamithatatlansag a problema, nem az eso mennyisege. Kulon erdekes, hogy rengeteg a kabrio itt.

lenko: megkerestek munkaval, es kihivtak ide, szakmabavago munka, jo fizetesert. Eltem Olaszorszagban, vizparton elviselheto az az ido, de dolgozni/utazni benne annyira nem kenyelmes (szamomra! otthon mar minden bajom volt a 30+-ban) itt raadasul telen is 10 fok korul van.
Ausztralia nem jatszik, keresztapam ott el, hivott oda hozzajuk, de tavolsag es az elolenyek miatt kilove.

bitpork: igen, csak miattad, vagyis te juttattad eszembe a multkor.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#77409) BigBlackDog válasza Speeedfire (#77398) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Qru szokott ajánlani egy szakit, aki neki is csinálta.

(#77410) EQMontoya válasza Qru (#77393) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az nagyon olcsó, piacon ennyiért már szinte senki nem fényez.
25-27 az alja.

Same rules apply!

(#77411) Qru válasza EQMontoya (#77410) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor meg kell becsülnöm ezt a havert. :K

#nincsbennetarcsi

(#77412) Reaper válasza bitpork (#77403) üzenetére


Reaper
őstag

Akkor nem lesz egyszerű.
A Camaro is megvan még, ezt a Suzuki helyett vettem, ami eladó lesz. Kellett egy nagyvas, ami jól pakolható, biztonságos, és nem lopják. A családban sok Hyundai és Kia van, nem nagyon van velük gond, emellett a Kia fórumokat áttúrtam, utánanéztem milyen nagyobb kiadások lehetnek. Sokáig Hyundai Tucson volt a befutó, de ez mégis jobban tetszett. Jó nagy, buta, 2,5-es Mitsu licences kisturbós dízel van benne, remélhetőleg örökélet + 1 nap.
szerk.: Ja és a beltere nagyon-nagyon megkímélt, hát igen, Osztrák kisvárosból vettem.

Qru: Leszedem, ha rájövök hogyan.

[ Szerkesztve ]

(#77413) Speeedfire válasza Qru (#77406) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Köszi, felkeresem. :R


lenko: Tudom, hogy ugyan az, mint a golf-nak. Attól még mindig egy 15 éves kormányról beszélünk, amit fogdostak és nap érte. Tuti, hogy van vele valami.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#77414) lenko válasza Speeedfire (#77413) üzenetére


lenko
aktív tag

Ok, hidd ezt, nekem8.
Van R32 kormány is, igaz túl van árazva. 50-nél többet nem adnék érte

[ Szerkesztve ]

Az embereknek fáj az igazság!

(#77415) Speeedfire válasza lenko (#77414) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Kinézetre ilyet akarnék, de normális bőrrel. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#77416) Martin97 válasza Qru (#77321) üzenetére


Martin97
aktív tag

#77321 Qru és #77356 brumi1024

Köszi a felhomályosítást.

1 kg-os poroltó mindig van bent. Lehet a kisebbik otthoni 6kg-ost is bedobom mellé. Azért remélem nem fog kelleni. Meg szerintem a téli bikaakkut is bedobom, mivel a mostani volt már tetszhalott.

Az olajat hidegen mértem. Ezzel megnyugtattál.
Én úgy tudtam, hogy télen jobb a vékonyabb, mert gyorsabban felmelegszik, nyáron pedig a vastagabb mert később melegszik túl. Akkor most hogy is van ez? :F

brumi1024:

Nem nagyon van más lehetőség. Az apartman/hotel drága, valahova pedig le kell lépni a mókuskerék elől pihenni egy picit. Esetleg még Bulgária vagy Görög, de ott meg a többi (kaja, üzemanyag, egyebek) is drágább. Nem kell köpködni, tudom hogy kicsit cigány de evvan'.

Az idiótákhoz itthon már hozzászoktam, meglátjuk ott hogyan megy majd.
Üzemanyagból prémiumot gondoltam tankolni, hamár olcsóbb. Gondolom azzal tuti nem lesz gond nagyobb kutaknál. Ezzel nem akarok szórakozni.

Szerk: A 13 év az a magyar autó átlagéletkor alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#77417) Tsebacsi válasza Integrale (#77408) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát így könnyű :DD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#77418) Reaper válasza Martin97 (#77416) üzenetére


Reaper
őstag

Mi kb 8 évvel ezelőtt Montenegróban kempingben voltunk. Budva városától kicsit keletre ([link]) Olcsó volt, de nagy partszakasz volt hozzá. Annyi, hogy a zuhany az elég "fapados" volt, felül nyitott, és jó, ha egy laza függöny volt, és annyi. Általában csak hidegvíz. Én ilyesmit javasolnék. Ha jól tudom, még mindig kell valami környezetvédelmi matrica, amit a határon adnak. Mi mindenhol EUR-val fizettünk, gondolom ez nem változott.

[ Szerkesztve ]

(#77419) bitpork válasza Reaper (#77412) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

2.5 tdi automata euro 4?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77420) Reaper válasza bitpork (#77419) üzenetére


Reaper
őstag

2.5 TDI kézi, euro 3, Ex Premium felszereltség. 140 ló, de viszonylag jól mozgatja a 2 tonnás kasztnit. Persze nem V6/V8, de úgy érzem nekem elég. Ha több kell, beülök a másikba :)

(#77421) focvis válasza Reaper (#77412) üzenetére


focvis
veterán

Masszív cucc; gratulálok! :)

(#77422) Qru válasza Martin97 (#77416) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jól tudod de ez a motor nem termel akkora hőt, hogy nyáron indokolt legyen a nagyobb hőtűrésű vastagabb olaj. Bőven elég bele az 5W30 nyáron is. :K

#nincsbennetarcsi

(#77423) bitpork válasza Reaper (#77420) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mázlid van akkor. Az EUR4 már asszem DPF-s és valami horror ára van a szűrőnek bele. Lehet kérni több képet is?

Az EX nem a legmagasabb felszereltség ha jól emlékszem. Nincs benne parkradar?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77424) Qru válasza Reaper (#77412) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Autóápolós topiban tuti tudnak neked tippet adni mivel szedd le. :K

mod:

bitpork: Nincs, különben nem lenne para vele a parkolás.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77425) Reaper válasza bitpork (#77423) üzenetére


Reaper
őstag

Hétvégén, ha jó idő lesz lemosom (megint), és akkor csinálok pár fotót róla, egyelőre max a hirdetés képeit tudom belinkelni, mert bár tegnap lett kitakarítva és lemosva, jött a jó idő (Beltér 1, Beltér 2, Beltér 3, [link], [link] )
Ilyen borzasztó helyről hoztuk: [link] :D Simán odaköltöznék.
Lesz vele azért meló, nem hibátlan, de nem lehetett ott hagyni.

Nincs benne se radar, se kamera, de van benne egy 2 dines Pioneer fejegység, ami tud tolatókamerát kezelni, csak találnom kell egy helyet, ahol be tudják szerezni, és beépíteni a rendszámtábla világítás helyére.

Én úgy tudom EU-ban ez a fullos felszereltség, az LX volt a "fapadosabb" Igazából nem nagyon tudok mondani olyan extrát ami ebben a szériában létezett, de hiányozna. Szerencsére nem automata, a bőrt is kihagytam volna, de van tempomat, popsifűtés, digitklíma, ülés mindenfelé elektromosan állítható + deréktámasz, vonóhorog. Egyedül tetőablak nincs benne, de az csak nagyon kevésben volt.

focvis: Köszi :)

Qru: Hmm, nem rossz ötlet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77426) szekra válasza Qru (#77422) üzenetére


szekra
őstag

Ha már olaj nekem is érik idén a csere, eddig 10w40 castrol ment bele. Maradhat? Polo bby 1.4 16v. Sok a város és a rövid utak.

(#77427) lenko válasza szekra (#77426) üzenetére


lenko
aktív tag

Abba egy alap 5w40 kellene. Pl. Total quartz 9000.

Az embereknek fáj az igazság!

(#77428) Qru válasza szekra (#77426) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, abba is túl vastag a 10W40. 5W40 bőven elég de én az 5W30-at is beletenném zokszó nélkül, főleg hogy sok a rövid táv. :K

#nincsbennetarcsi

(#77429) molnarpeter válasza Reaper (#77425) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Rsz. világításhoz típushoz való kamera lesz ebay/ali valamelyikén ;)

(#77430) szekra


szekra
őstag

Okes köszi srácok!

(#77431) mdani01


mdani01
aktív tag

Hamár olajkérdés, ebbe milyen olaj javasolt?
[kép] ;]

iPhone 6S SpaceGray

(#77432) Reaper válasza molnarpeter (#77429) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi, a beszerzés még csak-csak megoldható, de én tuti nem tudnám bekötni, meg szépen elvezetni a kábelt. Mindenesetre amíg nincs addig óvatosan, sok kiszállással parkolgatok, úgyhogy ha látja valaki innen a bénázásomat, akkor nemröhögni! :D

(#77433) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Nincs rá szó :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#77434) K Norbi válasza szabonagyur (#77433) üzenetére


K Norbi
addikt

Hát na ha melege volt. :D :DDD

(#77435) Qru válasza szabonagyur (#77433) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kollégám járt így mikor elromlott a Stiloban az üvegtető. Hóesésben nyitott tetővel menni a szervizig nagy élmény lehetett. :D

#nincsbennetarcsi

(#77436) K Norbi válasza Qru (#77435) üzenetére


K Norbi
addikt

Mire odaért szerintem így nézhetett ki [link] :DDD

(#77437) Qru


Qru
MODERÁTOR

TPMS szenzort hol lehet venni olcsón?

K_Norbi: Kb. :D

#nincsbennetarcsi

(#77438) focvis válasza Qru (#77437) üzenetére


focvis
veterán

Aliexpress, ha ráér, vagy jófogás.

(#77439) Qru válasza focvis (#77438) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Köszi, első körben ezt találtam (Saint-é a nyerő tipp): [link]

Olyan kéne aki/ahol fel is programozzák nem akarok külön szaladgálni hogy vki feltanítassa a cuccot.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77440) focvis válasza Qru (#77439) üzenetére


focvis
veterán

A Subaruba keresel? [link]

Nem tudom, hogy milyen annak a rendszere; a GM járművek felismerik, hogy melyik kerék hol van.

(#77441) Qru válasza focvis (#77440) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen. Nekifutok újra a dolognak.

mod:

Ez jó is lenne: [link]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77442) bajnokpityu válasza Qru (#77439) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sztem a mai korban élő gumisok fel tudják őket programozni. megjelenés évében a vitara télijét simán felprogramozták a legközelebbi gumisnál, minimális felárért. az az egy gond van, hogy mi ugye évente cserélni szoktuk az elsőket meg a hátsókat, és általában én szereltem fel is őket, de csak ezért be kell majd mennem, hogy nehogy úgy járjak, hogy az elsőbe nyomom a levegőt, mikor a hátsóba kéne..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#77443) focvis válasza Qru (#77441) üzenetére


focvis
veterán

Ha tudod a meglévő szenzor cikkszámát, akkor azért biztosabb. Illetve tényleg jó kérdés, hogy fel kell-e tanítani a Subiban. 20 K vs 40 K, de nehogy kuka legyen. :F

(#77444) Qru válasza bajnokpityu (#77442) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó, nem misztifikálom túl akkor. :D Kíváncsiságból a sarki gumis 60k-t mondott feltanítással azt sokallottam.

focvis: Ennek még utánajárok...

#nincsbennetarcsi

(#77445) tboy93 válasza Qru (#77435) üzenetére


tboy93
nagyúr

Haveromekat szopatta be a cég, nemetbe kifele kaptak egy scrosst, visszafele meg egy toyota pickupot, az osszes cuccuk a platon jott haza szakado esőben :DDD

(#77446) kalmanchris válasza szabonagyur (#77433) üzenetére


kalmanchris
tag

Elcseszett egy konstrukció volt az a pluriel.
Már újonnan is mindig beázott, zárt tetőnél! ☺ Volt pár visszahívás.

[ Szerkesztve ]

(#77447) dellfanboy válasza szekra (#77426) üzenetére


dellfanboy
senior tag

lényeg hogy az olaj tudja a Vw 502.00 specikációt

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#77448) Qru válasza tboy93 (#77445) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azért az kellemes lehetett... :DD

#nincsbennetarcsi

(#77449) Declare válasza Tsebacsi (#77331) üzenetére


Declare
őstag

En is megneztem amugy nemreg ezt a kategoriat a szalonokban....de mondjuk en elhültem es igy abba is hagytam :D Valoban 10 millio ft fölött kernek egy dizel 7 es Golfert es 1 millaval kevesebbet egy dizel K astraert :D

A Golf azert eleg komoly auto lett a maga nemében....de ennyi penzert....ah. Az Astra is jo, meg a J utan valoban szuper, de aranyaiban annyi penzt en sem adnek erte....akkor mar azt a +1 milliot kifizetnem a Golfert

Miert nem egy pl par eves hasznalt 3er t vettel amugy?

(#77450) McSzaby


McSzaby
őstag

Sziasztok,

kiváltottam a zöldkártyát mert zúzok tengerpartra nyaralni. A zöldkártya működik "utasbiztosításként" is? Tehát a zöldkártyával bármilyen ellátásra van szükségem ,akkor rendben vagyok szerintetek?

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.